|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
9.4.2010 12:54:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Markovicka

Mi koristimo pampers sensitive i zasad smo zadovoljni.


ja koristim ove jer sam od firme dobila kilograme toga...

bebi koliko vidim ne smeta ali meni uzasno smrde i nosim se mislju da prestanem da koristim vlazne maramice...

za one koje ih ne koriste...Da li uvek kupate bebu posle kake ili ih brisete???
ako ih brisete cime to radite???? Pelenom Mokrom?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
9.4.2010 12:56:00   
Jeca*
Ja sam do onog dogadjaja, o kome sam jutros pisala u temi Plikovi na guzi, u 99% slučajeva brisala guzu isključivo vlažnim maramicama. I kad se ukaki.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
9.4.2010 13:00:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Ja sam do onog dogadjaja, o kome sam jutros pisala u temi Plikovi na guzi, u 99% slučajeva brisala guzu isključivo vlažnim maramicama. I kad se ukaki.


Jeco pa bas to citam sada...Plikovi na guzi...zato i pitam.
A kad si prestala da koristis vlazne sta si radila???kupanjac uvek ili brisanje?

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
9.4.2010 13:03:23   
Jeca*
Imam jednu plastičnu posudicu. U nju sipam toplu vodu, i prebrišem ga vaticom. To baš kad je frka, uglavnom ga sad ubacim u kadu samo u bodiću i operem mu guzu. Već je i navikao na to pa beži po kući i više "neće kaki" ..to znači da je kakio user posted image a ne voli baš to što ga tako perem, ali šta ću user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
9.4.2010 13:05:55   
Anoniman
"nece kaki"
user posted image user posted image user posted image user posted image

sunce malo...

Znaci vata...ok...Da makar nekad izbegnem maramice...

Jeco, trazim negde temu o ribici kod beba devojcica ali nema...da otvaram ili gresim?

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
9.4.2010 13:06:00   
Jeca*
koliko znam o tome se pisalo

OVDE
i

OVDE

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
9.4.2010 13:07:25   
Anoniman
uh nije to...
nema veze...
hvala

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
9.4.2010 13:10:36   
Jeca*
otvori temu ako mislis da je nema
ili kazi o cemu je rec, mozda ti nadjem

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
9.4.2010 13:13:03   
Anoniman
ja koristim vlažne maramice samo za brisanje ruku kada smo vani inače uvijek perem vodom kada se ukaki

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
9.4.2010 13:17:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

otvori temu ako mislis da je nema
ili kazi o cemu je rec, mozda ti nadjem


znam da je normalno da devojcice imaju ono belo (kao sekret) u ribici od nasih hormona...
ali...prvo mi je patronazna rekla da ne diram i da ce to samo da ode a onda mi je rekla da joj cistim to pomalo jer ga ima previse i kao moze da se osusi i zalepi to...AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaa

I sad ne znam sta da radim...
i ne znam da li kad kupamo devojcice peremo ribicu onako bas bas...da li da joj perem to???

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
9.4.2010 13:17:45   
lanajelena
to je sve individualno...svako drugacije reaguje...moja mama nesme da kroci bosa na pod da ne bi dobila neku infekciju a nas tri cerke  smo po ceo dan bose pa nam nikad nista nije bilo...
sto se maramica tice...meni su te skuplje varijante pampers,todies grozne i smuce mi se posle 5 dana tako da sam odavno prestala da ih koristim mojoj devojcici...zato sam u Tempu nasla neke Albine koje su samo 90 din koje nemaju ni jak miris i nisu ni jako natoljene (ima neke sto curi iz njih tecnost kad ih ostane malo) i mi ih svi koristimo nema sta sa njima nebrisemo user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
9.4.2010 13:20:27   
Anoniman
Oti mila moja nećeš ti sad njoj da trljaš, ali blagi bebi sapun, ili kupkica i pri dijete najnormalnije kao i sebe što pereš, ja sam tako radila od prvog dana , pa jebt...čuj da joj ne diraš, da ne brišeš, da ne pereš...joj uhljupa sestre oca mi

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
9.4.2010 13:22:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

Oti mila moja nećeš ti sad njoj da trljaš, ali blagi bebi sapun, ili kupkica i pri dijete najnormalnije kao i sebe što pereš, ja sam tako radila od prvog dana , pa jebt...čuj da joj ne diraš, da ne brišeš, da ne pereš...joj uhljupa sestre oca mi


user posted image user posted image user posted image user posted image

ok

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
9.4.2010 13:23:23   
Jeca*
Nega genitalija kod devojčica

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
9.4.2010 13:31:04   
*Alexx*
Pampers vlažne maramice i meni smrde. Koristim DM-ove, babylove. Malo su suvkaste, i nemaju miris, a to mi baš i treba - pokupim kaku i pravac pod lavabo. Uvek zapiram posle kake.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
9.4.2010 13:32:42   
*Alexx*
E, da nemojte da ste se zeznule i kupile vlažne maramice koje baš Lilly proizvodi (mislim da se zovu mama i ja ili tako nekako debilno) - smrdeeeeeeeeee user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
9.4.2010 13:33:51   
Anoniman
živio DM imaju najbolje proizvode (došo švabo došo babouser posted image user posted image )


(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
10.4.2010 23:04:32   
Nanica1
Ja ne znam da zamislim da perem guzu svaki put ovom mom malisi! Em sto kaki sto puta u toku dana, em sto ima 7-8 kg, em sto treba dosta vremena dok dodje topla voda... Koristili smi i Pampers i Niveu i jos neke a sada koristimo BasBas maramice! 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
10.4.2010 23:17:43   
gagana83
Koristimo Nivea Toddies a u torbi koja ide uz kolica mi uvek stoje Chicco malo pakovanje.
Probali smo i Bebylove i fine su,imaju jako lep miris.
Mada najcesce guzu operem ili obrisem tuferom natopljenim u vodu.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
10.4.2010 23:20:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

Koristimo Nivea Toddies a u torbi koja ide uz kolica mi uvek stoje Chicco malo pakovanje.
Probali smo i Bebylove i fine su,imaju jako lep miris.
Mada najcesce guzu operem ili obrisem tuferom natopljenim u vodu.

Nivea Toddies su zakon user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
11.4.2010 0:28:56   
choopa choops
Koristimo vlazne maramice. probala sam sve koje su dostupne na trzistu user posted image , ali najbolje su mi Becutan i Septona.

I takodje imamo problem kao sto neko gore rece, puno kakica dnevno (ona ima 1.6g i jos uvijek 4-5 kakica dnevno), voda koja se sporo zagrijava u kupatilu, hladno kupatilo user posted image ...pa nam je ovako puno jednostavnije.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
11.4.2010 15:17:19   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Božana, ne znam da li imaš dečaka ili devojčicu?

Devojčice se brišu od napred ka nazad, i u tom slučaju ne izazivaju nikakve upale mokraćnih kanala. Kod dečaka brišeš kako stigneš, retko se inficira (sada će mihi da uleti da me demantuje).

Sve u svemu, Luka će sada 3 god, nikada mi niko nije rekao da ne koristim vl. maramice i koristim ih stalno.

Kada je bio baš beba, pa se ono ukaki do grla, zaista nema smisla brisati vl. maramicama, ali zbog neke obične kakice... ne vidim problem.

Živele vlažne maramice, ja bih odlepila da sam dete kupala pri svakom prepovijanju. Ja ne mislim da je to dobro.


ju, ljudi, pa u pravu je Tasha... ne znam sta bih radila da moram svaki put da je perem... pa siigurno ne bi pravili maramice za bebe koje izazivaju nesto lose... jer bi proizvodjace ooodaaavno tuzili i zatvorili!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
15.4.2010 0:00:11   
mishur
Kao i većina stvari vezanih za bebu , ako ne izazivaju neželjene efekte tu su da roditeljima olakšaju život. Ipak , dok nije "očvrsnuo" brisala sam ga četvrtinom mokre pelene, a sada ga ovlaš obrišem papirom i pravac lavabo ili u lavoru donesem vodu kako-kad.
Vlažne maramice ne volim da upotrebljavam ni na svojim rukama, nekako mi ostavljaju "bljak " osećaj ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
17.4.2010 15:11:04   
Pilence81
Ja sam se odlucila za nivea toddies vlazne maramice pa videcemo kako ce beba reagovatiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
27.5.2010 18:08:15   
Shishica
Imali smo i Niveine i Pampers.. sad uzeli Pampers bele i mislim da su bolje jer nisu tako namirisane..

Inace je i sa maramicama i sa namocenim vaticama u kamilicu brisem...i onda je ko nova!


_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here