RE: GRABLJIVICE :0 (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


Olga75 -> RE: GRABLJIVICE :0 (22.3.2012 8:18:07)

e , vis ja se nisam oglasavala od kako sam shvatila da sam starija teta u srednjim godinama [sm=jezicek.gif]
i ne izgledam bolje nego kad sam bila mlada ali me sad bas briga [sm=smiley36.gif]




Ognjenka -> RE: GRABLJIVICE :0 (22.3.2012 9:15:14)

Olga, generacijo dodji da te [sm=smiley31.gif]




Anoniman -> RE: GRABLJIVICE :0 (24.3.2012 23:07:05)


IZVORNA PORUKA: Olga RR

e , vis ja se nisam oglasavala od kako sam shvatila da sam starija teta u srednjim godinama [sm=jezicek.gif]
i ne izgledam bolje nego kad sam bila mlada ali me sad bas briga [sm=smiley36.gif]


mnogo si mi gotivna [sm=smiley36.gif]





Sanchy -> RE: GRABLJIVICE :0 (25.3.2012 1:37:35)

Sto se mene tice ako mu se neka vise dopada siroko mu polje..prosla me ta ljubomora i posesivnost,izgledam bolje nego u dvadeset_im ,najiskrenije, tako da zivot je suvise kratak da bih se nervirala ponovo u ovom svom zivotu...u dvadeset_im sam imala sedmogodisnju vezu tacnije od 18 d0 25 koja je pukla najstrasnije i ako smo bili pred vencanjem i tad sam se tako nervirala oko tih nasrtljivih i kojekakvih ali valjda sa godinama shvatis da ne vredi nervirati se,treba biti hladnokrvan to vise utice na muskarce nego ljubomora i vise ih veze i naravno voditi racuna o sebi,ne zapustiti se jer kao sto ja ne volim zapustene muskarce ni oni ne vole suprotno koliko god se kleli u ljubav i sta ti ja znam...eto..moje skromno misljenje[sm=smiley1.gif]




wivern -> RE: GRABLJIVICE :0 (22.10.2016 13:00:37)


IZVORNA PORUKA: Sanchy

Sto se mene tice ako mu se neka vise dopada siroko mu polje..prosla me ta ljubomora i posesivnost,izgledam bolje nego u dvadeset_im ,najiskrenije, tako da zivot je suvise kratak da bih se nervirala ponovo u ovom svom zivotu...


Jedino sto bih ja dodala je da ne izgledam bolj enego u dvadesetim, ali izgledam zadovoljnije. Svesna sam svojih mana i vrlina.




choopa choops -> RE: GRABLJIVICE :0 (22.10.2016 16:57:21)


IZVORNA PORUKA: Olga75

i ne izgledam bolje nego kad sam bila mlada ali me sad bas briga [sm=smiley36.gif]


[sm=jezicek.gif] Olgo bre fališ na RR!

Elem, te stvari treba da rješava muškarac, a ne da se ja čupam sa nekim ženskicama oko njega. Ne pada mi na pamet. Široko ti polje junače, ako te neka može obrlatit tako lako. [sm=smiley1.gif]




Buba Mira -> RE: GRABLJIVICE :0 (22.10.2016 17:03:33)

Jao baš vam 'fala što kopate ove teme dok sam na poslu, umrla bi' od dosade. [sm=jezicek.gif]




mali_mis -> RE: GRABLJIVICE :0 (22.10.2016 17:21:39)

Gde su te grabljivice? Imam jednog na poklon [sm=jezicek.gif] Bez vracanja, molim [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: GRABLJIVICE :0 (22.10.2016 18:05:02)

Hahaha, misu, poklanjas [sm=smiley36.gif]
Ja imam problem sa jednom osobom koja stalno cima mog muza oko bilo cega, zasto joj ne radi kljuc, lampa......Smara na telefonu po pola sata... Ne opterećujem se mnogo, srećan mu put, ako hoce da ide. Zasmeta mi u nekim trenucima kad sam mrtva umorna, drugima moze pomoc oko bilo cega, a za mene umor...




Khaleesi -> RE: GRABLJIVICE :0 (22.10.2016 19:52:02)

U bre Ivana pa ta je opasna[sm=smiley36.gif] trazi znanje[sm=smiley36.gif] i umesnoat




IvanaSK RR -> RE: GRABLJIVICE :0 (22.10.2016 20:06:46)

Muz mi u početku rekao da izmisljam, ali posle dešavanja kaze da sam verovatno u pravu[sm=smiley36.gif]
Mislim, svasta nešto je tu, ali ne bih bas da pisem ovako javno :)




Khaleesi -> RE: GRABLJIVICE :0 (22.10.2016 20:23:06)

Kad god mislis da neceg ima koliko god neverovatno da izgleda, mrvicu uzmi za ozbiljno[sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: GRABLJIVICE :0 (22.10.2016 20:44:28)

Imala sam jednu takvu do skoro u okruzenju, ima svog mm a non stop je cimala mog [sm=zmeden.gif]
Pa non stop se nesto mota oko njega, pa na nekom veselju ne odvaaaja se od mog muza....
Mislim ne razumem... al odselila se daleko joj lepa kuca [sm=jezicek.gif]




Maraj -> RE: GRABLJIVICE :0 (22.10.2016 21:48:40)

Pa ja to stvarno ne razumem....
ne bi mi bilo svejedno naravno. Svi znamo da je najgore biti ostavljen , al najlakse je napisati "idi , daleko ti lepa kuca"
Ja nisam imala tih scena. Nadam se i da ih necu imati.. A te zene ne razumem
Ja ne bi bila nikad jedna od njih




suzi kju -> RE: GRABLJIVICE :0 (22.10.2016 22:00:48)

Nisam ni ja imala sličnih situacija, što ne znaci da neću, nikad se ne zna.
A za te takve žene nemam komentar.
Ono što ne želiš da neko učini tebi, nemoj ni ti činiti drugima.




wivern -> RE: GRABLJIVICE :0 (22.10.2016 23:52:04)


IZVORNA PORUKA: Maraj

Pa ja to stvarno ne razumem....
ne bi mi bilo svejedno naravno. Svi znamo da je najgore biti ostavljen , al najlakse je napisati "idi , daleko ti lepa kuca"


Zasto najlakse?




Khaleesi -> RE: GRABLJIVICE :0 (23.10.2016 1:04:03)

Ja sam jednom imala situaciju na nekoj proslavi gde je neka stara prijateljica od pre 10 godina koja zivi u inostranstvu bla bla i sve nesto mora sa mm da prica te ovako te nasamo kako se okrenem ona tu.
Tu smo to resili mm i ja i sada se zna sta je sta a sta nije... Ma daj ne volim to ...[sm=hudicek1.gif]




mali_mis -> RE: GRABLJIVICE :0 (27.10.2016 18:33:29)

Niko da se javi na moje poklanjanje, pih al ste neke [sm=smiley13.gif]
Kanda cu morati na male oglase da ponudim [sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: GRABLJIVICE :0 (27.10.2016 18:37:45)

Mm ne salijecu zene nego muskarci,ako odemo negdje u prodavnicu i meni nesto treba uvjek se stvori neki oko njega da se mota,meni se i ne obraca [sm=smiley36.gif]
Misu hvala ti na ponudi ali meni ovaj dosta,da je u uniformi pa da razmislim [sm=smiley36.gif]




mali_mis -> RE: GRABLJIVICE :0 (27.10.2016 18:39:45)

E jbg nije u uniformi [sm=smiley36.gif] Al nije problem, skarabudzim mu neku uniformu ocas posla [sm=smiley36.gif]
I na mm su se jedno vreme lepili muskarcici, a na mene ljubomorisali, uopste mi nije bilo dosadno, a on je odlepljivao sto je meni smesno.




isidora88 -> RE: GRABLJIVICE :0 (27.10.2016 18:46:11)

Moj je u uniformi ali ga ne dam [sm=smiley36.gif]
Nisam imala takve osobe oko sebe, nadam se da ni necu




IvanaSK RR -> RE: GRABLJIVICE :0 (27.10.2016 18:49:46)

Evo, ja cu mog uniformisanog da pozajmim, makar znam da kod drrugarki[sm=smiley36.gif]




suzi kju -> RE: GRABLJIVICE :0 (27.10.2016 21:44:26)

I moj je uniformisan al ja ga ne dam, sebično od mene al ne dam ni na zajam [sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: GRABLJIVICE :0 (27.10.2016 21:50:27)


IZVORNA PORUKA: wivern RR


IZVORNA PORUKA: Maraj

Pa ja to stvarno ne razumem....
ne bi mi bilo svejedno naravno. Svi znamo da je najgore biti ostavljen , al najlakse je napisati "idi , daleko ti lepa kuca"


Zasto najlakse?


pa zato sto koliko vidim iz prethodnih postova , zene pisu , "idi , siroko ti polje" , pa "evo imam ja jednog".... hocu da kazem da sve mi zene "lako napisemo to" a kada se stvarno to i desi , ne verujem da bi to tek tako oberucke prihvatile.




mali_mis -> RE: GRABLJIVICE :0 (27.10.2016 21:59:00)

Maraj, evo, ja bih prihvatila. Ionako znas da ne zivimo zajedno, da se vidimo kad dodje jednom mesecno, znaci nema zajednickog zivota, osim sto imamo zajednicko dete, za koje vrlo cesto moram da ga podsecam. Ostalo vec spada u neku drugu temu, o tome cu pisati kad mi dodje, sad mi se ne da.
Znaci meni bi najlakse i najlepse bilo da ga ugrabi neka, pa da im lepo pozelim srecu.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>