|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zločin: ne šminkam se!
4.6.2012 21:37:40   
branki*
ja se sminkam i volim.meni je nezamislivo da nemam makar olovku za obrve,kreon,malo maskare i labelo.to svaki dan.kad radim,onda i puder,rumenilo,sjaj za usne,nekad senka.kad izlazim,isto to,samo intenzivnije.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Zločin: ne šminkam se!
4.6.2012 22:33:33   
ishler
I ja volim da se sminkam,volim da izgledam lepo,naravno bez preterivanja i diskretnouser posted image

< Poruku je uredio ishler -- 4.6.2012 22:39:43 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Zločin: ne šminkam se!
27.10.2014 17:16:23   
Kata90
Ja se samo za posebne prilike nasminkam.....i to samo maskaru stavim i dovoljno mi je....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Zločin: ne šminkam se!
27.10.2014 17:31:14   
NadaR
Poslednjih mjeseci skroz slabo . Eventualno toniranu kremu I malo maskare . Zasitila sam se nesto I bas me mrziii user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Zločin: ne šminkam se!
27.10.2014 17:41:04   
emicaa
Ako sam cjeli dan kući onda se ne šminkam,kad krenem u šetnju maskara i ruž ili labelo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Zločin: ne šminkam se!
27.10.2014 18:05:15   
choopa choops
S godinama sve manje i manje.

Kad se sjetim srednje škole, pa se ustanem ujutru u 6h da stavim maskaru i karmin i olovku. Pritom je karmin bio bež, a olovka tamno braon user posted image user posted image Kad se sjetim te mode user posted image

Sada se tu i tamo našminkam. Od prije dvije godine sam počela da koristim i toniranu kremu jeeeeej user posted image Inače, nisam koristila ništa osim maskare, sjenki, karmina i nekad rumenila. Obrve imam ''vala Bogu user posted image

A najveći gaf koji sam imala sa šminkom mi se desio na maturskoj večeri u srednjoj školi. Elem, kako nikada nisam stavljala puder, odlučih baš to veče da stavim. I dođe mi vrat od ujaka da mi se javi i ja onako u žurbi, uletim u kupatilo, uzmem sestrin puder (koja je inače blijeđa od mene tri puta) i namackam se. U tom momentu je to izgledalo super, ali postoji caka. U WC smo imali neonsku sijalicu user posted image user posted image Tek sam na slikama vidjela da sam izgledala kao duh user posted image user posted image Zato i nemam nijednu sliku s mature user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 27.10.2014 18:07:27 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Zločin: ne šminkam se!
27.10.2014 19:08:11   
big mum
Nikad nisam voljela puno da se šminkam.Ponekad ,maskara i korektor.
Međutim što vrijeme više odmiče sve češće nabacujem šminku.Ustvari i ne znam kako da se pravilno šminkam.I stalno gledam one tutorijale o pravilnom šminkanju.user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Zločin: ne šminkam se!
27.10.2014 19:18:06   
Mala Elena
Volim bar 5 x mesecno da budem sredjena tj.nasminkana , maskara ,krejon ili olovka i mozda puder u prahu. Ruz mi je nekako suvisan , samo u posebnim prilikama.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Zločin: ne šminkam se!
27.10.2014 20:03:14   
lelaigor
Ako sam kući ceo dan, ne šminkam se. Ako odlazim u kući uvek: tečni puder (tonirana krema), malo svetlucave bež senke, maskara, rumenilo. KAd rpilika zahteva onda redovno sve odreda. user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Zločin: ne šminkam se!
27.10.2014 20:05:57   
lelaigor

IZVORNA PORUKA: big mum

Nikad nisam voljela puno da se šminkam.Ponekad ,maskara i korektor.
Međutim što vrijeme više odmiče sve češće nabacujem šminku.Ustvari i ne znam kako da se pravilno šminkam.I stalno gledam one tutorijale o pravilnom šminkanju.user posted image


A ovo skroz potpisujem! user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Zločin: ne šminkam se!
27.10.2014 21:15:10   
milicicak
Sminkam se kad krenem na posao: puder, blaga senka i maskara, do pre nedelju dana nisam posedovala karmin al sam otkrila koliko mi dobro stoji crvena boja pa sam ga kupila user posted image
ne volim da se sminkam, ali mislim da pristojnije i oziljnije izgledam nasminkana...

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Zločin: ne šminkam se!
27.10.2014 21:33:29   
isidora88
kad idem negde uvek se sminkam, bez obzira da li je u pitanju izlazak ili samo odlazak u setnju, na kafu i sli., mada i tada stavim samo puder, maskaru i labelo u bojiuser posted image
a dok se nisam udala puder, 5 senki, kreon, maskara, rumenilo,karmin, a ja sam jedna od onih koja nigde ne ode sa neopranom kosom, pa sam ustajala oko 5 da operem kosu i da se nasminkam i tek onda u skolu i faxuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Zločin: ne šminkam se!
27.10.2014 21:40:28   
jovicaa
ja sam pocela pomalo da se sminkamuser posted image
kreon, maskara, karmin ili labelo. pokusala sam i sa puderom, al nije to za meneuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Zločin: ne šminkam se!
27.10.2014 21:52:18   
Rosita
Retko se sminkam. Obicno bb krema i maskara. Kad imam vremena volim, ali ne volim da skidam sminku pa me mrzi. Ne volim da vidim preterano nasminkanu zenu sa kilo pudera, to mi je bas degutantno .

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Zločin: ne šminkam se!
27.10.2014 22:07:09   
Mala Elena
Rosita, ili ona varijanta kilo pudera na licu a beo vrat.user posted image mada sve redje se to vidja jer se posecuju solarijumi ...user posted image ma, zene vole da budu sredjene.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Zločin: ne šminkam se!
28.10.2014 7:44:48   
majared
ne sminkam se uopste, ic, ni mrvicu, vec duze vreme

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Zločin: ne šminkam se!
28.10.2014 7:52:02   
Misha i Ljisha
retko se sminkam, bas bas retko ali kad se nasminkam onda me svi hvale heheheh...dok sam radila uvek se malko nasminkam cisto eto da izgledam ozbiljnije, jer me jednom tata od ucenice pitao nesto na hodniku misleci da sam ja dezurni ucenikuser posted image (i to u osnovnoj skoli a ne srednjoj). Taj dan je jos bio i kros pa smo se svi "opusteno" obukli pa valjda nije mislio da sam prof hehehe....

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Zločin: ne šminkam se!
28.10.2014 8:18:39   
lanajelena
Choopo secam se te mode user posted image user posted image

Nesminkam se svaki dan,uhvate me neke lutke pa se sminkam pet dana zaredom e onda me popuste pa se nesminkam dve nedelje,retko imam vremena za cakum-pakum sminku,imam prirodno seljacko rumenilouser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Zločin: ne šminkam se!
28.10.2014 8:20:34   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Modessty RR


IZVORNA PORUKA: moja ciklama

Niko ne mrzi da se šminka više od mene!
Maskaru me mrzi da stavim, a tek da skinemuser posted image
Džaba sve mazalice koje sam nakupvala i isteko im rok, džebe, kad me mrzi!
I uvek, sam se divila devojkema i ženama koje su UVEK našminkane! Ama, uvek! I maštala, da ću kad "porastem" da budem kao oneuser posted image


user posted image user posted image user posted image
i ja tako! Onda su me skoro kolegenice iskritikovale, pa sam se ošišala kratko i tako su me ubedile da kratka kosa traži šminku! user posted image
Udjem u fakultet, otkucam se i pravac toalet da se našminkam! user posted image Nema šanse da stignem da to uradim kući! user posted image A danas imam i nalakirane nokte! Zahvaljujući jučerašnjem rodjendanu user posted image



Sad sam prestala i da trčim u toalet da bi se našminkala! Nenaspavana sam i mrzi me! Samo stavim sjaj na usne i to je sve. Najgora sam! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Zločin: ne šminkam se!
28.10.2014 9:00:51   
Peace*
Ja svako jutro imam korektor oko očiju, puder samo na bubuljicama (ako ih ima), rumenilo, maskaru, olovku za obrve, i nekada karmin.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Zločin: ne šminkam se!
28.10.2014 10:41:07   
branki*

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Rosita, ili ona varijanta kilo pudera na licu a beo vrat.

dauser posted image o ovome bas posebno vodim racuna jer izgleda bas bzv,pogotovu ako je puder 2 ili cak 3 nijanse tamniji od prirodnog tena.zato uvek malo i na vrat i da se vodi racuna da puder bude samo za 1 nijansu tamniji.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Zločin: ne šminkam se!
28.10.2014 10:54:19   
doktorkakristal
sminkam se kad god imam vremena,posto mi je koza jako zahtevna obavezna je jutarnja i vecernja nega to ne preskacem kod mene nema ona legla sa sminkom jer sam preumorna,nema sanse,umem sebe dobro da nasminkam,e sad po kuci nikad nisam nasminkana kao i kad idem u setnju sa D prosto pustim kozu da dise,a odlasci na pice ili kod negog obavezno ide sredjivanje user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Zločin: ne šminkam se!
28.10.2014 12:23:42   
caca81
sa 27 godina sam počela da radim, ali radno mesto nije zahtevalo neko "sređivanje" pa se nisam šminkala, jer se i inače ne šminkam, ali kada sam posle 3 godine promenila radno mesto i videla da su svi tip-top sređeni, morala sam i ja. šminkanje mi teško pada, primećujem da izgledam dosta starije, koža mi je uništena, tako da kada god mogu ne šminkam se.user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Zločin: ne šminkam se!
28.10.2014 12:30:21   
ivaMark
Kod kuce se ne sminkam..ali bilo kakav izlazak van kuce obavezno, makar tonirana krema, kreon, malo senke, maskara, sjaj ili labelo user posted image

Caco, nema te... nadam se da ste dobro user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Zločin: ne šminkam se!
28.10.2014 12:33:24   
Rivana
Jako je bitno napraviti razliku kada se sminkamo za dan i kada se sminkamo za vece. Sve vise devojaka vodjam u sred belog dana nasminkane ko da su krenule u vecernji provod sa sve puderom, bronzerom....Za dan tj. posao dovoljan je korektor za podocnjake, i poneku bubuljicu, malo pudera ako se bas ne moze bez njega user posted image , pravilo sminkanja je sto manje slojeva to bolje, a to posebno vazi za dnevnu sminku.
Ja volim da se sminkam, to mi je profesija, pa bi bilo glupo da kazem suprotno, user posted image ali da budem iskrena nekad me mrzi. user posted image

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...
NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here