|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
22.12.2016 0:11:26   
Sanjalicaaa
Evo i nas u ovoj temi. Nema mi spavanja nocas.
Ika udario celom o zid. G ga nesto cikao i on da pobegne od njega okrene se i pocne da bezi, ali tupko zaboravio da je iza njega zid i tresne. Bas je lupio. Nije skoro ni plakao. Spremila ga za spavanje i zaspao je, medjutim posle pola sata se probudi i place. Uspavam ga, medjutim opet posle 15 min pocne da place i ispovraca se. Cini mi se da se zakasljao pa povratio.
Jeo je za veceru neko jaje, nije bio bas odusevljen, njega je i ispovracao.
Posle je bio veseo ali bled. Malo mu je crveno gde se udario. I malo se mucio dok je zaspao. Kaze mi mm nije potres mozga sigurno. Mene brine sto je povratio.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
22.12.2016 0:37:08   
veselicaa
Joj bre Sanjalice razumem da si uplasena.Nista prati ga mozda je bled jer je povratio,meni se cini da je povracao zbog vecere koja mu nije prijala,desi se i mojoj S da povrati kada jede nesto sto ne voli.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
22.12.2016 1:48:45   
Sanjalicaaa
Jos dva puta je povracao, treci put vise nije imao sta da izbaci vec samo jak nagon da povraca. Odveo ga je sad mm na Institut. Ko ce da doceka da se vrate. Jos kako to zna da se oduzi tamo do jutra se nece vratiti sigurno.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
22.12.2016 7:30:22   
Anck Su Nmaun
Sanjicee, sta je bilo? Sta kaze dr?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
22.12.2016 7:44:32   
Mala Elena
Mozda mu jaje nije prijalo, kasnije je trcao, sve mu se izmuckalo u stomaku..nadam se da nije nista drugo. Javi se...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
22.12.2016 8:15:48   
emicaa
Sanjalice nadam se da je sve ok

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
22.12.2016 8:36:11   
veselicaa
Sanjalice kako je sin,nadam se da je sve u reduuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
22.12.2016 9:07:36   
Sanjica26 RR
Sanjalice sad vidim da ste ispak otisli. Javi se kakva je situacija.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
22.12.2016 10:50:49   
Maraj
Sanjalice , sad citam...sta se desilouser posted image
i ja bi rekla da je jaje...al ko bi bio 100% siguran.... sta kazu dr? Jel moze potres mozga od udarca prednjim delom? Ja se plasim udarca u potiljak

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
22.12.2016 10:55:19   
Sanjalicaaa
Hvala zene sto brinete. Snimali su mu glavu, kaze dr snimak je u redu. Ali da ga pratimo zbog povracanja, da ga budimo na par sati, ako se nastavi da se javimo opet lekaru. Kad su se vratili kuci opet je povracao. Malopre je ustao, popio mleko, nadam se da nece vise da povraca. Dosta je kenkav user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
22.12.2016 11:07:20   
eca89
Sanjalice, biće valjda sve ok!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
22.12.2016 11:14:02   
Anck Su Nmaun
Jao draga, nadams e da ce sad biti sve ok user posted image bas mi ga je zao .

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
22.12.2016 18:28:23   
branki*
uh,sanjalice,jadnicak maliuser posted image javljaj kako je.mada,pre mi se cini da mu jaje nije prijalo,pa od toga povracanje,ne znam..dobro je sto ste ga odveli kod dr.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
22.12.2016 19:35:27   
Mala Elena
Super sto je sve ok!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
22.12.2016 21:01:37   
veselicaa
Sanjalice dobro da ste ga odveli da ne brines.Bice sve ok mozda ga stomace muci.Prati ga i pokusaj da se opustis mogu da zamislim koliko brines.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
22.12.2016 21:38:46   
Maraj
Sanjice , kako je prosao dan?

< Poruku je uredio Maraj -- 22.12.2016 21:39:17 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
22.12.2016 21:48:16   
Anck Su Nmaun
Jeste dobro? Jel povracao jos?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
22.12.2016 22:29:11   
IvanaSK RR
Sanjalice, kako ste?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
22.12.2016 23:03:33   
Mala Elena
Nadam se da je dan prosao kako treba. user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.12.2016 0:27:14   
Sanjalicaaa
Hvala sto pitate user posted image
Danas, sad vec juce nije povracao. Ima dobru cvorugu. Kenkav je dosta. Ceo dan sam ga nosala. I danas preko dana i sada ne spava mirno, nego se budi i kenka pa nastavi da spava. Inace je jeo preko dana, ne nesto posebno ali je jeo, hoda normalno, puzi, samo je kenkav.
Ne znam ni sama sta da mislim, da li je od vecere, ili je od udarca.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.12.2016 8:56:22   
vocicana
Oh Sanjalice, pa ja sam tek sada videla. Potresao se jeste, ali proci ce, ako vise nije povracao to je sve ok. Majko mila. A slusajte ovo, malo pre ostavim malog u njihalici( lezeci polozaj), kao jedinu sigurnu opciju dok sam samo do kuhinje da zakuvam kafu, a on, se okrenuo na desnu stranu, pokusavao da uhvati prase na kockici, kako je napravio salto pravo na glavu, pa se uplasio i place suza suzu stize a ja ga gledam kako se rasprostro po podu, uzimaj ljubi umij, prestao je iste sekunde. Evo ga igra se i drobi. Nisam pametna sta cu, na pod da ga spustim, i onako je prerastao njihalicu, a od danas malo u dubak, neka proba. Bas mi je zao sto nece da puzi

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.12.2016 9:11:37   
Maraj
Voci meni je uvek najsigurnija opcija bila pod. Tu ne moze da padne. Kad idem do wc-a tu sam ga najcesce ostavljala. Znam da ne moze da se povredi

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.12.2016 9:16:52   
Anck Su Nmaun
A koristite li ogradicu?
Meni je pod ili ogradica naj sigurnija varijanta.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.12.2016 9:17:02   
Sanjica26 RR
Voci stavi ga ti na pod, pa ces da vidis kako ce da puzi.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.12.2016 9:19:39   
Anck Su Nmaun
Pa jeste, samim tim sto su stalno u njihalici, ljulji sputavamo ih. Na podu im je naj bolje. Moj malisa se digne na sve cetiri ali to je to.
A neka deca jednostavno ne puse , ma gde bili. Moja H nikad nije .

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here