|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
15.4.2010 17:06:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

proyiv celulita ..voda ,voda ,voda i voda,vezbanje..i dobar dnk :):):):)



Mislim da je ovo poslednje presudno... user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
15.4.2010 17:17:29   
liliana
Ne znam. Moja mama ima jako puno strija nakon što je rodila mene i brata, a ja  nemam ni jednu jedinu!!!
Nečete verovati, ali sam jako želela da u trudnoči dobijem bar jednu, na stomaku i-ništa!!!


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
1.8.2010 23:37:47   
Lu
Meni se proširio celulit sa guze na nogeuser posted image
Kad sam ove godine obukla kupaći odmah sam videla da je stanje puno gore nego prošle godine, strašnouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
2.8.2010 0:02:29   
Anck Su Nmaun
Ma i meni posle porodjaja i napred na butinama ...tooooo nikad nije bilo....a ovo za vodu ...ma kakviii..ja je pijem do besvesti...dzabaaaa!!!
DNK na prvom a onda sama ishrana ...i naravno vezbe!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
2.8.2010 0:26:13   
lenaa
Jedna zena sa kojom sam radila nije imala nigde celulit po telu a ima troje dece. Iznenadila sam se kako fino izgleda . Rekla mi je da sama bere brsljen i pravi kremu. Sad mi je zao sto nikad nisam zapisala recept .Ako cujete negde kako same da napravimo kremu pisite obavezno, verujem da se tako najbolje uklanja celulit.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
8.1.2012 21:42:46   
maca821
I mene muči celulit pa sam rešila da promenim ishranu, mada mi je teško da izbacim slatkišeuser posted image

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
13.2.2012 14:13:54   
tanjica85
Kao sto sam vec pisala, brsljen gel u apoteci je izuzetno povoljan. Nije samo do ishrane, vec i do kretanja, a i do unosa dnevne kolicine tecnosti tj vode.

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
25.6.2012 10:17:01   
Shishica
Sve ga je vise user posted image
Mljitava sam, bez misica, celulit i ostalo.. bas sam user posted image

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
25.6.2012 10:30:25   
red3lilu
Sa celulitom i strijama se borim od 12-te godine. Strije su mi izašle i pre nego što sam znala šta je to. Dan danas na bokovima i guzovima imam bele linije, koža mi je čvrsta ali su štrafte uočljive.
Celulit je posebna priča, nekad ga ima manje, nekad više, ali uvek je tu. U trudnoći prvoj, a evo sad i drugoj uopšte ne otičem, nema nadutih prstiju, nogu i šta sve već otiče, ali mi je celulit na butinama i na zadnjoj loži za medaljuuser posted image . Znam da će veći deo otići vremenom i trudom nakon porođaja, ali ne mogu da opišem kako to sada groozno izgleda.
Do sada mi ništa od preparata nije posebno pomagalo, isporbala sam 15-tak različitih krema, maski, gelova i sl. anticelulit zezalica, a ono što sam siigurna da leči i izbacuje celulit je intenzivna fizička aktivnost i velike količine tečnosti

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
25.6.2012 10:49:23   
tanjica85
uspela sam da malo razbijem celulit. unosila oko 2l tecnosti u toku dana i svako vece masirala (citaj stipala) kriticna mesta.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
25.6.2012 10:51:31   
lanajelena
Krenula sam svakodnevno da mazem brsljen gel i da kasnije sa onim rolerom(iz top sopa utrljavam) javljam rezultate nakon dve nedelje kako oni kazu da se smanjujeuser posted image da li je tako

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
25.6.2012 10:55:02   
minavb
Ja ga nisam imala samo u periodu kad sam vežbala 6 puta nedeljno, mazala GUAM kremom i nisam stizala ništa da jedem.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
25.6.2012 13:04:25   
indy_25
Ja ga nemam ako redovno vjezbam svaki dan a cim pocnem da varan streningom odma mi se pojavi na butinama. ali nije strasno.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
18.7.2012 11:14:32   
ivanaaaa88
Dobri su Beurer rucni masazeri (made in germany) A nisu puno skupi.
Evo vam link jedne zanimljive prodavnice pa pogledajte

EDIT Ana RR: Reklamiranje nije dozvoljeno.


< Poruku je uredio Ana RR -- 18.7.2012 11:58:42 >

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
21.8.2012 13:30:07   
Sanjica26 RR
Jel koristi neko venus kozmetiku? Ono sto me interesuje je ovaj gel za tusiranje
Kakvo imate iskustvo?

(odgovor članu ivanaaaa88)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
1.9.2012 14:46:18   
mtajcica83
Iako nemam bas problema sa celulitom,koristim neke preparate, ali neznam da li mogu da napisem koje, jer je reklamiranje yabranjeno?? Jako su dobri i koza je zategnutija i vide se rezultati...Ako mi moderatori dozvole napisacu..

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
1.9.2012 15:26:45   
NadaR
Mtajcice , pisi ili stavi slicicu ,samo bez linka , broja telefona i tako .. To smatramo reklamom i brisemo user posted image

Ja ljeti nemam toliko problema jer pijem vodu kao kamila , brzo hodam ili vozim bicikl . Uopste nije vidljiv . Problem je kad zahladi pa prestanem sa vecinom tih aktivnosti . user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 1.9.2012 15:28:46 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
1.9.2012 16:41:16   
mtajcica83
Hvala Nado user posted image
Evo ovi proizvodi koje ja koristim za koje mogu da kazem da su stvarno dobri i da se vide rezultati su...
EVELIN SLIM EXTREME 3 D SPA,moisturizing shower scrub massage anticellulite(narandzasto pakovanje).On se koristi u toku tusiranja nanese se na butkice i zadnjicu, utrljava se par min, jos par minuta se ostavi i zatim ispere, trebalo bi hladnom vodom, ali ja ipak to radim mlakom...
I posle toga
EVELIN SLIM EXTREME 3 D ,slimming + firming cream..On se takodje dobro utrlja i osjeticete blago peckanje i hladjenje tog dijela koze..(zEleno pakovanje).
Ja takodje pijem dosta tecnosti, stalno sam u pokretu, imam brz metabolizam,ali ipak imam celulita..Nije to nesto sad strasno, ali ipak od kada koristim ove proizvode, mnogo sam zadovoljnija tim djelom user posted image

Evo zvucim ko iz top shopa...Jos samo treba da snimim reklamu user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
1.9.2012 19:12:50   
NadaR
Ja sam koristila jedno vrijeme crveni evelin . Bas je bilo fino. samo sam ja lijena ,potrosila sam jedno pakovanje i nikako poslije da se sjetim kupiti jos.user posted image Cini mi se da je i cijena sasvim prihvatljiva . Oko 5e ovde. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
1.9.2012 19:15:03   
mtajcica83
I ovdje je tako oko 5 ipo,6 e, neynam tacno..Super su preparati ali treba biti uporan..user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
4.1.2013 13:09:55   
Shishica
A OVO i OVO ????

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
4.1.2013 13:26:42   
tanjica85
e meni je taj brsljen gel super

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
4.1.2013 13:33:27   
Shishica
Ima jeftinih za koje i verujem da su ok... samo dosta sam lenja.. stoji mi jedan gel skoro pun vec godinama i mislim da je rok otisao odavno, ali mi zao da ga bacim sestra mi kupila.. sad cu bas da ga izvidim..

Ne znam ni da li trudnice smeju da se mazu sa tim picabocama?

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
4.1.2013 13:37:42   
branki*
ne znam za trudnice...
ja koristim nekad avon,nesto za ucvrscivanje i protiv celulita i garnier,mada ne stalno.ako radovno mazem,vezbam svako vece i malo jedem,nema ga,tj ne vidi se.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
4.1.2013 13:39:29   
Shishica
Ih da vezbam posle ludog dana...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here