RE: Celulit-to žensko prokletstvo (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


Anoniman -> RE: Celulit-to žensko prokletstvo (15.4.2010 17:06:53)

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

proyiv celulita ..voda ,voda ,voda i voda,vezbanje..i dobar dnk :):):):)



Mislim da je ovo poslednje presudno... [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




liliana -> RE: Celulit-to žensko prokletstvo (15.4.2010 17:17:29)

Ne znam. Moja mama ima jako puno strija nakon što je rodila mene i brata, a ja  nemam ni jednu jedinu!!!
Nečete verovati, ali sam jako želela da u trudnoči dobijem bar jednu, na stomaku i-ništa!!!




Lu -> RE: Celulit-to žensko prokletstvo (1.8.2010 23:37:47)

Meni se proširio celulit sa guze na noge[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]
Kad sam ove godine obukla kupaći odmah sam videla da je stanje puno gore nego prošle godine, strašno[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley19.gif[/image]




Anck Su Nmaun -> RE: Celulit-to žensko prokletstvo (2.8.2010 0:02:29)

Ma i meni posle porodjaja i napred na butinama ...tooooo nikad nije bilo....a ovo za vodu ...ma kakviii..ja je pijem do besvesti...dzabaaaa!!!
DNK na prvom a onda sama ishrana ...i naravno vezbe!




lenaa -> RE: Celulit-to žensko prokletstvo (2.8.2010 0:26:13)

Jedna zena sa kojom sam radila nije imala nigde celulit po telu a ima troje dece. Iznenadila sam se kako fino izgleda . Rekla mi je da sama bere brsljen i pravi kremu. Sad mi je zao sto nikad nisam zapisala recept .Ako cujete negde kako same da napravimo kremu pisite obavezno, verujem da se tako najbolje uklanja celulit.




maca821 -> RE: Celulit-to žensko prokletstvo (8.1.2012 21:42:46)

I mene muči celulit pa sam rešila da promenim ishranu, mada mi je teško da izbacim slatkiše[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




tanjica85 -> RE: Celulit-to žensko prokletstvo (13.2.2012 14:13:54)

Kao sto sam vec pisala, brsljen gel u apoteci je izuzetno povoljan. Nije samo do ishrane, vec i do kretanja, a i do unosa dnevne kolicine tecnosti tj vode.




Shishica -> RE: Celulit-to žensko prokletstvo (25.6.2012 10:17:01)

Sve ga je vise [sm=smiley13.gif]
Mljitava sam, bez misica, celulit i ostalo.. bas sam [sm=smiley19.gif]




red3lilu -> RE: Celulit-to žensko prokletstvo (25.6.2012 10:30:25)

Sa celulitom i strijama se borim od 12-te godine. Strije su mi izašle i pre nego što sam znala šta je to. Dan danas na bokovima i guzovima imam bele linije, koža mi je čvrsta ali su štrafte uočljive.
Celulit je posebna priča, nekad ga ima manje, nekad više, ali uvek je tu. U trudnoći prvoj, a evo sad i drugoj uopšte ne otičem, nema nadutih prstiju, nogu i šta sve već otiče, ali mi je celulit na butinama i na zadnjoj loži za medalju[sm=smiley1.gif]. Znam da će veći deo otići vremenom i trudom nakon porođaja, ali ne mogu da opišem kako to sada groozno izgleda.
Do sada mi ništa od preparata nije posebno pomagalo, isporbala sam 15-tak različitih krema, maski, gelova i sl. anticelulit zezalica, a ono što sam siigurna da leči i izbacuje celulit je intenzivna fizička aktivnost i velike količine tečnosti




tanjica85 -> RE: Celulit-to žensko prokletstvo (25.6.2012 10:49:23)

uspela sam da malo razbijem celulit. unosila oko 2l tecnosti u toku dana i svako vece masirala (citaj stipala) kriticna mesta.




lanajelena -> RE: Celulit-to žensko prokletstvo (25.6.2012 10:51:31)

Krenula sam svakodnevno da mazem brsljen gel i da kasnije sa onim rolerom(iz top sopa utrljavam) javljam rezultate nakon dve nedelje kako oni kazu da se smanjuje[sm=zmeden2.gif] da li je tako




minavb -> RE: Celulit-to žensko prokletstvo (25.6.2012 10:55:02)

Ja ga nisam imala samo u periodu kad sam vežbala 6 puta nedeljno, mazala GUAM kremom i nisam stizala ništa da jedem.




indy_25 -> RE: Celulit-to žensko prokletstvo (25.6.2012 13:04:25)

Ja ga nemam ako redovno vjezbam svaki dan a cim pocnem da varan streningom odma mi se pojavi na butinama. ali nije strasno.




ivanaaaa88 -> RE: Celulit-to žensko prokletstvo (18.7.2012 11:14:32)

Dobri su Beurer rucni masazeri (made in germany) A nisu puno skupi.
Evo vam link jedne zanimljive prodavnice pa pogledajte

EDIT Ana RR: Reklamiranje nije dozvoljeno.




Sanjica26 RR -> RE: Celulit-to žensko prokletstvo (21.8.2012 13:30:07)

Jel koristi neko venus kozmetiku? Ono sto me interesuje je ovaj gel za tusiranje
Kakvo imate iskustvo?




mtajcica83 -> RE: Celulit-to žensko prokletstvo (1.9.2012 14:46:18)

Iako nemam bas problema sa celulitom,koristim neke preparate, ali neznam da li mogu da napisem koje, jer je reklamiranje yabranjeno?? Jako su dobri i koza je zategnutija i vide se rezultati...Ako mi moderatori dozvole napisacu..




NadaR -> RE: Celulit-to žensko prokletstvo (1.9.2012 15:26:45)

Mtajcice , pisi ili stavi slicicu ,samo bez linka , broja telefona i tako .. To smatramo reklamom i brisemo [sm=smiley1.gif]

Ja ljeti nemam toliko problema jer pijem vodu kao kamila , brzo hodam ili vozim bicikl . Uopste nije vidljiv . Problem je kad zahladi pa prestanem sa vecinom tih aktivnosti . [sm=smiley13.gif]




mtajcica83 -> RE: Celulit-to žensko prokletstvo (1.9.2012 16:41:16)

Hvala Nado [sm=smiley1.gif]
Evo ovi proizvodi koje ja koristim za koje mogu da kazem da su stvarno dobri i da se vide rezultati su...
EVELIN SLIM EXTREME 3 D SPA,moisturizing shower scrub massage anticellulite(narandzasto pakovanje).On se koristi u toku tusiranja nanese se na butkice i zadnjicu, utrljava se par min, jos par minuta se ostavi i zatim ispere, trebalo bi hladnom vodom, ali ja ipak to radim mlakom...
I posle toga
EVELIN SLIM EXTREME 3 D ,slimming + firming cream..On se takodje dobro utrlja i osjeticete blago peckanje i hladjenje tog dijela koze..(zEleno pakovanje).
Ja takodje pijem dosta tecnosti, stalno sam u pokretu, imam brz metabolizam,ali ipak imam celulita..Nije to nesto sad strasno, ali ipak od kada koristim ove proizvode, mnogo sam zadovoljnija tim djelom [sm=smiley1.gif]

Evo zvucim ko iz top shopa...Jos samo treba da snimim reklamu [sm=smiley1.gif]




NadaR -> RE: Celulit-to žensko prokletstvo (1.9.2012 19:12:50)

Ja sam koristila jedno vrijeme crveni evelin . Bas je bilo fino. samo sam ja lijena ,potrosila sam jedno pakovanje i nikako poslije da se sjetim kupiti jos.[sm=hudicek1.gif] Cini mi se da je i cijena sasvim prihvatljiva . Oko 5e ovde. [sm=smiley1.gif]




mtajcica83 -> RE: Celulit-to žensko prokletstvo (1.9.2012 19:15:03)

I ovdje je tako oko 5 ipo,6 e, neynam tacno..Super su preparati ali treba biti uporan..[sm=smiley1.gif]




Shishica -> RE: Celulit-to žensko prokletstvo (4.1.2013 13:09:55)

A OVO i OVO ????




tanjica85 -> RE: Celulit-to žensko prokletstvo (4.1.2013 13:26:42)

e meni je taj brsljen gel super




Shishica -> RE: Celulit-to žensko prokletstvo (4.1.2013 13:33:27)

Ima jeftinih za koje i verujem da su ok... samo dosta sam lenja.. stoji mi jedan gel skoro pun vec godinama i mislim da je rok otisao odavno, ali mi zao da ga bacim sestra mi kupila.. sad cu bas da ga izvidim..

Ne znam ni da li trudnice smeju da se mazu sa tim picabocama?




branki* -> RE: Celulit-to žensko prokletstvo (4.1.2013 13:37:42)

ne znam za trudnice...
ja koristim nekad avon,nesto za ucvrscivanje i protiv celulita i garnier,mada ne stalno.ako radovno mazem,vezbam svako vece i malo jedem,nema ga,tj ne vidi se.




Shishica -> RE: Celulit-to žensko prokletstvo (4.1.2013 13:39:29)

Ih da vezbam posle ludog dana...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>