Kada ste primetile da vam se spustio stomak (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


beboni -> Kada ste primetile da vam se spustio stomak (23.8.2011 19:46:16)

U 5 mesecu sam trudnoce...jutros kada sam ustala ucinilo mi se da mi je stomak nekako nizi...mislim da je to malo rano..ne mogu da se setim kada mi se spustio stomak u prvoj trudnoci.
Kada ste vi primetile da vam se spustio stomak.[sm=nosecka.gif]




ikacc -> RE: Kada ste primetile da vam se spustio stomak (8.9.2011 23:32:02)

Ja sam 8.mesecu i mislim da se polako spusta, a citala sam da se moze proveriti tako sto stavite 4 prsta ispod grudi,ako ne dodirujete stomak, znaci da se spustio ...[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley2.gif[/image]




dijana1* -> RE: Kada ste primetile da vam se spustio stomak (29.10.2015 3:17:00)

Ceo dan sam u tripu da mi se spustio stomak. Nije mi vise visoko da je skroz ispod grudi. I mm kaze da mu se cini da se malo spustio. Aja imam osecaj kao da mi je medju nogama. Plus beba je mirnija, nema vise onako cestih i jakih udaraca. Da li da se brinem? Kada se vama spustio stomak?
U svakom slucaju sutra cu se konsultovati sa dr.




isidora88 -> RE: Kada ste primetile da vam se spustio stomak (29.10.2015 8:13:30)

Dijo stomak moze da se spusti i nekoliko nedelja pre porodjaja, moj se u 8.mesecu bas spustio (mogla sam ceo dlan da stavim ispod grudi) pa sam presla termin. Mislim da nemas razloga za brigu[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Kata90 -> RE: Kada ste primetile da vam se spustio stomak (29.10.2015 13:25:18)

Ja sam opet celo vreme nosila visoko,i nije mi se spustio....to sve zavisi kod koga kako.




Stranica: [1]