|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 19:42:02   
sneza24
Ja dok sam bila kod mojih vise puta tako kazem da nemam sta da obucem a onda moja mama odvali a sto ne bi obukla tu majcu.A ta majca ili je izasla iz mode pre 100 godina ili se uopste ne slaze sa onim pantalonama koje sam htela da obucem.

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 19:45:47   
Dora
ovo mi je najosetljivija temauser posted image
Tako bih rado kupovala i kupovala... To mi nedostaje. user posted image
Pre tri godine sam imala kreditnu karticu i još jednu debitnu. Na kreditnoj sam imala jako puno novca dok jedan dan nisam otišla u šoping. Dala sam sebi oduška i vratila se kući sa punim gepekom stvariuser posted image Sećam se, tog dana sam opustošila Bazar (tržni centar u NS), kako sam se divno osećala!
Kupila sam za decu, mm i mene, nema šta nisam. I sexy komplet u Women Secretu sa sve pidžamom istog dezena. Još to nosim. Sad ponekad sa setom uzimam te stvari u ruke, mnoge su mi odavno i male (ugojila sam se 7 kg), i sećam se kako je bilo nekad. Nisam razmišljala kako ću sve to platiti. Verovali ili ne, banka me još uvek juri zbog tog duga. Desilo se to da sam redovno uplaćivala i opet iznova trošila. Onda sam izgubila karticu i rekla im da neću da uzmem novu nego ću samo da otplatim ovu i ćao. Oni su mi je protiv moje volje poslali poštom.
Sada mi je rata ogromna, a ja ne mogu da platim. I naravno, o problemima sa tom bankom da vam ne pričam...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 19:48:08   
ljubičica
Bar imaš lepe uspomene ... i brdo stvari koje ne možeš da nosiš ...

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 19:50:45   
Dora
IZVORNA PORUKA: sneza24

Ja dok sam bila kod mojih vise puta tako kazem da nemam sta da obucem a onda moja mama odvali a sto ne bi obukla tu majcu.A ta majca ili je izasla iz mode pre 100 godina ili se uopste ne slaze sa onim pantalonama koje sam htela da obucem.


Ja kod mame imam punu sobu stvari ( u stvari, imala sam). Onda ona često uzme neku demodiranu stvar i kaže: Što ovo ne nosiš, baš je diiivno, skroz novo!
A ja kroz zube: Koji će mi to seljačko, daj nekome!
A ona: Neki ljudi gladuju a ti se rasipaš...
Na kraju sam je naterala sve da spakuje i odnese u crveni krst! To su sve očuvane i lepe stvari!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 19:54:20   
sneza24
Tako se i moja mama seti neke praistorijske majce koju vise niko ne nosi.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.6.2009 20:09:16   
Dora
user posted image user posted image user posted image
Ja joj kažem, jooj, što sam kupila farmerke, samo 2500 dinara! Prelepe. A ona će meni- uh, samo!? Imaš ih za 600 din.user posted image
Pa popizuser posted image onda, imam kod kineza! A što se ona ne oblači kod kineza!? Ona se nekada oblačila "kod Mirjane Marić", Monu i Nikolas...Svila nit da ne spominjem, Rašica, Mura i šta sve ne, Još joj je pun ormar najfinijih svilenih bluzica, kompleta od angore i pamuka, Džempera od kašmira i da, Balijeve čizmice koje su san snova!
A Kristijan Dior parfem bio je obavezan!

user posted image user posted image user posted image
I zar je moguće da se usuđuje meni da kaže imaš i za 600 dinara!!!???

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
13.6.2009 9:37:38   
Lilly*
Pridruzujem se " klanu ocajnih " user posted image Imam pune ormane odece a nemam sta da obucem user posted image Tacno mi dodje da sve to pobacam i da stvarno nemam sta da obucem user posted image Valjda cu onda i sebi kupiti ponesto user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
13.6.2009 10:00:25   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Dora

user posted image user posted image user posted image
Ja joj kažem, jooj, što sam kupila farmerke, samo 2500 dinara! Prelepe. A ona će meni- uh, samo!? Imaš ih za 600 din.user posted image
Pa popizuser posted image onda, imam kod kineza! A što se ona ne oblači kod kineza!? Ona se nekada oblačila "kod Mirjane Marić", Monu i Nikolas...Svila nit da ne spominjem, Rašica, Mura i šta sve ne, Još joj je pun ormar najfinijih svilenih bluzica, kompleta od angore i pamuka, Džempera od kašmira i da, Balijeve čizmice koje su san snova!
A Kristijan Dior parfem bio je obavezan!

user posted image user posted image user posted image
I zar je moguće da se usuđuje meni da kaže imaš i za 600 dinara!!!???



user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
13.6.2009 11:17:22   
Anastazija
nemam sta da obucem... i to je fakat... ko ne veruje, neka dodje da se uveri.. user posted image user posted image
nemam ni ormar, svoje stvari drzim po kutijama, pa se prosto iznenadim kada izvucem neku stvarcicu od prosle godine i shvatim koliko je majusna i kako nema sanse da se u nju uvucem...
mislim da cu lagano preci na stvari svog dragog.. dovoljno su siroke i prostrane.. nista ne steze.. a on nek se snadje... user posted image user posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
13.6.2009 11:26:10   
prolece
ja imam pun ormar, ali nemam šta da obučem. sledeće nedelje dolazi i to na red za sređivanje, pa ću sve ono što ne nosim da dam Crvenom krstu, a ne ovako k,o hrčak skupljam gluposti koje neću nositi i večito nešto premeštam i prepakujem da bi dobila na prostoru.

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
13.6.2009 22:09:27   
Dora
Joooj, ljudi, kupila sam majčicu, u stvari, dve majčice prelepe, ali u njima izgledam ko trudnica. Sve jedno, ja ih nosim jer mi se jako sviđaju, a to što sam ko u 7. mesecu, kgjb... nek misli ko šta hoćeuser posted image

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
13.6.2009 22:16:59   
Lu
A joj Dora ja sam predveče šetala u majici koja se širi malo oo struka i žena me zaustavi i onako fol kroz priču
a oćel to biti novineuser posted image
E baš bi tebi rekla i da hoćeuser posted image
Što su ljudi nekulturniuser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
13.6.2009 22:23:43   
Dora
xaxaxaxaxa, to su te majce što se šire u struku, tj. ispod grudi. Lepe su ali...hm, stvarno su trudničke. Ja ih imam nekoliko različitih a imam i stomak...user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
13.6.2009 22:33:10   
Lu
I sama sam ti takvauser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
14.6.2009 10:36:30   
marince1
IZVORNA PORUKA: Dora

xaxaxaxaxa, to su te majce što se šire u struku, tj. ispod grudi. Lepe su ali...hm, stvarno su trudničke. Ja ih imam nekoliko različitih a imam i stomak...user posted image


dora ja sam celog zivota imala ovakav problem,i kad sam bila mrsava imala sam stomacic,prosto mi je takva gradja i stalno su me pitali za prinovu,jesam li trudna i ja onda dodjem kuci i placem...Ljudi su bezobzirni...
Jednom na nekoj proslavi neka zena pita jednu moju drugaricu (za mene,predamnom) ''Kako se zove ova trudnica?'' i ja joj iznervirano kazem ''Georgina'' (Radovan III)
user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
14.6.2009 10:46:52   
Dora
user posted image user posted image user posted image
joj, to je baš problem! Što je najgore, i ja nemam problema s težinom samo sa stomakom. Pre porođaja i ajde nekako, mada mi je uvek bio stomačić problematičan, ali posle!!! Užas!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
15.6.2009 11:43:18   
Anoniman
aaaaaaaaaaaaaaaa....upomotj.....shta da obuchem za razgovor za posao po ovoj vrutjini??? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
15.6.2009 11:47:01   
Ana RR
Kakav posao je u pitanju?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
15.6.2009 11:48:01   
Anoniman
Kancelarijski....kontakt sa klijentima preko telefona i rachunara 

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
15.6.2009 11:53:32   
Modessty
Nikad nećeš da pogrešiš ako obučeš pantalone ili suknju (ne prekratku) i neku košuljicu sa kratkim rukavima.

Istakni malo dekolte user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
15.6.2009 11:59:50   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Modessty

Nikad nećeš da pogrešiš ako obučeš pantalone ili suknju (ne prekratku) i neku košuljicu sa kratkim rukavima.

Istakni malo dekolte user posted image



user posted image user posted image
ipak ja ne bih ovaj dekolte user posted image  obuci nesto umereno, pantalone ili suknja do kolena i kosuljica ili neka bluzica gore je sasvim ok. Pod umereno mislim, ne puno nakita, djindjuva i sl., ne jaka sminka i ne drecave boje. Eto, ako sam ti ikako pomogla drago mi je user posted image  mada, jako je vazno kakav je posao u pitanju

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
15.6.2009 12:00:30   
Anoniman
Kod zenske idem na razgovor....tako da dekolte ne pali (ni nemam ga ...al ajd user posted image user posted image )....a razmisljala sam shiroku teksas suknju do kolena , belu koshuljicu kratkih rukava i bele baletanke da obuchem....pantalone nemamuser posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
15.6.2009 12:00:34   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Modessty

Nikad nećeš da pogrešiš ako obučeš pantalone ili suknju (ne prekratku) i neku košuljicu sa kratkim rukavima.





Potpisujem!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
15.6.2009 12:02:27   
Anoniman
Shto se tiche nakita...ne nosim plastichne....a imam samo 4 zlatne mindjushe i 2 prstena...ne shminkam se jako svakako...jedino mi je frizura haos...chupava sam jer sam kovrdzava....al to sam ja user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
15.6.2009 12:02:41   
Modessty
Mislim da ti je kombinacija ok.

Pošto ideš kod žene na razgovor, definitivno zaboravi na deklote user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KOŽA ŠTITI NAS, MI ŠTITIMO KOŽU!
Eucerin® Oktobar – mesec suve kože
Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here