|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
3.6.2009 14:42:24   
Lu
IZVORNA PORUKA: božana

Moje dete mnogo kaki i stalno je perem.Jednom dnevno kupanje, a ostalo je pranje u lavoru.Ne znam, hiljadu ljudi hiljadu mišljenja.Ako obrišem svoje lice vlažnom maramicom, dobijem svrab i crvenilo.To je još jedan razlog što sam protiv vlažnih maramica, pa polazim od toga da ako nešto smeta meni da ne može prijati ni mom detetu.

Božana možda ste jednostavno alergični na neku vrstu vlažnih maramica a opet ne mora da bude i vaše dijete.
Nipošto vas ne nagovaram da ne perete svoje dijete ako mislite da je tako bolje,samo mi se čini da je jednostavnije brisanje maramicama kao jedna od mogućnosti.

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
3.6.2009 14:42:36   
božana
Ne perem dete u govnima, nego prvo skinem sa papirnim maramicama pa je onda lepo operem.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
3.6.2009 14:46:58   
Anoniman
ja ne znam u cemu je ovdje problem i cemu uopste rasprava
neko brise svoje dijete neko pere ... al kolko vidim nicije nije u govnima


(odgovor članu božana)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
3.6.2009 14:52:50   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
3.6.2009 14:56:37   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

u toj vodi plutaju ostaci kake, pa samim tim posle razmazuješ po detetu. user posted image


A ako je pre toga jelo ajvar, ostaju ljuspice po guzi user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
3.6.2009 16:16:53   
bebać
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

u toj vodi plutaju ostaci kake, pa samim tim posle razmazuješ po detetu. user posted image


A ako je pre toga jelo ajvar, ostaju ljuspice po guzi user posted image user posted image user posted image user posted image




joj šta ću,Eugi cariceuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
3.6.2009 16:30:39   
stefana
ja sam sa mojom decom koristila v.maramice.Jednostavno nisam mogla satlno da ih perem.Medjutim kad su imale 1.5 godinu cuvala ih je moja svrkrva i izgleda da ih nije bas lepo brisala i jedna mi je devojcica dobila strasnu upalu mokracnih kanala.Zavrsili smo u bolnici pa onda i u Bgd-u na institutu za majku i dete.Sve se lepozavrsilo ali je posle 1.5 god dete dobilo kamen u bubregu .Neka literatura kaze da e.coli kad se usmrti moze da se desi da cel.zid ostane u bubregu i da se na njega adsorpcijom vezu molekuli oksalata i Ca pa nastane kmen.to se izgleda desilo sa mojom malom.Sada posle 4 god od razbijanja kamena dete je super.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
3.6.2009 16:31:17   
mihi
Eugi i ja koristim Nivea sensitiv meni su gadni ti mirisi maramica pa su ove bez mirisa super. A mislim da su to sve nijanse, ja perem Milosha kad kaki (nad kadomuser posted image ) a kad smo negde ne mogu onda ga obrišem vlažnim maramicama i jošuser posted image  prebrišem pamučnom pelenom koju sam natopila u mlaku vodu. Ma nema veze kako se dečak briše nego sam ja u frci što je imao urinarnu pa ga čim se ukaki perem.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
3.6.2009 16:35:01   
NadaR
Mi koristimo bekutan maramice. Kada se bas puno ukaki, onda ga operem nad kadom. Inace kupanje svako vece prije spavanja. Do sada nije bilo nikakvih problemauser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
4.6.2009 23:41:41   
bordan
koristevme bekutan maramici ama se pojavi crveno na gazeto sega samo so mlaka voda i pelena go brisam(koga sme doma normalno) a sekoja vecer se banjame pred spienje.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
5.6.2009 8:54:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: stefana

Medjutim kad su imale 1.5 godinu cuvala ih je moja svrkrva i izgleda da ih nije bas lepo brisala i jedna mi je devojcica dobila strasnu upalu mokracnih kanala.


A jel svekrva ima samo sina? Jer je moguće da ako je imala samo muško dete da nije znala da se devojčice brišu od napred prema nazad.

(odgovor članu stefana)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
5.6.2009 22:33:42   
Didy
Vlažne maramice od početka, detaljno kupanje svako veče. Mada, kad pomislim, i svako brisanje maramicama je vrlo detaljno. Ko god prisustvuje tome, veće se unervozi dok ne izdetaljišemo. Da kucnem u drvo, nije bilo ama baš nikakvih problema. Probali smo razne i sve probe bile uspešne. Do nedavno smo bili na Pampers vlažnim maramicama, a sad ponekad uzmemo i Niveine. Čini mi se da su Niveine mekše i nežnije, ali su mi Pamers, sa druge strane, vlažnije, pa mislim da bolje obrišu. Mada, što ono kažu, isto s...., drugo pakovanje, kad smo već kod tih tema...user posted image
A kad već spominjete da vašem licu ne prijaju vlažne maramice, moja beba ima mnogo osetljivo lice (na mamu), pojavi se crvenilo na obrazima i posle Pavlovićeve. Tako da mislim da je moje lice mnogo, mnogo osetljivije od njegove guze i da to nije merodavno poređenje.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
6.6.2009 16:37:58   
gina
Ma mi sve koristimo i radimo user posted image user posted image ... ako su mlade dame previse ukakane, pranje pod obavezno a vlazne maramice za sve ostalo. Koristimo i Pampers i Nannye's vlazne maramice i nemamo nikakvih problema sa kozom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
16.6.2009 16:10:07   
Anoniman
Ovaj moj mali kaki kao foka user posted image Svako presvlacenje i on je ucmekan. Stvarno ne mogu da ga perem svaki put, jer to bi znacilo da ga svaka 2 sata perem, a rana boli. Pa kada sve to prodje, trudicu se da ga perem. Ovako kupanje svaku noc, i zivjele maramice.

(odgovor članu gina)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
25.1.2010 18:42:22   
Anoniman
Da li da kupim za bebu one vlazne maramice sto su u kutiji pa ih izvlacis jednu po jednu onako iz onog procepa( ako znate na sta mislim)
ili je OK kupiti obicne vlazne maramice u onom obicnom pakovanju????

(joj, sta sve meni pada na pamet) user posted image user posted image

(odgovor članu gina)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
25.1.2010 18:48:39   
Anck Su Nmaun
Mislim da je to sve jedno... jedino sta je tebi lakse i prakticnije i naravno ekonomicnije!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
25.1.2010 18:52:55   
Dora
Evo tu sam pa da ti odgovorimuser posted image :
Toliko ćeš ih puno koristiti da ti kutija i ne treba!user posted image Možda je malo praktičnije kod kuće, samo otvoriš i izvučeš, ali kad kreneš negde jednostavnije je onu kesu strpati u torbu nego celu kutiju. I da, ne kupuj one Nivea Toddies (pakovanje je manje od drugih) jer su one duplo manje od standardnih. Jeftine su a jako dobre Bekutan, mi i dan danas koristimo maramice i za decu i za nas, stoje mi na mašini u WC-u i trošimo ih ko bebeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
25.1.2010 18:58:30   
Anck Su Nmaun
Ma meni se samo smenjuju u torbi vec godinama...stvarno su spas.... koristim ono duplo pakovanje Pampersa...jer ima da se uzme po pijacama po duplo manjoj ceni nego u Marketu! 

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
25.1.2010 19:01:04   
Dora
Meni su dobre one Pampers narandžasteuser posted image Lepo mirišu. I ja imam pakovanje u torbi, jedno kod mame i uvek u kupatilu...Navika je čudo. Ne bih mogla bez njih...A kasnije kad beba bude počela da jede...mmmm, milina. Samo zamaneš i beba čista a i sve oko njeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
25.1.2010 19:01:22   
Anoniman
je l zna neko cenu Becutan maramica i pampers maramica ...samo da uporedim...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
25.1.2010 19:01:33   
buhla
Mozes ti da kupis i te sa kutijom, pa posle kad te istrosis,  samo kupujes ove u kesici i stavis u tu kutuju. Ja cu tako, pa ce mi ta kutija stajati kuci, a jednu kesu maramica cu da nosim u kolicima user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
25.1.2010 19:06:03   
Lilly*
Sada ću da ti ubacim "Trilemu" user posted image Mi koristimo "Baby Lindo", italijanske, žuto pakovanje, i jako su dobre, velike su i debele, imaju lep blag miris i ne lepe se onako kada se osuši na rukama posle brisanja. 72 kom koštaju 140 din user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
25.1.2010 19:12:49   
buhla
joj, OTI, cene ti se razlikuju od radnje do radnje... definitvno su pamper skuplje...
evo nasla sam sajt sa e-kupovinom... kod njih je becutan 72mar - 179din, pampers 72 mar. 237din


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
25.1.2010 19:21:09   
Dora
IZVORNA PORUKA: OTI

je l zna neko cenu Becutan maramica i pampers maramica ...samo da uporedim...


Becutan oko 180 din, Pampers oko 250 din... ispravite me, to mm zna u dinar, ja ne gledam mnogo cene, zato se on otima da ide da kupuje...još bolje za meneuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
25.1.2010 19:25:17   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: OTI

je l zna neko cenu Becutan maramica i pampers maramica ...samo da uporedim...


Becutan oko 180 din, Pampers oko 250 din... ispravite me, to mm zna u dinar, ja ne gledam mnogo cene, zato se on otima da ide da kupuje...još bolje za meneuser posted image



Ja uzimam duplo pakovanje Pampersa ..znaci 72  kom za oko 250 din!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa


jupi

KOLIKO STE KILOGRAMA DOBILI U TRUDNOCI?

od 10 do 15 (57%)

od 16 do 20 (28%)

od 21 do 25 (9%)

vise od 25 (6%)


Ukupan broj glasova: 161

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here