|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   baby joga
16.8.2011 0:01:52   
mikica sa
trazila sam temu ali je ne nadjoh.
naime, veceras sam na njemackom programu gledala reportazu o Ruskinji koja pravi jogu s malim user posted image koje su maltene tek rodjene pa nadalje.
ja licno sam se zgrozila dok sam je pratila kako mase s djecom kao da su lutke od gume. ipak, mnoge zene dovode njoj djecu da bi "bile zdrave"
sta mislite o tome?

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))
Direktna veza do poruke: 1
   RE: baby joga
16.8.2011 1:21:33   
PoisonEve
Mislim da je fantasticno! U drugom trimestru sam isla na jogu za trudnice a pre naseg casa odrzavao se cas joge za mame i bebe. Videla sam lepo da bebe obozavaju tamo da se igraju, jako su opustene i uopste ne placu! A dolaze mame sa bebcima od mesec dana cak! Izgleda da im veoma prija i ja cu sigurno ici sa svojom bubicom kad se rodi i zbog opustanja ali vise zbog druzenja!

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: baby joga
17.8.2011 17:45:49   
mikica sa
ne sumnjam da nije zdravo, ali mi je bilo tesko gledati te bebice jer su jako plakale user posted image
sto se tice aktivnosti, naravno da ih trebaju i male bebe, samo se pitam do koje granice posto je bio komentar pedijatrice koja kaze da je moguce da dodje do povrede zglobova ili nesto jos mnogo gore user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: baby joga
17.8.2011 21:21:38   
Olga75
ako je to ono kad ona zena mlati sa onom bebom oko sebe , ja sam se najezila
mislim da takvo vezbanje moze da izazove ozbiljne posledice
slazem se ja da bebe nisu od stakla i da su mnogo cvrsce nego sto mislimo alo ono je bilo uzasno
ukoliko se radi o onom snimku sa YouTube - a


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: baby joga
17.8.2011 23:48:19   
PoisonEve
Nisam gledala taj snimak na youtube-u, ali eto prisustvovala sam (doduse kraju) jednom casu i bila sam odusevljena. Mada, tamo niko nije mlatarao bebamauser posted image I kazem vam, nijedna nije plakala!Sigurna sam da bi ja kao vi razmisljala da nisam sama bila tamo i videla uzivo.
Dok sam jos mogla da idem na jogu, to mi je stvarno mnogo znacilo, pisala sam o tome u drugom tromesecju i onda je doslo mirovanje i odrzavanje trudnoce... e tad sam prsla!
Otisla bi tamo i sada da se bar druzim sa ostalim trudnicama  i caskam, ali stvarno nemam para na bacanje.


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: baby joga
18.8.2011 0:18:05   
mikica sa

IZVORNA PORUKA: Olga RR

ako je to ono kad ona zena mlati sa onom bebom oko sebe , ja sam se najezila
mislim da takvo vezbanje moze da izazove ozbiljne posledice
slazem se ja da bebe nisu od stakla i da su mnogo cvrsce nego sto mislimo alo ono je bilo uzasno
ukoliko se radi o onom snimku sa YouTube - a



draga Olga, mislim da je to ta. Lena se zove, cini mi se. zato sam i napisala da sam se zgrozila. jos kad sam cula da bebe placu, uzas. prvo sam mislila da je u pitanju lutka user posted image ali kasnije sam se sokirala kad su rekli da je ta beba ziva.

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: baby joga
18.8.2011 0:18:53   
mikica sa
PE, normalna gimnastika i druzenje mama i bebirona je super stvar. user posted image to pozdravljam u svakom slucaju!

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: baby joga
1.10.2011 8:56:35   
Anoniman
Mi u utorak krećemo na jogu za mame i bebe. Ja sam išla na jogu i pre trudnoćem i na početku trudnoće, dok me nisu zakucalli za bolnički krevet. A pošto se u klubu ove godine porodilo nas 6 redovnih vežbača formirana je i grupa za mame i bebe.

Jedva čekam da krenemo sa vežbanjem!!! Pisaću vam kako nam je bilo na prvom treningu!

(odgovor članu mikica sa)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: baby joga
1.10.2011 10:58:08   
PoisonEve
Gae, jel to kod Mirjane ides?

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: baby joga
1.10.2011 11:27:18   
Anoniman
Ne. Klub se zove Goga joga, u Zemunu je a vodi ga Gordana Krstić. Tamo idem od pre 4 godine i super je!

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: baby joga
4.10.2011 20:41:02   
Anoniman
Jeeej!!! Krenusmo mi na jogu za mame i bebe i mnoooogooo nam je lepo!!! Malo vežba mama, malo razvlači bebu malo vežba sa bebom... Sve u svemu meni i mojoj bebi prija, toplo preporučujemo!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: baby joga
4.10.2011 21:02:25   
Ana RR
Jao super, gae user posted image meni bi to tako prijalo ali nisam čula da postoji negde u mom kraju (a Zemun mi je jaaaaaako daleko).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: baby joga
4.10.2011 21:08:20   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Ne. Klub se zove Goga joga, u Zemunu je a vodi ga Gordana Krstić. Tamo idem od pre 4 godine i super je!


Javni mi njihov mail na pp, please, želim da im pošaljem ponudu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: baby joga
4.10.2011 22:35:21   
PoisonEve
Gae, super! Mi cemo kod Mirjane ici, prosto nam je blize a i znam ostale mame sa joge za trudnice pa cemo se druziti!

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: baby joga
4.10.2011 22:50:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mikica sa


IZVORNA PORUKA: Olga RR

ako je to ono kad ona zena mlati sa onom bebom oko sebe , ja sam se najezila
mislim da takvo vezbanje moze da izazove ozbiljne posledice
slazem se ja da bebe nisu od stakla i da su mnogo cvrsce nego sto mislimo alo ono je bilo uzasno
ukoliko se radi o onom snimku sa YouTube - a



draga Olga, mislim da je to ta. Lena se zove, cini mi se. zato sam i napisala da sam se zgrozila. jos kad sam cula da bebe placu, uzas. prvo sam mislila da je u pitanju lutka user posted image ali kasnije sam se sokirala kad su rekli da je ta beba ziva.


KLIK user posted image

No, ovo je ok KLIK
i ovo KLIK

(odgovor članu mikica sa)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: baby joga
4.10.2011 22:54:06   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Gae, super! Mi cemo kod Mirjane ici, prosto nam je blize a i znam ostale mame sa joge za trudnice pa cemo se druziti!


Pozdravi Mirjanu, reci da je pozdravlja ekipa sa Ringeraje i da bi smo voleli i dalje da sarađujemo:)

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: baby joga
4.10.2011 23:02:19   
mikica sa
user posted image user posted image Tash, ove pametne mamice Ruskinje dolaze upravo zbog nje u Egipat, da se tu porode i da beba bude sto manja kad je "predaju" njoj u ruke da ih razgiba.

ova normalna gimnastika je super user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: baby joga
4.10.2011 23:06:35   
isidora88
ja nisam mogla ni da odgledam snimak do kraja,sokirana sam i ne mogu da verujem da te glupace niko nije tuzio za zlostavljanje deceuser posted image
joj sto bi ja njih malo davila i bacala,ju kako sam sad besna kad sam videla kako se ponasaju prekma malim slabasnim bebicamauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: baby joga
4.10.2011 23:57:48   
PoisonEve
IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Gae, super! Mi cemo kod Mirjane ici, prosto nam je blize a i znam ostale mame sa joge za trudnice pa cemo se druziti!


Pozdravi Mirjanu, reci da je pozdravlja ekipa sa Ringeraje i da bi smo voleli i dalje da sarađujemo:)


Hocuuser posted image


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: baby joga
30.10.2011 20:09:28   
Anoniman
user posted image

user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: baby joga
30.10.2011 20:12:12   
Anoniman
user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: baby joga
30.10.2011 20:28:40   
Olga75
Gea ovo super izgleda user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: baby joga
30.10.2011 20:32:02   
PoisonEve
Super ste Gae!user posted image Jedva cekam i mi da krenemo!

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: baby joga
30.10.2011 20:46:08   
Ana RR
Gae, fenomenalno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: baby joga
30.10.2011 20:57:58   
Anoniman
Ona toliko uživa i tako se slatko smeje davam ja ne mogu opisati... 

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here