|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
16.11.2012 9:53:13   
tijatija
Tako su rekli jos pre, posle nisam pitala spremne su dve varijente za izlazak iz porodilista.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
16.11.2012 9:59:31   
tijatija
Jance Okacila sam sliku , odelce je dobio od zaove,a ako je slucajno dr. pogresio imamo zenske robe za izvoz user posted image
Samo moram jos neku kapicu fensi da mu uzmem i neke carapice posto su mu sve ljubicasto, crvene roze user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
16.11.2012 10:00:40   
Anck Su Nmaun
Ja ako dobijem na Loto (kad jednom uplatim) sigurno krecem na prosirenje porodice hihihihihih

Nema nista nista lepse na ovom svetu od velike porodice i pune kuce dece user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
16.11.2012 10:04:27   
Anoniman
Tija, nisam bila sigurna dal sam tvoje odelce videla, zato sam i pitala. user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.4.2015 7:22:07   
serpica
Nikada necete imati dovoljno uslova za veliku porodicu,nikada se nece poklopiti sve kockice,uvek ce nesto da fali.. potrebna je samo dobra volja i velika ljubav a rzeultat toga je neprocenjiv.
U 31. nedelji sam cetvrte trudnoce...iza sebe imam 3 CR i ne bas dobre bubrege,razlika izmedju treceg i cetvrtog deteta bice nekih 21m..posao na odredjeno vec 7 god i jos mnogo drugih stvari.. nije me sprecilo da planiram i ovo dete koje nosim. Bilo je raznih komntara jos u trecoj trudnoci a za ovu da vam i ne pricam,nisam se obazirala. Tesko jeste,strah,neizvesnost sve to stoji,ali kad pomislim sta me ceka za koju nedelju,guram dalje.
Nadam se da cu uz pomoc dokotra,vasu podrsku i Boziju volju doneti i ovo dete na svet i tada cu vam pisati utiske sa porodjaja,do tada,zagrizite,stisnite zube i samo napred tu sam da pruzim podrsku svakoj zeni koja se iole dvoumi da li ili ne....user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.4.2015 8:56:45   
gale77
To je bas lepo, svako dete imace troje brace-sestara. I mi smo planirali na pocetku veliku porodicu. Medjutim kako smo krenuli u pravljenje dece sa 29 godina na prvo smo potrosili vise od godinu dana. Sad cekam tek drugo, posle pet godina pokusavanja i lecenja raznoraznih. Razlika je skoro osam godina, tako da cisto sumnjam da cu stici jos neko da rodim.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.4.2015 8:59:40   
jabudic
Šerpi, ti si naš zmaj! user posted image

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.4.2015 9:40:38   
Maraj
Bravo šerpi!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.4.2015 10:20:12   
jess021
Serpi, ti se zena zmaj i sve si u pravu. Svi nesto cekaju: te da kupe stan, te stalan posao, auto...i dok cekaju prodje zivot.
Ja bi bar troje, ali nek`nam i ovo je sad bude zivo i zdravo, a za dalje cemo se boriti.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.4.2015 10:57:39   
serpica

IZVORNA PORUKA: gale77

To je bas lepo, svako dete imace troje brace-sestara. I mi smo planirali na pocetku veliku porodicu. Medjutim kako smo krenuli u pravljenje dece sa 29 godina na prvo smo potrosili vise od godinu dana. Sad cekam tek drugo, posle pet godina pokusavanja i lecenja raznoraznih. Razlika je skoro osam godina, tako da cisto sumnjam da cu stici jos neko da rodim.




Gale ja imam 35 god...neka je zdravlja pa polako,sticices pa bar za jos jedno user posted image
Devojke user posted image hvala vam,nisam bas zmaj..imam malo vise strpljenja i mnogo nade u bolje sutra..igrom sudbine, sem majke nemam nikoga resila sam da moja porodica bude velika i da ih uvek ima i za dobro i za lose..bogu hvala na tome.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.4.2015 11:02:03   
Maslacak15
Serpi draga ponosim se tobomuser posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.4.2015 11:06:47   
serpica
Maslacak draga hvala user posted image ja zelim svima da osete radost velike porodice....user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.4.2015 11:32:28   
dijana1*
Serpi svaka castuser posted image svaka ti je na mestu.
A ovo sto si napisala za komentare drugih ljudi, nazalost i ja sam ih osetila a tek sam saznala da sam trudna.
Uvek sam za to sto veca porodica da deca uvek imsju jedni druge kada im je to potrebno.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.4.2015 12:51:50   
dunja RR
Šerpiiiii user posted image

P.S. Šerpi, dobila sam info da je neka žena zmaj hvalila Ringeraju na otvaranju Akse u Nišu, hvala ti draga, skontala sam da si to bila ti user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.4.2015 13:45:38   
jess021
Po mom iskustvu niko ti nije kao rodjeni, tako da apsolutno podrzavam sto vecu porodicu, da imaju jedni druge i za dobro i za lose.


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.4.2015 14:53:53   
Maslacak15
haha to mi je interesantno u Srbiji. Prvo te svi smaraju godinama " a kad cete" " sta cekate" i slicni dobronamerni komentari ne razmisljajuci da zabadaju nos u neciju intimu. E onda kad rodis drugo onda dobijes etiketu. Ja sam sa mladjim sinom neplanirano brzo zatrudnela, bila mi je malo i frka , samo 7 meseci posle prvog carskog reza. Hvala bogu sve je super proslo, mala razlika ( 15,5 meseci ) ali izgurali smo. Interesantno, kad sam dosla u Beograd bar 80 % ljudi je reklo " sta te briga sad si u cugu sve odradila".
Mislim se bas lepo, sto su mi odredili pravu meru koliko mi je dostauser posted image Mi jos nismo odlucili, i ja sam imala dva carska o tom potom ali principijelno mi se ne svidja ideja da me bilo ko prevremeno penzionise..... Ljudi svasta sebi daju za pravo hahha

dijo user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.4.2015 15:23:55   
degu
bravo Serpi user posted image
Ja sam oduvek zelela troje dece,a sta bude bice,nek je zdravlja samo, nek bude Bozija volja.
Ja ne kapiram te komentare, uvek se radujem kad neko ceka trece,cetvrto. Imala sam prilike da cujem te komentare kad mi je sestra bila 3.put trudna, kao kud sirotinju da radja,sta joj je to trebalo, a pritom ljudi sasvim pristojno zive od poljoprivrede a gladni nisu, naprotiv. Nista lepse od velike porodice.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.4.2015 17:57:07   
serpica

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Šerpiiiii user posted image

P.S. Šerpi, dobila sam info da je neka žena zmaj hvalila Ringeraju na otvaranju Akse u Nišu, hvala ti draga, skontala sam da si to bila ti user posted image user posted image




Da,Dunjci ja sam bila,slucajno se upoznale i bas je divna zena user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
9.4.2015 8:05:55   
nikiteki
svaka ti cast serpi deca su pravo bogatstvo

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
9.4.2015 8:40:57   
New Mom
Hvala, serpi!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
9.4.2015 8:56:46   
superm
Šerpi, naježila si me... svaka ti čast! Upravo zahvaljujući tebi i još nekim divnim ženama sa RR, našla sam u sebi dovoljno hrabrosti da krenem u novu avanturu zvanu treće dete. Hvala Bogu što jesam, iako sam u neko doba čak od te ideje i odustala. Hvala vam svima što postojite!

< Poruku je uredio superm -- 9.4.2015 8:57:29 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
9.4.2015 9:24:49   
caca81
Divim se i poštujem svaku ženu, svaku porodicu koja se odluči na treće, četvrto...dete. user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
9.4.2015 21:13:19   
superm
New Mom, negde si jednom napisala da planirate i 4. dete. Ako je tako, user posted image !!! Divna su ti deca!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
9.4.2015 21:31:49   
New Mom
Hvala superm! :)
Plan je tu, videcemo oko realizacije. :)

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
10.4.2015 14:47:16   
Didy
I ja razmisljam i o trecem i o cetvrtom, ali nekako nam se ni ovo 3. ne da. user posted image A godine stizu. Ja 34 punim ove godine. Ne bih bas s 40 da radjam.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...
Sve što treba da znate o gestacionom dijab...
Gestacioni dijabetes je privremeni oblik dijabetesa koji se može javiti u trudnoći. To je stanje koje nastaje kada zbog ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here