RE: Roditeljski dodatak (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finansijske dileme roditeljstva



Poruka


IvanaSK RR -> RE: Roditeljski dodatak (21.3.2016 10:11:40)


IZVORNA PORUKA: nikiteki

Meni nije jasno nesto za roditeljski dodatak kasnili su mi sa isplatom i kad sam sad isla da podignem kazu nemas vise

Sta nemas vise?




dijana1* -> RE: Roditeljski dodatak (30.3.2016 22:24:47)

Sutra treba da predam za roditeljski dodatak.
Koji ste rodni list predavali? Za Urosa i Kostu imam rodni list koji sam platila da bi ih prijavila na adresu a za Vuka imam rodni list na kom pise za zdravstvenu zastitu.
Jel mogu da predam to sto imam ili da idem do opstine prvo pa da i za Vuka izvadim novi na kom nece nista pisati.
Sto neko rece ovde je umetnost skupiti papire. Dve nedelje samo papire ganjam.




dunja RR -> RE: Roditeljski dodatak (30.3.2016 23:47:18)

Dijo, bolje idi u opštinu i kaži da ti treba za roditeljski dodatak, besplatno je, a dobijaš u roku od 1 min (na Zvezdari).




nikiteki -> RE: Roditeljski dodatak (31.3.2016 8:15:21)

Ivana roditeljski dodatak istekao




dijana1* -> RE: Roditeljski dodatak (31.3.2016 9:08:31)

Nikiteku ne vidim ti tiker pa ne znam kolika su deca. Kako istekao?
Hvala Dunjci. Onda cu prvo do opstine po nove izvode pa cu prosetati do 27. marta.




IvanaSK RR -> RE: Roditeljski dodatak (31.3.2016 9:57:43)


IZVORNA PORUKA: nikiteki

Ivana roditeljski dodatak istekao

Kako istekao? [sm=zmeden.gif]




nikiteki -> RE: Roditeljski dodatak (31.3.2016 10:12:30)

Dete napunilo dve godine ali ne znam sta je sa onim sto su oni kasnili sa isplatom navodno dali




dijana1* -> RE: Roditeljski dodatak (31.3.2016 10:44:19)

Nikiteki pa zar sa prvom uplatom nisi dobila to sto su kasnili?
Izvuci izvod iz banke pa vidi.




Sanjalicaaa -> RE: Roditeljski dodatak (31.3.2016 15:04:48)

Niki, proveri to. Ja sam moje pare podigne tek posle godinu dana. Resenje mi nije stiglo, ja mislila da od toga nema nista. I posle toliko vremena svratim kao da pitam kad ono jesu odobrili i mogla sam odmah da podignem pare. A mi se u medjuvremenu vencali, promenila sam prezime pa je zbog toga ispala frka. Ali i to su uredno isti dan resili.




dijana1* -> RE: Roditeljski dodatak (31.3.2016 15:47:12)

Predala sam danas.
Jao sat vremena sam kruzila oko 27.marta nikako da izvadim papire iz fascikle udjem i ostavim. Kako spustim U u kolica on se rasplace , pa ga dojila... bas me je iscimao[sm=smiley36.gif]




nikiteki -> RE: Roditeljski dodatak (31.3.2016 22:40:52)

Moracu da proverim




Sanjalicaaa -> RE: Roditeljski dodatak (1.4.2016 8:54:36)

Dijana, ja predala dan pre tebe, 30. Jesu li ti mozda rekli kad ce otprilike biti?




dijana1* -> RE: Roditeljski dodatak (1.4.2016 12:21:52)

Sanjalice 2 meseca se ceka resenje za roditeljski. A od grada ce biti ranije uplata.
Cisto sumnjam da ce pre 20.6. biti nesto uplaceno.




Animsaj9 -> RE: Roditeljski dodatak (1.4.2016 13:25:03)

ja sam resenje dobila mesec dana posle predaje papira, a pare posle resnje proslo je nekih17dana....




Sanjalicaaa -> RE: Roditeljski dodatak (1.4.2016 13:56:11)

Dijana, meni se cini da su jednoj mami sto je predavala sa mnom rekli da ce roditeljski ranije, a da pomoc nezaposlenim porodiljama za 2 meseca. Nisam sigurna. Ja nisam htela ni da pitam, ova sto mi je uzela dokumeta je bila strasno nervozna, izvikala se na neku zenu preko telefona, reko ajde da zavrsim sto pre da ne budem i ja na tapetu.




dijana1* -> RE: Roditeljski dodatak (1.4.2016 14:06:24)

Sanjalice jel cim udjes sto levo????
Bila sam i ja 30-tog da nesto pitam. Jaooo al me napicila. Nije mi dozvolila da zavrsim recenicu , 10 puta me je prekinula i onda zamolim zenu sto radi kada se udje pravo ( ima frckavu kosu) da me ona saslusa do kraja.... a ova nervozna trci u hodnik i uzima one formulare i gura mi u ruku kao sve ti ovde pise[sm=smiley36.gif] reko bezi bre pusti me da kazem sta hocu aman!!! Bas bas je bila nadrndana!




janajana -> RE: Roditeljski dodatak (1.4.2016 15:10:02)


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Dijana, meni se cini da su jednoj mami sto je predavala sa mnom rekli da ce roditeljski ranije, a da pomoc nezaposlenim porodiljama za 2 meseca. Nisam sigurna. Ja nisam htela ni da pitam, ova sto mi je uzela dokumeta je bila strasno nervozna, izvikala se na neku zenu preko telefona, reko ajde da zavrsim sto pre da ne budem i ja na tapetu.

Mora da sam ja dobro prosla, meni one sve same rekle i bile fine [sm=smiley36.gif] Cak sam i pitala za deciji dodatak ali smo se lepo iscaskale i dosle do toga da ne treba da predajem jer cu biti odbijena zbog cenzusa, ali ako hocu mogu da podnesem zahtev jer imam pravo na to
Inace za nezaposlene porodilje rekli su mi za mesec dana, i tako je bilo, a za roditeljski dva mesece i isto je tako i uplaceno [sm=smiley1.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Roditeljski dodatak (1.4.2016 17:04:41)

Znači pogrešno sam načula. Verovatno će onda biti krajem juna.




adulence -> RE: Roditeljski dodatak (18.4.2016 8:39:42)

Hej drage treba mi hitno pomoc za drugaricu,da li u sud moze da ide muz i izvadi ono uverenje,znam da u socijalno mora da se ide licno.znaci da li u sudu moze muz da izvadi uverenje?




dijana1* -> RE: Roditeljski dodatak (18.4.2016 8:42:15)

Ja sam licno vadila u sudu tako da ti ne mogu pomoci.
Ali pretpostavljam da moze.




Sanjalicaaa -> RE: Roditeljski dodatak (18.4.2016 8:47:29)

Može Ado.




adulence -> RE: Roditeljski dodatak (18.4.2016 9:15:14)

Hvala sanjalice,Dijo i ja sam licno pa nemam pojma...




Mala Elena -> RE: Roditeljski dodatak (4.5.2016 13:19:54)

Jel kasni uplata i koliko, jer porodila sam se u januaru, 19., predali papire u februaru i jos uvek nema uplata ... i jel dobijam za januar uopste neki deo od tog mesecnog iznosa?




janajana -> RE: Roditeljski dodatak (4.5.2016 22:06:34)

proveri 20-og tada su obicno uplate. I isplacuju od rodjenja deteta. Ja sam cekala dva meseca resenje, kako su mi i rekli da ce biti, predala u novembru, a prvu uplatu dobila u januaru cini mi se




sonyasha -> RE: Roditeljski dodatak (29.5.2016 17:08:25)

Ženske, jel se desilo nekome da nije stiglo rešenje tri meseca? Zvaću da pitam o čemu se radi, ali reko da vidim da li još da čekam ili da idem da larmam tamo [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>