|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stopala
20.6.2011 22:10:41   
Jeca*
ja imam zakazan pedikir sutra posle posla. Jednom mesečno odem na pedikir i super mi je. Jeste skuplja varijanta, ali kad sama sečem uvek mi uraste nokat i baš imam problem sa tim. Ovako mi picnu, nalakiraju...izmasiraju..milina user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Stopala
20.6.2011 22:14:01   
Anoniman
Ja ne stižem, a to jeste skuplja ali najbolja, najbrža, najsigurnija i najbezbednija varijanta. 

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Stopala
20.6.2011 22:15:01   
isidora88
sta sve radi pedikir,meni se cini i da mi mozda malo urasta nokatuser posted image
moze li se jednim odlaskom srediti svi ovi problemi koje imam? koja je cena tretmana okvirno?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Stopala
20.6.2011 22:17:14   
Jeca*
ne znam u novom sadu, evo neke pristojne cene i opisa tretmana u salonu u bgu
tretman uključuje čišćenje i oblikovanje noktiju, negu zanoktica, negu grubih delova stopala, piling, masažu hranljivom kremom i lakiranje noktiju
oko 1000 dinara i to traje nekih sat vremena

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Stopala
20.6.2011 22:20:55   
Anoniman
Tako je i u ns

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Stopala
20.6.2011 22:23:38   
Jeca*
ja sam sad preko onih sajtova (grupna kupovina i sl) odlucila da probam par novih salona koji su mi blizu i tako i iskoristim popuste. Sto da ne. Sutrasnji SPA pedikir me kosta 500 umesto 1200 din user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Stopala
20.6.2011 22:24:47   
Anoniman
user posted image

Aj sad mi reci kakvi grupni popusti? user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Stopala
20.6.2011 22:26:26   
Jeca*
poslala sam ti 4 linka na pp user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Stopala
20.6.2011 22:27:57   
isidora88
jeco hvala ti,mislim da cu otici negde na pedikir da ne bih sama nesto zeznulauser posted image
aj sad novosadjanke recite mi koji su provereni saloni?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Stopala
20.6.2011 22:28:45   
jovicaa
ja se plasim pedikira. da li to boliuser posted image user posted image user posted image
mada dosta sam u "udobnoj" obuci, tako da su mi stopala ok. nemam neka preterana zadebljanja i to


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Stopala
20.6.2011 22:33:20   
Anoniman
ALUNA važi za najbolje, ja nisam bila baš zadovoljna. Imaju sajt.
Više mi se dopalo u Jean Clebet, u Radničkoj.

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Stopala
20.6.2011 22:40:53   
mmms
Ja moram da vam preporucim od Avona foot works krema,fenomenalna je i ja i mm je koristimo za negu stopala.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Stopala
20.6.2011 22:51:28   
VVVV
je l' neko moze da mi preporuci nekog strucnog pedikira (ili medicinskog radnika, ne znam ko se tacno time bavi)? Jedan nokat na palcu mi je urastao, cini mi se ceo zivot. Ne smeta mi mnogo, pa ga nisam nikad sredila. Jedino pocne da otice ako nosim uske cipele. No, bas mi je frka da ne naletim na neku 'priucenu', pa da mi napravi jos gori problem nego sto je sada....

(odgovor članu mmms)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Stopala
20.6.2011 22:57:13   
VVVV
ovo nema veze sa prethodnim postom, prosto mi je sad palo na pamet, a u veyi je sa ovom temom.....
Nedavno mi drugarica-mama koja je bila mesec dana sa bebom na moru rece da nije nijednom obula papuce jer nije stigla da nalakira nokte. Iako mislim da je lepo i vazno biti uredan, meni je to delovalo totalno bezveze. Ipak, naterala me je da se zamislim. Cini mi se da ovogodisnja moda bas naglasava stopala. Ja ih nikad nisam nesto dotterivala, okej su mi i ovako skroz prirodna. Sta vi mislite o tome? Da li je stvarno sramota da devojka koja ne maze nokte i neka neka jako sredjena stopala nosi obucu s otvorenim prstima ?

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Stopala
20.6.2011 22:57:46   
Ana RR
VVVV, moja sestričina je sredila urasli nokat sa kremom flogocid, ona je inače za gnojne rane, urasle dlake i takve stvari. Možeš probati.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Stopala
21.6.2011 9:11:38   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: VVVV
Da li je stvarno sramota da devojka koja ne maze nokte i neka neka jako sredjena stopala nosi obucu s otvorenim prstima ?


Meni lično, jeste sramota!
Mislim, nije sramota, sramota je jer se žene ne kupaju, ali koriste mirise, ne parfeme, miriseuser posted image , a to što obuju sandale, a stopala ufffff, mi je ružno.

Meni su stopala široka i imam visok ris, i jako teško nalazim obuću, ali baš vodim računa o njima. Skoro sam nabavila separatore protiv čukljeva, jer su me počeli boleti, pa ja delujem na uzrok a nae na posledice, nisam ni jednu noć zaspala bez tih separatora.
Stopala održavam ovim:
Profesionalna pedikir turpija

Namenjena vodenim i suvim pedikir tretmanima.
Granulacija površine "1" omogućuje skidanje i najtvrđih naslaga na stopalima.
Posebne izbočine ovogućuju rad sa velikim pritiskom na kožu ne dovodeći u pitanje njeno oštećenje. Granulacija površine "2" omogućuje finu završnicu skidanja naslaga. Poseban dodatak koji je smešten u dršci turpije omogućuje turpijanje zadebljanja između i ispod nožnih prstiju. Mala četkica na dodatku čisti zaostale naslage sa metalnih delova turpije. Zbog rada u vodenoj sredini turpija je izrađena od kvalitetnih nerđajućih metala.
user posted image
Krema za pete - Hemel for Heels

Efektan proizvod čija mogućnost primene daleko prevazilazi osnovnu namenu. Pouzdano sredstvo za negu i tretman grubih delova kože peta, tabana, kolena, laktova, dlanova. Rešava problem tvrdih i ispucalih peta. Omekšava i regeneriše kožu, a pozitivni efekti postižu se za samo nekoliko dana korišćenja. Preporučujemo svakodnevnu upotrebu zbog antigljivičnih i antibakterijskih svojstava koje poseduje. Nanosi se utrljavanjem na vlažnu kožu. saznaj više...
Dejstvo
Primarna funkcija ovog preparata je vraćanje mekoće i uklanjanje zadebljanja na koži, kao i omekšavanje kurjih očiju i ožiljaka od čireva, herpesa i opekotina. Podstiče stvaranje mladog potkožnog tkiva i ćelija kože, delujući preventivno protiv orožavanja i nastajanja zadebljanja.
Osnovna namena preparata je za negu i oporavak ogrubele kože, peta, šaka, laktova i kolena. Međutim, zbog dokazane efikasnosti i blagotvornog dejstva, može se, nesmetano koristiti na svim delovima kože. Garantovano rešava problem tvrdih i ispucalih peta nakon samo nekoliko dana primene!
user posted image
Ovos u dva osnovna proizvoda, svakodnevna. Naravno da su tu i grickalice i stveni štapići i lakovi i separatori za lakovanje i žileti i kamen i shollovi ulošci, mnogo dobri..ali njih ne konzumiram svaki danuser posted image

Evo malo, drage moje prelistajte situaciju, ja se ovde snabdevam.

Pedikir, da! Ali sve to ja umem sama! I uglavnom, uživam u tome!


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Stopala
21.6.2011 10:15:56   
Anoniman
Nije sramota ako nokti nisu nalakirani, ali stopala i nokti bi trebali biti uredni, negovani, po meni.
Ja ne oblačim otvorenu obuću ako mi stopala nisu sređena, sram me je.

(odgovor članu VVVV)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Stopala
21.6.2011 10:23:56   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: mmms

Ja moram da vam preporucim od Avona foot works krema,fenomenalna je i ja i mm je koristimo za negu stopala.


Ovo i ja koristim i bas sam zadovoljna user posted image

(odgovor članu mmms)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Stopala
21.6.2011 10:26:42   
Anoniman
Ja sam kod mame tri dana bauljala u baletankama jer nisam dovoljno dobro sredila stopala. Lak mi se okrnjio a pete ogrubele. I nije bilo šanse da takva izađem napolje, eto, ja sam takva, ružno mi je to. I onda sam kod mame sredila stopala i sad nosim japanke.

Inače, iskreno, i moj muž, i moj kum i par drugara su u priči pomenuli da im je zaista odvratno kada vide lepu devojku u japankama a pete joj debele, "rožnate" i ispucale, a lak okrnjen. I da, rekli su da mrze tragove od žuljeva. Pa devojke, eto da znate kako muški gledaju na to user posted image , mada bi trebale prvenstveno da smo lepe tbog sebe.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Stopala
27.8.2011 2:33:59   
Alexis79
Meni su moja stopala tj pete trenutno nesto ruzne.
Zakazala sam pedikir za sledecu nedelju


_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Stopala
27.8.2011 13:55:12   
bebać
Ja jako vodim računa o tim stvarima, pri svakom tiširanju 'stružem' pete, imam onaj kamen i turpiju za pete, a i gledam da ne hodam krnjavog laka(mada se nekad zna provući, ali ne sad da pola nokta ima a pola nemauser posted image )

u ruku isto skidam lak drugi-treći dan, čim se počne krzat

Meni riba može biti avion, ali kad vidim kosu, nokte, zube ružne, onda mi nije ni kao konjska kolauser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Stopala
27.8.2011 21:01:14   
Leki 77
Po mome misljenju, lakirani nokti na nogama nisu neophodni, ali sredjena stopala (u svakom drugon pogledu) jesu. Ja sam od koleginica za rodjendan dobila onu kadicu za stopala. Najprostija moguca, 3-4 funkcije, greje vodu pa se ne ohladi, a masira stopala na 3 razlicita nacina. Posto nemam nikakvih problema sa stopalima i nogama, koristim je samo za sredjivanje peta. Krema koju koristim je gorenavedena Himelova krema za pete. Super je. Koristim povremeno i Scholl-ovu kremu, ali mi uzasno smeta njen miris.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Stopala
30.4.2012 10:33:32   
moja ciklama
stižu sandale, pa da Vas podsetim:
Kućni PEDIKIR

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Stopala
30.4.2012 10:38:51   
minavb
Ah, bambiuser posted image Koristan savet ovaj sa kesom

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Stopala
30.4.2012 10:39:21   
Olga75
moja stopala su uzasna , svako drugo vece ih namacem i secem mrtvu kozu i nista , nisu mi ispucale pete ali da preskocim samo jednom namakanje i mazanje bile bi
kod pedikira ne smem ili ce mi reci : gospodjo ja nisam potkivac
ili ce reci : ovo je za ortopeda user posted image
meni cipele skoro da i ne trebaju , takva mi je ta koza i to : na petama , palcevima , i svodovima user posted image
strasno

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...
Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here