|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
29.6.2009 15:36:27   
Ana RR
Probaj draga, pa javi jel funkcioniše user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
7.7.2009 11:05:29   
ljubičica
Danas idem na peti tretman i mogu vam reći da je jedino što se promenilo moja koža....
Tako je lepa i nežna posle tih krema i gelova, ali ne mogu da očekujem promenu iz korena posle samo 4 tretmana, polako ... nadam se da će biti...

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
7.7.2009 12:28:39   
Verus
Koristim brsljen ulje meileb kupila sam u rodicu....i kupila sam brsljen gel u lilly sopu  i ovde neki loreal gel....i mazem se masiram se maserom, malkice mi je koza zategnutija ali i dalje imam puuuun celulita (citaj-mrtva bi samo bila uhvacena u kupacem!).  Planiramo mozda nedelju dana negde na plazu u novembru, pa moram to da resim....krenula sam i u teretanu svaki dan i ne jedem slatko..valjda ce da se malo sredi....

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
7.7.2009 12:56:43   
ljubičica
Ja sam na onoj Rina`s dijeti i za 15 dana mi je samo 1.5 kg otišao, ali ne žalim se.... Samo neka nastavi kilo i po po kilo i po user posted image  hahahahaha i supeeeeeeeer, mada ja pijem i kafu sa mlekom kad baš ne mogu da izdržim bez mleka, kad su mi slatkiši ja se ubijem.... Danas krećem da vozim bikiskl! Mm će mi praviti društvo! A, i brate mili, ja popijem i po 3,4 l vode dnevno!

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
7.7.2009 15:00:27   
Verus
Super ljubicice!  Ja sam bila na UN dijeti skoro 2 nedelje, ali mi je teze islo jer nemam uvek spremljeno (ili ne stignem) da spremim to sto treba da jedem. MM je probirljiv i onda ako se njemu taj dan npr. ne jede pasulj, a ja moram, onda bih trebala kuvati dva jela, a stvarno to ne mogu...tako da sam smanjila hranu i gledam da ne jedem kasno i puno.  Kafu pijem sa mlekom, 1% ne gledam to bas toliko, ali samo da se slatog klonim.  A sto se tice vode, svaka ti cast, ja ne mogu toliko popiti...sretna sam ako uspem litru i po....

smrt celulitu!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
8.7.2009 18:29:01   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: ljubičica

Danas krećem da vozim bikiskl!


Bem me nepismenu user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
8.7.2009 18:32:26   
Sneža

IZVORNA PORUKA: ljubičica

IZVORNA PORUKA: ljubičica

Danas krećem da vozim bikiskl!


Bem me nepismenu user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

user posted image user posted image user posted image tako je to kad negledaš gde vozišuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
8.7.2009 18:35:24   
Dora
I da ponovim- IMAM CELULIT I BAŠ ME BRIGA!!!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
8.7.2009 18:36:03   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Dora

I da ponovim- IMAM CELULIT I BAŠ ME BRIGA!!!


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
8.7.2009 18:37:30   
Dora
Male sise su mi veći problem, ali i za to me baš briga...

Veći su mi problem zanokticeuser posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
8.7.2009 18:37:48   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Sneža


IZVORNA PORUKA: ljubičica

IZVORNA PORUKA: ljubičica

Danas krećem da vozim bikiskl!


Bem me nepismenu user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

user posted image user posted image user posted image tako je to kad negledaš gde vozišuser posted image


Bleso jedna user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
8.7.2009 18:39:16   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Dora

Male sise su mi veći problem, ali i za to me baš briga...

Veći su mi problem zanokticeuser posted image



Neće slika pa to ti je user posted image

< Poruku je uredio ljubičica -- 8.7.2009 18:42:22 >


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
11.7.2009 14:52:16   
Lu
IZVORNA PORUKA: ljubičica

IZVORNA PORUKA: afrodita

nisam koristila ali su musterije pohvalile

user posted image



Kupila sam je malopre, aj`mazaću je pa ću podeliti iskustva sa vama kad prođe neki period i kad budem videla da li "radi" dobro user posted image

Ljubičice prošlo je mjesec dana,imaš li šta za rećiuser posted image user posted image
Vidim ja da si ti prešla na radikalnije mjere,znači kremice ništauser posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
11.7.2009 14:59:27   
Kiki BG
Ja nemam mnogo celulita ali koristim Garnier i meni je odlican... Samo sto treba svaki dan da se maze a ja sam malo nemarna pa zaboram i stavim mleko za telo... Ima efekta kada si uporan... Ali znate sta drage moje- ne moze leba bez motike! Ako ne zelite celulit morate da promenite isranu- zaboravite na gazirana pica,testeninu,previse pikantnu hranu,slatkise.. Pored toga najvaznija je i fizicka aktivnost- ( ne sex drage moje- nego neki sporticuser posted image bilo sta, joga,aerobik,teretana,trcanje ili obicno hodanje, puno hodanja)... Eto, to je moj savet!user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
11.7.2009 14:59:51   
ljubičica
Ma, ova "Afrodita" mora da se maže 2x dnevno, pa sam je potrošila za 10 dana. Jbg, velika površina user posted image  pa mi se nešto nije ni isplatilo da dam 3.000 na kremu, bolji su mi tretmani. Mada, mogu ti reći da ima rezultata. Danas mi je 9-ti tretman i zadovoljna sam. Ići ću na još par i pravim pauzu... Išla sam i na masaže, jao kako je to leeeeeepooooooo ...

< Poruku je uredio ljubičica -- 11.7.2009 15:02:26 >


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
11.7.2009 15:01:22   
ljubičica
Ja vozim bajs, a ni ne jedem začinjeno, tek gazirano ništa. Evo popila sam 2 Rose od 1.5l od jutros!

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
11.7.2009 15:07:02   
Kiki BG
IZVORNA PORUKA: ljubičica

Ja vozim bajs, a ni ne jedem začinjeno, tek gazirano ništa. Evo popila sam 2 Rose od 1.5l od jutros!


Nemoj preterivati sa vodom ! Kazu da je treba sto vise piti ali nije bas tako. Tecnost je potrebna organizmu ali ne treba preterivati jer upravo od viska tecnosti u telu se i stvra celulit. Tecnost treba da se oslobadja iz tela a ne da se zadrzava!

A ja imam jedno pitanjce vezano za strije. Nisam nasla temu bas za to pa rekoh ovde da vas pitam. Da li imate problema sa strijama i kako ih resavate? Imam malo strija na guzi, nisu mnogo vidljive ali mene toliko nervira. M kaze da mu nista ne smeta i da ne vidi ali JA vidimuser posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
11.7.2009 15:08:33   
Lu
Ja ne pijem ništa sem vode zadnjih pet godina,
ne jedem kruh,tjesteninu ponekad,slatko da kad trebam dobiti jer me uhvati ludilo,
e sad začinjena hrana... volim suhomesnate proizvode a volim i začine ali to su uglavnom biljke,ne vjerujem da to štetiuser posted image ,
Iako ne jedem puno i prilično sam mršava eto zeznem se sa ovom hranom pa po guzi imam celulituser posted image
Trbuščić je genetsko naslijeđe koje ja stešem kad sam vrijedna.

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
11.7.2009 15:10:28   
Brand new mama
Ja naravno da imam celulit(i to mislim da sam ga primjetila vec sa 16- kad stisnem kozu, tad se vidio).Ali,otkako sam ostala trudna( i to bukvalno prije nego sto sam znala da sam trudna) su mi se pojavile rupe koje se vide dok stojim na butinama. A ne smijem nista da koristim. Kad se mazem- smuci mi se kad vidim kako mi se pojavljuje narandzina kora. A pijem vodu, hranim se pravilno.... Ma i strije su mi se pojavile-po grudima!! Do porodjaja cu izgledati kao brezuljkasta zebrauser posted image user posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
11.7.2009 15:12:44   
Lu
Kiki ja sam ubijeđena da se strije ne mogu ničim riješiti kao ni bore koje su već nastale,znači nikakve kreme ne mogu pomoći.
To je već gotova stvar jedino se može djelovati preventivno,ja sam se mazala u trudoći a i neko vrijeme prije jer sam planirala,
tako da nemam strije nikuda osim vrlo malo po guzi gdje sam priznajem ponekad preskakala mazanje.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
11.7.2009 15:18:59   
Kiki BG
Surova istina al sta ces ako je takouser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
11.7.2009 15:23:35   
ljubičica
I ja strije imam samo po guzi, ali ako su ti pobelele nema nikakve kreme za to.
Jedino rešenje je lasersko odstranjivanje, ali ni tada ne garantuju da će nestati skroz. Mogu da se ublaže na taj način.


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
11.7.2009 15:25:10   
Lu
Inače se strije više vide kad pocrnišuser posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
11.7.2009 16:24:24   
suziQ
I ja sam ocajna...Nikad nisam imala ozbiljan celulit, tek kad onako jako stegnem kozu , ali sam zato uvek vezbala i super  sam bila zadovoljna.Od kada sam trudna,ne vezbam,sva sam mekana , celulit se vidi iz aviona po guzi a citala sam da ne bi trebale da koristimo preparate protiv celulita u trudnoci.Tako da jedva cekam da se porodim i da krenem sa masazama a kasnije i sa vezbama..

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
11.7.2009 16:45:47   
Verus
I meni se sad vidi i kad stojim, bas me to nervira, ali i imam, ruku na srce, jedno 10 kila viska, moram i to resiti....bem mu misa!

(odgovor članu suziQ)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
NIVEA Rose Touch sa organskom ružinom vodicom
Beograd, jul 2021. - Ruža je poznata kao kraljica cveća, simbol lepote i znak ljubavi. Međutim, ona ima i dugu tradiciju...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here