|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
7.12.2017 15:21:47   
vocicana
Ja Choopo pomislila user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
7.12.2017 20:43:54   
Kokonat

IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: Kokonat

U sustini ako se dobro pazis, malo teze moze da se desi..
Ja svaki put kad sam neplanski ostala trudna bilo je nekih rizicnih odnosa, na primer ponovljen seks, a da se nije oprao i sl. Posto je kod mene i to rizicno tokom plodnih dana.
Sad koristimo kondom tokom plodnih dana i nema greske :)


Pa znam, i ja spadam u te rizične. Što kaže moja dr:" Nemoj muž ni da te gleda sad ako ne želiš da ostaneš trudna"user posted image



Bukvakno. Ja sam imala dve skoro pa misteriozne trudnoce, tako da svasta moze da se ocekuje :D

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
7.12.2017 21:59:27   
vonavoj
Kod mene je tako i doslo do trece trudnoce...kao prosla ovulacija 4 dana..a mm se zaigraouser posted image .kao nije me razumeo...rekla sam da bez kondoma vise ne prilazi..

(odgovor članu Kokonat)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
7.12.2017 22:05:20   
Kokonat
joooj vonuser posted image
nemO da me plasis, onda od sad ceo mesec kondom! ili apstinencija, bolje apstinencija user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
7.12.2017 22:16:48   
Misha i Ljisha
user posted image kako kaze moja koleginica :NEmoj se i NE boj se user posted image

Ja sam pila tablete za kontracepciju do letos i onda smo odlucili da cemo da pravimo drugo.Mene vise hvata panika tokom onog dela dok dojim i dok ne smem takvim metodama da pribegavam. Al imamo jos neiskoriscenih kondoma u fijoci user posted image Vi ste lude. 4 dece! mislim svaka ali svaka cast.

Ja 15 godina drzim casove i do ove godine nikad nisam imala toliko porodica u kojima ima troje i vise dece. user posted image Ovde u Futogu svi troje il cetvoro. Mislim svaka im cast


(odgovor članu Kokonat)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
7.12.2017 22:19:42   
vonavoj
Ja sam pila pilule 2 godine..ali dosta..stavila prosle godine mirenu..ispala sama,organizam je izbacio..sad je red da se mm kastrirauser posted image ..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
7.12.2017 22:22:40   
vocicana
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
7.12.2017 22:27:19   
Kokonat
Kod isključivog dojenja je zastita 99% kao sa pilulom. Ali kod ISKLJUCIVOG dojenja na zahtev. Pa vi vidite koliko ćete biti posvećene dojenju user posted image

< Poruku je uredio Kokonat -- 7.12.2017 22:28:05 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
7.12.2017 22:30:09   
Misha i Ljisha
kokonat sad me ne cudi sto imas 3user posted image cudi me da nemas petoro user posted image

Iako zena doji na zahtev i iako zena nema mesntruaciju npr sve dok doji dete, postoji naravno sansa za trudnocu. user posted image

(odgovor članu Kokonat)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
7.12.2017 22:31:57   
Kokonat
Izguglaj :) pitaj neku savetnicu za dojenje, ako meni ne verujes, ali to je tako :)

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
7.12.2017 22:35:14   
Kokonat
Evo linka na kome mozes procitati o tome : https://www.plannedparenthood.org/learn/birth-control/breastfeeding

(odgovor članu Kokonat)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.12.2017 8:28:59   
Misha i Ljisha
da a to je varijanta da dete stalno sisa na svaka 3 sata danju i na svakih 5 sati nocu. Jedino onda pod uslovom da mama nije dobila menstruaciju, Ja dobila odmah mesec i po posle porodjaja. Tako da puj pike ne vazi. A snajka je ostala trudna tako jer je bas mislila da ne moze. Tako da... Nemoj se i ne boj seuser posted image

(odgovor članu Kokonat)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.12.2017 9:45:54   
Kokonat
To je varijanta u kojoj beba samo sisa, ekskluzivno dojenje(znaci nista malo vodice, malo caja ili bilo čega drugog). I zastita je 99%.
Svaki dan covek nauci nesto novo, ne treba bezati od toga, mozda ti kasnije bude korisna ova info ;)

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.12.2017 9:51:31   
Kokonat
Ja sam svakako praktikovala i prekinut snosaj tokom isključivog dojenja Milorada i nema brige. Dupla zastita. Mada mi inace u normalnim uslovima kada imam ovulaciju prekinut snosaj nije dovoljna metoda, dva puta sam tako ostala trudna.
Von zato ja sad racunam da su mi plodni dani od 7 dana menstruacije do tamo negde 21,22 dana, tako da bude prostora i ako se pomeri ovulacija. Znaci prakticno pola meseca koristimo kondom, pola ne, i to mi je najefikasnija metoda.

(odgovor članu Kokonat)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.12.2017 12:23:24   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Kokonat

To je varijanta u kojoj beba samo sisa, ekskluzivno dojenje(znaci nista malo vodice, malo caja ili bilo čega drugog). I zastita je 99%.
Svaki dan covek nauci nesto novo, ne treba bezati od toga, mozda ti kasnije bude korisna ova info ;)


Nikada ne bih to isprobala na sebi. Ne verujem u to. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Kokonat)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.12.2017 12:27:53   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Kokonat

Kod isključivog dojenja je zastita 99% kao sa pilulom. Ali kod ISKLJUCIVOG dojenja na zahtev. Pa vi vidite koliko ćete biti posvećene dojenju user posted image

Ja sam sve tri dojila ovako,a dobijala sam na sest,sedam meseci posle porodjaja.Mada ne verujem da se ne moze ostati u drugom stanju,svi kazu da moze.

(odgovor članu Kokonat)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.12.2017 12:39:10   
emicaa
Ljiso defininitivno to je najbolji vid zastite,bravo za koleginicu user posted image
Zene svaka vama cast,svima vama koje imate vise od dvoje djece.Ja mnogo volim vidjeti veliku porodicu ali ja sebe nikad nisam vidjela sa vise od dva gremlincica user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
8.12.2017 12:42:50   
Anck Su Nmaun
Svi kazu da moze i da se dosta zena zeznulo bas zato sto.je verovalo da je dojenje tako reci zastita. Nemojte se.oslanjati na to. Svasta
Ja licno sam dobijala.odmah posle lohija sva tri puta . I sva tri puta dojila.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 8.12.2017 12:48:41 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
19.5.2020 12:32:27   
jabudic
Jesam li sama u ovoj temi? 😁


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
19.5.2020 14:15:32   
emicaa
Jubudic jel zezas 😊



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
19.5.2020 15:14:27   
jabudic
Nope 😁


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
19.5.2020 15:17:51   
Ana RR
Jabudice, mi ćemo da se pretvaramo da smo sa tobom u temi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
19.5.2020 15:49:04   
jabudic
E pa hvala vam, ja sam navikla da zajedno trudnujemo 😁🥰


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
19.5.2020 16:01:18   
physio70
Bravo za cetvrto dete. Retkost u danasnje vreme.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
19.5.2020 17:25:45   
emicaa
Jabudic evo ako treba i ja cu glumiti trudnicu da ti pravim drustvo 😂 



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here