|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sluzni čep
17.9.2010 9:24:51   
MASHKA
Jeco a to što nema primesa krvi?

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Sluzni čep
17.9.2010 9:48:22   
prase
IZVORNA PORUKA: MASHKA

Jeco a to što nema primesa krvi?


To bi moglo da znači da nije pomešano sa ovojnicama kao što obično biva i kao što je kod mene bilo prvi put. Meni je prvi put ispao čep sa ovojnicama, nakon pregleda na kojem mi je dr rekao da mi je pokidao ovojnice. Drugi put kada mi je rekao da mi je pokidao ovojnice izašlo je nešto skroz i samo krvavo, to su ovojnice, a par dana kasnije i ovo drugo. E sad ovo je moje moždikanje naravno, ali meni bar skroz logično user posted image


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Sluzni čep
17.9.2010 11:38:10   
MASHKA
hvala prase, možda je to to, valjda sam blizu!user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Sluzni čep
28.1.2011 20:04:51   
grozdana
Meni je bila providna sluz. Umesto pucanja vodenjaka, ispao mi je cep, a ja mislila da je visak mokrace i nisam znala da je u pitanju pocetak porodjaja. Tek nakon pola sata su pocele kontrakcije...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Sluzni čep
2.2.2011 16:29:14   
Anoniman
Meni je ispao par dana pre porodjaja,bas je kao sluz,braonkasto-krvave boje.user posted image

(odgovor članu grozdana)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Sluzni čep
2.2.2011 21:22:07   
gabrijelaaa
meni cep nije bio uopste krvav,vec sluzav belo/providan...i to mi je ispao skoro 20 dana pred porodjaj...a u ovoj trudnoci mislim da mi jos nije ispao...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Sluzni čep
3.2.2011 11:25:05   
Ana007
meni je ispao bio čep 9 dana pre termina,bez krvi,izgledalo je više kao neki želeuser posted image ,i porodila sam se istog dana.

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Sluzni čep
3.2.2011 11:54:23   
gabrijelaaa
tebi je bas brzo sve krenulo...blago tebi...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Sluzni čep
3.2.2011 12:01:42   
Anoniman
Meni je ispao kad mi je pukao vodenjak i to je bilo to,za 5 sati sam se porodila, 5 dana pre termina.

(odgovor članu gabrijelaaa)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Sluzni čep
3.2.2011 13:02:39   
nela79
Meni je cep ispao sat-dva prije porodjaja. Vodenjak su mi probijali u bolnici. Sve se izdesavalo u veoma kratkom vremenskom periodu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Sluzni čep
11.2.2011 20:06:37   
limunada
Meni su danas posle setnje bas bile mokre gacice.Inace imam bas pojacan sekret,al sad su gacice bile mokre kao da mi plodova voda curkala malo,al nije preslo na trenerku,e sad neznam.Bilo je i sekreta mnogo a i mokro okolo,jel se nekoj to desilo?Moguce da je pred porodjaj?U 39 nedelji sam pa se i neplasim al eto interesuje me.

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Sluzni čep
14.4.2011 16:03:22   
sunce ***
Ja sam u 30-toj tj. 29+1 nedelji i danas mi je na papiru bilo dosta neke providne sluzi bez krvi,ne znam da li je to taj cep jer previse je rano za porodjaj a i pijem lekove za odrzavanje,sa prvim detetom meni je taj sluzni cep ispao pet minuta pred pucanje vodenjaka u 36+5 i bio je dosta prozet krvlju i mongo tecniji ili je i to bilo od vodenjaka vise ne znam ali sam se nesto uplasila,nemam kontrakcije ni napone ali sam imala boluckanje slicno menstrualnom tada kada sam primetila tu sluz skroz je providna i rastegljiva kao za vreme ovulacije primetila sam je i neposredno posle toga na vesu ali vrlo malo user posted image

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Sluzni čep
14.4.2011 16:39:47   
New Mom
Meni je sluzni ispao uveče oko 21.30h, oko 2h krenule kontrakcije i ujutru se porodila.
Tako sam se i ja danima u poslednjem mesecu pitala da li je to sluzni, ali nije bilo, samo jače vaginalno pranje koje je uobičajeno za taj period pred kraj trudnoće.
Kad je ispao sluzni bilo je sa sukrvicom i ređe. A i nekako su me zabolela leđa u slabinskom delu, kao da mi je struja prošla duž tog dela, neposredno pre no što sam otišla do WC-a i pri brisanju skopčala da je ispao sluzni (i onda u afektu izletela sa tim papirom u dnevnu kod mm vičući kako je sluzni ispaouser posted image ).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu sunce ***)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Sluzni čep
14.4.2011 16:41:42   
bebablue

IZVORNA PORUKA: New Mom

Meni je sluzni ispao uveče oko 21.30h, oko 2h krenule kontrakcije i ujutru se porodila.
Tako sam se i ja danima u poslednjem mesecu pitala da li je to sluzni, ali nije bilo, samo jače vaginalno pranje koje je uobičajeno za taj period pred kraj trudnoće.
Kad je ispao sluzni bilo je sa sukrvicom i ređe. A i nekako su me zabolela leđa u slabinskom delu, kao da mi je struja prošla duž tog dela, neposredno pre no što sam otišla do WC-a i pri brisanju skopčala da je ispao sluzni (i onda u afektu izletela sa tim papirom u dnevnu kod mm vičući kako je sluzni ispaouser posted image ).

user posted image mislim da se secam ove price.


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Sluzni čep
14.4.2011 16:42:54   
New Mom
user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Sluzni čep
14.4.2011 18:38:22   
sunce ***

IZVORNA PORUKA: New Mom

Meni je sluzni ispao uveče oko 21.30h, oko 2h krenule kontrakcije i ujutru se porodila.
Tako sam se i ja danima u poslednjem mesecu pitala da li je to sluzni, ali nije bilo, samo jače vaginalno pranje koje je uobičajeno za taj period pred kraj trudnoće.
Kad je ispao sluzni bilo je sa sukrvicom i ređe. A i nekako su me zabolela leđa u slabinskom delu, kao da mi je struja prošla duž tog dela, neposredno pre no što sam otišla do WC-a i pri brisanju skopčala da je ispao sluzni (i onda u afektu izletela sa tim papirom u dnevnu kod mm vičući kako je sluzni ispaouser posted image ).
Ja se nadam da ovo nije to ali me dr. naplasio jer mi je i grlic jako skracen 1 cm,rekao mi je samo da docekamo 36 nedelju prekida lekove i porodice me-posto moram na carski,a kaze jos- ne mora da znaci ni da ce lekovi toliko da zadrze grlic user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Sluzni čep
14.4.2011 18:41:02   
nencydrew
Ja sam celu noć imala kontrakcije, i kad mi je ispao čep, krenula sam u bolnicu.

(odgovor članu sunce ***)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Sluzni čep
14.4.2011 18:41:53   
New Mom
Uh, možda neka mamika koja je održavala trudnoću odgovori da li je bilo nekih promena i dešavanja sa sekretom drugačijih (ne znam da li može da se razlikuje nešto).
Nadam se da to nije još i da ćeš odbrojati još 6-7 nedelja bar kako treba. Odmaraj i štedi se što više.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu sunce ***)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Sluzni čep
14.4.2011 19:55:17   
Snelle
Sunce, ja mislim da kod tebe nije u pitanju sluzni čep več pojačan sekret. Koliko se sećam i kod mene je bilo tako.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Sluzni čep
14.4.2011 20:00:35   
sunce ***

IZVORNA PORUKA: nencydrew

Ja sam celu noć imala kontrakcije, i kad mi je ispao čep, krenula sam u bolnicu.
Srecno mila !!!!!!!!!!

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Sluzni čep
14.4.2011 20:01:33   
sunce ***
Hvala,i ja se nadam bar tih 6,7 user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Sluzni čep
14.4.2011 20:02:14   
LillyT
IZVORNA PORUKA: nencydrew

Ja sam celu noć imala kontrakcije, i kad mi je ispao čep, krenula sam u bolnicu.


Opa bato user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Sluzni čep
14.4.2011 20:03:25   
LillyT
Sunce, meni kada je ispao čep, bućnuo je u vodu... onako lepo, baš se čulo plop. Porodila sam se posle nedelju dana

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Sluzni čep
14.4.2011 20:05:40   
sunce ***

IZVORNA PORUKA: Snelle

Sunce, ja mislim da kod tebe nije u pitanju sluzni čep več pojačan sekret. Koliko se sećam i kod mene je bilo tako.
Mislis toliko ranije ti je bilo?Ali ja do sada nisam imala sekret tokom cele trudnoce uopste,sve je bilo o.k, muci me samo taj skracen grlic i zato mi je dr. dao partusisten i verapamil od prosle nedelje to pijem.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Sluzni čep
14.4.2011 20:08:51   
sunce ***

IZVORNA PORUKA: LillyT

Sunce, meni kada je ispao čep, bućnuo je u vodu... onako lepo, baš se čulo plop. Porodila sam se posle nedelju dana
Nije LillyT ja sam imala utisak kao da cu se upiskiti medjutim na wc solji nista ipak na papiru je bila velika kolicina providne sluzi ali nije mi nista ispalo to sam ja obrisala i primetila i bol u trticnoj kosti i malo u donjem delu stomaka.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Porođajna priča: Moja beba je imala moždan...
Mali Tim je bio dugo očekivano dete. Svi smo mu se radovali, i mama i tata, kao i njegova starija sestra Tia.
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here