|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
17.4.2012 14:55:10   
mamamikka

IZVORNA PORUKA: marince

Prestala sam da se nerviram.
Specijano za nju i sveki sam napravila hodnik u glavi da svaka njihova glupost koja na levo uvo udje (na levo bolje cujem user posted image ) moze sto pre na desno da izadje.
I molicu,bez zadrzavanja user posted image


Sjajno rečeno. Imam dve- mlađa je divna, super se slažemo stoput sam je pitala za savet kad god mi je trebao, ma zaova za poželeti, a starija... ona je ono- večna žrtva ma šta da uradi. Eto pre mesec dva mi dođe svekrva i sva ponosna priča kako je njena ćerka izbacila svoju sveki iz kuće jer joj je čantrala. Mislim nije baš za hvalu pogotovo što je materijalno iskorištava maksimalno i time se javno hvali, inače ne priča ni sa kim iz komšiluka jer nju svi mrze. Zato samo distanca, ljubazno "zdravo" i to je sve.

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
11.8.2012 13:52:40   
ivanarepova
user posted image
Eno je akljava jos uvek kod mamice i tatice sa muzem i djetetom na putu SAD SU IM SVEKAR I SVEKRIVA OSTAVILI 500EURA I FRIZIDER PUN HRANE A KO MM PITA STA MU TREBA NIKO... stvarno sam popizdila a zna svekriva nazvati mm i re i da sam ja ovakva onakva ODO SAD ZA SRBIJU I NECU IM NI NAVRATITI NEK SAM NESTO KAZE IMA DA JOJ ZACEPIM USTA I KAZEM STA MISLIM A TO JE "ISTRESI SE TI NA SVOJE INVALIDE U KUCI NJIH RANIS MOG. G. NIKO NEPITA NI DAL JE DOBRO .... KU*EE

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
11.8.2012 13:57:08   
17 joka
ja imam dve zaove,jedna je predobra,zena zmaj,ma anđeo zaista

druga,ona je i druga priča,nevoli me jedva mi pruzi ruku kad me vidi ma pravi se fina,a za takve se ja nesekiram niti sam sta ruzno uradila niti se zamerila ona nek uziva takva umisljena da je veca gospođa

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu ivanarepova)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
11.8.2013 11:15:26   
Katastorfa
Vidim da nema nikog godinu dana na ovoj temi,ali evo ja cu pokusati da je ozivim :))) Imam zaovu, strasna je. Nije losa prema meni licno, ali me strasno nervira sto roditelji mm vise vole nju nego njega. Ona je, zaboga, ispunila njihova ocekivanja i otisla u Beograd na studije, koje jos ne privodi kraju, a ima 26 godina. Pocela je da radi, pa jadna nema vremena. Moj muz i ja kad pusimo, samo trtljaju kako dajemo pare uzalud, a ne daju nam ih oni, vec sami zaradjujemo. A ona kad dodje, samo vuce i niko nista. Meni se broje kafe, koje sama kupujem, a ona pije po 4-5 na dan, i jos je mamica pita Makice sine, hoces kafu? Treba da ide na neku svadbu veceras, a svekar ne da, jer je u svadji sa roditeljima mladozenje, ali je juce moja svekrva cirkus napravila, plakala je pola sata kao da je neko umro, na sav glas. Te kako kvare odnos sa detetom zbog drugih, te kako ona nije zasluzila da se skira zbog njih, ali zato mene sekiraju stalno i ne tangira ih to preterano. Plakala ceo dan zbog mog svekra, a bilo je dana kad sam ja plakala ceo dan a niko nije nista rekao. Ne planira da se udaje jos, uziva, ja kad sebi nesto kupim, moja svekrva odmah Bacas pare dzabe, a treba ti za decu i za kucu, a ona kad kupi nesto novo, ova se krava odusevljava ceo sat. Uf, danas dolazi a meni vec muka. Kako cu do utorka.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
30.8.2013 12:58:35   
orbi
Moja je nažalost grozna,od prvog dana prema meni user posted image , sva je umisljena misli da je neka vazna osoba , prica samo o materijalnim stvarima, ima muza koji mora udovoljavtai svim njenim hirovima, al meni ne smije nista reci jer zna da bih je razapelauser posted image , sreca ne zivi blizu mene pa je slabo i susrecem, a mislim da je naslijedila bolest od majke , jer svekrva je inace psihicki bolesnik , a sta da kazem ne daj boze nikomeuser posted image

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
14.4.2014 8:59:00   
ivanarepova
Samo da kazem i da opisem pre tri godine jadna nije znala sta ce od dosade ona i njena majcica su pisali mojoj sestri protiv mene sve ..kako se oblacim kako hodam po kaficima ... vrlo su ljubomorne i dvolicne
zat su zvale moju majku pricale to isto i da sam ja arogantna da neznam pocistit kucu da neznam spremit jelo ... kad sam imala spontani rekla sam joj ona je isla od jedne do druge pricala to...
a sada dovela mamici i tatici na uzdrzavanje muza djete vec 3 godine ona nigdje neradi jer je ljencuga obicna kultura ponasanje nula i sad opet trudna .... u stanu od 70 kvadrata sta da se kaze na to?
Samo znam da su dvolicne i ona i svekrva

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
14.4.2014 9:14:38   
NadaR
Auuuu, ja odmah da se spremim. Snajka ce sigurno da me mrzi. Svoje ne vidjam bas cesto jer su u drugom gradu. Zato kad dodjem, skacu oko mene I ugadjaju mi. To snajke izgleda ne vole. :D

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu ivanarepova)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
14.4.2014 10:35:36   
mama micki
Moja zaova je od mene mlađa godinu dana. Super se slažemo, nekad idemo i u šoping samo nas dve. Često svrati na kaficu. Uskoro treba da se uda, ali se plaši braka. Lepa je,mlada, obožava našu decu, čuva ih kad treba. Nekad prosto zaboravim da je ona sestra mog muža.
Neznam, ja sam valjda imala sreće, i svekijevci i zaova su mi super, mnogo nam pomažu i stvarno sam im zahvalna što su me prihvatili kao da sam njihova.user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
12.6.2014 13:28:45   
emicaa
Ja svoju zaovu kao da sam sama birala,satima da sjedimo uvjek imamo o čemu pričati i opet se stalno dopisujemo.Jedino što mi malo ide na živce nekad je kao dijete,ako nešto nije po njenom ljuti se,i mnogo se brate svadja sa svojim mužem,a i on je namjerno provocira.

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
12.6.2014 13:37:36   
Rosita
Moja je dobra. Samo je detinjasta i treba joj podrska za svaku sitnicu, ali je ok.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
13.6.2014 0:37:10   
Azra_
Rosita, da spojimo moju i tvoju?!user posted image

Moja je mlađa od mene godinu dana. Živi sa tatom i mamom, svoju platu troši na svoje krpice. Mama joj pegla uniformu, pere stvari, kuva ručak... Ne smeš ništa da joj kažeš jer odmah počne da plače uz priču ˝űvek sam ja kriva. ja nikada ništa dobro ne uradim˝. Da šizneš. A generalno, ona je dobra. Pričljiva, dobronamerna, naivna kao svako dete.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
13.6.2014 13:58:53   
Rosita
Hahaha, Azra, isto mladja godinu, ali udala se, ima bebu i sva je drama mama, isto bila mamina cera, ali dobra dusa... I njena cera ce verovatno biti kao i ona jer ima taj prezasticujuci stav.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
13.6.2014 18:02:51   
Klarita
Hmmmmmm, moja zaova...pa, slobodno mogu reci da bolju osobu od nje nisam srela u zivotu. poznajem je jako dugo, 13-14 godina, sa sigurnoscu tvrdim da zlo nikome nije nanela ni namerno ni nenamerno. Mislim da u njoj cuci andjeo, neverovatno dobra osoba, ali povucena malo. Dusa me boli za nju. Ona radi, dodje s posla, sprema svome tatici rucak, cisti mu, pere, pegla...i meni bi sve to radila kad bih joj samo rekla.Meni je zaoooooooooooo, neverovatno. Mm i ona su bez majke vec 16 godina i nju tatica navikao da radi, a ona ima Tarnerov sindrom, pa sumnjam da ce naci nekoga, ni momka nije imala...user posted image decu ne moze da rodi user posted image vidi se da moje voli neverovatno, ali nekako je prismotana i ne zna da ih cuva. Evo N nijednom nije uzela u ruke, niti pita, niti mi nudimo jer znamo da se plasi. Ona je pritom i toliko naivna da mojoj K veruje sve sta god mali user posted image kaze da je to cirkus. Njena mana nije to sto mi ne pomaze i ne cuva decu, njena mana je sto sa tatom i tetkama po ceo dan prica carsijske price i ne smes nista da joj kazes sto je ne daj Boze poverljivo, a ni obicne stvari. Ona to ne cini iz lose namere, ali eto. 10000 puta sam joj rekla i skretala paznju i navodila primere sta, gde, kako, jednostavno ona se naivno i nevino nasmeje, i to je to...Ali je dobrica nevidjena i nista joj ne mozes uzeti za zlo. Mislim da kad bih jjoj rekla da skoci u bunar skocila bi 100%. Zovem je pepeljuga i vicem na nju sto dozvoljava da je matori gnjavi, ali navikla je dusa njena zlatna da trpi. Mozete li da verujete da je i babu cuvala nepokretnu i brisala joj guser posted image jer joj tetka tako kaze....ma user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
10.7.2014 22:16:58   
ivanarepova
Moja zaova je do skora mislila da je bubreg u glavi a ne mozak cak smo je jedan put zezali zbog tog pa se rasplakala i otisla kod mame u krilo a ima 25 godina covjeka i djete i opet trudna zivi kod majkice da bi ju "zastitila" sigurno od kucnog posla i staranja oko djeteta sam me zanima dal pita majke kad i da spava sa covjekom i da prave djecu. ..... Debili su veliki nemogu nikako s njom nit cu moci ikada ne samo zato sto je glupa vec sto moj nivo nije dostigla nit ce ikad

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
10.7.2014 22:27:36   
indy_25
Sada vec bivsa zaova mi je ok. Nismo nikad imale prisan odnos ali kad se vidimo ispricamo se lijepo. Sutra mi vodi denijala na more s njenom djecom na sto sam joj jako zahvalna. Voli moju djecu i brine o njima. Prosle dvije bivse zaove su bile isto ok sa ovom jednom bi se ponekad i porjeckala ali uglavnom isto tako jako divne tetke Deniju.

(odgovor članu ivanarepova)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
11.7.2014 8:41:05   
Misha i Ljisha
Imam zaovu i super je zena. Ima MS ali se drzi jako je dobra osoba. Mm i njen muz se ne vole i ne vidjaju ali ona redovno nas zove da pita kako smo i bas voli D. meni je i njen muz superiska, D ga mazi i ljubi kad ga vidi. ali eto muski se jednom prilikom nalili malo vise pa se budale posvadjale

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
14.8.2014 10:11:30   
Anoniman
Moja iako je odrasla u inostranstvu od pjevaca svih zna samo Zaru i Gocija hahahah i Baju ma log Knindzu ..... Sta da vam pricam dalje SVI joj se smiju ponasanje nula a majka dvoje djece ona kad prica pisti vriska i kaze Tujka Vojka ....hahah

(odgovor članu božana)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
16.8.2014 21:15:46   
mirkam
Moja zaova je udata u Bg, tako se vidjamo dva-tri puta godisnje po 10-tak dana. Sta znam u principu smo skroz razlicite, ali to vrijeme sto provedemo zajedno skroz smo ok. I ima puno gestova koji mi se dopadaju. Nekako je bas pazljiva i srdacna i realna za mnogo stvari. A najvise volim kad kaze "svaka ti cast kako trpis ovu moju majku, jeste mi majka al ja bih se do sada sto puta posvadjala s njom" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
17.8.2014 11:14:17   
branki*
imam zaovu,starija je od mene 10 godina,mada se to ne vidi,jer je vitka,lepo se oblaci,voli da izlazi i da se sali.opustenija je i bolje se nekad sa njom kapiram nego sa mm.stalno kupuje garderobu i obucuuser posted image ,pozajmljujemo jedna drugoj stvari za neke prilike.ne posecujemo se puno,jer dosta radi na vrlo vaznom mestu ima dvoje dece,ali uvek ispostujemo rodjendane i praznike i kad izlazimo u grad,gledamo da izlazimo zajedno.bozi je dala svu garderobu njenog sina(one silne gomile dzakova o kojima sam pricalauser posted image ).ima slobodu preda mnom i prica mi puno i poverava mi neke stvari...mozda je malo razmazena nekako,muz je drzi ko malo vode na dlanu,a ona ga ne ferma bas puno,ali,to nije moja briga.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
17.8.2014 11:23:34   
branki*
url=http[://www.Slikomat.com/slika/5722513.htm]user posted image [/url]

moja zaova,ja i pevacica na bozinom krstenjuuser posted image
inace obe volimo da se proveselimo,izigramo,a bogme i pijuckamouser posted image

< Poruku je uredio branki -- 17.8.2014 11:24:46 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
13.9.2014 1:41:59   
srculence25
Branki jesi ti u sredini u plavoj haljini?
Imam 2 zaove.Jedna je toliko radoznala i voli puno da prepircava ali trpim je zbog mm da se nezamerim ali ovako smo ok.
Sa drugom sam kao nokat i prst jako je dobro druzimo se cesto i slazemo user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
13.9.2014 8:47:17   
branki*
ja sam,srculence.
haljina je trebalo da bude zelena,ali ispade plava...
ja bas planiram kad se mm vrati da zovnemo moju sa decom i muzem na rucak..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
13.9.2014 10:03:23   
nata11
Bas ste lepe i super sto se tako slazete. Ja nemam zaovu u familiji mm samo muskarci. Ali zato imam dve super jetrve.user posted image

_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
13.9.2014 10:16:14   
Ipokrisia
Ni ja nemam zaovu, imam samo od mm rodjenog brata buducu jetrvicuuser posted image ona je mladja od nas jedno 6-7 godina, divna devojka, mnogo se lepo slazemo i nadam se da ce se dever i ozeniti njom kad dodje vreme, sad su jos mladi,ali bas bih volela!user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
13.9.2014 10:50:25   
emicaa
moja zaova ide na tri sedmice na odmor i bas ce mi falit,nekako sam navikla na nase kafice i price,bas smo se vezale u zadnje vrijeme,vise je dozivljavam kao drugaricu,djelimo sve jedna sa drugom i drago mi je da je tako,ima malo svojih bubica ali ko ih nema,nisam ni ja savrsena

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here