|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.12.2016 18:20:26   
Anck Su Nmaun
user posted image dusica nadam se da je dobro. Ti padovi sa stepenica mogu biti bas zeznuti user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.12.2016 18:27:53   
Sanjica26 RR
O Boze. Mene je bas strah stepenica. Bice dobro.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.12.2016 18:43:06   
Maraj
Jao emice , uzas. I ja se plasim stepenica. Mi kako izadjemo iz srala L svaki put jurisa na stepenice. Svaki put trcim za njim. Plasim se da cuvjednom i vrata da zaboravim da zakljucam , koliko ga jurim
Inace , L je juce prvi put pao na glavu (čelo) s kreveta. Zna da sidje na noge , zasto je krenuo glavom , ne znam. Bas je plakao

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.12.2016 19:01:40   
suzi kju
Emice da brzo prodje, desava se. Bitno da se nije povredila

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.12.2016 20:35:48   
IvanaSK RR
Emice, ljubi je, bice ona dobro. 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.12.2016 20:49:00   
emicaa
bas mi je zao bila,koliko je plakala sva je otekla u licu.Sad je dobro,opet skace kao majmunce.Ne boli je glava,samo malo nos.Ja pojma nemam kako je pala,ona njih inace i silazi i penje se trceci i danas samo tup.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.12.2016 20:52:30   
Anck Su Nmaun
Ma nisu stepenice za zezanje. Koliko god godina imali.
I moja H je pre dve god preletela stepenice i opalila zestoko glavom , ali sve je proslo ok.
Znam jos mnogo gorih slucajeva zato kazem nije za salu.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 9.12.2016 20:53:02 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.12.2016 21:06:23   
lesica
Emice, desi se. user posted image
Bitno da je dobro Dorica.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.12.2016 21:54:29   
Sanjalicaaa
I nama s desilo slicno, samo sto se G skotrljao niz nekih 7-8 setenica. Zivot mi je skratio. I zaustavio se na 2mm od ivice radijatora. Hvala Bogu bilo je sve u redu.
Vazno je da je Dora raspolozena i vesela, i da je ne boli.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.12.2016 22:11:16   
emicaa
Zaovina curica je pala niz stemenice sa mozda dvije godine,preko 10 stepenica ima.Njoj apsolutno nista nije bilo,ma ni ogrebotinu nije imala.
Nadam se da sutra nece biti plava user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
17.12.2016 15:16:26   
Mala Elena
Pele je pala i udarila se u ivicu stola. Na obrazu joj je tamna modrica. A celi taj dan sam je nosala , bila je bolesna i kenjkava i rekoh hajde malo da sednem da je spustim ali se ona povredila nakon tri minute. Bas mi je bilo krivo...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
17.12.2016 22:40:10   
Maraj
Moj L je juce spavao u francuskom lezaju kod mojih roditelja. Ogradila sam ga jastucima. Kada se probudio , malo se valjao po krevetu
Tu sam bila i ja sa njim na krevetu. Naslonio se na jedan jastuk. Ne znam.kako , sa sve jastukom je otklizao sa kreveta na lod. E sad je problem sto je on pao izmedju kreveta i zida. Bas ka radijatoru. Prestravila sam se. Samo ga je Bog spasio da ne rascopa glavu o radijator. Kako sam ga dizala , samo sam zamisljala kao ga vodim na usivanje glave. Jer , to je tako uzan prolaz , da ne znam kako se zgvrcio da se ne zakuca o radijator. Odrao je samo celo o stazu koja je sa te strane .

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
18.12.2016 11:01:34   
Mala Elena
To se i nama dogadjalo, bilo je situacija kada sam E ogradjivala jastucima a ona ih probijala i padala. Zato sada P ne stavljam na lezaj, samo u krevetac.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
18.12.2016 11:14:09   
Maraj
Me nemam krevetac kod mojih. Al da je pao na drugu stranu kreveta , manje bi se istraumirala. Ovako je pao bas na starnu gde je radijator. Migao se bas dobro povrediti o radijator

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
18.12.2016 11:24:28   
emicaa
Maraj dobro je da se nije povrijedio user posted image
T je juce zaglavila izmedju dvije sofe,stajala je na glavi ali nije se uopste udarila.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
18.12.2016 13:49:11   
IvanaSK RR
Maraj, kao sto vec napisah, dobro je da nije radijator u pitanju.
Bice on dobro 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
18.12.2016 13:57:11   
Anck Su Nmaun
Sve je dobro kad se dobro svrsi.
Desava se. Dobro je samo da je omasio radijator.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
18.12.2016 14:52:06   
Mala Elena
Dobro je da je on dobro. Mi tako kad smo bili kod muzevih , E bila beba a tamo su pored francuskog nocni ormarici sa ostrim ivicama, ona se jednom tako udarila u tu ivicu da je imala dugo duznu modricu. Znam kako ti je..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
18.12.2016 19:26:41   
veselicaa
Maraj dobro je,sto kazes sreca da je omasio radijator,inace bi se bas povredio.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
19.12.2016 22:16:52   
Maraj
Drage...ja sam ne majka user posted image ipak je L udario glavom o radijator a ja to nisam videla. Juce je mm video kada je dirao L kosicu. Inace on ima jako bujnu kosu za 14 meseci 2 put sam ga vodila kod frizera , a da vam ne pricam koliko puta sam ga sama sisala.
uglavnom , L ima krastu na glavi i to na frontalnom delu. Linija ideo od cela (al se ne vidi od kose) pa se prekida kod fontanele i onda opet od fontanele do negde onog cveta u kosi user posted image A ja to nisam videla kada je L pao. Verovatno zato sto nine isla krv.. Nije mu krasta tamno braon boje vec nekao crvenkastije , pa sve mislim da se samozagrebao. Strasno. A ja mislila da je samo celo udario tj ozgrebao o tepih. Dobro se lupio a ja to nosam odmah videla od njegove guste kose. Valjda mu nece ostati oziljak. A i da ostane , tesim se ,jer znam kako je mogao da prodje...bas se plasim tih rradijatora i eto , kako je prosao...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
19.12.2016 22:28:46   
veselicaa
Uh bas se dobro udario ali kako je mogao da se povredi,dobro je.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
20.12.2016 11:49:43   
Maraj
Veselice , dusa me boli , kako je pao... stalno pazim na te radijatore , i na kraju se bas dobro udario o njega. Gledam mu stalno to sad na glavi ...mogao je skroz da otvori glavu....

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
20.12.2016 11:56:16   
Mala Elena
Hvala Bogu pa nije .
Moja se cesto penje na sprat vise kad krecemo napolje, uvek me bude strah!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
20.12.2016 12:14:58   
Sanjalicaaa
Uh, Maraj. Dobro je. Nece mu ostati oziljak. Njihova koza je mlada, proci ce mu brzo.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
20.12.2016 12:49:21   
IvanaSK RR
Maraj, nije strasno, ne brini. Ne verujem da ce ostati ožiljak.
Kakva, bre, nemajka, nemoj to ni da pomislis!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here