|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Usisivač
25.4.2020 1:24:52   
Bossy
Niste probale stapne, zato ih ne volite.😁

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Usisivač
25.4.2020 2:42:04   
dunja RR
Gocić, izvini, baš me zanima, iskreno, šta je tačno nezgodno? :)

Kod štapnih usisivača, ne znam šta bi moglo biti nezgodno, pa čak eto bitna stavka, nema savijanja, koga boli kičma, a sve nas čekaju problemi sa kičmon, nekada ..

Ja sam ga kupila prošle godine kada sam bila jako bolesna, noga tj. stopalo mi je bilo utrnuto skroz, mesec dana, a ruke i noge su trnule u naletima, da nisam telefon mogla držati a kamoli dete. Ne znam ni danas od čega je bilo, radila analize sve moguće .. teže bolesti nsu, sve sam proverila, ispade da je možda do kičme, koja me inače ne boli nikada. Trnem i sada pomalo, ali ne toliko kao tada. Desi se tek tek.

Ovaj usisivač je zakon za kičmu, ne znam zašto bi bio nezgodan, eto, zanima me.

IZVORNA PORUKA: gocic

Ne volim ja te stapne.. to mi je nezgodno.




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Usisivač
25.4.2020 8:06:43   
jess021
Moja drugarica ima Bosch stapni i prezadovoljna je. Ja sam se tako zeznula, ne smem pred mm da priznam😉


Imala sam Samsung sa posudom i bio je odlican, kad je crkao ja odmah htela da kupim drugi a blizu mi je Gorenje prodavnica. Kupim Gorenje sa kesom, bas je los. Em je bucan, nista posebno ne usisava a ciscenje te kese me bas nervira. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Usisivač
25.4.2020 9:17:48   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Bossy

Niste probale stapne, zato ih ne volite.😁
Moguće.😀


(odgovor članu Bossy)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Usisivač
25.4.2020 10:18:50   
ivaMark
Da upisem i ja svoj usisivac 😅😅

Rowenta, sa klasicnom kesom koja se baca kad se napuni...ultra silence....milina dok usisavas..

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Usisivač
25.7.2020 12:35:35   
branki*
ja definitivno kupujem stapni.zbog prostora i jednostavnosti.samo ne znam koji cu.gledala ovaj dunjin.ko jos ima od vas stapni usisivac?pisite iskustva i model.ja bih mogla da dam oko 13000,jer sam mislila da ga ja kupim,sem ako mm ne odluci drugacije.da li je razlika samo u trajanju baterije ili?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Usisivač
25.7.2020 12:51:10   
Mirko Svirko
Moja drugarica kupila stapni na nekom snizenju. Kaze odusevljena je.

Pitacu je koji..

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Usisivač
25.7.2020 13:20:45   
mati
Videh temu i setim se da nam je crko usisivac... Gledala sam nesro, ali ja se slabo razumem u to...
Ovaj mali Vox, bas nam je posluzio...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Usisivač
15.9.2020 21:44:32   
emicaa
IZVORNA PORUKA: Queen Lady

Mozda nije pitanje za ovu temu, ali cu svakako pitati. Ako vec ima tema, slobodno prebacite. Da li neka od vas ima usisivac karcher i kakva su vam iskustva? Pre jedno dva meseca je dolazio neki decko da drzi prezentaciju za neki usisivac koji je ujedno i preciscivac vazduha i ima jos mali milion stvari, ali je skup kao djavo. Za vreme prezentacije je pokazao kako usisvac dubinski cisti namestaj, podove, bla bla, da ne duzim ja sam se slogirala kada sam videla sta je sve usisivac izvukao i to na maloj povrsini. Nudili su nam vise mogucnosti za placanje, ali smo na kraju zbog kredita koje imamo i zbog cele situacije ove godine odlucili da ga ne kupimo. Posle toga sam malo iscitavala na netu za usisivace za dubinsko ciscenje i vidim da ovaj Karcher hvale. Pa me zanima da li ga neka koristi ili neki slican, koji stvarno moze da usisa i mrave iz zemlje ako treba user posted image




_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Usisivač
25.12.2020 13:57:55   
Bojjana
Molim vas moze li pomoc oko izbora stapnog usisivaca, a da nije preskup. Razmisljam da kupim Ali ne znam Koji. Gledam u tehnomaniji neke Gorenje I Bosh do 20.000 din. Moze naravno I jeftinije☺. Meni bukvalno treba Samo za parket da pokupi mrve I one mace od prasine sto se skupi Po uglovima. Ne treba mi za tepihe I neko ozbiljno usisavanje. Hvala☺


(odgovor članu Bossy)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Usisivač
25.12.2020 14:00:11   
mama Jo
Mi smo skoro gledali neki Bosch, ta cena recimo kao sto si spomenula. Objasnio nam je da takav usisivac i jeste za tako nesto, tesko da moze lepo tepihe da usisa. Bas cu pronaci model pa stavljam u temu ovde.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Bojjana)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Usisivač
25.12.2020 14:04:16   
jess021
Bosch ili Samsung, nemoj Gorenjse. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Usisivač
25.12.2020 14:17:44   
emicaa
Ja bih Bosch.Ne znam,ja od tih staonih priznjem samo dyson ali je on bezobrazno skup.Mada radi posao,vuce kao lud



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Usisivač
25.12.2020 14:20:32   
Bojjana
Hvala, slobodno mi stavite I marku I model ako ste sa odredjenim zadovoljne. Znaci Gorenje da ne gledam vise. Videla Sam na tehnom. da za neki Gorenje su kao stavili 5 zvezdica pa me je to privuklo. Ono sto me zanima da li se baterija kod njih vadi pa Samo nju punis. Mislim ne Mora ceo usisivac da stoji na punjacu. To mi je bitno zato sto je mali stan pa da ne preskacem I njega. Bukvalno mi treba za parket I plocice ne za tepihe. A videla Sam u top shopu I neki Rovus sa kablom za 5.000 din. Verovatno bi I on bio dobar za to sto mi treba Ali plasim se da ne crkne brzo ne znam kakva je to marka. Ipak da nude malo kvalitetniji. Bas sam u nekoj zabuni😔.


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Usisivač
25.12.2020 14:25:30   
Bojjana
Da me ne shvatite pogresno, nemam nista protiv ako moze I tepihe da usisa nego Sam shvatila da nisu za to. A meni prvenstveno treba za parket I plocice. Za tepihe imam standardni usisivac I muz to temeljno usisava. A meni treba za skoro svaki dan za ove sitnije stvari. Imam problem sa ledjima I ne mogu onaj da vucem svaki dan Po kuci ili svaki drugi dan... Mrva ima non stop.


(odgovor članu Bojjana)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Usisivač
25.12.2020 14:26:51   
Sanjica26 RR
Bojjana, pisala je Dunja gore o stapnim usisavacima i prezadovoljna je.

(odgovor članu Bojjana)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Usisivač
25.12.2020 14:41:11   
Bojjana
Videla Sam on mi je malo skuplji oko 29.000 din. Videla Sam da imsju sada Bosh od 12.000 do 22.000 din to bi doslo u obzir. Ako neko za njih I''ma preporuku ako ne onda videcu sta cu.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Usisivač
25.12.2020 14:53:09   
dunja RR
Moj štapni Bosch je toliko jak, da usisa tepihe bolje od bilo kog usisivača koji sam ranije imala. S tim što ima tri nivoa jačine, ja uglavnom koristim 2. nivo, u 90 % slučajeva, a 3. nivo (najjači) koristim samo za onaj čupavi tepih, i iz njega sve izvuče. 3. novo troši najviše bateriju pa ga izbegavam, jer je 2. nivo sasvim dovoljan.


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Mi smo skoro gledali neki Bosch, ta cena recimo kao sto si spomenula. Objasnio nam je da takav usisivac i jeste za tako nesto, tesko da moze lepo tepihe da usisa. Bas cu pronaci model pa stavljam u temu ovde.



< Poruku je uredio dunja RR -- 25.12.2020 14:55:49 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Usisivač
25.12.2020 14:57:40   
dunja RR
Ja sam i dalje zaljubljena u moj Bosch, kao i prvog dana user posted image
Bukvalno mi je antistres terapija, a mrvicu nemam nikada u kući, ceo stan usisam za čas, i to nekoliko puta dnevno user posted image (o da, moram, pored ovog mog dvojca, koji samo stvara mrve.)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Usisivač
25.12.2020 15:01:25   
dunja RR
Bojana evo link, sada je oko 25.000, na akciji je.

IZVORNA PORUKA: dunja RR

BCH625LTD
Ja mislim da jeste taj što je Anči rekla, evo ga KLIK
I dodatke sam platila olko 1.800 čini mi se, ima to crevo sa nstavkom za ćoškove, za ispod nameštaja i za mebl.

Nego na njemu samom nemam oznaku nikakvu, pa me nervira, ali mislim da jeste taj.

Skoro duplo je jeftniji od istog takvog koji drži 75 min.



< Poruku je uredio dunja RR -- 25.12.2020 15:02:00 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Usisivač
25.12.2020 16:13:01   
Bojjana
Dunja mnogo ti hvala, sad cu odmah pogledati!!

Kazi mi Samo da li se baterija izvadi pa se Samo ona puni ili ceo Moras da stavis na punjenje.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Usisivač
25.12.2020 16:16:27   
dunja RR
Bojana, veruj mi prosto skroz, usisivač stoji, on je uvek stojeći, samo ga približih utičnici i staviš punjač, isto kao mobilni. Nema ništa da se vadi, samo u sekundi povežeš sa utičnicom. Ja ga uglavnom ostavim preko noći da se ceo napuni, treba mu neka 3 sata recimo, ako je skroz prazan da se ceo napuni. A ako mi se nakada isprazni, a treba mi hitno, stavim ga kratko da se malo napuni baterija, čisto da trenutno usisam, pa ga posle noću stavim da se ceo dopuni.

< Poruku je uredio dunja RR -- 25.12.2020 16:19:55 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Bojjana)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Usisivač
25.12.2020 17:14:04   
Bojjana
Dunja hvala svidja mi se, pogledala Sam ga. Verovatno cu se za njega opredeliti. Zbunilo me to sa baterijom zato sto sam negde videla na nekoj slici da se Samo baterija izvadi iz aparata I ona prikljuci.. Ali nema veze. Hvala Jos jednom znacile su mi ove informacije. Inace muzu Kada sam rekla sa usisivac Sam stoji izmedju ostalih stvari..reko je ...NE VERUJEM TI...☺


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Usisivač
26.12.2020 12:44:29   
veselicaa
I mi gledamo da kupimo neki usisivač,samo za dečije sobe,isto bi neki stojeći,ručni,imamo već Samsung koji odlično usisava.

(odgovor članu Bojjana)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Usisivač
26.12.2020 14:56:09   
Bojjana
Uzela sam ovaj sto je I Dunja☺. Nadam se da ce nas sluziti dobro. Hvala na informacijama.


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here