|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
13.9.2014 11:06:26   
Mala Elena
Imam, malo smo drugacije, ona je malo temperamentnija i otvorenija , voli vise da prica pa se salimo na njen racun a i ona sama user posted image posto je E rodjena dan posle njenog rodjendana , isti su horoskopski znak pa vidim kakvo ce mi dete biti.
user posted image
Inace je nastavnica matematike, kuburi sa decom..nedostaje mi da kafenisemo svako jutro. ..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
13.9.2014 11:12:57   
doktorkakristal
muz nema rodjenu sestru,osale sestre od strica,ujaka,tetki su sasvim ok,ne vidjamo se cesto pa se zato valjda i volimo user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
13.9.2014 11:45:48   
nata11
Bas to DRK vidjamo se taman toliko da se obozavamo. user posted image

_____________________________





(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
13.9.2014 11:47:52   
Bibilib
Zeneee ja imam cetri zaove,tri su udate a jedna nije...Vidjamo se jako cesto ali smo u dobrim odnosima....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sve su starije od mene....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
2.10.2014 17:39:49   
leptirica26
Imam zaovu, i balzeno receno jako je posesivna prema mm, Boze sacuvaj, stalno mi "prijeti", kuhas li mu, pripazi ga, on je zjenica oka mog ccc, mislim halooooo zena totalno luda. starija od mene 10 godina , elem stalno nam se uvaljuje negdje bi sa nama da putuje sto me poprilicno nervira. jako navalentna

_____________________________

Strpljenje je moć.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
2.10.2014 19:45:50   
emicaa
Leptirice ti Dobojka,možda se i znamo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu leptirica26)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
8.3.2015 19:49:35   
veselicaa
Divna zena,prava dama,obozava moju decu i toliko dobar odnos imamo da ogovaram muza kod nje.I uvek je realna user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
8.3.2015 22:14:43   
nikiteki
dobra mi je zaova

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
24.3.2015 12:38:01   
proljetna dusa
ee moje dame evo i mene prvi put ovdje da se malo o jadu pozabavimo user posted image ja imam dvije jedna mladja duuusaa mogu sve da joj kazem a starija ko vegeta-u sve se mijasa, nazalost nemam jos jetrve i imam osjecaj da ce biti veselloooo kad ii ako budem imala :) ( imam dva kandidata za zenidbu-dva djevera ) trenutno zivim u inostranstvu sa muzem i njegovim mladjim bratom ( koji je inace maza) mozete mislit alaj mije veselooouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
8.3.2016 1:06:16   
Khaleesi
I ja imam dve, jednu koju mozemo da zovemo i mirodjija ili dijamant jer u sve se mesa i sad je vec prestala da me nervira, ignorisem je maximalno... I druga koju zanima samo ona sama, sa njom sam ok, ne diras me ne diram te user posted image

(odgovor članu proljetna dusa)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
10.2.2017 0:22:45   
Skockica
Uh, nadjoh i ovu temu. Ja u oba slucaja nisam imala svekrvu ali sam zato imala tj. imam zaovu.
U prvom slucaju je bilo super, ona je godiste mog bm (sestra od strica ali kao rodjena, odrasli zajedno). Ja sam nju volela kao da mi je sestra, stalno sam nesto kupovala njenoj deci, stvarno mi je bila draga. I ona je mene uvek postovala, divna bila prema meni, kad je Vasi trebao da se rodi dala mi pune kese ocuvanih stvari od svog sincica, stvarno nemam reci. Ipak kad sam se rastala od njenog bate prekinula je kontakt samnom, i ok to mogu razumeti jer je on skot ko zna sta joj je i pricao protiv mene a ona je ipak njegova a ne moja sestra. Sta je tu je.

Ovo cudo sad, uffff! Kako sam pre neko vece pobesnela htela sam svasta da joj napisem ili barem toliko da mi se ne mesa vise u brak ali znam da bi se ona napravila najpamentija i izbila bi svadja. Nisam htela da budem neko ko ce mm odvajati od njegove sestre i zato sam je u svom tom besu izbrisala sa liste prijatelja na fb. Jer mi je mm rekao da ona vidi kad ja objavim slike sta je moje dete dobilo pa onda puni glavu njegovoj cerki kako za nju nema para a za moje dete ima. Uf para mi na usi izasla mislim se gledaj sad. I da je barem samo to...

Ona je 13 godina starija od mm i glumi mu mamu. Ni njegova mama se tako ne bi ponašala bilo bi joj bitno da joj je sin srecan. A ona samo prica o stednji para kao da nista drugo nije bitno. Odkako smo se uzeli ona je pricala da je ne prepadamo pricom o mojoj trudnoci jer mi to ne mozemo isfinansirati. Jos se jednom naljutila na mm kad joj je poslao sliku sa uz za koju je rekao da je moja a nije bila. Ma ko si bre ti?!

< Poruku je uredio Skockica -- 10.2.2017 0:34:25 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
10.2.2017 15:10:57   
choopa choops
Nemam, ali imam jetrvu user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
10.2.2017 15:28:51   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: veselica

Divna zena,prava dama,obozava moju decu i toliko dobar odnos imamo da ogovaram muza kod nje.I uvek je realna user posted image

Ovo je bilo za rodjenu sestru mog muza.Jos uvek isto misljenje,sada obozava i Ninu stalno nas zove da dodjemo i dovedemo je,saljem joj slike i snimke stalno bas je voli.
A moram da pohvalim i drugu zaovu,sestru od rodjene tetke mom muzu,to je tek divna devojka.Kada mi se operisla A dosla je iz Krusevca za Nis,samo da je vidi.Donela joj svasta i sedela sa njom dok smo mm i ja otisli u dvoriste bolnice da malo predahnemo.Kada sam se porodila sa Ninom,dosla je iz Krusevca za Kosovsku Mitrovicu,samo zbog nas.U porodilistu mi donela ogromnu kesu sa poklonima za bebu.S je obozava,stalno se cuju preko mesendzera,saljem joj slike i snimke svaki dan,obozava moju decu.Za mene kaze da sam joj najbolja drugarica i da me voli vise od brata ahahhah.Nije bila od septembra kod nas i treba sad neki dan da dodje a ja je zezam da ce morati da plati kartu i za prtljag jer je nakupovala mnogo poklona smizlama user posted image .

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
11.6.2017 15:41:15   
IvanaSK RR
Moja je ok.Zivi u inostranstvu pa se retko vidjamo.Dok je bila ovde imale smo lep odnos.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
11.6.2017 15:42:36   
Anck Su Nmaun
Neam user posted image i ne fali mi user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
11.6.2017 15:46:37   
Sanjica26 RR
Nemam blizu. A tu koju imam ne vidjam cesto.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
12.6.2017 3:01:53   
Duškić
Ok je. Zivi od skoro u inostranstvu, bas smo razlicite, ali imamo fin odnos.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
14.8.2017 20:48:58   
veselicaa
Upravo je kod nas rodjena sestra od mm,bas se lepo ispricamo.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
14.8.2017 21:04:11   
krin 40
Ja imam devera najbolhwg na svetu❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
14.8.2017 21:08:51   
nata11
I ja kraljuser posted image Realan za medalju i direktan a takve ljude volim. Imam jetrvu sa kojom smo odlicneeee.

_____________________________





(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
14.8.2017 21:19:32   
Sarav
Imam zaovu, ne viđamo se često ali imamo korektan odnos.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
17.9.2017 13:59:35   
Dragce86
Ne volimo se jer je klinka i ramazena je do bola. Ne zanimaju je ni brat ni njegovo dete, samo da banci i izlazi i to je to. Da je njoj dobro, a ostale ko sisa...

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
17.9.2017 14:14:41   
krin 40
Moje dve zaove(mm sestre od tetke) su cool i vrh locirane za poseteuser posted image Jedna živi u Luxemburgu a druga na Kritu.Nadja celo leto provodi na putovanjima

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
18.9.2017 0:24:24   
Dragce86
Daleko od ociju, daleko od srca user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
18.9.2017 8:46:00   
krin 40
Pa ja ove moje dve volim.Stvarno su ok.Poslednja dva leta sam bila zaokupirana trudnoćom i bebom.Starija deca da su čekala na mene ne bi mrdnuli nigde.Tetke su im stvarno dobre

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here