|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Roditeljski dodatak
20.3.2019 10:37:45   
Maza76
Pozdrav drage moje..evo i ja da se ukljucim u ovu temu..zanima me dali imam prava na trece dete koje uskoro stize neki novac jer imam vec dva odrasla punoletna deteta..


(odgovor članu gulivercic)
Direktna veza do poruke: 2126
   RE: Roditeljski dodatak
20.3.2019 10:39:40   
mirana1
naravno da imate pravo, bez ozira sto su deca punoletna.

(odgovor članu Maza76)
Direktna veza do poruke: 2127
   RE: Roditeljski dodatak
20.3.2019 10:48:21   
Maza76
Mirana pitam zato sto sam negde procitala da zavisi gde su deca rodjena i gde zive a da ja imam prava samo ako sam U Vojvodini najmanje godinu dana prijavljena 


(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 2128
   RE: Roditeljski dodatak
20.3.2019 10:51:35   
bubulence
Mazo imas pravo na 12000 mesecno narednih 10 godina, nema veze kolika su deca, bitno da je tvoje trece dete i da si drzavljanin Srbije. Mozes da se raspitas i u opstini, ne znam odakle si, ali dosta opstina takodje daje jednokratne pomoci. 


(odgovor članu Maza76)
Direktna veza do poruke: 2129
   RE: Roditeljski dodatak
20.3.2019 10:51:56   
Sanidej
Mislila sam da je bitno samo da je majka drzavljanin Srbije

(odgovor članu Maza76)
Direktna veza do poruke: 2130
   RE: Roditeljski dodatak
20.3.2019 10:53:21   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Maza76

Mirana pitam zato sto sam negde procitala da zavisi gde su deca rodjena i gde zive a da ja imam prava samo ako sam U Vojvodini najmanje godinu dana prijavljena 




Mislim da to vazi samo za onih 15000din za nezaposlene majke, to daje Vojvodina (treba jos proveriti ali mislim da je tako). A na 12000din imaju svi koji zive u Srbiji

(odgovor članu Maza76)
Direktna veza do poruke: 2131
   RE: Roditeljski dodatak
20.3.2019 11:08:25   
Maza76
Hvala vam drage moje icicu i do opstine da se raspitam..opstina Titel je u pitanju 😘😘


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2132
   RE: Roditeljski dodatak
23.3.2019 18:50:18   
dunja RR
Les, da, na kraju su zvali neki dan, da im dostavim otpusnu listu iz porodilišta, gde se vidi da je vakcinisana.
Odneću im u ponedeljak, nego ne znam da li nosim original otpusne liste (imam 2 originala čini mi se) ili nosim kopiju, zna li neko? Zaboravih da pitam kada su zvali ..

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Dunja, ako ste završili prijavu M u porodilištu, treba da to bude to, eventualno će te zvati ako treba da im se dostavi potvrda da je S vakcinisan uredno, mada ako su ti tražili u kom dz-a je i kod koje dr, onda koliko sam skontala to je sve završeno.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2133
   RE: Roditeljski dodatak
23.3.2019 19:03:19   
Sanidej
Iskopirajte pa im to odnesite, imajte originale kod sebe u slucaju da traze na uvid..

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2134
   RE: Roditeljski dodatak
27.3.2019 9:09:27   
mirana1

IZVORNA PORUKA: bubulence

Mazo imas pravo na 12000 mesecno narednih 10 godina, nema veze kolika su deca, bitno da je tvoje trece dete i da si drzavljanin Srbije. Mozes da se raspitas i u opstini, ne znam odakle si, ali dosta opstina takodje daje jednokratne pomoci. 






Da Drazava toliko , a bitno se razlikuje od opstine uslov je da godinu budes prijavljena na toj opstini.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2135
   RE: Roditeljski dodatak
27.3.2019 10:08:32   
Maraj
Mazo bitno je da se niste odrekli roditeljskog prava za dvoje starije dece. To se samo gleda.

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 2136
   RE: Roditeljski dodatak
27.3.2019 10:08:45   
Sanidej
Tema je roditeljski dodatak koji svakako daje republika, opstinska/gradska davanja su jednokratna i imaju svoje preduslove (tipa prebivaliste na teritoriji grada minimum godinu dana).

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 2137
   RE: Roditeljski dodatak
28.3.2019 10:17:22   
dunja RR
Prekjuče sam odnela u 27. marta otpusnu listu gde se vidi da smo isprimali vakcine, a juče mi stigao sms da mi je odobren roditeljski dodatak, da očekujem rešenje na kuću a uplatu u roku od 45 dana.

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Les, da, na kraju su zvali neki dan, da im dostavim otpusnu listu iz porodilišta, gde se vidi da je vakcinisana.
Odneću im u ponedeljak, nego ne znam da li nosim original otpusne liste (imam 2 originala čini mi se) ili nosim kopiju, zna li neko? Zaboravih da pitam kada su zvali ..

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Dunja, ako ste završili prijavu M u porodilištu, treba da to bude to, eventualno će te zvati ako treba da im se dostavi potvrda da je S vakcinisan uredno, mada ako su ti tražili u kom dz-a je i kod koje dr, onda koliko sam skontala to je sve završeno.





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2138
   RE: Roditeljski dodatak
28.3.2019 10:19:53   
Sanidej
Bas su ubrzali proceduru, dobro je. Realno je ocekivati uplatu rd oko 20. aprila. Resenje moze stici i nakon uplate.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2139
   RE: Roditeljski dodatak
28.3.2019 10:31:26   
pari
Je l bio roditeljski za mart? Neko podizao?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 2140
   RE: Roditeljski dodatak
28.3.2019 10:32:00   
dejana007
Ja sam podnela zahtev u porodilstu 26.02 ali me još nisu kontaktirali za dopunu dokumentacije. U pitanju je Grad Niš. Ne znam dal da odem da se raspitam.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 2141
   RE: Roditeljski dodatak
28.3.2019 10:32:00   
medamisko
Meni je stiglo nakon uplate, cak sami isla kod njih,BZV sam se maltretirala.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 2142
   RE: Roditeljski dodatak
28.3.2019 11:03:26   
Sanidej
Trebalo bi da je uplaceno za februar jos prosle nedelje..ici cu danas u postu tek

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 2143
   RE: Roditeljski dodatak
28.3.2019 11:06:09   
Sanidej
Ne mora da znaci da cete uopste biti kontaktirani zbog dopune dokumentacije. Ako sve bude uspesno pribavljeno po sluzbenoj duznosti, dobicete samo sms o odobrenom rd.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 2144
   RE: Roditeljski dodatak
28.3.2019 11:43:57   
dejana007
E u redu, hvala na odgovoru user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 2145
   RE: Roditeljski dodatak
28.3.2019 13:16:47   
Sanidej
Nema na cemu :)

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 2146
   RE: Roditeljski dodatak
5.4.2019 13:11:42   
Akifica
Mene zanima da li roditeljski istice kada dete napuni 2 godine ili pre? Da li je neko imao iskustva, kada mu je isplacen poslednji mesec? Ne mogu da se set_im kada sam podigla pare za koje mesece su mi uplatili, znam da je bili 2 ili 3


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 2147
   RE: Roditeljski dodatak
5.4.2019 13:19:51   
bubulence
Pitate u posti.

Moje dete je rodjeno u februaru 2015.god, poslednja uplata je bila za januar 2017. Ali smo je dobili u februaru. U pitanju je drugo dete

(odgovor članu Akifica)
Direktna veza do poruke: 2148
   RE: Roditeljski dodatak
5.4.2019 18:20:28   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Akifica

Mene zanima da li roditeljski istice kada dete napuni 2 godine ili pre? Da li je neko imao iskustva, kada mu je isplacen poslednji mesec? Ne mogu da se set_im kada sam podigla pare za koje mesece su mi uplatili, znam da je bili 2 ili 3



Uplata ide mesec za mesecom kao npr plata. Tako da bi bilo , da ako vam je dete npr rodjeno 6.2017.god da ce poslednja uolata biti 7.2019

(odgovor članu Akifica)
Direktna veza do poruke: 2149
   RE: Roditeljski dodatak
19.4.2019 12:34:11   
Sanidej
Danas je uplata rd

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here