|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
10.4.2015 19:00:44   
superm
Nm, Didy, želim vam da uspete, vučem vas jako u trudničke teme! user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
11.4.2015 18:03:42   
serpica

IZVORNA PORUKA: New Mom

Hvala, serpi!user posted image




user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
7.6.2017 13:33:56   
jovicaa
evo i mene u ovoj temi, nisam ni sumnjala da cu biti tu pre ili kasnije user posted image
jaaako zelim cetvrto dete, ali kao realni razlozi i bla bla.. uvek ista prica oko odluke o imanju jos jednog deteta..
koliko ima sad mama sa cetvoro dece na forumu?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
7.6.2017 13:56:04   
Torbica
Jovicee, svaka ti cast!!!! Srecno!
Jesi se resila faksa?

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
7.6.2017 14:06:56   
Sanjica26 RR
Serpi, New Mom. ne znam za druge mame. Svaka cast Jovice.
user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
7.6.2017 14:25:04   
jovicaa
jesam torbice, polozila sam sve ispite, ostao mi je jos samo diplomski. ali planiram i master da upisem na jesen,
ako budem mogla.
jako me drma zelja za cetvrtim vec neko vreme, ali bojim se svega i svacega, naravno, ipak zivimo u srbiji, pa se zato ne odlucujem jos uvek....
hvala na podrsci zenice user posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 7.6.2017 14:26:38 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
7.6.2017 21:02:29   
veselicaa
Svaka cast jovice,zelim ti srecu i da brzo ostanes u drugom stanju kad pozelis.Ja imam troje i ne verujem da cu vise ali ja sam to govorila i dok sam imala samo A user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
7.6.2017 21:12:45   
degu
Svaka cast Jovice user posted image ja sam htela troje, al posle silnih komplikacija ne verujem da cu se usuditi, a za cetvoro samo mogu da kazem wow user posted image
Da vas se ispuni zelja!

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
7.6.2017 21:13:18   
Anck Su Nmaun
Jovice svaka cast, meni je troje puna kapa! user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
7.6.2017 21:16:45   
IvanaSK RR
Jovice, samo napred, navijamouser posted image
Veselice, eto i tebe u ovoj temi uskorouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
7.6.2017 21:20:14   
veselicaa
Hahaha ne,ne jedino ako se desi neplanirano.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
7.6.2017 21:40:06   
Duškić
Svaka cast. Nista lepse od toga ! Dece nikad dosta.
Jeste tesko podizati decu, ali sad kad se skupimo nas cetvoro (dve sestre . Brat i Ja sa porodicama ) nista lepse.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
7.6.2017 22:40:56   
serpica
IZVORNA PORUKA: Duškić

Svaka cas_t. Nista lepse od toga ! Dece nikad dosta.
Jeste tesko podizati decu, ali sad kad se skupimo nas cetvoro (dve sestre . Brat i Ja sa porodicama ) nista lepse.





Ja za ovo zivim,da docekam i vidim porodice svoje dece...
Jovice bravo,neka je samo na zelji opet bravo...
Degu,znas i sama sta da ti pricam... komplikacije se mogu desiti i u prvoj trudnoci ne samo u trecoj,cetvrtoj....sto opet ne znaci da bi treci porodjaj bio los i traumatican,rizik uvek postoji ali je zato nagrada za to neprocenjiva.user posted image
Da imam bar 20% sanse da iznesem trudnocu do kraja i bar upola od toga da se nesto ne iskomplikuje na porodjaju... ne bih se dvoumila...za jos jedno
Samo napred drugariceuser posted image

< Poruku je uredio serpica -- 7.6.2017 22:41:58 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
7.6.2017 23:02:22   
Sanjalicaaa
Jovice, svaka čast. Razlika u godinama kod tvoje dece je baš mala. Ja de bojim trudnoće i za treće. A i ne znam kako bih sama izašla na kraj. Da imam samo jednu sposobnu baku da mi uskoči u pomoć pobekad ne bih se dvoumila.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
7.6.2017 23:30:17   
choopa choops
Juhuuu jovice user posted image Samo naprijed! Zelim ti da sto prije zatrudnis i da je bezbrizno izneses do kraja!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
7.6.2017 23:50:00   
Mariya
Meni je sve još sveže, tek je 3 meseca prošlo od porođaja, pa možda zato, ali ja se više neću porađati, hvala lepo. Nakon onakve mučne trudnoće i njegove povrede na porođaju, ne ne. Ja te degu potpuno razumem. Iako jesam razmišljala o tome da imamo četvoro, i rado bih ja imala još jedno dete, ali samo da ga neko iznese i rodi za meneuser posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.6.2017 9:01:07   
jovicaa
Hvala vam na podršci.. Ali iskreno ne znam da li ću se usuditi.. Uvek je tu mozak koji koči stvar. uvek može da se nadje hiljadu razloga za i protiv.. Kad bi znali šta nam donosi sutra donošenje odluka bi bilo prelako.. A ovako nikad se ne zna...
Ali smešno mi je sto sam isto i ja pomislila nakon porodjaja sa Miloradom, kao super prošlo je to je to, i eto sad opet radi crv :)

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.6.2017 9:08:29   
jovicaa
Degu ne znam kakve si probleme imala, ali ako želiš, treba da imate još dece, jer stvarno koliko god da je izazovno, za nas koji volimo velike porodice, je predivan osećaj kad si overnumbered :)
Šerpi svaka čast na želji, ti si stvarno žena zmaj!

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.6.2017 9:15:52   
Sanjica26 RR
Bas ovo sto kaze Sanjalica da imamo jednu sposobnu baku ne bih se dvoumila za trecu trudnocu. Jako je tesko posebno kad radis.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.6.2017 9:25:30   
Anck Su Nmaun
Uhh ne tesko nego jedva izvodljivo..ja se jako bojim kad se vratim na posao da necemo moci sve da postignemo i da cu morati da dam otkaz user posted image
Sasvim je drugacije kad imas bake i deke i kad si sam, nebo i zemlja!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.6.2017 9:50:24   
jovicaa
Mi nemamo skoro nikakvu pomoć. Moja svekrva uskoci bas bas kad mora.. Drugu pomoć nemamo.
Ali za treće i četvrto dete se dobija dve godine bolovanja Sanjice, tako da dok bi se ti vratila na posao, treća beba bi već mogla da ide redovno u jaslice.
Ja se najviše sad i dvoumim zbog posla, jer ako krenem da radim sumnjam da ću moći da prekidam posao zbog još jedne bebe. A i ako počnem da radim kao programer neće me biti kod kuće do pet svakog dana. Ovako ako bih rodila sad jos jedno dete ostala bih kod kuće uz decu još dve godine, i usput završila master...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.6.2017 9:56:01   
Anck Su Nmaun
Ja nemam ni tu pomoc " ako mora"...zna nekad biti jako cupavo. A i kad krenu u jaslice... pa privikavanje pa prehlade.. starija krece u skolu...
A radno vreme nam je divno ovo Evropsko ...ma haos !
U mom okruzenju ima dosta mama sa troje dece i vise ili ne rade ili su privatnici pa im se moze.
Nije da odgovaram , sve je to lepo..drzava daje pare i ne moras da radis dve godine a sta posle?

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.6.2017 10:06:46   
Bunnyca
Svaka cast svakoj majci sa troje ili cetvoro deceuser posted image

Ja sam imala tri trudnoce, ali evo dve uspesne, sada bi trebalo drugi put da se porodim.Dakle planirala bih troje maksimum, ali sada ostajem na ovome.Nazalost, kasnije se udala, kasnije rodila, sad imam vec 37, tako da, da sam ranije rodila prvo, da imam mogucnost finansijsku i da sam sacuvala zivce imala bih troje sigurnouser posted image
Radim u drzavnom organu i kod mene mnoge zene imaju troje dece, dobijaju ve godine porodiljsko,ali i to proleti, pa je najteze kada se vrate na posao dete ima tek dve godine.Srecom, onda ova starija cuvaju mladju, pa je malo lakse

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.6.2017 10:07:29   
bubulence
Jovice, bravo user posted image . Lepo je cuti i da neko ima zelju za cetvrtim detetom.. Ne razmisljaj mnogo nego na posao user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.6.2017 10:08:36   
jovicaa
Pa posle tražim posao isto kao i sad sto bih tražila :)
A i nisu neke pare za cetvrto dete, ne bih zato rodila, naravno nisam nikad ni radjala da bih dobila pare od države, to je smešno.
Treće, četvrto dete prelezi sve živo do drugog rodjendana, tako da je što se toga tice opuštenije za vrtić.

< Poruku je uredio jovicaa -- 8.6.2017 10:09:52 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here