|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
18.11.2013 23:29:30   
Jole84
Dunjči i ja nosim ovako za svaki dan,al za svadbu se premišljala...al i to što kažeš,samo nek je udobno i toplo.
Okitiću se nekim jačim nakitom i ešarpicom i eto user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
18.11.2013 23:36:17   
dunja RR
Možda ako imaš neku lepu vunenu haljinu, pa dole neke lepe grilonke, ali toplije + čizmice?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
18.11.2013 23:39:10   
Jeltje
Dunjci i Jole,

I meni su helanke najbolja varijanta i sad u trudnoci,a i pre toga. I ne mora uopste da izgleda obicno, ukoliko je neka lepa ("svecana") tunika, dobre helanke (ne one pamucne) i moze neki kais, pa super cizme i to je vrhunska kombinacija, a ne steze i toplo je. Meni je to bila dobina kombinacija uvek zimi user posted image

_____________________________

“If you can’t smell the fragrance, don’t come in to the garden of love”

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
18.11.2013 23:40:53   
Sanchy
A sto mislis da ce ti iti hladno?Doduse ja na svadbe zimi idem pravo u restoran a tamo se uvek skuvam koliko god se lagano obukla..inace za mene su haljine zakon,nema uklapanja nekog preteranog i milina..U trudnoci sam takodje nosila uglavnom haljine,imam dostai onih tako secenih da dodju pufnaste na stomaku pa se slabo i primecuje,,kako sam to objasnilauser posted image ..a dobre su i sada kada mi je jos uvek stomakuser posted image

< Poruku je uredio Sanchy -- 18.11.2013 23:41:46 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
18.11.2013 23:42:20   
dijana1*
Jole slazem se sa Dunjom. Sada je samo bitno da se ne prehladis. Malo se okiti user posted image i bice super. Samo bih ja izbacila stikluuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
18.11.2013 23:46:12   
Jole84
Sanchy to sam i ja razmišljala,hladno može da mi bude samo do auta ali ipak mi frka,baš se utopljavam u zadnje vreme a i zahladilo ovih dana. Takve haljine su odlične,ali nemam nijednu,uglavnom su letnje tog kroja. Mada protalaškaću još user posted image
Dunjči imam neku,kao što kaže Jeltje,malo svečaniju tuniku,sa nekim šljokicama user posted image ali helanke su mi pamučne sve što imam,nemam neke kulturnije. Možda stvarno neki deblji grilon da kupim user posted image
Divne ste,hvala na idejama user posted image
Diksi ove štikle su mi baš udobne,mogu i kolo da zaigram user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
18.11.2013 23:48:31   
pocahontas
ja sam bila pre dve nedelje na svadbi, doduse nije bilo ni blizu ovako hladno, obukla sam haljinu i obula stikle, samo je vazno da te haljina ne steze, ja sam, kao sanchy celu proslu trudnocu pregurala u haljinama (doduse bilo je leto), ali i inace volim da ih nosim...inace, ukapirala sam da me posebno stigne ludilo da nosim stikle kad sam trudna, ko ce znati zasto, ali bas uzivam da ih nosim...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
18.11.2013 23:54:45   
Sanchy
Imas debljih grilonki da kupis bas dobrih ,ja imam Bellisima 300 dena crne pa onako malo sjaje posto ima i likre i bas mogu i na elegantnije stvari..ma neces se smrznuti,trudnicama je uvek vruceuser posted image ,,bar je meni bilo,,ne znam kako bih izdrzala leto,sreca pa se porodih u junu..

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
18.11.2013 23:56:52   
Jole84
Odoh sutra po neki grilon user posted image
ima da budem najlepši trudni svat user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
19.11.2013 0:07:58   
Jeltje
JOle, poznato je da trudnice sijaju i da se prolepsaju u trudnoci, tako da sam sigurna da sta god da obuces bices najlepsa na svadbi! user posted image

A ovo sto Pocahontas kaze, i meni se nose stikle sad u trudnoci i imam potrebu da se sredjujem, ne znam sta mi je verovatno hormoni....hahah user posted image

_____________________________

“If you can’t smell the fragrance, don’t come in to the garden of love”

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
19.11.2013 0:12:00   
Jole84
Mora da budemo lepe kad smo srećne user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Jeltje)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
28.8.2014 9:44:28   
wivern
Uvek mi nedostaje garderobe ali sad ja to izistinski user posted image . Majice kratke, pantalone nmg da zakopcam.. user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
28.8.2014 9:47:47   
branki*
haha,tema za meneuser posted image ja nikad nemam sve sta mi treba,uvek mi nesto fali,uvek mi se nesto svidja sto treba da kupim,samo dovlacim i uvek kukam.sad u trudnoci pogotovo,secam ovo malo u sta jos mogu da udjemuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
28.8.2014 9:51:30   
vonavoj
gde ste me nasle!
juce krecemo na rodjendan,i planirala sam trudnicku haljinu,ali zahlednelo i nemam sta!!!
imam pantalone,koju god majicu obucem ili je kratka,ili steze stomak,ili je presirokauser posted image user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
28.8.2014 9:53:52   
wivern
Ja cu na kraju poceti da nosim majice mm user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
28.8.2014 9:55:18   
vonavoj
ja ih vec nosimuser posted image
a u prvoj trudnoci sam nosila i potkosulje..jer su mi moje bile kratkeuser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
28.8.2014 10:00:14   
bubulence
pa ovo je tema za mene user posted image .
naravno da nemam sta da obucem iako jedva zatvaram orman. ne znam da li je problem sto ne znam da kupujem, kupujem pogresne stvari ili nesto trece.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
28.8.2014 10:01:45   
branki*

IZVORNA PORUKA: bubulence

ne znam da li je problem sto ne znam da kupujem, kupujem pogresne stvari ili nesto trece.


ovo se i ja pitam za sebeuser posted image

sve trudnice i nijedna nema sta da obuceuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
28.8.2014 10:03:56   
vonavoj
Najzanimljivije je da nisam kupovala nista specijalno za trudnocu,jer su mi sve letnje stvari sire,haljine,pantalone..
Jedne trudnicke pantalone sam kupila..u trenerke,majice,sve mogu da udjem..tj.ulazila samuser posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
28.8.2014 10:08:10   
bubulence

IZVORNA PORUKA: branki RR


IZVORNA PORUKA: bubulence

ne znam da li je problem sto ne znam da kupujem, kupujem pogresne stvari ili nesto trece.


ovo se i ja pitam za sebeuser posted image

sve trudnice i nijedna nema sta da obuceuser posted image


hihi pa nisam imala ni pre trudnoce a ne sada user posted image . uvek pravim frku kada treba negde da idemo. npr kupim nesto kao za svadbu, onda taj dan kada je svadba shvatim da mi se ne svidja kako mi stoji i onda krece frka. nervoza, plakanje, kukanje itd... dobro mene mm i trpi

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
28.8.2014 10:12:46   
wivern
Von isti slucaj, sestra mi je na pocetku leta kupila par trudnickih stvari koje jos uvek mogu da nosim ali su letnje. Ja drugo nisam nista kupovala. Ako sad zaista zahladni ja ne znam sta cu nositi, ne mogu nista da doteram do stomaka user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
28.8.2014 10:15:52   
branki*
haha,bubi i ja placemuser posted image
opterecujem se ko da ce da me slikaju za novineuser posted image
inace kad god je tako neka svadba,proslava,prilika,uvek moram da kupim nesto,jer shvatim da od onog sto vec imam nemam sta da obucem!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
28.8.2014 10:21:14   
bubulence
pa da branki, isto tako i ja a na kraju ne obucem ni to sto kupim user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
28.8.2014 11:43:19   
Torbica
I meni stalno nesto fali..... Pa onda sednem da sasijem i u krug... Kako se sezone smenjuju tako uvek nesto novo treba...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
4.9.2014 12:28:12   
mali_mis
Juce rovarim po ormanu i skontam da od stvari za jesen-zimu nemam nista. Letnjih ima, ali zimskih jok.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...
Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here