|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
4.3.2017 0:01:43   
vikiveki
mi i dalje koristimo vlažne maramice iako sve manje i manje

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
4.3.2017 0:05:01   
MicinaMama
Mixa vlazne maramice su najbolje...ne postoje bolje od njih.Extra ciste,ne ostaje mokro posle njih,nema osipa...Ja sam odusevljena!Jesu najskuplje ali i najbolje.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
5.3.2017 12:32:16   
Mariya
Ja nisam videla da kod nas ima Mixa maramica?
Za L sad koristim samo da ga prebrišem kad se ukaki, i to isperem maramicu, pa ga posle brišem vodom, pošto mu se guza zacrvenela.
Za devojčice isto i dalje koristim vlažne, nakon kakanja.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
5.3.2017 12:40:53   
Sanjica26 RR
Mi ne koristimo vise vlazne. Velike smo. Sad tolet papir radi. I uvece pranje. Inace, slabo smo ih koristili. Samo pranje posle kakenja. Jedino ako smo vani.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
5.3.2017 12:44:29   
mali_mis
Nama sluze kad krenemo negde, pa se umusavi, da ga obrisem. Ili kuci, kad u po noci zafali wc papira user posted image sto se uvek desi uglavnom nocu i obavezno vikendom. Ili za briskanje po stolu kad se prospe nesto.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
5.3.2017 12:44:35   
Duškić
I ja sam prala malu kad se ukaki i ovako cesto da se osvezi, pa je ostavim onako da uzivka.. A sad ovog malog deckica uglavnom kad se ukaki, koristim pampers i maramice i pelene..

< Poruku je uredio Duškić -- 5.3.2017 12:45:36 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
5.3.2017 12:48:27   
Mariya
Sanjice, moje su malo manje od tvojihuser posted image Ali ja im koristim maramice, tako ih i učim, pošto se same brišu, mnogo bolje se obrišu vlažnim nego samo wc papirom.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
5.3.2017 13:17:31   
Skockica

IZVORNA PORUKA: Mariya

Sad sam ogledala ovaj video, ona je ustvari pokvasila papirne ubruse, osim ako nisu neki ekstra jaki, ne verujem da to funkcionišeuser posted image znate kakav je mokar papir ili ubrus-kida se...

Pa da tako su u porodilistu radili ali imaju neke cvrste ubruse. Ja kuci koristim baby love suve za bebe i po malo ih pokvasim onda se ne raspadnu, a jesu dosta debele.


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
5.3.2017 14:21:19   
Sanjica26 RR
Deciji ginekolog koji me je operisao je jednom peilikom rekao da se vlazne maramice ( o
vo posebno za devojcice vazi ) koriste u situacijama kad smo negde na putu. Nisu uopste zdrave. Ja se time vodim i Sofi sam odskoro naucila da se brise tolet papirom, ali posle toga peremo ruke zajedno.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
5.3.2017 14:42:40   
mati
I mi koristimo vlazne, u siroke svrhe. Sto kaze Mis kad nestane papira i za briskanje.
Deci jos uvek guzu brisemo vlaznim, Matija sam, a Mitu mi brisemo.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
5.3.2017 15:06:52   
branki*
mi bas koristimo vlazne.pogotovo mm.on i kad smo kod kuce,ruke im brise vlaznim,umesto da opere,lakse mu je tako.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
5.3.2017 15:22:43   
Sanjica26 RR
Sto se tice ruku to obavezno brisemo vlaznim. Kod kuce pranje ruku. Mm je uzasan po tom pitanju. Stalno tera decu da se peru ruke.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
2.4.2017 19:48:48   
veselicaa
Mi koristimo vlazne,perem je uvek kada se ukaki ali vlazne imamo i brisem je kada je presvlacim.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
2.4.2017 22:00:14   
Anck Su Nmaun
I dalje koristimo a kad cesce kaka vise.volim da ga operem.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
3.4.2017 21:23:02   
degu
Ja sam napravila one od ubrusa, pa mogu posluziti, nisu kao prave ali nisu ni za bacanje. Bogdanu od pocetka ne koristim vlazne maramice, koristim obicne, pamucne,a ujutru kad se bas dobro ukaki ga operem

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
3.4.2017 21:25:42   
Anck Su Nmaun
Ee jel stvarno jesi..ja nikako da sve da pokupujem i probam. A trosimo ih za svasta, i guzu i ruke i lice..nos!
Znaci ok su?

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 3.4.2017 21:26:19 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
7.4.2017 15:40:57   
Mariya
Degu, da li se kidaju dok brises ili su cvrste?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
7.4.2017 18:31:16   
degu
Pa nisu bas cvrste kao vlazne maramice, oce i da se pokidaju, ali treba mako vise odmotati. U svakom slucaju se mogu iskoristiti.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
7.4.2017 18:42:31   
Mariya
Superuser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
7.4.2017 19:25:21   
Duškić
Ja koliko sam pazila i izvodila kerefeke sa cerkicom..Prala sam je svaki cas, i ojedala mi se stalno, brisala je samo sa pamucnom , pravila te neke maramice. Sad sa sinom koristim pampers pelene i maramice njihove i super je. Kad se ukaki opetemo se i toliko.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
9.4.2017 10:57:49   
emicaa
mi vlazne koristimo za sve,i za guzu i za lice,i za ruke.Isto sam i sa Dorom radila.
Degu kako pravis to od ubrusa?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
9.4.2017 12:09:56   
Anck Su Nmaun
Ja nikako da probam to, iam Emice na YT kako se pravi.
Stavis ubrus , (mozes i da ga preseces na pola), u jednu usku posudicu , sipas malo decije kupke/sampona , bas malo, i bebi ulja ili kokosovo ulje po meni bolja varijanta . Time prelijes i zatvoris da se natopi dobro.
Mislim da sam postavila link na nekoj od prethodnih stranica.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
9.4.2017 12:42:14   
degu
Jeste,ja sam samo kokosovo ulje stavljala, bez kupke.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
11.4.2017 20:15:11   
Anck Su Nmaun
https://youtu.be/FfMtPKb3k4M

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
20.4.2017 23:06:05   
Dora89
Ja priznajem da sam malo lenja, vlažne maramice redovno koristim, eventualno operem bebu sa kupkom ako se baš ukaki, i to je to. Leti praktikujem da za svako menjanje pelena malo pokvasim bebu na lavabou, da se osveži, ali iskreno mislim da je to delotvorno kao kad biste oprali ruke samo pod vodom, bez sapuna. Plus skupljam plastične poklopce od pakovanja vlažnih maramica, da pravim pametnu knjigu. user posted image

< Poruku je uredio Dora89 -- 20.4.2017 23:07:21 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here