|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
9.1.2013 13:17:36   
lady_b
Kremice i gelove jos nisam probavala.. ali sam eto prije nego sto sam zatrudnila isla na zumbu i mogu reci da je to savrsenstvo sto se cijelog tijela tice a kamoli celulita.. Nije ga bilo ni na vidiku..cim budem mogla posle porodjaja opet krecem jer je to stvarno super user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
9.1.2013 13:58:26   
Shishica
Ja pitala u apoteci za taj gel i kazala mi da je dobar taj tanana i da ga zene hvale, da je najbolji od svih.. pa kad se porodim kupim ga user posted image

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
23.1.2013 10:27:56   
Shishica
Da stavim sta sam nasla:

Celulit nije presudno povezan sa prekomernom telesnom težinom, na njegovu pojavu, pre svega, utiču ženski polni hormoni, naročito u periodu puberteta, trudnoće i pre menopauze. Pravilnom ishranom, koja omogućava izlučivanje otpadnih materija, može se puno postići u ublažavanju celulita.

1. JOD - podstiče razmenu materija i ubrzava sagorevanje masti. Važno: puno ljudi pati od nedostatka joda, oseća umor i goji se uprkos svim naporima. Ako se tako osećate, proverite nivo joda u krvi.

2. GVOŽĐE - prilikom sagorevanja masti daje ćelijama potreban kiseonik. Ima ga u velikoj količini u kupusu, spanaću, mahunarkama, paradajzu, ribi i plodovima mora.


3. MAGNEZIJUM - mineral koji daje energiju. Ima ga u zelenoj salati, bananama, orasima. Jedna banana obezbeđuje šestinu dnevnih potreba. Najviše štiti od grčeva prilikom bavljenja sportom.

4. VITAMIN C - ima ga u svežem voću, npr. kiviju, citrusima, kiselim jabukama i letnjem bobičastom voću.

5. JABUKOVO SIRĆE - samo 1 kašika razređena vodom pre glavnog jela dovoljna je da se sagorevanje belančevina dvostruko poboljša i da se vezivno tkivo probudi. Na taj način se celulit gubi. Osim toga, jabukovo sirće je vrlo zdravo jer sadrži kalcijum, silicijum, magnezijum, fosfor i natrijum.

6. NEZASIĆENE MASNE KISELINE - prosto mame mast iz ćelija, a osim toga snižavaju nivo holesterola u krvi. Potrebna dnevna doza je 25 g. Smanjuju rizik od upala, sužavanja krvnih sudova i alergija.


Trazicu jos.. resila sam da se borim, necu da izgledam ovako user posted image kao pomorandzica user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
24.1.2013 11:22:55   
Jole84
Ja ne znam kako se meni celulit izgubio sam od sebe,bez vežbanja. Imala sam ga dok sam bila mršavica,baš me čudi da ga sad nema...malo na guzi al nije vidljivo.
Možda je od zaliha gvožđa i vitamina C,što uzimam zbog anemije,ništa drugo mi ne pada na pamet.


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
11.3.2013 9:32:28   
Shishica
Citala sam da BAS hvale Bibken, tj. Bubchen kolekciju za mame i trudnice, konkretno za celulit i strije (ili je bas za strije ali nestaje i celulit, zateze kozu)..
Ali kod nas, u Srbiji toga nema. Da li je neko to video da ima kod nas?

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
11.3.2013 9:36:04   
NadaR
Meni problem rijesi 4 l vode dnevno i brzo hodanje oko 5 km svaki dan . Za otprilike 3 sedmice ,bukvalno se istopi.

To mi je provjeren recept ali se tesko nakaniti. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
11.3.2013 9:44:34   
nela79
Ja da kucnem u drvo nemam problema s ovim prokletstvom. Jedino sto mi pada na pamet je da je to do genetike jer nije da se nesto prezdravo hranim, vodu pijem kad sam zedna itd.
Al bude mi drago kad mi na depilaciji kozmeticarka kaze , pa svaka vam cast, vi skoro i da nemate celulita. Kako to postizete ? user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
11.3.2013 9:44:46   
Shishica
Stvarno? A tako skidas malo celulita ili ga imas onakoo?
Meni je jako mnogo popiti i 2.l user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
11.3.2013 9:54:50   
adulence
ja sam ga poprilicno dobila u trudnoci mada vidim da se sada polako smanjuje i srecna sam zbog toga...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
11.3.2013 10:46:01   
Shishica
Adulence, mozda je to bilo zbog natalozene vode pa ti je izgledalo kao celulit.. i ja se time sad tesim, jer vidim da sam nagrajsala sa celulitom .. nadam se da ce se to srediti..

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
10.6.2013 23:40:39   
Maraj
uh taj celulit

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
2.8.2013 13:55:40   
Shishica
Nisam ni dobila gore odgovor..
Pored celulita koza mi se jako opustila user posted image
Ne znam kako to da resim..verovatno nikako..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
2.8.2013 14:17:45   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Shishica


Pored celulita koza mi se jako opustila user posted image
Ne znam kako to da resim..verovatno nikako..

Plivanje dva sata nedeljno, dve litre vode dnevno i bez vestackih secera. Za tri meseca ces biti preporodjena.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
21.9.2014 17:30:29   
Milagros
Evo link koji prezentira kako se na efikasan i jeftin način može ukloniti celulit i poboljšati prokrvljenost kože,meni izgleda moćno.
KLIK

_____________________________

Živim za moju dječicu i za bolje sutra!!!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
22.9.2014 6:16:48   
Misha i Ljisha
na isti nacin su nekad babe "namestale" deci zeludac kad se "pomeri"user posted image

(odgovor članu Milagros)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
11.3.2015 11:40:16   
Plavusa34
ja sam koristila jedno 5-6 vrsta sigurno ako ne i vise dok koristis pa pomaze nije da ne al ne dovojno ali cim prestanes opet sve mozes iz pocetka

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
11.3.2015 11:59:31   
Bibilib
Jeste zensko prokletstvo a meni nije nista pomoglo.....user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
5.12.2016 22:10:36   
Anck Su Nmaun
Tnx Branki tri puta kucala nije mi izlazilo

Pa cime se mazete zeMske , jel vam pomoglo nesto?

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
5.12.2016 23:27:35   
choopa choops
user posted image Ja sam negdje pisala o celulitu, ali to nije ova tema. Uglavnom ja sam uzela prošle godine onaj Krauterhof protiv celulita i mazala, ali nisam vidjela poboljšanje. Prekinula sam jer sam iz nekog čudnog razloga povezala da me vene na nogama jače bole poslije upotrebe ovog gela?! kako i zašto ne znam, nisam ih dodoirivala uopšte sa ovim gelom, ali boljele su.
Onda sam izbacila tjesto (koje sam zadnjih godina konzumirala svako jutro za doručak-pite od sira, mesa, zelja, kroasani i tako dalje) i poečla sa nekim vježbama i mislim da mi se smanjio, odnosno da se manje vidio...
Mislim da "lijek" ne postoji...

Edit: Mislim da bi trebalo spojiti sve ove teme, celulit je celulit svejedno je je li u trudnoći ili poslije nje user posted image
KLIK
i
KLIK

< Poruku je uredio choopa choops -- 5.12.2016 23:30:05 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
11.12.2016 20:58:29   
branki*
Trenutno ga imam,ali me ne cudi,zato sto se ne bavim nikakvim fizickim vezbama,jedem svasta i ne pijem vodu.kad sve to radim sto sam navela,celulit se skoro i ne vidi.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
12.12.2016 9:50:23   
Anck Su Nmaun
Ja se mackam svaku noc sad onim konjskim melemom , pocela sam kao neke vezbice i inace pijem dosta vode. Moja kriticna regija cu zadnica i zadnji deo, mada sad od porodjaja imam malo i po stomaku aali ocekujem da ce to otici sve kad se vratim na svoju kilazu. Posle drugog porodjaja kad sam smrsala samo je malo ostalo nazad po butkama ali nista strasno.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
12.12.2016 14:21:52   
veselicaa
Ja sam stava da nista,ali bas nista ne pomaze osim masaze.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
1.4.2017 8:24:23   
branki*
narucila sam sad iz avona neki gel za smanjenje celulita,a imam i neki gel od brsljana iz lilija.kad stigne ovo iz avona,krecem da se mazem,videcemo...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
1.4.2017 8:25:36   
Sanjica26 RR
Branki, meni je neverovatno da ti imas celulit.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
1.4.2017 8:27:36   
branki*
user posted image haha sanjice!imam,donji deo guze otprilike,vidi se ,bar ja vidim,pogotovo sad kad mi je koza bela.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...
Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here