|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.1.2019 20:06:54   
emicaa
Maraj ne brini,bice dobro sigurno.
Moji su oboje padali ne brojim koliko puta.Ali taj prvi pad je najgori za roditelja.
Sto rece Ivana ili ko vec bar stavi jastuke sa njene strane.Mada moji su padali i pored toga,ali kad su bili veci.Davida sam kad je bio manji ogradjivala onim velikim jastukom za dojenje

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.1.2019 20:28:34   
Maraj
Meni krevetac stoji pored kreveta ali udaljen jedno 40cm. Problem je sto S sisa par puta u toku noci pa ja preskacem preko nje da joj ponudim i drugu (.)
Ne znam kako da izvedem to sa kreveticem. Mogu ali samo kad sisa sa jedne strane. Kad predjem da joj ponudim drugu ( .) Onda sam ja blokirana kreveticem.
Veceras sam je ogradila cebetom pa cu prebacivati cebe kad se i ja nocas budem prebacivala

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
15.3.2019 14:38:00   
Sanidej
Padaju na ravnom, neverovatno. Prepreke i uzbrdo/nizbrdo bez problema, bukvalno kad se opustis eto belaja..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
11.7.2019 20:14:30   
flamingos
Pre 4 godine padne u komšiluku i nabode čelo na bobicu od oluka,ono gde se oluk zavija.Trčala po travnjaku-eksperimentisala kako je to kada se trči zatvorenih očiju.Prepali smo se.Ostao joj je ožiljak,mali doduše,ali se vidi


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
11.7.2019 20:15:39   
MimaKos
Non stop se saplice i pada, dere kolena, za sada nista jako ozbiljno, ali oziljaka koliko hoces!


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
31.8.2019 23:18:54   
Duškić
Uh, nama je pad sa trotineta bio strasan. Plakao je dugo. Polomio je bio ruku. Kad se namesti.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
11.12.2019 21:41:32   
Slavkic
Moja oba mališana su imali konce na glavi zbog nestasluka, malo je bilo stresni al sad je sve ok


(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
12.12.2019 0:30:01   
flamingos
Slavkić,strašno.Ja uvek kažem da pazi,nebitno je što će da padne,nego što može da se povredi.Ali-deca ko deca


(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
12.12.2019 9:07:20   
mama Jo
Ug mogu da zamislim koliko je to stresno. Posebno konci na glavi.
A uvek se plasim tih nezgodnih udaraca, posebno kad se onako uspale pa ne znaju vise sta rade, onda slesi smirivanje situacije bas da ne bi doslo do toga.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
12.12.2019 14:22:09   
Khaleesi
Joj ove moje au hvala Bogu dobre. Mala je jednom pala unazad sa kreveta presekla sam se.... 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
10.3.2020 20:03:47   
milicicak
Koliko je maksimalno vremena potrebno da prodje od udarca u glavu do pocetka povracanja ako je doslo do potresa mozga? Nama su rekli da pratimo dete 48 sati, proslo je 30 i V se sasvim normalno ponasa, standardno jede i kida zivce.
Problem je sto smo nas troje matorih fasovali stonacni, ja od subote, ovo dvoje od danas, od simptoma imamo samo povracanje. Ako on pocne da povraca, kako da znam da li je povracanje od potresa mozga ili stomacnog

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
10.3.2020 22:30:33   
princezica1
Moje dete je povracalo brzo posle pada recimo pola sata sat. Kod tebe Milicicak je proslo dosta vremena, valjda je dete proslo bez potresa ili je blazi.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
11.3.2020 16:03:48   
Ivanka 75
Milicocak, kako je dete? Luduje? 😊


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
11.3.2020 16:07:40   
Mirko Svirko
Milicicak,  kako ste?

Ti padovi su jako stresni za roditelje. Ali ako nije u prvih par sati bilo povracanja onda je ok. 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
11.3.2020 18:45:10   
milicicak
Devojke, hvala sto pitate. Dobro je, skroz se normalno ponasa,sto kaze Ivanka luduje.


Sutra ide u vrtic a ja sam dodala jos jedan cir na zelucu

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
11.3.2020 23:14:49   
princezica1
Milicicak pricuvaj se cireva, jesmo roditelji ali nemamo oci i na ledjima. Dobro ste prosli.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
15.4.2020 19:45:27   
ivaMark
Ima li neko iskustva sa povredom oka? Luka se spicio leptir masnom po oku i to bas zesce..vidi se kao ostecen povrsinski deo. Zvala sam dr, ubedjuje me da je to strano telo. Ispirala sam mu i koliko je plakao, izaslo bi mu sta god da je bilo.....Dala mi je uput za specijalistu..koji je daleeeeko i nemak auto trenutno. Razmisljala sam da nazovem sutra privatnog dr ovde u gradu ako hoce neko da ga pogleda 



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
15.4.2020 23:36:35   
lokicagagica
Moze biti da je nastala ogrebotina, sto verovatno i jeste ako se zakacio ivicom masne. U principu nije strasno,boli, ali svakako bi trebalo da pogleda doktor za svaki slucaj. Kad oboji oko tada ce najbolje videti kolika je povreda i koliko je ozbiljna. Pre mesec dana me je moja beba ogrebla direktno po oku, pa znam kako ide procedura. Samo nemoj nikakve kapi stavljati na svoju ruku, tu je jedino vestacka suza nesto sto sigurno ne moze da pogorsa stvar, tako mi je rekao doktor.

_____________________________

You will never understand life until it grows inside of you...

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
16.4.2020 9:01:38   
Ana RR
IvaMark, bolje da ga neko pogleda. To jako boli. Mene je žena u autobusu zakačila, ogrebala mi noktom beonjaču. Grozno je, nisam mogla da otvorim oko. Na očnom su se krstili kad su videli, da me neko tako zakači. Isprali su mi oko, stavili neku antibiotsku mast i povez preko oka. Trebalo je da nosim dba dana ali su mu na kontroli produžili još dan ili dva, ne sećam se.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
16.4.2020 15:43:13   
ivaMark
Hvala vam...


Bili smo kod dr. Ostecena mu je povrsina, roznjaca...pocelo je da zarasta ali mora da miruje nedelju dana i idemo na kontrolu jer mu je jos neki deo ostecen malo... Proverila mu je vid, sve ok. Dobio mast, lazne suze i tako... Bio je super kad su mu stavljali tamo kapi i mast.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
16.4.2020 17:28:28   
gocic

IZVORNA PORUKA: ivaMark

Hvala vam...


Bili smo kod dr. Ostecena mu je povrsina, roznjaca...pocelo je da zarasta ali mora da miruje nedelju dana i idemo na kontrolu jer mu je jos neki deo ostecen malo... Proverila mu je vid, sve ok. Dobio mast, lazne suze i tako... Bio je super kad su mu stavljali tamo kapi i mast.



Dobro je

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
19.4.2020 15:16:49   
Dragica Draga
Dobro je. Nadam se da zarasta lepo...

(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
19.10.2020 8:58:36   
Dora89
Hoću da preporučim mamama, u slučaju tih padova, gel za ožiljke "Dermatix". Mali je pao sa kauča, čelom udario o ivicu stola, i malo rasekao kožu. Koristim ovaj gel dva puta dnevno dva meseca, i ožiljak je prvo bio jasno vidljiv, a sad moram da mu se zagledam u čelo da bih znala gde da mažem. 😂 Jeste skup, ali vredi. Plus ako nije veliki ožiljak, to malo pakovanje može dugo da traje. Ima i jeftinijih gelova, ali bitno je da sadrže silikon, odnosno silicijum, jer je samo za njega naučno dokazano da pomaže u reparaciji ožiljaka. Ako ima tema o ožiljcima kod dece, molim da mi se prebaci poruka.


(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
16.2.2021 6:32:39   
Misha i Ljisha
Mame P mi sinoc pao i nabio zube u vilicu. Vodili ga u deciju ali idioti nit su snimili nit imaju stomatologa. Nasli nekog privatni kod koga cemo danas da idemo. Kazu veci je problem kad nabiju zube nego da izbiju zube. Skrenula sam. Jedva sam se smirila sinoc.


(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
16.2.2021 7:03:51   
Duškić
Ljisho, bas ti i jeste za nerviranje. Kako je proveo noc malac?

Pa ima valjda neko dezuran za praznike da ga snimi i pregleda.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here