RE: Pegla (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


MicinaMama -> RE: Pegla (17.2.2012 19:00:23)

Hehe kod mene u kuci odkazuju sve jedna po jedna stvar sto mi je svekrva dala na koristenje...Cim to svekrva da na poklon nije to ni za khm khm....da ne psujem...Sebi kupila macka sve oridzidzi,a snajki dala svoje staro marke znj...tj ono od 10 eura,ako je i toliko.Ali kupla sam sebi vec peglu,e sada idem redom da pobacam staro i uzmem novo.




Sanjica26 RR -> RE: Pegla (17.2.2012 19:02:19)

Kupila sam peglu malo pre made in France[sm=smiley36.gif][sm=smiley1.gif] Ma, nek ide zivot. Sad cu da peglam sa uzivanjem.[sm=smiley1.gif]




MicinaMama -> RE: Pegla (17.2.2012 19:03:24)

hehe i meni crkavaju sve stvari sto mi je svekrva prosledila.Cim je to svekrva poklonila nije to ni za khm,khm,da ne govorim sta.Sebi macka kupila naj novije a meni uvalila svoje staro marke znj!Kostalo je oko 10 eura ako je i toliko a jos polovno mi dala.Sada menjam sve jedno po jedno i ne cekam da crkne.




MicinaMama -> RE: Pegla (18.2.2012 2:40:49)

Izvinite sto sam poslala dve poruke istog sadrzaja,slucajno sam poslala jer mi je prvi put izbacilo kao neuspelo slanje pa sam ponovila.Ipak su se poslale dve...[sm=zmeden.gif]




nata11 -> RE: Pegla (25.8.2012 10:20:24)

Kako da ocistim keramicku peglu odnosno dno. Juce sam peglala neku majcu sa gumom i sve je ulepih.




pandina -> RE: Pegla (12.10.2012 23:34:14)

Kupila sam juce ovu , s tim sto je moja braon-zlatna. MM je zove Luj Viton pegla [sm=smiley36.gif]
Samo sam je platila 1000 din jeftinije u Boshovoj prodavnici.




vonavoj -> RE: Pegla (5.10.2014 10:09:36)

Crkla mi pegla! Zar bas sad,kad ne znamo sta cemo pre od troskova,a dolazi beba[sm=zz_furious.gif]
Gledam koju da uzmem,ima sad na akciji OVA
Da li imate iskustva? i neku preporuku! Sve sam iscitala,ali ti modeli vise ne postoje!




Snelle -> RE: Pegla (5.2.2015 16:49:34)

Hej Von, jesi li na kraju kupila tu peglu? Ja sam malo pre baš ovaj model naručila. Kapiram Tefal - ne može da bude loša [sm=zmeden.gif]




vonavoj -> RE: Pegla (5.2.2015 16:56:48)

Nisam uzelu tu,nije mi se svidela,jer nema tefal po povrsini za peglanje,uzela sam ovu,bila je na akciji OVU




Snelle -> RE: Pegla (5.2.2015 16:58:30)

Kako misliš nema tefal po površini za peglanje?




vonavoj -> RE: Pegla (5.2.2015 17:01:15)

Pokusavam da nadjem sliku ove moje,ali nema..da bi ti objasnila...
Moja je ovakva,a ta nema
[img]http://www.dodaj.rs/f/2y/Z3/4uOWpYgj/tefal-pegla-fv-4550.jpg[/img]




Anck Su Nmaun -> RE: Pegla (5.2.2015 19:57:01)

Posto mi je sad jedan od objekata i Tehnomanija upoznata sam s tim da pegla ispod 5 000 nema bas neki kvalitet.
Moze ona da traje ali ili joj je slaba ploca il snaga il ispust pare il je naravno kineska. Da ne spominjem zapusavanje kamencom [sm=smiley13.gif]

Ja imam jednu jadnu (dobila na poklon pre par god.) mucim se samo s njom , i jedva cekam da je zamenim!!!




nata11 -> RE: Pegla (5.2.2015 20:04:56)

Ja sam imala slicno kao Von i super je bila. E onda sam kupila onu veliku AEG sa rezvoarom za vodu/postoljem i nisam zadovoljna. Para mi izlazi stalno jedino ako je na najacu temperaturu.




Didy -> RE: Pegla (5.2.2015 21:08:11)

Mi smo imali tefal kao što je Von stavila i uopšte nisam bila zadovoljna. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image] Prvo se zapušila od kamenca, nikako nije peglala i onda je samo termostat otišao, pregerjala se, spalila sam Stefanovu novu trenerku i odletela je na moje zadovoljstvo u kantu za smeće. A platila sam je pododsta pre 4 godine. Nedavno sam uzela OVU,bila je na akciji, platila sam je nešto smešno, ispod 5 hiljada, možda čak i ispod 4 hiljada i za sada sam prezadovoljna.




Sanjica26 RR -> RE: Pegla (5.2.2015 21:23:48)

Imam toliko lose iskustvo sa tom peglom da jedva cekam da se pokvari.




Didy -> RE: Pegla (5.2.2015 21:27:36)

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Imam toliko lose iskustvo sa tom peglom da jedva cekam da se pokvari.


Sa kojom Sanjice?




vonavoj -> RE: Pegla (5.2.2015 21:37:04)

Ja sam imala bosch i crkla je posle 2,5god..i nije bila nesto..tako tog tipa didy.




Didy -> RE: Pegla (5.2.2015 21:38:30)

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ja sam imala bosch i crkla je posle 2,5god..i nije bila nesto..tako tog tipa didy.


Hahahaha, tebi nije odgovarala moja, meni tvoja, sad smo se zamenile, pa da se kuckamo na ovoj temi za koju godinu. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




vonavoj -> RE: Pegla (5.2.2015 21:44:51)

Realno!!'haha!




Sanjica26 RR -> RE: Pegla (5.2.2015 22:04:22)

Bas ta Didy sto je tebi crkla. Samo je moja zelene boje.




isidora88 -> RE: Pegla (5.2.2015 22:44:34)

ja sam kupila neku peglu za 1000 din, pre nekih 5,6 godina i jos uvek radi, meni je skroz ok, peglam matejine majice i to sto se guzva i ponekad mm i moje stvari ono sto mora.
mada moram videti da uzmem dasku za peglanje i novu peglu jer je na ovoj otisao onaj djavo za paru, ali nije mi hitno.
a sta je uopste bitno na pegli? koja jacina, sta treba da se gleda?




Azra_ -> RE: Pegla (6.2.2015 0:21:33)

Ja imam Tefal od 2011.za sada odlično radi. Pu-pu. I zadovoljna sam. Jednom smo doduše mm i ja imali eksperiment peglanja ogromne zavese. Uvek smo je pre toga nosili u servis, lepo operu, ispeglaju i mi preuzmemo, ali ovo je bilo na brzaka pospremanje, pa smo mi rešili da je peglamo. Naravno, pegla se ušlogirala pri kraju peglanja. Mm je rastavio, očistio malo, mrdnuo neka čudesa i proradila. da on nije otvarao, ja bih je bacila i kupila drugu. Ali, i toliko koliko nas je služila i koliko je opeglala, ja bih bila zadovoljna.




Snelle -> RE: Pegla (6.2.2015 7:55:34)


IZVORNA PORUKA: Didy

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ja sam imala bosch i crkla je posle 2,5god..i nije bila nesto..tako tog tipa didy.


Hahahaha, tebi nije odgovarala moja, meni tvoja, sad smo se zamenile, pa da se kuckamo na ovoj temi za koju godinu. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Hehehehe, što bi moja koleginica rekla "Sve je do user-a!" :D




Anck Su Nmaun -> RE: Pegla (6.2.2015 8:26:19)

IZVORNA PORUKA: isidora88

a sta je uopste bitno na pegli? koja jacina, sta treba da se gleda?



Kakva je ploca, jacina i ispust pare ti je najbitniji. Sto je para jaca tebi je lakse za peglanje

Sad uglavnom sve imaju sistem protiv kamenca i protiv curenja (da je ista bolja)

Ja imam neku od 1400 vati umrem dok nesto ispeglam a i para joj je jadna. A curi na sve starne nekad poludi pa bas napravi baricu [sm=smiley21.gif]

Cekam da naletim n a neku dobru akciju Tefalovih il Rowentinih po meni najbolje pegle




Snelle -> RE: Pegla (6.2.2015 8:46:10)

Anck, kad već spominješ Tefal, ova što sam je ja naručila ima 2000w, sistem protiv kamenca a i Tefal je :D - ne može biti valjda toliko loša?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>