|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
15.6.2009 12:05:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

zaboravi na deklote user posted image user posted image




hahah...to su moji zaboravili kad su me pravili user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
15.6.2009 12:06:16   
Sneža
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: Modessty

zaboravi na deklote user posted image user posted image




hahah...to su moji zaboravili kad su me pravili user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
29.6.2009 15:40:24   
Anoniman
Cure...jel primereno otitji u trenerci i majici na razgovor za posao u prodavnici sportske odece i opreme???user posted image Ili da bolje idem u farmerkama?

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
29.6.2009 15:42:23   
Ana RR
Nemoj u trenerci, to je previše ležerno. Bolje farmerke, ili neke pantalonice.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
29.6.2009 15:43:10   
Rivana
ja bih pre neke pantalone ili farmerke jer trenerka mi je ipak za neke setnje ili trening

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
29.6.2009 15:43:22   
Lu
Nemoj u trenerci!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
29.6.2009 15:44:07   
Anoniman
Pantalone nemam trenutno...ali kontala sam da obuchem farmerke....Jer shto ti kazesh trenerka je previshe lezerna... Mada...i haljina je u opticaju...samo nemam bash neku primerenu...sve su neke dekoltirane...user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
29.6.2009 15:45:03   
Ana RR
Obuci neku majicu ispod haljine, ili idi u farmerkama.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
29.6.2009 15:46:25   
Tara
Ne trenerku,
bolje obuci haljinicu , a ako je na bratele neki tanji dzempercic preko user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
29.6.2009 15:51:44   
Anoniman
Videtju josh kakvo vreme tje biti ujutro...

Danas sam nosila haljinu do zemlje i koshuljicu vezanu ispod grudi kada sam odnela cv u prodavnicu.... ali to nije zvanichno bilo....pa se nisam posebno spremala...al za sutra moram neshto lepo da iskombinujem....user posted image

(odgovor članu Tara)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
29.6.2009 21:48:32   
NadaR
Zene moje, imam sad jednu svadbu 12.
Nemam pojma sta da obucem. Tu ce biti sam krem , elita... mogu zamisliti kako ce svi biti sredjeni i napirlitani.
Uh! A sta da ja obucem????
Mm mi umire od smijeha, kaze da se opterecujem glupostima ali to je jace od meneuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
29.6.2009 21:50:17   
Anoniman
jaoj....nado....i ja idem na svadbu 18.07 i u potrazi sam za odgovarajutjom haljinom....ludnica user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
29.6.2009 21:53:17   
Lu
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Tu ce biti sam krem , elita... mogu zamisliti kako ce svi biti sredjeni i napirlitani.
Uh! A sta da ja obucem????



Crna haljinica do koljena,elegantnog kroja,visoke sandale,možeš crne ili srebrne koje ćeš kombinirati s torbom,
eto s tom kombinacijom ne možeš pogriješitit a tebi će super stajatiuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
29.6.2009 21:53:27   
NadaR
Zeneuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
29.6.2009 21:55:44   
NadaR
Lu, srecice... hvala ti puno na predlogu. Razmisljala sam o necem slicnom.
Mada stomacic vise nije ravan ko nekad. user posted image
Oni su svi bili na mojoj svadbi i red je da vratimo.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
29.6.2009 21:57:43   
Anoniman
Pa ima lepih modela crnih haljina koje su kroja odgovarajutjeg za skrivanje stomaka....

Ja sam nashla jednu haljinu...pa tju ovih dana otitji da je probam josh jednom...pa ako mi se svidi...kupujem...i poslatju vam sliku kako izgleda....user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
29.6.2009 22:12:03   
Lu
Ma i ja imam trbuščić ali može se naći odjeća koja ga maksimalno prikrije,
haljinica ne smije biti od streča,rastezljivog materijala...ma naći ćeš sigurna samuser posted image

Smeshkice,moram ti reći...ja tebe zamišljam u nekoj haljinici veselih boja,bez ramena,nekako mi to ide uz tvoju kosu i liceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
29.6.2009 22:21:39   
Anoniman
heheh...ova haljinica koju pikujem je top...znachi nema nishta gore...vrat i ramena su gola....  kombinacija je crni rubovi haljine....a sama haljina je meshavina crne sive bele...onako kao preliveno......lepa je...nije tamna.... neznam dal ste videle one haljine shto liche na marame...svilene su??? 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
30.6.2009 15:34:31   
Verus
e ja sam sad tako debela da imam samo 3 pari pantalona i suknju u koju mogu da stanem!  Pih, ima da jedem salatu od sad svako vece.  Pocela sam sinoc.  Nesto mi ne ide ona UN dijetauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
30.6.2009 15:48:40   
oliveradj
Ta mi je priča poznata joj što sam nekada dobro izgledala!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
30.6.2009 15:53:56   
Anoniman
Ja nisam primetila da sam se ugojila...dok danas nisam ispobavala farmerke...i sve me stezu u struku...a nisam ih tako kupila.... eto...tako mi i treba kad nosim trenerke i haljine pa ni ne primetim da se shirim user posted image Sad imam jedne farmerke koje mogu da nosim i da mi lepo stoje...sad stvarno NEMAM SHTA DA OBUCHEM !!! user posted image

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
30.6.2009 16:26:49   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: lu

A joj Dora ja sam predveče šetala u majici koja se širi malo oo struka i žena me zaustavi i onako fol kroz priču
a oćel to biti novineuser posted image
E baš bi tebi rekla i da hoćeuser posted image
Što su ljudi nekulturniuser posted image


Ista stvar i kod mene ja setam Jocu kolicima i kaze mi neka zena,jao mila divno beba u kolicima druga na putu,user posted image tog trenutka bih vrisnula i plac da me nije sramota da placem po ulici,zato nosim samo trenerke i kupila sam neke haljine sad za toplo vreme da mogu da obucem.

< Poruku je uredio MERYEN -- 30.6.2009 16:30:27 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
30.6.2009 23:54:30   
Sneža
IZVORNA PORUKA: Verus

e ja sam sad tako debela da imam samo 3 pari pantalona i suknju u koju mogu da stanem!  Pih, ima da jedem salatu od sad svako vece.  Pocela sam sinoc.  Nesto mi ne ide ona UN dijetauser posted image

Verus ništa ja kod tebe ne bih menjala,ti si jedna slatka smokvicauser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
1.7.2009 8:41:46   
Brand new mama
Nemojte samo UN dijetu, koga god znam da je bio na toj dijeti, posle zavrsetka dijete se jos vise ubucio(a sta tad obuciuser posted image  )
A i uopste nije nesto zdrava.... Meryen, jos malo pa ces smrsati- kad klince krene da hoda. Moja prijateljica se vise ugojila kad se porodila nego u trudnoci-jer nije bila toliko aktivna(u 9, mesecu je trcala za autobusom- platila bi da  ponovo vidim facu vozacauser posted image ) ali cim je bebac prohodao, sve je skinula.

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 11:01:14   
Anoniman
Evo je!
ODLEPIĆU!!!!!!!
Pun mi je orman, a ja zaista nemam šta da obučem! Ali ništa. Non stop kupujem stvari, i kad dođe trenutak da treba da uklopim cipele (kojih imam milion), haljinu, pantalone...nebitno šta, ja ništa ne mogu da nađem...ne smem više mužu na oči da izađem kad treba da kupim nešto novo, odreći če me seuser posted image

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...
NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here