|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stopala
30.4.2012 10:58:36   
tanjica85
isto radim kao i Tash. Sad sam resila, da pre nego sto uletim u sandale, odem do pedikira.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Stopala
24.6.2012 11:21:08   
Anoniman
sta je tacno "estetski pedikir"?
nekada je pedikir bio pedikir (doduse, kad odes na manikir nekada bi ti potopili ruke u uljanu kupku, pa promasirali, pa sredili zanoktice pa tek onda turpijali i mazali - sad naletim na samo turpijanje i mazanje i radije onda to radim sama ...)

(odgovor članu tanjica85)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Stopala
24.6.2012 13:47:50   
PoisonEve
BB, i ja sam se to pitala pa sam izguglovala odgovor.
Esteski je samo da ti isturpija pete sredi noktice i tako to, a medicinski je da ti sredi kurije oko ako imas ili neki slican problem.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Stopala
24.6.2012 14:17:24   
Anoniman
eee, falavi ... ondak cemo samo estetski, nasla sam neke vaucre sa popustom pa da probamo

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Stopala
8.9.2012 16:39:12   
Olga75
bila sam kod pedikira juce , onog pravog sto ima nozeve i tako , iskreno nisam bila davno , od proletos i tako vreme je , ne mogu da se izborim vise sama sa stopalima i taaako sam se jako osecala neprijatno i tako sam htela da joj razbijem zube svojim skrnavim stopalima
elem , prvo da napisem kako ih negujem i kakav problem imam :
uglavnom sam u patikama , klompama ili tako ravnim cipelama i pete su mi " sabijene " , nije to jedini problem isto mi je sabijena i koza na palcima i na celom svodu stopala , meni djonovi na cipelama ne trebaju majke mi
i mazem ja gresna to , idem kod dermatologa on mi pise recepte za kojekakve masne kreme i meleme i mocim ih , pa ih negujem , secem sama zadebljalu kozu svako drugo vece ( za neverovati ali ja svako drugo vece uzimam onaj noz i tu bude toooona mrtvog dermisa ko da imama ihtiozu ) i taaako
i sad ja kao odoh kod pedikira ona se vidljivo zgrozila : kao juh , vidi ove dziberke - seljoberke , ona bi da joj ja secem nokte , samo sam cekala da mi kaze : gospoJo nisiam ja potkivac ili kovac je u sledecoj ulici pa molim pokusajte tamo
toliko se iscudjavala i cockala , ttkala da sam je poslala u pm i otisla na pola tretmana
eto , realno imam problem
i realno trenutno za njega nema resenja ali ta osoba je tacno juce izvukla iz mene najgore
ovo je malo i za negativnu a malo i da vam kazem kad se zgrazavate na zene sa zadebljalim petama da to ne mora biti zbog njenih losih higijenskih navika , moram da kazem i zbog finansijskog momenta , mozda jadna ima problem user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 8.9.2012 16:45:01 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Stopala
8.9.2012 20:18:56   
Anoniman
Ako budes dolazila u NS, ima na pocetku Jevrejske ulice ona pedikirka sto je tu 300 godina. Radi medicinski pedikir i zene se kunu u nju. Velika mana je sto kod nje nema zakazivanja, nego dodjes i cekas, a vala i cekas - kod je je uvek redina. Drugarica je isla pre nedelju dana, kaze da su dosle u pola deset a na red su dosle tek oko 1, tako da dodji oko 8. Doduse, kaze da bi sada cekala i do 6 popodne, izasla je 8 kila laksa a bila je sigurna da su joj stopala sasvim ok user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Stopala
29.8.2015 21:45:48   
emicaa
Ne nadjoh drugu temu pa ću ovde,počela su mi se stopala gulit,i pete i tabani,neki pameran savjet bi mi trebao user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Stopala
29.8.2015 21:46:41   
jess021
Emice, da nisu gljivice? Jel te svrbi?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Stopala
29.8.2015 21:51:06   
emicaa
Jess nista,niti svrbi niti boli.Samo me nervira kako izgleda

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Stopala
29.8.2015 22:09:26   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: emicaa

Ne nadjoh drugu temu pa ću ovde,počela su mi se stopala gulit,i pete i tabani,neki pameran savjet bi mi trebao user posted image

šta nosiš od obuće trenutno? Prošle godine kupim japanke neke, nisu gumene nego ona kao jbm li ga prevrnuta koža, mckinley - nebitno - uglavnom provalim ja da su tabani počeli užasno da se ljušte, kao i pete (a ovde me jedna pedikirka zove baby feet)

Pređem na jedne moje gumene, noge mekane.

Inače ovde ja prelazim na letnju obuću kad je jedno 30° nekih nedelju dana. Do tad čarape i patike.



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Stopala
29.8.2015 22:13:17   
emicaa
Pa uglavnom papuče dok je toplo.Ali nosim ih već cjelo ljeto a ovo se pojavilo u zadnjih dva-tri dana.
Pokušaću sutra slikati.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Stopala
29.8.2015 22:15:57   
veselicaa
Jedino sto mi pada napamet je previse nege,tj ako ih cesto sredjujes pa da je od toga.Znas kada lice cesto umivamo raznim sredstvima pa ono pocne da se peruta.e mozda i tebi stopala tako.Koliko cesto radis pedikir i da li radis sama kuci ili ides negde?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Stopala
29.8.2015 22:16:09   
Trcosava
od kojeg su materijala? pardon, ja te japanke kupila pre dve god, možda i tri. Misam sigurna. A evo, tek prošle krenuloto. Ove godine mi i dva žulja napravile???

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Stopala
29.8.2015 22:19:42   
emicaa
Veselice jednom sedmično ih kiselim u sodi pa onda isturpijam pete.Ali ja se samo po tabanima i dlanovima znojim.
Trćo ono kao fazon su kože ali nije koža user posted image al ga objasnih

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Stopala
29.8.2015 22:22:39   
veselicaa
Ako te ne svrbi nije nista strasno,mozda si promenila kupku ili kremu.Namazi ih nekom masnijom kremom i obuj carape preko noci,mozda pomogne.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Stopala
29.8.2015 23:52:02   
choopa choops
eni se to često dešava, a nisu gljivice. Ja volim jer mi se onda stvori nova koža, mada ionako nemam zadebljanu kožu po tabanima. MM me zeza da sam zmija jer mijenjam kožu user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Stopala
6.1.2016 21:22:20   
branki*
Moja stopala su nekim cudom opet nezna i glatka i meka,a pojma nema kako.inace,uvek vodim racuna,u toku kupanja malo turpijam kamenom,dobro posle nacoopam neku masnu kremu,vazelin ili pavloderm obicno i obujem carape na to.i turpijam ih.i super su.ali,u trudnoci,bas su bila suva,grozna,ispucala,uzas.i posle porodjaja isto.nisam ni stizala preterano da se bakcem oko njih.i sad pre neki dan slucajno ukapiram da su ooet kako treba,na koju foru,pojma nemam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Stopala
21.2.2016 17:14:44   
Anck Su Nmaun

Inace ih sama sredjujem, onako bas kad imam zivaca sredim ih cakum pakum sve sa pakovanjem i ostalo ali...ovih dana jedva da mogu i nokte da isecem user posted image

Malopre sam nasla na onim popustima super povoljan pedikir , tako da cu svratiti ovih dana do kosm.salona user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Stopala
27.1.2020 19:14:54   
branki*
moja su uzas opet.ne radim nista oko njih..doduse.cekam kraj proleca i zaista cu otici da ih pedikir sredi.i njih i nokte.ne mogu sad time da se bakcem preterano.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Stopala
27.1.2020 20:03:21   
pari
Ja sama radim na svake 2-3 nedelje...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 70
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...
Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here