|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 11:03:55   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 11:04:44   
Jeca*
za tebe onda ide tema...ne znam šta da obučem, a ne nemam user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 11:12:03   
pepino
Ma ista sam ti!
Kaze da sam bolesna,bankrotirace sa mnom!user posted image
Ja kad kupim npr. 4-5 majica koje mi se svidjaju onda se navadim na njih,ostale i ne obucem,a nove!
Skoro sam rekla vise ne kupujem dukseve i majice za svaki dan,vec neke malo elegantnije,za posao i ponekad na kaficu kad idem da se malo sredim,ali sipakuser posted image
Treba mi i sportske garderobe,jer sve sto sam kupovala u poslednje vrijeme mi se ofucalo od pranja,ali ako je bijelo postalo je kao staro i tako u krug za sve...
Svake godine meni treba sve,od glave do peteuser posted image
Najveci su mi problem cipele,zalim se vec odavno svima,pa ajd i ovde da se pozalimuser posted image
Ja trebam cipele da su udobne(ne velika peta,djon),da su dovoljno tople(kancelarija mi je u podrumu) i uzasno je hladno,a vani 100 stepeni,pa kad izadjem ljudi me gledaju kao da sam sa marsa pala,da se moze malo srediti uz njih,nista pretjerano,i po mogucnosti da ne propustaju ako kisa padneuser posted image ,trazim li puno,jokuser posted image
Takvih naravno nema nigdje,pa svaki put idem kupiti cipele i vratim se praznih ruku,naravno,a kukam kako nemam sta obuci ili obuti,muz mi poludi sa mnom...user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 11:14:39   
Mari86
Ja sam puna kompleksa pa sam uvek u bedaku sta da obucem user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 11:14:47   
Jeca*
ja sam kupila pre neki dan u office-u super slatke
za svaki dan
jel ti tako nesto treba ili elegantno?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 11:15:34   
Jeca*
evo ih
KLIK

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 11:41:10   
Anoniman
Ja mislim da je moj glavni problem što sve stvari koje su mi sad taman, su one koje sam nosila kao devojka. Sve je tomeni ok, al gde ću da obučem TO, sve nešto poluprovidno, čipkano, tesno, kratko, go stomak, gola leđa...ukus mi se nije promenio u smislu da mi se to više ne sviđa, jer bi mi bilo lepo na nekom drugom, ali sam sad više u "zatvorenom" fazonu, haljinice, pantalone, lagane košulje...a ništa nemam od toga, moram komplet garderobu da menjamuser posted image
Tako da...imam šta da obučem, al nemamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 11:42:33   
Anoniman
Ove sekunde sam sopštila mužu da idem da kupim haljinu kad popijem kafu. Zblanuto me je pogledao, pitao je šta je sa onim silnim haljinama koje imam...pa se nasmejao i rekao-znam, ne stoje ti više lepouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 11:45:00   
Sanjica26 RR
Ma, ja nista ne mogu da nadjem za sebe. Ili ne znam da biram. To me je uvek mucilo. najlakse mi je bilo da mi sestra izabere, ali sada ne zivimo blizu jedna druge.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 11:50:15   
Iva979
Ne znam da li sa mnom nesto nije u redu ili je to zenski mozak, sto vise kupim stvari to mislim da imam manje da obucem user posted image  user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 11:51:08   
Anoniman
Ivo, s tobom je sve uredu, to su nas muškarci ubedili da nismo normalne što nikad nemamo šta da obučemouser posted image A ustvari, to je sasvim normalnouser posted image

(odgovor članu Iva979)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 11:53:23   
Iva979
A najgore je kad se spremam za posao pa gledam u orman ko tele u šarena vrata...
Il kad zapnem da nosim jednu stvar pa ne mogu da se odvojim od nje!
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:03:21   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Iva979

A najgore je kad se spremam za posao pa gledam u orman ko tele u šarena vrata...
Il kad zapnem da nosim jednu stvar pa ne mogu da se odvojim od nje!
user posted image


user posted image


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:20:56   
nala
IZVORNA PORUKA: Nedja

Evo je!
ODLEPIĆU!!!!!!!
Pun mi je orman, a ja zaista nemam šta da obučem! Ali ništa. Non stop kupujem stvari, i kad dođe trenutak da treba da uklopim cipele (kojih imam milion), haljinu, pantalone...nebitno šta, ja ništa ne mogu da nađem...ne smem više mužu na oči da izađem kad treba da kupim nešto novo, odreći če me seuser posted image


Bejbe, necu da ti solim pamet nego da ti pomognem ako mogu.

1. Napravi spisak cipela, njihovih boja, oblika...
2. Napravi za pocetak bar jednu mogucu kombinaciju od onoga sto imas.
3. Ako nisi uspela u tome, moras da pocnes drugacije da kupujes. Svaku novu stvar koju ces kupiti, moras je prethodno u glavi zamisliti sa necim od onoga sto vec imas u ormanu ili cipelarniku. Ovakvom organizacijom i "pametnom kupovinom" nikada neces pogresiti, veruj mi.
Tako sam se grozno osecala pre jedno pet godina. Pa otprilike neposredno posle porodjaja sa prvim detetom. Ormani puni, a nemam sta za obuci. E tada sam pocela sa "pametnom kupovinom". I eto, sada se mogu pohvaliti da nisam vise ona stara kupoholicarka koja samo kupuje garderobu koju i ne nosi.
A sto se obuce tice, tu sam najjaca, imam je u svim bojama i stilovima. Kad bi se mm setio svih mojih cipela, cizama, sandala, polusandala, papuca, patika... mislim da ne bi kupila nista 20 godina. Ali zato za svaku priliku imam sta za obuci i uklopiti sa obucom, a da i tasne nisam pomenula, i njih imam u kombinaciji za svu obucu.
I jos nesto, ako vec imas kako kazes mnogo obuce, uz dobru obucu i tasnu mozes i dzak navuci na sebe sa nekoliko dobrih komada nakita i eto.

Uhhh! Bas se raspisah. Ali ako sam ti i malo, barem malo pomogla, bice mi drago. A ako ne, bilo bi mi bas zao. Mojim drugaricama ovim savetom jesam, a za vas ostale, videcemo.

Nedja, zelim ti da si samo zadovoljna onim sto obuces i naravno da u tome i dobro izgledas.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:22:39   
pepino
IZVORNA PORUKA: Iva979

A najgore je kad se spremam za posao pa gledam u orman ko tele u šarena vrata...
Il kad zapnem da nosim jednu stvar pa ne mogu da se odvojim od nje!
user posted image


O tome ja i pricam!user posted image
Jeco jel mene pitas za cipele?

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:24:17   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: Iva979

A najgore je kad se spremam za posao pa gledam u orman ko tele u šarena vrata...
Il kad zapnem da nosim jednu stvar pa ne mogu da se odvojim od nje!
user posted image

potpisujemuser posted image


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:25:18   
pepino
Nala ti si u pravu,ja sam to shvatila i pokusavam,ali je problem da uopste ne mogu naci to sto sam zamislila u glavi i uz sta imam da nosim!user posted image
Pa se vracam iz kupovine cipela vec dugo vremena prazne kese,sto se tice cipela,ali zato uvijek bar neka majicica....

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:26:06   
lanajelena
ovde bolje da pise mm...i kad imam ja kazem da nemam...evo sad nemam bas nista da obucemuser posted image (mislim ne salim se)pocecu da nosim mamine stvari zena ima bolju garderobu od meneuser posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:26:07   
Anoniman
Hvala ti puno, naravno da si pomogla user posted image
Znaš kako, u protekle dve godine, otkako sam se porodila,kupovala sam stvari koje su služile samo da pokriju salo. Evo,sad kad sam smršala, ništa od toga, naravno, ne mogu da nosim. A devojačke stvari su mi suviše...pa...otvorene. I eto, zaista imam pune plakare, svega i svačega, lepih stvari, ali se u tome ne osećam dobro. Sad moram sve ispočetka da kupujem. Makar oko obuće ne moram da brinem, stvarno je imam dosta, i uvek gledam kad kupujem odeću da imam sa čim da uklopim, ne nosim puno boja pa to i nije problem.
Ispušim cigaricu i odo' u potragu za nekom haljinicom da se slaže uz nove sandaleuser posted image

(odgovor članu nala)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:27:26   
Sanjica26 RR
pepino i meni se to cesto desava. Sad razmisljam da pocnem da sijem., jer ovako nista ne mogu da nadjem sto mi se svidja. Da, svidjaju mi se sportske majice, ali njih imam previse, a za posao mi to bas i ne treba.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:28:29   
nala
IZVORNA PORUKA: pepino

Nala ti si u pravu,ja sam to shvatila i pokusavam,ali je problem da uopste ne mogu naci to sto sam zamislila u glavi i uz sta imam da nosim!user posted image
Pa se vracam iz kupovine cipela vec dugo vremena prazne kese,sto se tice cipela,ali zato uvijek bar neka majicica....



A da probas sa varijantom, odes na posao u jednim cipelama, a tamo drzis neke koje su udobne i tople (posto je kancelarija u podrumu, kako sam razumela) ?user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:29:48   
Nana*
IZVORNA PORUKA: pepino

IZVORNA PORUKA: Iva979

A najgore je kad se spremam za posao pa gledam u orman ko tele u šarena vrata...
Il kad zapnem da nosim jednu stvar pa ne mogu da se odvojim od nje!
user posted image


O tome ja i pricam!user posted image
Jeco jel mene pitas za cipele?



user posted image  Zato ja svako vece pre nego sto legnem pripremim sve sta cu da obucem za sutra. Ali isto tako se i napatim da iskombinujem user posted image . Pa mi je zato lakse uvece nego ujutru da gubim vreme. Mada, kod nas je mm komplikovaniji, on bas nikad nema sta da obuce user posted image a stvari vise od meneuser posted image .

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:30:21   
nala
O tome ti pricam, isto se i meni desavalo. Ajd` sad u "pametnu kupovinu".user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:33:19   
SUPER MAMA
Ja predlazem da nam nala bude modni savetnik.Jer tako dobre savete daje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:33:38   
Zoka81
Nemam ni ja sta da obucem i nikad nisam ni imala. Ne znam samo kad se budem porodila sta cu onda, onda mi nece pasati ni trudnicke stvari a o onima pre trudnoce ni da ne pricam. Mislim da cu pasti u depresiju kad se porodim sto se tice garderobe. Mm kad cuje da sam nesto kupila sav pocrveni od besa ali sta cu mu ja...
Orman mi je pun ali to je te sezone intersantno i iduce godine ja sve iz pocetka i kad nakupujem toliko da sam zadovoljna ili otopli ili zahladni i onda sve ispocetkauser posted image  Ne znam koliko ali dosta cesto se svadjamo zbog toga i ja pokusavam jos uvek da ga urazumim i naucim da sam i ja samo jedna zena i mi zene smo takve ali.....muskarci su glupi sto se toga tice....ne svi ali skoro svi!!!!!user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mella Cosmetics – lepota u bogatstvu prirode!
Mella cosmetics je ujedinila nauku i prirodu u jedinstveni pristup nezi kože, čiji je cilj vratiti i očuvati koži sjaj i...
Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here