|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.9.2014 12:30:13   
branki*
misu,tako ti je uvek-kad dodje leto,shvatis da imas samo zimske stvari,nista od letnjih..a,kad dodje zima,onda sve samo nailazis na letnje stvari,zimskih niotkudauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.9.2014 12:31:01   
mali_mis
e bas to. A mislila sam da ih imam, kad ono user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.9.2014 12:35:34   
daca77
Od toplijih stvari ni ja nemam nista...najgore od svega je sto sam uvek kupovala neke uske stvari i sada stomak ne mogu da smestim...a uzasavam se kada na ulici vidim trudnice koje i dalje nose usku garderobu, a ono im visi stomak ispod majice.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.9.2014 12:59:10   
wivern

IZVORNA PORUKA: daca77

Od toplijih stvari ni ja nemam nista...najgore od svega je sto sam uvek kupovala neke uske stvari i sada stomak ne mogu da smestim...a uzasavam se kada na ulici vidim trudnice koje i dalje nose usku garderobu, a ono im visi stomak ispod majice.

Ovo sam ja, ali sta da radim. Koju god da sam majicu uzela viri mi stomak. user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
6.9.2014 21:52:47   
bubulence
user posted image

tako istinito user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
6.9.2014 22:00:00   
branki*
user posted image tacno!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
6.9.2014 22:08:26   
Mala Elena
Po principu: zena se istusira , obuce presvuce , obuce presvuce , obuce presvuce ,nasminka , stavi parfem, presvuce i ode user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
6.9.2014 22:09:48   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Po principu: zena se istusira , obuce presvuce , obuce presvuce , obuce presvuce ,nasminka , stavi parfem, presvuce i ode user posted image



hihihihihuser posted image user posted image , ponekad smo stvarno komplikovane user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
6.9.2014 22:23:39   
Mala Elena
Pa jesmo stvarno! user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
6.9.2014 23:55:01   
Torbica
Joj Bubi.... user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
11.3.2015 11:34:15   
Plavusa34
joj cesto nikad nemam nista odgovarajuce kad kupim nesto ponekad dok stignem kuci pomislim zasto sam kupila ? tako da nikad mi nista ne odgovara

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
6.9.2016 21:34:24   
branki*
Moja vecita tema!svako vece,jutro,stanem ispred plakara i mozgam sta da obucem,sta sa cim da uparim,a posto sad i decu ja vodim u vrtic,jutros imali da zakasnim oblaceci se,pogotovo sto je bila kisica,pa sam trazila duge rukava.trazi najlon carape,nadjem u boji koze,traxim crne,obucem kosulju neku,shvatim da mi se kod rupica za dugmice vide grudi,skidam kosulju,traxim crni bodi za ispod,gledam koje pantalone,obucem jedne,mnogo uske,glupo mi,sve mi se ocrtava,trazim druge,skidam jednu ogrlicu,uzimam drugu,ne slazu mi se mindjuse,skidam,prebacujem stvari iz bez tasne u sivo crnu,vrhunac trazim cipele,uzimam stikle,ali ne mogu da jurcam u njima do vrtica a I kisiica je,preobuvam se u ravne,a stikle strpam u torbu i preobujem se u busu!uzas,uzas!haos ostane iza mene,jer nema posle vremena da spremim.evo i sad kuckam,a u glavi prebiram sta da obucem za sutra!

< Poruku je uredio branki RR -- 6.9.2016 21:54:41 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
6.9.2016 21:42:24   
NadaR
user posted image

Ti sad sve fino isprobaj na miru pa sutra samo uletis user posted image

I ja sam cesto u istoj dilemi. Sad sam dobila koji kg pa mi se nista ne dopada kako mi stoji.user posted image Cekam neko cudo da se pokrenem .

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
6.9.2016 21:48:46   
Sanjica26 RR
I meni je svako jutro tako. A cesto i sa decijom odecom tako radim.user posted image
Za ovo vreme sad imam cipele. Poludecu od toga sta cu da obucem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
24.10.2016 17:43:51   
Anck Su Nmaun
Veciti problem! Dok sam radila morala sam biti u crnom, sva mi je garderoba bila crna. Sad kad ne radim bzvz mi da kupujem nesto a da nije za svaki dan, pa po malo..ali uvek se nesto s necim ne slaze pa uvek fali user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
24.10.2016 19:45:09   
isidora88
Odnkad muku mucim sa kg, nemam volju da kupujem pa ni nemam puno stvari, ali i kad mi nesto treba ili mi ne stoji kako treba ili mi se ne svidja pa na kraju ni ne kupim.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
24.10.2016 22:36:00   
Khaleesi
I ja ne znam gde cu sa stvarimaa a mnoge uzmem obucem i onda vratim u ormar i tako... Nikad ne znam sta cu i nemam sta za obuci....user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
25.10.2016 0:26:46   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun
ali uvek se nesto s necim ne slaze pa uvek fali user posted image


Baš! Ja sebi, a i djeci uvijek kupujem šta mi se svidi i onda kad dođem kući ukapiram da nemamo sa čime da uparimo i onda opet fali robe user posted image A kad sam u butiku šanse nema da se sjetim šta je baš to što bi mi trealo i zaboravim šta imam, pa mi se desi da nekad kupim npr 3 bež majice, 3 crne, 2-3 bež džempera i tako user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
25.10.2016 9:19:47   
IvanaSK RR
Mislim da je to u zenskim genima i tu nema pomoći :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
25.10.2016 9:43:09   
Anck Su Nmaun
Pa i kad imamo trista cuda, siknjice, haljinice, prslucice, jaknice, ovako onako.. kod muskaraca je sve to mnogo prostije..zar ne? Da i onda imaju mogucnost za toolikoo kombinacija verujem da bi i kod njih bilo problema user posted image
Jedan od razloga sto se radujem sto je trece dete decak user posted image laksi su za odrzavanje user posted image
Bas sam bezobrazna user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
25.10.2016 9:45:26   
IvanaSK RR
Anck, i on ce krenuti da bira dukseve, kosulje, kravate, koje ce patikeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
25.10.2016 14:11:41   
isidora88
meni se recimo svidjaju neki stilovi oblacenja, ali da bih izgledala onako kako sam zamislila u svojoj glavi treba brdo para i neki savetnik za kupovinu jer bih ja garant nakupovala kojesta, i kod kuce skapirala da nista ne ide jedno uz drugo

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
26.10.2016 14:39:29   
mali_mis
Naravno da nemam user posted image
Fora je da mora odeca da visi na vesalici da bih je primetila, kad stoji slozena na polici, zaboravim je. Tako da sam juce pravila nov raspored u ormanu, i bila u fazonu "Otkud meni ovo" user posted image Trenutno sam u manjku sa donjim delovima.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
26.10.2016 14:46:43   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Anck, i on ce krenuti da bira dukseve, kosulje, kravate, koje ce patikeuser posted image

Ma to mi je opet lakse, kod devojcica je mnnooogo veci izbor, veruj mi, mnogo vise boli glava!

I moja mama je uvek govorila koliko joj je bilo lakse sa mojim bratom oko garderobe user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 26.10.2016 14:47:15 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
26.10.2016 14:48:40   
isidora88
a ja uvk zaboravim to sto visi na vesalici jer stoji u delu ormara od mm, on jadan ima samo 2 police, a moj deo odmara od 1m sirine u 2.5m visine i opet mi malo, ali nemam nista da obucem stvarnouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
Mella Cosmetics – lepota u bogatstvu prirode!
Mella cosmetics je ujedinila nauku i prirodu u jedinstveni pristup nezi kože, čiji je cilj vratiti i očuvati koži sjaj i...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here