|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
26.10.2016 14:52:09   
dunja RR



Sve isto i ja!

IZVORNA PORUKA: isidora88

Odnkad muku mucim sa kg, nemam volju da kupujem pa ni nemam puno stvari, ali i kad mi nesto treba ili mi ne stoji kako treba ili mi se ne svidja pa na kraju ni ne kupim.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
24.2.2017 14:16:21   
mali_mis
Sad trenutno imam, ali sad ce prolece, i ono glupavo vreme ni toplo ni hladno, e tad stvarno "nemam sta da obucem" user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
24.2.2017 14:35:06   
emicaa
Ja nikad nemam sta da obucem,recimo za toplo vrijeme nemam dovoljno user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
24.2.2017 14:53:29   
suzi kju
Sve istu muku imamo user posted image
Ja definitivno moram da kupim nešto, počinjem da radim pa će mi trebati. Najgore mi je naći jaknicu za očaj period sad.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
24.2.2017 15:00:33   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Sad trenutno imam, ali sad ce prolece, i ono glupavo vreme ni toplo ni hladno, e tad stvarno "nemam sta da obucem" user posted image


Takođe, ali stvarno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
24.2.2017 21:09:53   
Sanjica26 RR
Mislim da za zimu imam mnogo vise garderobe. Za prolece jako malo.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
24.2.2017 21:15:38   
mati
Meni uvek nesto fali, a imam garderobe da sam pocela da poklanjam. Najvise mesta zauzimaju moje stvari. Mm ima cetri bratanice, devojcurci, njima stalno dajem. Teska srca sam se odlucila na to, ali nisam vise za neke bas mladalacke stvari i printeve.
A za prelazno vreme nosim tanji mantil ili ponco.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
24.2.2017 21:18:17   
vikiveki
Meni je najkritičniji onaj prelazni period između zime i proleća,moram krenuti u kupovinu ali sve nekako odlažem jer nemam vremena za to.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
25.2.2017 9:33:43   
branki*
meni uvek nesto fali,samo to znam.obozavam garderobu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
11.6.2017 15:26:54   
IvanaSK RR
I meni je najveci problem za prelazni period,tad stvarno slabo sta imam.Mada,za sva godisnja doba bih trebala da se ponovimuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
11.6.2017 15:29:10   
Anck Su Nmaun
O i ja..pogotovo jer.mi treba malko sirih majica da sakrijem stomak a meni sve usko. .sad mi je hitnija obuca...patike i papuce. I naravno kupaci za more user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
11.6.2017 15:30:58   
vocicana
Letnjih stvari, sa sve tim za navuci kada je kisno ili duvne vetar imam da svaki dan menjam, gotovo do kraja leta, svaki dan po kombinaciju, zato zimske garderobe nista nemam, cudo jedno nevidjeno. Ali nista. Tada i ne ubadam neku eleganciju, samo sportski, ali sve je vec staro i iznoseno, a muka me hvata, od cena i svega.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
11.6.2017 17:26:50   
krin 40
Obzirom da sam očekivala da mi se stomak malo sporije povlači još pre porodjaja sam poručila tri tunikice i četiri haljinice.Hvala Bogu ovo leto je uska
garderoba "pase" tako da sam dobro prošla.Danas sam obukla i svoje omiljene farmerke 28.Znači imaću šta da obučem😃

< Poruku je uredio krin 40 -- 11.6.2017 17:28:23 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
11.6.2017 22:06:47   
Sanjica26 RR
Meni stvarno svasta fali. Treba mi nekoliko suknji. To bas slabo imam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
11.6.2017 22:07:45   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

O i ja..pogotovo jer.mi treba malko sirih majica da sakrijem stomak a meni sve usko. .sad mi je hitnija obuca...patike i papuce. I naravno kupaci za more user posted image


Anck isto mi trebaju sire majiceuser posted image user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
11.6.2017 22:10:56   
IvanaSK RR
Ne trebaju tebi sire majiceuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
11.6.2017 22:17:22   
Sanjica26 RR
Ivana treba i te kako. Bas sam se ugojila.user posted image Tesi me juce sestra, pa dva sam deteta rodila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
11.6.2017 22:26:41   
Anck Su Nmaun
Jao i to tesenje..pa.rodila si troje dece..sta to ima veze i da sam.rodila 19-oro kad ja imam stomak. Nije sad da mi visi ali a obzirom da mi je sva garderoba uska ne volim kako izgleda. Danas sam se ponovila jednom divnom majcom onako bas sirom oo struka, trik...predivno mi stojim i papuce kupila napokon!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
12.6.2017 9:59:25   
emicaa
Kad ovako razmisljam mislim da mi nista ne treba ali kad odem u prodavnicu tad naravno sve mi treba user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
26.6.2017 13:22:13   
mali_mis
Sad bih trebalo da imam sta da obucem, ali mi uvek fali koja jaknica, kad malo zahladi user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
26.6.2017 14:49:01   
Anck Su Nmaun
Fali mi sorceva..za sadasnju kilazu. Pre neki dan kod mame nadjem jedno 10 tak sve oni devojacki..a ja nemam sad Ni jedan da obucem...e tugo!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
26.6.2017 14:52:32   
mali_mis
Eto i sorcevi user posted image
Majica imam najvise.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
26.6.2017 15:27:05   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Fali mi sorceva..za sadasnju kilazu. Pre neki dan kod mame nadjem jedno 10 tak sve oni devojacki..a ja nemam sad Ni jedan da obucem...e tugo!


Ovako ja kukam kad odem u moj deo u devojackoj sobi u mojoj kuci dragoj..Al' za farmerice vise nego za sorcice ..haha..I za po neku dragu mi haljinicu...user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
2.9.2017 21:11:33   
krin 40
Za zimu i hladnije jesenje dane stvarno nemam šta da obučemuser posted image Forsirala sam poslovnu garderobu zbog posla a sada sam u sportskom i nekom
casual fazonu.Danas kada sam bila sa N u šopingu ukapirala sam da ću morati da obnovim stvarčice(koliko novčanik dozvoliuser posted image ).Trebaju mi bar
dve doobre trenerke,džemperi mi se svidjaju ovi dugački sa kapuljačom što sam N kupila..obuća neka udobnija za šetnju a da nisu patike(imam od N nekoliko
pari) i da nisu štikle(njih imam mnogo)..

< Poruku je uredio krin 40 -- 2.9.2017 21:13:50 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
2.9.2017 21:34:13   
mama Jo
Ja sadstvarno nemam sta da obucem za jesen i zimu... trudna i velika 😁 a opet mi zao da kupujem gomilu trudnicke garderobe kija ce mi biti velika posle.. 🤔

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
NIVEA Rose Touch sa organskom ružinom vodicom
Beograd, jul 2021. - Ruža je poznata kao kraljica cveća, simbol lepote i znak ljubavi. Međutim, ona ima i dugu tradiciju...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here