|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Alopecia areata
17.2.2012 10:46:59   
World
ma dobro ajd, vazi... nego sam posla nesto da odgovorim, ali se nadjoh u podforumu beba, pa mi cudno... ne zalazim jos tu.... user posted image

moje iskustvo sa alopecijom:
desila mi se 2x u zivotu, u razmaku od nekoliko godina nakon 2 vrslo stresna dogadjaja u zivotu...
isla ispitivala hormone, zube, sinuse, bolesti razne, i na kraju utvrdise da je od stresa...

prvo put mazala neke tecnosti, sprejeve i ostalo, drugi put nista, a imala sam isti rezultat, nikla mi kosa nekon nekoliko mjeseci i ne vidi se nista da je bila opala...

i da, oba puta je opala samo na po jednom mjestu...

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Alopecia areata
17.2.2012 10:55:37   
Olga75
jeste na malo cudnom mestu user posted image
ali kad je postavljena tema Alex je bio beba user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Alopecia areata
24.2.2012 10:52:11   
Shishica
Evo ovde pisu o prirodnim lekovima KLIK

JOS

Evo jednog dela:

"Pre par dana sam pronasao na netu recept za melem protiv alopecia areata:
Maslinovo ulje, kantarion, limun i beli luk resavaju taj problem trajno.

Smesa se pravi za svaki dan i mora biti sveza.

3 supene kasike maslinovog ulja
3 kasike kantarion ulja ( za unutrasnju upotrebu)
sok od pola limuna
10 cenova belog luka iseci na komade i pomesati.
3 kasike susamovog taana /makedonski da nije slan/

Smesu treba izgnjeciti u nekoj keramickoj posudi ne u metalnoj i ne sa metalnom kasikom najbolje u solji ili/avanu/ i drzati je na hladnom mestu ne mora frizider, tri puta na dan uzeti i drzati u ustima smesu i polako sazvakati pola sata pre jela.
Popiti na dan minimum 8 casa vode negazirane.
Uvece napraviti od preostale kolicine oblogu i staviti na obolelo mesto i zaviti sa pamucnom krpom natopljenom u caj od kamilice.
Ujutro oprati kosu sa mlakom vodom bvez sampona i osusiti bez fena sa peskirom.
Posle 7 do 10 dana problem je resen i vi ste konacno zavrsili sa problemom.

ovde se dodaje i nitroglicerinska mast (koju je tesko nabaviti) nju namazemo na obolelo mesto ali veoma tanak sloj. "

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Alopecia areata
22.8.2012 21:39:10   
jovicaa
mi imamo opet napad alopecije, u identicno vreme kao i prosle godine, opada vec oko mesec dana, za sad je manje strasan napad od onog prvog, ali videcemo kako ce biti do kraja, posto mu se prosli put naglo pogorsalo septembra, oktobra i onda je jako opadala.
shishice problem je sto ja svoje dete nema sanse da nateram da bilo sta drzi u ustima... a ni na glavici...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Alopecia areata
24.10.2012 15:36:07   
jovicaa
evo da vam javim da smo igrom slucaju naisli na drugog imunologa od onog kod koga smo do sad isli, i da se zena zacudila otkud mi kod nje zbog alopecije... i kaze da su sve one silne imunoloske analize dobre, koje smo odradjivalli, sve je ok!! i nema vise odlaska kod imunologa, od sad samo dermatolog, uf laknulo mi je...
i da ona kaze da se po njoj alopecija javlja sezonski i to zbog virusa i da malo cesce proveravamo briseve zbog koka i slicnih bakterije koje isto mogu da izazivaju.

i kaze da alopecija ne moze da ide alergijski...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Alopecia areata
24.10.2012 15:42:25   
Snelle
Nekad je potrebno samo promeniti lekara i rešiti problem. Drago mi je zbog vas user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Alopecia areata
24.10.2012 15:44:03   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: Snelle

Nekad je potrebno samo promeniti lekara i rešiti problem. Drago mi je zbog vas user posted image

joj znas kako mi je laknulo.. bas je stresno odradjivanje svih tih analiza, uvek negde u dubini sumnjas, pa razmisljas..
a ti se opusti i uzivaj, bice sve okuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Alopecia areata
18.5.2015 22:51:22   
choopa choops
Aha evo ima i tema pa kopiram post iz teme o autizmu...

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Jovice nije tema, ali kad već čitam...Moja svekrva je alopeciju rješila tako što je masirala ta mjesta sa čenom bijelog luka (domaćeg po mogućnosti) i lozovom rakijom. Kao umoči bijeli luk u rakiju pa utrljava. Kad god može. Kaže da je najčešće to radila preko noći, jer užasno smrdi pa nije mogla baš uvijek preko dana, ali se vrlo brzo rješila toga iako je prije probavala svašta. Ne znam, možda da pokušaš i ti?user posted image




_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Alopecia areata
19.5.2015 11:19:00   
jovicaa
hvala choopauser posted image
probacemo jednom i to. nacula sam vec, ali nekako mi je preagresivan luk i rakija za njegovu mladu kozuuser posted image ne znam, zbog toga nikad nismo probali sa tim....


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Alopecia areata
6.9.2019 23:11:30   
Danaaa
Znam da je post odavno. Ali mojoj bebi je postavljena ta dijagnoza..sta mozemo da ocekujemo?


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here