|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva kolica? II deo
30.9.2011 8:54:15   
dacca
Ja sam ova porucila klik

a ako ne bude taj model onda cu ova
klik

< Poruku je uredio Ana RR -- 30.9.2011 12:17:24 >

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kakva kolica? II deo
30.9.2011 9:09:05   
vonavoj
dacco,odlicna su!!!user posted image user posted image

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kakva kolica? II deo
30.9.2011 9:17:21   
maslackic
Kseno mm i ja cemo uzeti Camova kolica Comby family ali ja sam pokusavala da skontam razliku izmedju Comby baby i comby family ali ni u jednoj prodavnici nisam videla oba modela da mogu da uporedim...za sada ih razlikuje po tockovima,videla sam na sajtu,i cini mi se da Comby baby nema mesta za starije dete da stoji,cini mi se bar...ali nisam primetila vecu razliku...

ako neko zna prodavnicu u kojoj mogu dase nadju oba modela pa da odem da vidim...

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kakva kolica? II deo
30.9.2011 9:19:55   
Anoniman
Combi Baby nema mesto za starije dete i sedište ne može da se okreće.

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kakva kolica? II deo
30.9.2011 9:27:15   
maslackic
sad gledam na njihovom sajtu,i nema na oko nikakve razlike...

Gae gr gde si ti kupila kolica,citala sam na predhodnim stranama da imas Comby family.



_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kakva kolica? II deo
30.9.2011 9:59:21   
Anoniman
da, combi baby nema mesto za starije dete. na combi family se okrecu rucke, a na combi baby ne, ali mi smo zakljucili da nam to nije bitno, jer dok je beba bas mala bice u korpi koja se ionako postavlja tako da postoji vizuelni kontakt mame i bebe.
ono sto se nama dopalo vise u combi baby je, kao sto sam rekla, sama ta postava na kolicima, nekako nam se cini meksa i udobnija za bebu, jer su samo na jednom mestu rupe za te sigurnosne kaiseve, dok su kod combi family ti kaisevi kraci, pa ima vise rupa da bi se oni provlacili i to mi je malo bezveze. kod combi family je bolje i sediste za kola, ali to mi je najmanje bitno jer nece provoditi mnogo vremena u kolima, mislim da su kolica ipak najbitnija.

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kakva kolica? II deo
30.9.2011 11:06:39   
Azra_
Ja sam se ozbiljno nameracila na Hauck Condor kolica. Bila su oko 16000din, sada su poskupela malo, ali nije strasno. Deluje mi da su ok. Ima li neka mama iskustva sa njima?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kakva kolica? II deo
30.9.2011 12:13:21   
Verus
user posted image

user posted image

user posted image


Ja nasla koja mi se svidjaju za dvoje: moze i za bebu i vece dete, pa onda za oboje kad vec i drugo moze da sedi...ali ne treba mi do proleca....A sad bih bas da kupimuser posted image

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kakva kolica? II deo
30.9.2011 12:19:48   
Didy
Verus, odlična su!user posted image
Nego, gledam sad kolika ti je ćerkica. Do proleća će imati 2 godine. Stefan je još pre 2. rođendana izbacio skroz kolica, nije bilo šanse da se vozi, pa ja nisam ni insistirala. Razmisli da li su ti baš neophodna.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kakva kolica? II deo
30.9.2011 12:23:39   
Verus
Mislis?  A ne znam kako cu ih oboje voditi u set_nju... mi imamo "redovna" kolica i ona kisobran, pa mm kaze da nam definitivno ne trebaju, a ja njemu kazem "kad ti to redovno ides sa nama u set_nje?" (kao, gurace on jedna, a ja ona druga),   ne znam kako bih, recimo, oboje vodila u radnju i sl?  Videcu, u pravu si...A svekrva mi kaze "trebace vam"...pih

< Poruku je uredio Verus RR -- 30.9.2011 12:24:41 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kakva kolica? II deo
30.9.2011 12:26:25   
Didy
Ona će tad već jako dobro šetati. I trčati. Nećeš moći da je stigneš.user posted image Biraćete neke kraće destinacije, a kad i tm ide s vama u šetnju, onda ćete ići na daleke pute peške.
Stefan je u to vreme bio u stanju da šeta 2-3 km bez problema, a i duže uz malo kuknjave.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kakva kolica? II deo
30.9.2011 12:28:46   
Verus
Drago mi je da si rekla...ma ona sad vec trci ko blesava i prava je skitnica, samo bi negde isla!  Onda cu da cekam i da vidim kako stvari idu: poslednje sto mi treba su jos jedna kolica da 'sede' naokolo.  Hvala Didyuser posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Kakva kolica? II deo
30.9.2011 12:31:45   
New Mom
Verus, i ja sam takva šmekala, kontam da sama sa njih dvoje nema šanse da mogu negde da maknem.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kakva kolica? II deo
30.9.2011 12:34:14   
MarijaBg
Verus, ima da se kupi stepenik sa tockicima, koji se kaci na kolica da starije dete moze da stoji i vozi se user posted image Kad ima ovde, vi tu imate sirok izbor sigurno KLIK

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Kakva kolica? II deo
30.9.2011 12:43:03   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: maslackic

sad gledam na njihovom sajtu,i nema na oko nikakve razlike...

Gae gr gde si ti kupila kolica,citala sam na predhodnim stranama da imas Comby family.




Kupila u Medi u Piramidi. kao što rekoh ko zna koliko puta do sad ne bih ih menjala ni za jedna druga.

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kakva kolica? II deo
30.9.2011 16:50:39   
Verus
NM i ja to kontam...bilo bi zeznuto sama mrdnuti negde...Marija: neko mi je pominjao kolica gde manje dete moze biti u sedistu, a vece stoji ili sedi, kao u nekoj stolici....mozda su ta jeftinija

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Kakva kolica? II deo
30.9.2011 22:06:40   
Didy
NM, Verus, stvarno mislim da vam nisu potrena ta kolica i da ćete fino moći da šetate sa svojom dečicom i bez njih. Deca uznapreduju baš mnogo u tom uzrastu, prosto ćete se iznenaditi na proleće.
Kuma moja ima troje dece. Razlika između dece je po godinu i po. Najstariji ima 3 i po, srednji 2, a najmlađi 5 meseci. Kako se sledeće rodi, tako ovo prethodno izađe iz kolica.user posted image I odlično funkcionišu, stalno negde švrljaju i šetaju.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Kakva kolica? II deo
1.10.2011 21:56:32   
zivka
Verus i jos neko je piato za dodatak za stajanje za starije dete 

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Kakva kolica? II deo
3.10.2011 1:19:48   
saskia
Pozdrav svima. Dvoumim se izmedju kupovine kisobran kolica ova dva modela
Lazzaro
http://www.ishop.rs/upload/thumb330/0174/038178%20Lazzaro%20Auto-sediste.jpg
ima ih u aksi i ne deluju mi lose svidjaju mi se tockovi veliki su, a to mi je bitno jer zivim u neasfaltiranoj ulici, a idu kise, sneg i puuuuunooooo blata user posted image
Pegolini
http://www.pegolini.com/modeli/play.html
model play samo sto ih nema u Nisu pa bi kupovina bila na nevidjeno, nemogu da ocenim koliki su tockovi i td., a deluju mi zanimljivo. Pa me interesuje vase misljenje i iskustva u vezi ovih marki....

< Poruku je uredio saskia -- 3.10.2011 1:26:04 >

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Kakva kolica? II deo
5.10.2011 11:31:20   
kliklik
Od sve bebi opreme koju imamo ja sam jedino potpuno zadovoljna kolicima, sve drugo bih menjala. Kolica imamo Pliko p3 i vrede svaki dinar, jos kad bi malecka htela da sedi u njima duze od pola sata...

(odgovor članu saskia)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Kakva kolica? II deo
13.10.2011 1:49:04   
Dok cekam...
user posted image

Uh meni se ova mnogo svidjaju... ima li neko iskustva sa njima?   A nisu ni skupa, oko 90 eura

(odgovor članu kliklik)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Kakva kolica? II deo
13.10.2011 10:14:30   
Anoniman
NM, Verus, ne znam da li mi je veci sok sto su vam devojcice toliko porasle ili sto vam je trudnoca vec toliko odmakla user posted image

Imate vremena do proleca, taman da vidite da li ce smizle da budu vrednice i da trckaju ili ne. Klince je nekad lako napaliti na neke stvari, tipa da vam budu nezamenjljivi pomocnici u guranju kolica ili tako nesto, pa ce se odluciti vise da setaju. Ja bar sestrinog klinca mogu da podgovorim na mnogo toga. Strasno voli kada mu se da neki zadadtak u kome je on mnogo vazan.

(odgovor članu Dok cekam...)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Kakva kolica? II deo
23.10.2011 12:12:25   
Azra_
Zene, sta mislite o ovim kolicima? Da li je neka od vas imala iskustva sa njima? http://www.justclick.rs/catalog/product_info.php?cPath=41&products_id=2818

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Kakva kolica? II deo
23.10.2011 12:22:52   
Anoniman
Ja sam se dvoumila izmedju PegPeregi i Chicco i uzela ova druga zbog dezena a i ukazala mi se povoljna prilika. Ne znam za taj model, ali ko god je koristio PegPerego ima samo reci hvale. Koliko sam skapirala, po kavalitetu su u vrhu. To bi trebalo da vazi i po nekim cenovnim klasama.

(odgovor članu Azra_)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Kakva kolica? II deo
24.10.2011 10:05:28   
Azra_
Hvala MM. Imam jos vremena, pa cu se valjda odluciti nekako.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here