|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
15.6.2013 13:59:12   
cockic
nije bilo sanse da ih koristim,jer em sto se umaze do pupka i do trtice.i to vlaznim maramicama obrisati nema sanse.a ona se vrti i sve to mi zamze od krevet.tako da samo kad je kaka kompaktna brisem vlaznim maramicama,a kad se ukaki puno obavezno pranje.
ovu fazu je imao i sin vrtenje i nesaradnja oblacenja pelena,verujem da je sva deca imaju.ona da ceka 5min dok ja brisem kaku nema sanse.a i trebalo bi mi pola pakovanja maramica za ono cudo kad iskaki.laske oprati.

za sina sad koristim jednu maramicu za kakanje,max dve.jer on kaki na nosu i kakva god da je kaka nezamaze se nista.on cak ima i posle kakanja cistu guzu.retko mu je stolica kasasta,vise je u komadu user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
15.6.2013 14:26:02   
2002m
koristim pampes ili nivea ali posle kake obavezno sledi kupanje posto ukaka i user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
15.6.2013 21:42:07   
lokica77
koristimo pampers i becutan, kad se ukaki obavezno pranje guze, naravno ako smo kuci

_____________________________

Ako ne ide po planu, ide po sudbini...

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
22.9.2013 10:48:58   
Jeca.V
Devojke koje koriste Becutan maramice,jel ste provalile da imaju one koje normalno mirisu i neke koje smrde na najgoru hemiju.Ne znam o cemu se tu radi.Drugarica mi kaze da treba da pise da se proizvode u Turskoj,ali i na ovim sto smrde isto to piseuser posted image

(odgovor članu lokica77)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
23.9.2013 7:54:55   
Anck Su Nmaun
Uh te maramice su takvi otroviii...drago mi je da smo izasli iz pelenaa! Koristimo ih sad samo kad smo napolju za brisanje rukica.

(odgovor članu Jeca.V)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
23.9.2013 16:40:24   
janabons
Mi koristimo Pampers Sensitive, super su miuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
13.11.2013 22:03:41   
Noelia
Mi koristimo becutan maramice ali do sada nisam primetila da je neko pakovanje smrdelo. Na ovom sto sada imamo pise da je zemlja porekla Turska (tj.Turcija).

Inace mom malisi tim maramicama brisem guzu svaki put. Iskreno, vrlo mi je rizicno da ga nosam do kupatila kako bih mu prala guzu s obzirom da vrlo cesto voli dodatno da se pokaki bas onda kada otpakujem pelenu tako da kontam da bi bilo kake svudaaa user posted image
Bebac je jos malen, maramice koristimo eto tek mesec i po dana no, do sada nisam primetila neke negativne posledice zbog njihove upotrebe.

(odgovor članu Jeca.V)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
13.11.2013 22:18:52   
Sanchy
Pampers sensitive ili Becutan ,kako kad,to samo kada idemo negde,kuci,pamucni tuferi i voda ako ne mora pod tus u smislu da se ukakio

(odgovor članu Noelia)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
13.11.2013 22:39:05   
serpica
Mi koristimo one maramice koje ne sadrze alkohol,probala sam pampers sensitiv i ne dopada mi se miris ( ustavri ga i nema ) a becutan koristim i nisam primetila da smrdi.Imate i u DM-u njihove vlazne maramice zovu se Baby Love isto su sensitiv bez alkohola mirisa i ostalog.i super je cenauser posted image a pakovanje od 80 komada.
ja dete kupam svako vece tako da ga ne perem vodom svaki put kad se ukaki,obrisem ga dobro a uvece kupanje.

< Poruku je uredio serpica -- 13.11.2013 22:40:31 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
14.11.2013 1:13:55   
vikiveki
Mi dosta koristimo vlažne maramice ali smo i promenili dosta proizvođača i mislim da su najbolje bile Niveine vlažne maramice,super mirišu a i babina koža je izuzetno mekana posle njih

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
15.11.2013 19:00:51   
Zemunka85
Mi se peremo non stop tj posle svakog presvlacenja tj na 2-3 reeeetko 4h, zbog straha od eserihije, koju smo dva puta imali.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
15.11.2013 21:52:01   
jole82

IZVORNA PORUKA: vikiveki

a i babina koža je izuzetno mekana posle njih

Vikiveki znam šta si htela reći...al izvini nasmeja me user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
15.11.2013 22:14:25   
vikiveki
user posted image a meni nije odma bilo jasno šta da tražim u temi vlažne maramiceuser posted image Šta ćeš dešava se kada brzo kucam i ne gledam šta sam otkucalauser posted image sada se i sama sebi smejem

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
2.3.2017 21:49:30   
Anck Su Nmaun
Sad odgledah snimak sa YT koji sam nasla na RR portalu, kako nnapraviti vlazne maramice... mnogo mi se dopada ideja. Jel pravio neko ... ja moram da probam!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 2.3.2017 21:59:42 >

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
2.3.2017 21:55:36   
Sanjica26 RR
Anck, nisam videla taj video. Bas cu da ga potrazim.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 2.3.2017 21:56:10 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
2.3.2017 21:58:38   
Anck Su Nmaun
Evo ga KLIK
ja cu bas probati!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
2.3.2017 22:04:20   
Sanjica26 RR
Bas je super recept.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
2.3.2017 22:06:13   
Duškić
I meni su pampers i.pelene i vlazne maramice super!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
2.3.2017 22:37:51   
Mariya
Mi trenutno koristimo vlažne maramice, pampers, koristiću ih dok mu ne otpadne pupak, onda ću početi da ga perem,ovako se plašim da ću mu pokvasiti zavoj.
Mada već mu se zacrvenela guza, izgleda da ću morati početi prati guzu...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
2.3.2017 22:42:55   
IvanaSK RR
Becutan, Kosili, Baby lindo, uglavnom te koristimo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
2.3.2017 22:45:26   
Mariya
Sad sam ogledala ovaj video, ona je ustvari pokvasila papirne ubruse, osim ako nisu neki ekstra jaki, ne verujem da to funkcionišeuser posted image znate kakav je mokar papir ili ubrus-kida se...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
2.3.2017 22:47:04   
Skockica
Meni su ovde rekli prvih 6 nedelja samo papir i voda, bez vlaznih maramica. Ja sam kupila neke, mislim baby love, jer znam da su im pelene dobre pa cemo videti. Ali nivea mi tako divno mirisu mmm

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
2.3.2017 22:47:43   
Anck Su Nmaun
Pa pregledala sam vise snimaka svuda je na isti fazon, opet toalet papit se raspada , ubrusi malo teze od toalet papira. Svuda ista fora... eto kad probam javljam izm iskustva user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
3.3.2017 8:46:27   
degu
Za Teodoru sam koristili becutan i jos ih koristim. Bigdanu perem guzu i napravila sam trakice od pamucnih pelena pa ih pokvasim i brisem ga ali se to poraspada kad se opere, trebako bi ih porubiti ali to ne umem.
Anck bas probaj i javi. E ne mogu s tel da ti prihvatim zahtev da znas!

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Korišćenje vlažnih maramica
3.3.2017 10:25:58   
Mala Elena
Za guzu ih vise i ne koristimo. Odnela sam jedno pakovanje u vrtic za bebu, ali nekako imam averziju prema njima, a oni ih tamo nece prati pa mora, sta da se radi.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here