|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rodjendanski poklon
2.7.2017 16:11:08   
Mariya
Ja sam prošle godine kupila trotinet za Lu, koštao je 4600ft što je oko 15€,a može da se namešta da bude sa 4,3 ili 2 točka! Tad im je to bila cena.
Ja sam uvek za to da se pitaju roditelji, ili dete ako je već veće i zna šta hoće. Ja uvek pitam. Volim da je ili praktično, iskoristivo, ili odeća, ona uvek treba. Ove godine zaovinim devojčicama kupujem odeću, teksas šorc,suknju i majice sam im uzela. Jetrva kaže da njima trebaju kutije za igračke, njenim dečacima ću to.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Rodjendanski poklon
3.7.2017 11:32:27   
Dragce86
Pitati roditelje, sa tim nema greske - Ja kupim nesto sto njima treba plus nesto sto se dopalo meni za decu :)

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Rodjendanski poklon
11.8.2017 11:26:59   
krin 40
Ja volim da dam novac pa sami neka izaberu.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Rodjendanski poklon
11.8.2017 13:14:35   
emicaa
ja sam pitala zaovu sta da kupimo Stasiji,kaze da bi volila imati krevetac za lutke.Prosle godine sam pitala za oboje a i ona pita uvijek.Tako mi je najbolje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Rodjendanski poklon
12.8.2017 7:13:45   
branki*
zavisi od uzrasta deteta.trotinet je bas lep poklon,moji obozavaju trotine.kuhinju koju je boka dobila,takodje se bas lepo igra.manji bicikl,kolica za bebu i neka velika sarena knjiga bajki ili sl su uvek ok.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Rodjendanski poklon
12.8.2017 13:12:49   
veselicaa
Ja pare dajem samo kada nekog ne poznajem bas dobro.Inace uvek pitam ili prema uzrastu odredim sta bi bilo lepo da se kupi.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Rodjendanski poklon
12.8.2017 13:19:43   
Sanjica26 RR
Knjiga ne moze da omane.user posted image Uglavnom idemo na rodjendane kod jako bliskih tako da znam da im deca vole knjige. Prenela sam im ljubav prema tomeuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Rodjendanski poklon
12.8.2017 13:22:32   
Sarav
Meni su uvek problematični pokloni za dečake. Sad imamo gomilu rođendana dece iz vrtića. Sta kupiti za dečaka za 4.rođendan?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Rodjendanski poklon
12.8.2017 13:23:55   
veselicaa
Sanjice da,juce moja S. isla na rodjendan kod drugara i odnela knjigu,pre nekoliko nedelja isto nosila knjigu drugaru.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Rodjendanski poklon
12.8.2017 13:42:40   
krin 40
Knjiga je divan poklon.Sarav za drugare najbolje majčicu i čokoladu❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Rodjendanski poklon
6.9.2017 15:13:01   
mama Jo
Neka lepa knjiga je uvek dobro dosla, slazem se...
A jako volim kada je neko kreativan i potrudi se oko cestitke i pakovanja...
Evo moja malena je za rodjus od drugara dobila u lepoj kutiji pidzamu i rasute one male cokoladice najlepse zelje... i pisalo je: Jano da sanjas samo lepe snove i da zivis iste... pregrst najlepsih zelja od nas...
Bas sam se odusevila...

A ok je skroz i da pitate roditelja slavljenika sta mu treba za rodjus, zar ne? Ata vi mislite o tome?

Ja bih neke blize ljude pitala, iako kad mene pitaju kazem ma sta god - jer nikada ne znam koliko su ljudi spremni da izdvoje novca za poklon...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Rodjendanski poklon
6.9.2017 15:16:53   
krin 40
Voćim i ja kada me pitaju

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Rodjendanski poklon
6.9.2017 15:28:00   
mama Jo
Pa da to je super a i prakticno 😊

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Rodjendanski poklon
6.9.2017 15:29:50   
krin 40
Slažem se

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Rodjendanski poklon
6.9.2017 15:32:33   
mama Jo
Devojcicama garderobe nikada dosta 😊
A decacima?? Sta kupiti decaku od 3 godine? Uskoro cemo na rodjus pa da se na vreme pripremim...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Rodjendanski poklon
6.9.2017 15:34:35   
krin 40
Čokoladu i igračkicu,može nešto i od garderobe.Zavisi kod koga je.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Rodjendanski poklon
7.9.2017 23:46:56   
mama Jo
A koja konkretno igracka? Ima li nesto novo a da je super, da znate da je decacima u tom periodu super zanimljivo...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Rodjendanski poklon
8.9.2017 9:08:47   
krin 40
Sve na 4 tocka i nema greske

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Rodjendanski poklon
8.9.2017 9:16:02   
AnaTamara
Ja najvise volim kad mi kazu sta treba, u drugim slucajevima dam parice, a za vrticku decu kupujem majicice, i za decake i za devojcice

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Rodjendanski poklon
8.9.2017 9:18:26   
krin 40
AnaT i jauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Rodjendanski poklon
1.10.2017 9:37:44   
branki*
krenuli su rodjendani po vrticu..svaki vikend,nekad i dva za jedan vikend..u petak uzela hulahopke,gacice i majicu,a danas duksic sa kapuljacom.ne poznajem tu decu,ne poznajem roditelje.glupo mi da odem sa bilo cim,a nekad mi je bas cimanje non stop ta kupovina.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Rodjendanski poklon
2.10.2017 0:34:51   
MamaNecaVo
Odeca ne moze da ne bude ok poklon.

Kada pogledam koliko je moj bebac dobio glupih i nepotrebnih poklona za I rodjendan,zapitam se sta je sa ljudima i da li zaista nose ono sto su imali kod kuce. (A imali smo i takvih poklona i to nekoliko).

Tipa trenerka broj 8,odelo broj 4,tunel za dvoriste-a zivio u stanu i tako... :)

Dakle,odeca ili neka ogracka shodno uzrastu deteta.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Rodjendanski poklon
2.10.2017 11:50:59   
mama krava

IZVORNA PORUKA: krin 40

Sve na 4 tocka i nema greske


Tačkauser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Rodjendanski poklon
2.10.2017 11:59:15   
emicaa
ja ne znam sta da Dori kupim za rodjendan,ona je do sad 300 stvari vidjela sto joj se svidja user posted image Mislili smo biciklo ali ne znam ni sama.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Rodjendanski poklon
3.10.2017 11:19:32   
Dragica Draga
Emice, koliko Dora puni godina?
Bicikl je super stvar, posebno jer moze godinama da joj traje, i nije nesto sto ce izgustirati brzo. To je super izbor...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here