RE: Pizza pekač (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


Dule250 -> RE: Pizza pekač (9.9.2011 16:45:43)

Odličan je i kao pizza pekač!
Stavi pizzu u pleh i onda pleh stavi u pekač.
Peci na 250 stepeni 5-6 min.-videćeš kako se sir topi pa proceni.
Podloga ne može da zagori i pizza ispadne odlična.
Pekač naravno zagrej na 2 nekih 5 minuta po uputstvu.
Kod mene je 5 - 250 stepeni za pečenje pizze.
Pozdrav od muškarca kuvara!




bokicans -> RE: Pizza pekač (9.9.2011 21:53:14)

Oooo Dule250 hvala ti na savetima ,probacu [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




World -> RE: Pizza pekač (24.12.2011 14:11:07)

ja vec dugo imam taj pekac i prvo sto sam probala da pecem je bila, naravno, pica... [sm=smiley36.gif]
medjutim, tijesto je izgorilo, a ostali sastojci se nisu ni podgrijali kako treba, tako da sam odustala od toga...
a onda sam presla na druge stvari koje se puno prakticnije i bolje naprave u njemu, tipa krompir, razno povrce, sataras, meso, i sve ostalo sto se inace moze peci u tavi...
a dobro ispadnu stvari koje se peku kao na rostilju, tipa cevapi, snicle, povrce, gljive, i narocito dobro mi ispadne pastrmka...




slavica. -> RE: Pizza pekač (24.12.2011 14:51:56)

Ja ga imam vec par godina,ali sam ga koristila samo jednom. Prvi put kada sam probala nesto da ispecem,pocelo je da mi se dimi iz onog dela gde se kabl ukljuci u pekac,takoda sam odmah odustala... Da li je kvar u pitanju,ili nesto drugo,ne znam,a nesto me mnogo ni ne zanima,iskreno...




nata11 -> RE: Pizza pekač (18.6.2012 14:40:10)

Fagor je neprevazidjen vredi svaku paru. Imala sam neki obican tipa 2.000 dinara i nicemu nije sluzio.




NadaR -> RE: Pizza pekač (18.6.2012 16:04:14)

Sada mi je nezamjenjiv . Sve pečem u njemu napolju . Samo pružim produžni kabal i milina [sm=bravo.gif]




Jole84 -> RE: Pizza pekač (18.6.2012 21:37:49)

I moja mama se navukla na pekač,ne uključuje rernu uopšte,peče i palačinke i pogače i krompiriće,ma sve [sm=smiley36.gif]
Moraću i ja da ga aktiviram [sm=bravo.gif]




Modessty -> RE: Pizza pekač (19.6.2012 8:26:59)

probali smo da pečemo picu i nije nam uspelo. Uopšte se gore ništa nije zapeklo. Nisam ga posle više isprobavala ali sad kad vidim da ga koristite za meso i povrće razmišljam da ga isprobam.

vidim da je neko gore napisao da se pica stavi u pleh pa sa njim zajedno u pekač [sm=zmeden.gif] koji pleh? ne bih rekla da može neka tepsija da stane unutra. Sem ako dotični nije mislio na one tepsijice ili tanjiriće (kako li se već zovu) od folije




nata11 -> RE: Pizza pekač (19.6.2012 9:34:43)

Modessty provreneo znam da klasicni pekaci koje ima u prodavnicama uopste ne mogu da ti ispeku picu. Promenila sam ih do sad 3 modela pa te klasicne sa poklopcima i sl. koristim za meso, ribe, krompirice, pogacice a za picu samo fagorov koji pece pice prste da polizes.




bojanica7 -> RE: Pizza pekač (13.1.2013 22:09:43)

evo upravo sam prvi put pekla picu u pica pekacu kod svekijevaca, i super su mi uspele sve cetiri. i to sam stavila kao sto je predvidjeno, na peticu (najjace). prve tri sam pekla na papiru, a poslednju bez, cisto da probam i nije zagorela. pekla sma oko sedam-osam minuta svaku. i da, testo sma sama pravila. nikad nismo jeli lepsu picu [sm=smiley1.gif]




isidora88 -> RE: Pizza pekač (13.1.2013 22:16:55)

ja sam pekla ali mi je testo ostalo zivo a odgore zagorelo[sm=smiley13.gif]
ne znam do cega je, nekom uspe nekom ne[sm=smiley36.gif]




bojanica7 -> RE: Pizza pekač (13.1.2013 22:20:01)

pazi, kad stavis papir, ne moze da zagori, i onda lepo peces koliko oces dok se ne ispece cela kako ne bi imala neke zive momente[sm=smiley36.gif]

mislim da je i do testa.




bojanica7 -> RE: Pizza pekač (13.1.2013 22:20:19)

a i aparata.




isidora88 -> RE: Pizza pekač (13.1.2013 22:21:24)

aj mi posalji recept za testo ako te ne mrzi, moje ocigledno ne valja[sm=bravo.gif]
bas cu da probam, samo moram da smislim dijetalnu picu[sm=smiley36.gif]




Sesilija 83 -> RE: Pizza pekač (13.1.2013 22:45:41)

i ja da se upisem u ove neuspesne...dole na sredinu mi ostala ziva a okolo zagorela,isto i odgore,na sredinu nuje makla a okolo prepecena....a i jel da otvorim ili zatvorim...




Verolina -> RE: Pizza pekač (13.1.2013 22:47:02)


IZVORNA PORUKA: Jole84

I moja mama se navukla na pekač,ne uključuje rernu uopšte,peče i palačinke i pogače i krompiriće,ma sve [sm=smiley36.gif]
Moraću i ja da ga aktiviram [sm=bravo.gif]

Tu ispadne ona dzambo palacinka[sm=bravo.gif] Po jedna za svakog i super.




bojanica7 -> RE: Pizza pekač (13.1.2013 23:52:30)

sesilija, obavezno poklopis, ako ne poklopis, izgubi temperaturu i ne moze da vrti i pece odozgo.




branki* -> RE: Pizza pekač (14.1.2013 11:57:21)

mi ovo dobili za svadbu,nisam ga jos ni raspakovala.




jovana13 -> RE: Pizza pekač (14.1.2013 12:06:38)

i ja ima taj pizza pekac sto pece sve osim pizze [sm=smiley36.gif] u sustini odlicna stvar i vreme ti ustedi zato sto je velik. Narocito sto neko rece, leti ga napolje ukljucim i milina!




branki* -> RE: Pizza pekač (14.1.2013 12:10:31)

sad ste me navukle,moracu da ga nadjem i proucim.sta je tu toliko dobro?je l treba manje vremena nego u rerni ili ne treba ulje,u cemu je fora?




minna -> RE: Pizza pekač (14.1.2013 12:16:35)

I mi ga imamo i koristimo leti na splavu, jos tamo uvek neko dodje i bude brzo gotovo a ima dosta. Pizzu nismo nikad, samo ribu, meso, kobasice, povrce sve zivo i sve ispadne super. Stavimo bas malo ulja, a treba manje vremena nego rerni.




bojanica7 -> RE: Pizza pekač (14.1.2013 22:40:48)

branki, pa meni i nije ne znam koliko posebno. dakle, mozda bih ga kupila da imam veliku kucu pa da mi ne zauzima prostor, ali ovako nije mi ne znam koliko spektakularan. pica mi je stvarno ispala savrsena, ali ne pecem je toliko cesto da bih kupovala pekac. svekijevci kazu da je super jer sve peku bez ulja. i stvarmo je socna piletina. e sad nem pojma...




Figaro88 -> RE: Pizza pekač (14.1.2013 22:48:48)

Ja nikada nisam ni probala da ispecem picu u njemu.Ali zato volim da natrpam povrce i piletinu i da pustim da se dinsta dugo,i onda dodam zacine i to bude mnjam...Pekla sam i palacinke.Bas cu da pokusam sa picom ali nisam jos cula da je nekom uspelo,sad prvi put....




bojanica7 -> RE: Pizza pekač (14.1.2013 23:39:10)

pa meni je bilo cudno sto se zove pica pekac a nece da pece picu, pa sam zapela bila da probam. i eto, rezultat savrsen[sm=smiley1.gif]




vojvodjanka87 -> RE: Pizza pekač (14.1.2013 23:40:33)

ja nisam znala da se zove pica pekac ja sam ga zvala pekac i pekla sam palacinke u njemu najvise




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>