|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moja Jelka
20.12.2015 20:18:41   
veselicaa
Super su vam jelke,Trco tvoje pahuljice od papira su prelepe i bas velike,svaka castuser posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Moja Jelka
20.12.2015 20:27:22   
isidora88
Divne su vam jelkeuser posted image
Ja nikako nasu da okacim ovde, gledacu sutra da postavim

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Moja Jelka
20.12.2015 20:32:19   
veselicaa
Mi jos nismo ni okitili nasu,verovatno sutra.
A tek sto imamo puno ukrasa i sto su svih mogucih boja,nasa jelka je sarena basuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Moja Jelka
21.12.2015 0:41:37   
vikiveki
Trco, Anarunika i Mila prelepe su vam jelke.I mi smo našu okitili ali je još nisam uslikala,možda ću sutra stići,pa je postavljam

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Moja Jelka
22.11.2016 11:42:54   
wivern
Ove godine sam resila da nesto promenim.
Razmisljam se da kupim novu jelku, i nove ukrase, da od ove godine M i ja krenemo iznova... Za pocetak sa jelkom user posted image

Nadam se da su kinezi izbacili ukrase, isla bih u cetvrtak da kupim i da povedem M.
Okiticu je ranije ove godine, mozda me malo i razveseli to praznicno raspolozenje.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Moja Jelka
22.11.2016 11:58:20   
suzi kju
Wiv sigurno da su izbacili ukrase.
Ti si jedna jaka zena,kao stena,ljubi tog malenog i uzivaj sa njim u kupovini jelke i ukrasa i jos po necega user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Moja Jelka
22.11.2016 13:10:47   
Anck Su Nmaun
Ma sigurno jesu, cim je vec i grad okicen, bar u NS jeste a verujem da je svuda pocelo. Wiv user posted image

Ne mogu da verujem da je vreme vec za jelku user posted image nekako nemam osecaj. A svake god. jedva docekamo da je okitimo , imali smo vak slucajeva i 30 nov user posted image ma neka...samo da je veseloooo user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Moja Jelka
22.11.2016 14:09:52   
emicaa
Mi cemo ove godine bas nakindjuriti stan,Dora kao i svako dijete voli sto vise pa cu joj ispuniti zelju pa cu i u kuhinju stavit neke ukrase a i u dnevnu jos trebam nakacati user posted image Meni ce vjerovatno bockati oci ali neka se njoj svidja user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Moja Jelka
22.11.2016 14:13:29   
dejana007
Nis je delimicno ukicen user posted image mozda i zbog dolaska premijera user posted image Ja inace planiram ove godine vec prvog vikenda u decembu da kitim jelku. Uglavnom sam posle sv. Nikole ali sad mi klinac insistira (sto nije bilo ranijih godina) pa cu morati da mu udovoljim user posted image user posted image Inace jedva cekam slike vasih jelki user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Moja Jelka
22.11.2016 14:54:26   
Maraj
Mi smo do sad svake godine kitili jelku. Ove godine mislim da necemo. L je sada bas "nezgodan". Mislim da ako je okitimo , svaki dan ce je minimum 5 puta oboriti...
Jos uvek ne znam , al mislim da cemo ove godine preskociti kicenje jelke

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Moja Jelka
22.11.2016 16:04:50   
Anck Su Nmaun
Maraj nemojte da preskacete user posted image Moje kad su bile bas male imale smo onu reklamnu , ne znam ima li u njoj 50 cm i stajala je na polici. To smo mm i ja kupili kad smo se uzeli. i pre tri god kad su vec malko porasle kupili veliku. Mislim da cemo je u cosak pa ograditi foteljom i trosedom user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Moja Jelka
22.11.2016 20:34:05   
emicaa
mi smo preskocili kad je T imala godinu,ona bi se popela na vrh jelke,nebi mi trebala ona zvijezda na vrhu user posted image
prosle godine je nije uopste puno cackala,vise je dirala Ema nego Teodora user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Moja Jelka
4.12.2016 18:44:29   
Anck Su Nmaun
Okitili smo veliku jelku i jednu malu u njihovoj sobi, pola ukrasa mi pokradose user posted image tako da moram malo da dokupujem. A iammo jos jednu malu tu je htela H , e onda sam poludela , tri jelke da kitimo ..e decooooooo
A inace i lampice sve iscupane zice user posted image tako da bas moram da se ponopvim sa rasvetom user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Moja Jelka
4.12.2016 19:49:47   
Sanjalicaaa
Mi cemo kititi jelku oko 15. Bas nam je mala jelikca, ali za godinu dve cemo uzeti vecu. Sad su mali, milslim da njima to i ne znaci puno. Stavicemo lampice, i nalepnice na prozore, i to je to. Kupila sam i neke tanjire i solje sa novogodisnjim motivima, G se bas obradovao.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Moja Jelka
4.12.2016 19:56:31   
emicaa
Anck sliku molim user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Moja Jelka
4.12.2016 21:37:24   
Anck Su Nmaun
Sanjalice isto tako smo i mi kad su bile male. Mala jelkica na policu...isaram prozore i okitim lampice i njima super.
Emice ima mislim slika nasa na prosloj str. Identicna je ali hocu postavicu kad kupimo i lampice i jos koji ukras

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Moja Jelka
4.12.2016 21:55:48   
emicaa
Nadjoh,svidja mi se ali bas bas user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Moja Jelka
4.12.2016 22:03:40   
Maraj
Mi imamo veliki jelku. 180cm ili 185cm , tako nesto cini mi sr. Kupi smo je u Merkuru , dok je jos postojao u bg-u , i bas je lepa. Bogata. Nismo je malo ni platili. Ne znam.kako.da izvedem , da je okitim , a da je L ne dira. Mislim da ce je srusiti par puta dnevno , ako je okitimo ove godine

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Moja Jelka
4.12.2016 23:50:59   
dijana1*
Ja svojima pravim kamin od kartona i pored njega ce biti jelka. Danas smo poceli sa radovima.
Kosta je imao godinu dana kada sam okitila jelku i ni jednom je nije srusio. Vuk je druga pricauser posted image njemu ni sa 4 godine nisam mogla objasniti da to treba da stoji a ne da se rusi. E videcemo kako ce Uros reagovati.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Moja Jelka
5.12.2016 22:14:03   
dejana007
user posted image

vec zakitili, moj sin smatra da cim dodje decembar odmah kicenje jelke i duvanje balona user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Moja Jelka
6.12.2016 10:48:47   
Animsaj9
mi cemo nasu okititi u cosku ce stajati, pa od ogradice nece moci do nje

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Moja Jelka
6.12.2016 12:20:28   
dijana1*
Dejana super ste okitiliuser posted image
Anim ne mora da znaci da ce je dirati. Pusti ga da pridje i reci mu samo ne ne ukoliko krene da je dira. Mozda te i poslusauser posted image
Mi smo zavrsili jedan stub kamina. Ovim tempom do NG cemo sve okititiuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Moja Jelka
6.12.2016 19:13:20   
Anck Su Nmaun
user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Moja Jelka
6.12.2016 19:28:52   
eca89
Anck, stvarno je predivna!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Moja Jelka
6.12.2016 19:36:51   
Anck Su Nmaun
O tnx user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here