RE: Kakva kolica? II deo (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


Azra_ -> RE: Kakva kolica? II deo (17.11.2011 12:30:25)

Da li je neka od vas videla ili mozda isprobala kolica marke Inglesina i to Zippy model? Videla sam in ha netu, ne deluju da su losa... Ja sve odlazem da krenem od radnje do radnje i uzivo razgledam sva kolica koja su usla u uzi izbor.




Anoniman -> RE: Kakva kolica? II deo (17.11.2011 12:35:24)

mi smo te inglesina pogledali u radnji, ali nam nesto nisu privukla paznju, mada je prodavac rekao da su dobra. juce smo pokupili nasa cam comi baby [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




maslackic -> RE: Kakva kolica? II deo (17.11.2011 12:41:44)

Inglesina se nama nisu svidela, bili smo mm i ja do Encimencija i tamo nam jedna devoja pokazivala kolica i mm se samo okrenuo kada se uhvatila zanjih...em se klimaju puno levo desno materijal je nesto gadan, a mm u su za oci zapali tockovi i plastika i kaze da za te pare bolje da kupi neka druga, ne znam tacno koji je model bio .

sada se dvoumim izmedju kolica i mrzim sto sam blizanac u horoskopu...




Azra_ -> RE: Kakva kolica? II deo (17.11.2011 12:55:20)

Maslackic, ako ti je za utehu, i ja koja nisam blizanac u horoskopu se dvoumim vec duze vreme. Obicno sam odlucna, ali oko kolica nikako da resim. Kad bi bebe mogle da naprave neku anketu i postave na net da znamo sta im najvise odgovara...




maslackic -> RE: Kakva kolica? II deo (17.11.2011 13:03:32)

ja sam otisla u prodavnicu i rekla sta ocekujem od kolica...i devojka je pokazala i sad sam napravila problem... a taman sam odlucila za Cam Comby Family, a saaad...izgleda da necemo 3 u 1, i izgleda Chicco Living jer su me odusevila kolica,ovako na izgled nisu bas po mom ukusu ali sklapaju se najlakse ,lagana su...skroz su mini kad se sklope...aahhh




Azra_ -> RE: Kakva kolica? II deo (17.11.2011 13:18:15)

Chicoo Living lepo izgledaju, mada ih nisam nikad isprobala.




Anoniman -> RE: Kakva kolica? II deo (17.11.2011 14:02:02)

Maslackic, ako imate mogucnosti da uzmete 3 u 1 uzmite obavezno, definitivno se isplati. Ja naša CAM Comby Family ne bih menjala za 100 drugih!!!




suncica82 -> RE: Kakva kolica? II deo (17.11.2011 22:29:25)

Ima li neko iskustva sa kolicima marke ABC design i Knorr?




Azra_ -> RE: Kakva kolica? II deo (18.11.2011 9:25:34)

Suncice, u Srbiji niko ne radi distribuciju ABC design, tako da ih ima malo ljudi-oni koji su ih nabavili iz inostranstva. Moji kumovi su imali neka ABC sa tri tocka, malo glomaznija za moj ukus, ali kazu da su njima bila ok.




suncica82 -> RE: Kakva kolica? II deo (18.11.2011 10:48:22)

Aaaa ok. Pronasla sam neka, trenutno su snizena i cena im je ok. Trenutno imamo Hauck,mnogo su teska pa nam trebaju neka laksa. U svakom slucaju hvala na odgovoru[sm=smiley1.gif]




Azra_ -> RE: Kakva kolica? II deo (18.11.2011 10:51:55)

Sunci, koja Hauck imate? Ja sam skoro gledala neke modele pa zato pitam.




suncica82 -> RE: Kakva kolica? II deo (18.11.2011 12:55:25)

Imamo Saturn Air i ja sam jako zadovoljna sa njima.Imaju skoro 15 kg i to im je jedina mana [sm=smiley1.gif] Cena im je bila skroz ok,negde oko 150€.




Azra_ -> RE: Kakva kolica? II deo (18.11.2011 13:05:00)

Aha... Tog modela ovde nema, ili ga bar ja nisam vidjala. Valjda cu i ja uskoro doneti odluku po pitanju kolica. [sm=smiley1.gif]




Irence -> RE: Kakva kolica? II deo (19.11.2011 10:50:47)

Azra,ja imam Inglesina zippy kolica.Kupljena su 2005 god.,trenutno se trece dete vozi u njima.Kolica su extra!Kvalitet,lagana su,sklapanje je jednostavno...Uzmi u obzir da su 6 godina stara,verovatno novi modeli su jos bolje uradjeni.Ja sam ih po svakakvima terenima vozila,cak i niz stepenice ih spustam na zadnjim tockovima.Amortizeri i dan danas funkcionisu besprekorno.Slobodno ih uzmi neces se pokajati!




Azra_ -> RE: Kakva kolica? II deo (19.11.2011 13:20:15)

Hvala ti Irence na savetu. Ako budem stigla danas cu razgledati i uzivo, ako ne uskoro cu svakako. Samo ne kapiram u cemu je razlika, ima raznih Zippy modela. Ima INGLESINA Zippy, pa npr Inglesina Zippy Royal,Inglesina Zippy Basilico, Inglesina Zippy Liquirizia i svima je cena razlicita. Na netu nisam nasla detaljnije opise da bih mogla da protumacim u cemu je razlika. Valjda ce mi objasniti u radnji kada budem razgledala.




dugmence -> RE: Kakva kolica? II deo (19.11.2011 17:54:09)

[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]Zdravo svima,
ja sam potpuno nova,juce sam vam se prikljucila.
Sto se mene tice meni kolica jos uvek nisu potrebna nadam se i da ce se to promeniti uskoro ali posto imam oko sebe puno bebaca znam dosta toga.
Azra,ako jos uvek razmisljas o inglesini neces uopste pogresiti narocito kada je u pitanju zippy free,pokazala su se jako dobro.




dugmence -> RE: Kakva kolica? II deo (19.11.2011 18:03:53)

SUNCICE,pitala si za ABC design kolica i reci cu ti da su kolica mrak,odnos kvaliteta i cene je u potpunosti zadovoljen.Cene su im sasvim ok,nisu male ali vrede.Ne znam odakle si, ja ih u BG ne vidjam puno ali kako sam se udala u Rijeci i sad tu zivim ovde su svaka druga kolica ta.I koga god da sam pitala za licna iskustva bili su prezadovoljni.Nadam se da sam ti bar malo pomogla![image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anoniman -> RE: Kakva kolica? II deo (19.11.2011 19:00:46)

Ja sam kupila Chicco living i super su, a uzela sam 3u1 samo zato sto su u Nemackoj kostala kao ovde samo kisobran kolica. Inace bih uzela samo kisobran i neko drugo autosediste. Moja korpa od tih kolica je bila kod sestre prva dva meseca, a sad je VAnja vec prerasla i dala sam i jaje. On a je krupna, nema jos tri meseca a vec ima 6 kg, tako da ce je brzo u drugo sediste jer ce i ovo da preraste (taman Gica dolazi na red [sm=smiley1.gif]). Moja sestra je za prvo dete imala tadasnji model (koji su ukrali iz mog podruma [sm=lev.gif]) i bila je bas zadovoljna.
IZVORNA PORUKA: maslackic

ja sam otisla u prodavnicu i rekla sta ocekujem od kolica...i devojka je pokazala i sad sam napravila problem... a taman sam odlucila za Cam Comby Family, a saaad...izgleda da necemo 3 u 1, i izgleda Chicco Living jer su me odusevila kolica,ovako na izgled nisu bas po mom ukusu ali sklapaju se najlakse ,lagana su...skroz su mini kad se sklope...aahhh





Azra_ -> RE: Kakva kolica? II deo (19.11.2011 19:06:14)

U Encimenciju koji u Nisu jedini radi distribuciju Inglesina kolica u prodavnici nemaju nijedan primerak istih. Moze se naruciti iz kataloga sta zelis, ali to mogu i preko neta. Htela sam da ih vidim uzivo, da ih isprobam, licno sklopim i rasklopim, ovako...ne bih na nevidjeno.
Dakle, potraga se nastvalja.[sm=smiley1.gif]




dugmence -> RE: Kakva kolica? II deo (20.11.2011 20:54:34)

Devojke,molim vas da mi pomogne ona koja ima graso symbio kolica.Volela bi da mi neko napise svoja iskustva sa njima.Jako su mi lepa ali ono sto me buni je da li sportski deo ima nulti polozaj.
I da li neka od vas ima predlog za kolica bez korpe?[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




maslackic -> RE: Kakva kolica? II deo (20.11.2011 22:19:01)


IZVORNA PORUKA: MaliMis

Ja sam kupila Chicco living i super su, a uzela sam 3u1 samo zato sto su u Nemackoj kostala kao ovde samo kisobran kolica. Inace bih uzela samo kisobran i neko drugo autosediste. Moja korpa od tih kolica je bila kod sestre prva dva meseca, a sad je VAnja vec prerasla i dala sam i jaje. On a je krupna, nema jos tri meseca a vec ima 6 kg, tako da ce je brzo u drugo sediste jer ce i ovo da preraste (taman Gica dolazi na red [sm=smiley1.gif]). Moja sestra je za prvo dete imala tadasnji model (koji su ukrali iz mog podruma [sm=lev.gif]) i bila je bas zadovoljna.
IZVORNA PORUKA: maslackic

ja sam otisla u prodavnicu i rekla sta ocekujem od kolica...i devojka je pokazala i sad sam napravila problem... a taman sam odlucila za Cam Comby Family, a saaad...izgleda da necemo 3 u 1, i izgleda Chicco Living jer su me odusevila kolica,ovako na izgled nisu bas po mom ukusu ali sklapaju se najlakse ,lagana su...skroz su mini kad se sklope...aahhh




mnogo je jeftinije uzeti u Nemackoj, prosto ne mogu da verujem kolika je razlika, mislila sam da uzmem bez korpe i bez sedista, ovde su oko 37000 a tamo 250 e i uzecemo sediste od 0~18...
kolica su fenomenalna...




lepotica66 -> RE: Kakva kolica? II deo (20.11.2011 23:24:43)

IZVORNA PORUKA: dugmence

Devojke,molim vas da mi pomogne ona koja ima graso symbio kolica.Volela bi da mi neko napise svoja iskustva sa njima.Jako su mi lepa ali ono sto me buni je da li sportski deo ima nulti polozaj.
I da li neka od vas ima predlog za kolica bez korpe?[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


ja sam htela da uzmem ta kolica ali sam odustala u poslednjem momentu. upravo zbog toga sto je sportsko sediste za preko 6 meseci i nema nulti polozaj  - tako su mi rekli. u aksi ta kolica prodaju kao 2u1 , u kompletu sa AS koje se koristi kada je beba sasvim mala (do 6 meseci). ukoliko imas mogucnosti da ih nabavis u inostranstvu,tamo za istu cenu prodaju 3 u 1 (sa korpom).





Anoniman -> RE: Kakva kolica? II deo (20.11.2011 23:36:38)

IZVORNA PORUKA: dugmence

Devojke,molim vas da mi pomogne ona koja ima graso symbio kolica.Volela bi da mi neko napise svoja iskustva sa njima.Jako su mi lepa ali ono sto me buni je da li sportski deo ima nulti polozaj.
I da li neka od vas ima predlog za kolica bez korpe?[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


Nemam iskustva sa njima ali su mi ona bila prva koja sam htela da kupim. međutim kod nas se uvoze samo kolica i autosedište, ravnu korpu niko ne uvozi a kolica su za decu od 6 meseci tako da sam odustala.

Inače, što se tiče korpe, ja je uvek i svima preporučujem, mi imamo skoro 5 i po meseci i tek ću sutra da je skinem i montiram sedište a do sad smo se navozali, naljuljali, služila nam je kao kolevka kad negde odemo, u njoj je spavala kad nigde drugde nije htela. I daleko je udobnija za bebu koja ne sedi jer se beba ne vezuje pa može da leži i na boku i na leđima i da uživa u svim pozama. Neuporedivo je konfornija od običnog sedišta. Sad je skidamo jer smo počeli da sedimo i treba nam da svet gledamo iz drugog ugla, a korpa ide u plakar da čeka drugo dete...




dugmence -> RE: Kakva kolica? II deo (21.11.2011 22:34:44)

Devojke ako neka od vas slucajno ima peg perego GT3 ili SKATE nek mi napise svoje misljenje.
HVALA!




serendipity -> RE: Kakva kolica? II deo (23.11.2011 7:17:55)

Eto, doslo je vreme da se i ja zainteresujem za ove stvari... sad smo na pola i polako treba donositi odluke.
Kod nas je izbor spao na dva slova: Chicco Trio Enjoy Fun i Cam Combi Family... i tu sam stala... ne znam sta dalje. Videla sam na Cam-ovom zvanicnom sajtu da su izabacili nove modele za 2012, ali nisam sigurna da mi se svidja rucka iz jednog dela.
Ima neko neki komentar da pripomogne? [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>