|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rodjendanski poklon
1.5.2019 12:47:57   
Duškić
Mi dobili sad jednu tablu pisi brisi i bas dugo su crtali.

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Rodjendanski poklon
1.5.2019 13:43:21   
bubulence
Filadendronka, ja odvedem decu u radnju igracaka dve, tri nedelje pre rodjendana , malo razgledamo pa zakljucim sta im se dopada i to dobiju za rodjendan. Bicikle uglavnom kupimo ovako, bez nekog povoda, nego iz prostog razloga sto im treba. Trotinet nemaju, rolere su trazile, to ce verovatno dobiti sada kada bude plata ako i dalje budu želele.



(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Rodjendanski poklon
1.5.2019 14:49:49   
kamičak
Roleri su odlicna ideja za devojcice, uz stitnike naravno

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Rodjendanski poklon
1.5.2019 15:08:41   
mama Jo
Meni je, takodje, lego zakon; to mi je zabava za celu porodicu, svi zajedno mozemo da se igramo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Rodjendanski poklon
1.5.2019 15:57:30   
kamičak
Ima sad raznih kockica na trzistu, dosta su povoljnije od Lega

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Rodjendanski poklon
1.5.2019 16:29:15   
Filadendronka
Bubulence, moj samo trazi alat i svi mu to donose. Ima pet paketa alata😅 Kockice drvene i obicne takodje. Mada Lego nema, sem onih mini puzzle. Dobra ideja. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 13:04:38   
Rosita
Devojke, imate li ideju, dečak 6 godina, neka dobra kreativna igračka ili nešto lepo originalno, do 2500 recimo, voli životinje, glumu, ples...



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 13:09:22   
Sanidej
Neki Lego set_ za decake

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 13:12:54   
Ana RR
Rosi, možda knjiga Fazoni i fore?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 13:25:46   
Maraj
A sta kupijete drugarima iz vrtica? Tj drugarica je u pitanju....od 4.godine.
Neku knjigu?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 13:28:42   
Rosita
Anči, pogledaću! 


Sani, da, to uvek može, al istražujem i druge opcije.
Maraj, poklanjali i dobijali- knjige, igračke, garderobu, rančeve...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 13:31:23   
Rosita
Ja sam za "obične" drugare kombinovala nešto da bude do 1000 din, plus minus. Ako znam šta dete voli, tim bolje.


Nedavno smo drugarici kupili set_ raznih perli i materijala da pravi nakit, plus kutiju za nakit koja isto mora da se doradi kreativno, da je dete samo ukrasi... U aksi.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 13:41:24   
Ana RR
Rosi, mi smo je kupili prošli vikend kao poklon drugaru, super je. U Laguni je na popustu, čisto da znaš. Imaš u Požeškoj.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 13:42:21   
Maraj
Hvala rosi. Tako sam i planirala. Oko 1000 din da dam. Ne znam dete...pa ne znam ni sta voli

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 13:46:58   
Ana RR
Maraj, u tom uzrastu najčešće sam kupovala neke slagalice - ima onih kao 4 u 1 npr pa se dobiju 2 slagalice, domino, igra memorije.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 13:49:06   
Duškić
Pa bre sve zavisi. Mi se sad zamajavamo lol lutkicama.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 13:55:04   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Maraj

A sta kupijete drugarima iz vrtica? Tj drugarica je u pitanju....od 4.godine.
Neku knjigu?
 


Mi se spremamo da idemo da kupimo poklone za drugarice, jedna 4 druga 8 godina. Nisam pametna... Ono sto moje mrze da dobiju su puzzle i ostale slagalice, i knjige (bajke imaju apsolutno sve, 2,3 enciklopedije i njima vise knjiga ne treba, a nesto mislim da i ostala deca tog uzrasta znaju vec sve bajke napamet). One su sada obe u fazonu LoL lutkica, shopkinsa, pravljenja nakita, mladja jos uvek voli plastelin, kineticki pesak, skvisi itd tako da cemo i za poklon uzeti nesto od toga jer smatram da vecina njih u tim godinama ima isto interesovanje. A ako ne nadjem nista od toga da mi se svidja, onda majicica i bombonjera

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 13:58:01   
Ana RR
Ja devojčicama uvek kupujem garderobu baš zato što su komplikovane user posted image sa dečacima je mnogo lakše user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 13:58:08   
Duškić

IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: Maraj

A sta kupijete drugarima iz vrtica? Tj drugarica je u pitanju....od 4.godine.
Neku knjigu?
 


Mi se spremamo da idemo da kupimo poklone za drugarice, jedna 4 druga 8 godina. Nisam pametna... Ono sto moje mrze da dobiju su puzzle i ostale slagalice, i knjige (bajke imaju apsolutno sve, 2,3 enciklopedije i njima vise knjiga ne treba, a nesto mislim da i ostala deca tog uzrasta znaju vec sve bajke napamet). One su sada obe u fazonu LoL lutkica, shopkinsa, pravljenja nakita, mladja jos uvek voli plastelin, kineticki pesak, skvisi itd tako da cemo i za poklon uzeti nesto od toga jer smatram da vecina njih u tim godinama ima isto interesovanje. A ako ne nadjem nista od toga da mi se svidja, onda majicica i bombonjera





Potpisujem. Ovo sve i moja obozava. Plastelin play do .

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 14:02:04   
Rosita
Ma za devojcice je i veca ponuda nekako. Ne znam, imam utisak da je lakse. Decak o kome pricam nije slican mom detetu po interesovanjima uopste, a zelimo da mu nesto lepo poklonimo.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 14:11:08   
Ana RR
Jeste ali ja nikad ne znam šta da kupim devojčicama, valjda jer smo više okruženi dečacima pa sam potpuno u tom svetu. Onda mi je najlakše da kupim neku garderobu, ubacim još neku sitnicu u zavisnosti od uzrasta (dnevnik sa katancem, ili tako nešto) i eventualno neki slatkiš.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 14:18:32   
bubulence
Jaaooo mame decaka nisu mastovite😂. Moja Ema od svakog drugara dobije dnevnik sa katancem😂. Ima ih 20 sigurno... Ili onu casu za olovke... Te dve stvari mozemo da prodajemo... Ali se tome uvek obraduje... 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 14:23:38   
jess021
Joj Ana znas kako moja Lenka kaze kad dobije neki poklon, samo da nije neka majica😂



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 14:32:32   
Rosita
Da, jess, verujem, eto i mi smo relativno cesto kupovali majice, dzemperice, suknjice i slicno. Puno je rodjendana, nekad se ne stigne i tako. Ali sa tom praksom smo poceli tek kad su nama to ispoklanjali kad smo @na veliko@ poceli da slavimo. Do tad nisam nikome garderobu. Onda sam shvatila da se garderoba bas puno poklanja jer je nama, roditeljima, lakse. I ja volim kad dobije lepu garderobu, ali eto ove godine je dobio bas puno neupotrebljive. Najcesce male, a par stvari su i nekvalitetne. Jos sam shvatila da ljudi dosta prosledjuju kad nakupe ovakav stek. Bogami cu i ja ispoklanjati te stvari, naravno, pazicu da ubodem velicinu i zaista necu te nekvalitetne poklanjati. Ipak se drzim nekih kriterijuma. Nedavno mi je mama jednog decaka koji sad krece u prvi razred rekla da su mu skoro svi pokonili velicinu 6-7 a on dete ogromno, najveci predskolac u celom vrticu. Pri tome roditelji valjda znaju kome poklanjaju. To mi je bas neuvidjavno i samo da se otarasi. A deca? Ne vole garderobu kao igracke i druge cisto decje poklone. D se obraduje ako je garderoba po njegovom ukusu- aplikacija, dezen.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Rodjendanski poklon
23.5.2019 14:45:02   
bubulence
Rosita, to je tacno. Moja starija cerka je prosli rodjendan dobijala osmicu, a ona nosi 10-12 (najvisa je u razredu). i tako je dobila sigurno 6,7 haljinica.

Iz nekog razloga nemam naviku da poklanjam te stvari dalje.. Ali dobro, sto mi je lepo ostavim mladjoj cerki, sto mi se ne svidja spakujem i okacim kod kante za smece... Neko uzme... 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here