|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rodjendanski poklon
6.7.2019 11:10:46   
doramar11
Ima tih "napravi sam" set_ova, ne deluju mi bas kvalitetno, uglavnom su kineski. Neke perlice sam gledala, te kucice koje pominjete. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Rodjendanski poklon
6.7.2019 11:22:07   
bubulence
Ako kupis kod Kineza uglavnom su Kineski 😂, ali u Dexy co ili Pertiniju mogu da se nadju i kvalitetni...

Sanjice, imamo i masinu za sivenje, to je trazila jos kada je bila bas malecka,, sada se vise Masa igra sa njom, Ema voli iglu i konac😁. Evo slozili smo se za lego friends, mm gldao na netu i dopao mu se neki set_ sa bazenom. Samo jos da mi milicica kaze gde da nadjem ovo sto je ona pisala i poklon resen😁. 

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Rodjendanski poklon
6.7.2019 11:26:22   
doramar11
U Dexyco je uglavnom kineska roba, naravno po jacim cenama :( Pogledacu u Pertiniju, hvala.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Rodjendanski poklon
6.7.2019 11:27:32   
bubulence
Sada se vecina stvari pravi ili bar sklapa u Kini, ali ne znaci da je sve loseg kvaliteta... 


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Rodjendanski poklon
6.7.2019 11:35:14   
doramar11
Slazem se, Bubulence. Problem mi je sto cena i kvalitet nisu u skladu u ovom slucaju. Pozdrav

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Rodjendanski poklon
6.7.2019 12:53:12   
vocicana

IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Moj klinac je mali, ali ovog puta je pitan bio sta zeli za rodjendan, rekao je trotinet iz topa. Bas ga lepo vozi i bas mi je drago.
Odličan izbor,bravo za njega.Mi smo našoj ćerkici kupili trotinet za šesti rođendan,jer je to poželela,i još ga vozi.Isto smo kupili u prodavnici sportske opreme,roze,svetle mu točkići i uživa na selu vozeći ga.Pozdrav



Flamingosu, velika pomoc, nije tesko, a mobilno, milina!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Rodjendanski poklon
6.7.2019 19:07:06   
milicicak
Bubi, taj kao krojacki salon je dobil za rodjendan, ds me ubijes pojma nemam od koga. Pogledaj Lagunu ili Vulkan, lici mi da je tamo kupljeno


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Rodjendanski poklon
7.7.2019 0:35:48   
bubulence
Mili hvala mnogo, bacicu pogled


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Rodjendanski poklon
8.7.2019 13:53:23   
bubulence
Nisam nasla to sto mi je Mili predlozila, lego friends joj uzela mija drugarica. Sada sam sat vremena bika u radnji i mnogo je komplikovano kupiti poklon svom detetu.

Na kraju sam joj uzela neki globus sa 120 pitanja i odgovora.. Nadam se da ce joj biti zanimljivo

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Rodjendanski poklon
8.7.2019 13:58:31   
pari
Kakav je to globus? Deluje zaninljivo!
Ni ja jos nisam kupila nista,a u cetvrtak je rodjendan...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Rodjendanski poklon
8.7.2019 14:35:29   
bubulence
Ne znam, mogu sutra slikati kada otpakuje. Meni deluje zanimljivo. 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Rodjendanski poklon
8.7.2019 14:59:33   
pari
Gde si kupila?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Rodjendanski poklon
8.7.2019 15:04:01   
Ana RR
Da nije ono Put oko sveta? To je globus sa pitanjima i odgovorima, kao igra.

< Poruku je uredio Ana RR -- 8.7.2019 15:05:15 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Rodjendanski poklon
8.7.2019 15:19:27   
bubulence
Pari uzela sam u nekoj knjizari...Ancice ne znam stvarno, nisam mnogo obraćala paznju. Ema stalno gleda i cita o drzavama, gradovima, kontinentima pa sam zakljucila da bi ovo bio dobar poklon za nju... Slikacu ustra, kada otpakuje poklon

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Rodjendanski poklon
9.7.2019 7:37:06   
bubulence
Jeste ''Put oko sveta br 2'', ustala je u 6 i presrecna je. Nisam ni pomisljala da ce joj se toliko dopasti. 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Rodjendanski poklon
9.7.2019 9:48:09   
doramar11
Nista bolje od iskrenog decijeg odusevljenja poklonom. Bude ti puno srce :) Jos je u pitanju edukativna igra, super.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Rodjendanski poklon
9.7.2019 14:32:32   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: bubulence

Jeste ''Put oko sveta br 2'', ustala je u 6 i presrecna je. Nisam ni pomisljala da ce joj se toliko dopasti. 




Pretpostavila sam da je to user posted image i Marko obožava takve stvari user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Rodjendanski poklon
9.7.2019 15:00:40   
flamingos
Divni su svi pokloni.Raduju se deca.Ako,jednom su mali.Leti vreme,očas će da porastu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Rodjendanski poklon
9.7.2019 15:03:55   
pari
Super!
Ja uzela lego za M... mozda uzmem jos nesto tako edukativno ako nadjem

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Rodjendanski poklon
9.7.2019 15:13:39   
Duškić
Super. Mom malcu za par dana rodjendan. Mislim da bi njega bicikl lep pbradovao.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Rodjendanski poklon
9.7.2019 15:20:07   
flamingos
Duškić,to je super poklon.Mi smo našoj ćerkici kupili pre neku godinu za rođendan,ali baš nešto nine volela da vozi.Više je za trotinet,trambolinu,ljuljaške,lopte.Ako voli,i ima tu želju vi joj kupite.I nama je drago kada kupimo ono što naša ćerkica poželi.Sad je već i velija,pa i voli da čita,crta.Sve u skladu sa godinama.A plišanih igrački imamo za izvoz,barbike,e sa njima se lepo igrala i još uvek se igra,kao i sa fili i poni konjićima.Da su živi i zdravj


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Rodjendanski poklon
9.7.2019 15:22:17   
Duškić
Moji voze kad su u selu, sa pompcnim jos uvek vozi cerkica.
A sin neku formulu guralicu.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Rodjendanski poklon
9.7.2019 15:24:03   
Duškić

IZVORNA PORUKA: bubulence

Ako kupis kod Kineza uglavnom su Kineski 😂, ali u Dexy co ili Pertiniju mogu da se nadju i kvalitetni...

Sanjice, imamo i masinu za sivenje, to je trazila jos kada je bila bas malecka,, sada se vise Masa igra sa njom, Ema voli iglu i konac😁. Evo slozili smo se za lego friends, mm gldao na netu i dopao mu se neki set_ sa bazenom. Samo jos da mi milicica kaze gde da nadjem ovo sto je ona pisala i poklon resen😁. 



Moji su lego duplo obozavali. Sad je dobila onu zutu veliku kutiju sa sitnim delovima, ali ne postoji sansa dok je sin tu, sve rasturi.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Rodjendanski poklon
9.7.2019 15:28:52   
doramar11
Bicikl mi  je super ideja za poklon, trotinet isto. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
11.7.2019 8:34:55   
flamingos
I ja sam za tu varijantu-pokloniti slavljeniku igračku,deca se raduju igračkama,dati novac pa neka mu roditelji kupe šta treba


(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here