RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


choopa choops -> RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne? (20.9.2011 17:00:19)

IZVORNA PORUKA: ribizla

Mislim da muskarcima uopste nije bitno da li sam ja bila sa nekim u braku i da li imam dete , za ove ostale koji od muskog imaju samo brkove ne znam  [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]   Verovatno njihov strah od obaveza prema `tudjem` detetu ima korene u sredini iz koje su .. 

[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Brisani korisnik -> [Obrisana poruka] (28.2.2012 12:35:58)

[Sadržaj poruke je obrisan]




wivern -> RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne? (22.10.2016 13:08:16)

Sva sreca pa se svest nasih muskaraca dosta promenila.
Mada jos uvek ima komentara tipa "tesko da ces naci nekoga ko ce da podize tudje dete, pa nijedan muskarac nije lud to da radi"
Srbi polako izlaze iz pecina i to je ono sto je ohrabrujuce.





branki* -> RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne? (22.10.2016 13:19:00)

pa,sad....u nasoj sredini nisu bas najpozeljnije partnerke,ali se jeste promenilo dosta toga tom pogledu nabolje.




Buba Mira -> RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne? (22.10.2016 16:01:15)

Ne bih da zvučim bezobrazno, ali to je i do žene, žena. Evo, ja sam relativno kratko bila sama nakon razvoda. Ja, raspuštenica, sa malim detetom, pa eto "ugrabih" mladog momka, neženju, lepog, zgodnog. A pored mene ko na tacni, mlađe, zgodnije, same, bez "repova", što narod kaže. I eto, opet ja u ozbiljnoj vezi, a one same. Nisu odabrane. Nisu ni registrovane. Zašto? Zašto i kako "raspuštenice" odvuku tipa, a slobodne ne?
E pa drage moje slobodne, ponekad nismo mi raspuštenice Bogom dane, već nam je slobodna konkurencija loša. Imajte i to na umu.
I zato što smo nakon poraza zvanog razvod naučile da volimo sebe. Jako. Sebično. I tako tražimo da nas vole, tako zračimo.
Izabrane smo i zato što znamo šta želimo, nakon što nam je neki pre sadašnjeg pokazao šta ne želimo.
Zato što jasno pokažemo smo jednom trpele s*anja, i više nikad.
Zato što ne gubimo vreme, a i znamo da prepoznamo ko nam oduzima vreme.
Ima tu još mnogo toga.
I da, raspuštenica (o, ogavnog li naziva) je žena koja se sama raspustila. To je moja definicija. Raspustila se stega, osuda, lošeg života, uzela svoje dete za ruku i put pod noge. To je najhrabrija žena na svetu. Ja znam mnoge slobodne koje ne smeju ni liftom da idu same a ne životom.

I za kraj - moj ex viđa SVOJE dete dva puta mesečno. Živi na 15 min od nas. Kao lav se borio da alimentacija ne bude veća od 7000 din.

Moj sadašnji viđa MOJE dete svaki dan. Kada ja radim, oni su zajedno u šetnji, napolju, voze bajseve, igraju se. Provode vreme zajedno, smeju se, uživaju. Vole se. Vole me. I to nije ništa čudno. To je samo ljubav. Normalna ljubav.

I ja je zaslužujem. [sm=smiley27.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne? (22.10.2016 16:18:13)

Heh zavisi koliko dece ima...
Ja se stalno zezam ko bi mene sad sa troje dece da se razvedem..taj bi se bas upustio u avanturu [sm=smiley1.gif]




Buba Mira -> RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne? (22.10.2016 16:20:34)

Bolje žena koja vodi računa o troje dece nego ona sama koja ne ume ni o sebi da brine. [sm=smiley1.gif]




choopa choops -> RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne? (22.10.2016 16:30:21)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Heh zavisi koliko dece ima...
Ja se stalno zezam ko bi mene sad sa troje dece da se razvedem..taj bi se bas upustio u avanturu [sm=smiley1.gif]



ASN, mene bi možda jedino neki iz Laze Lazaerevica, koji je vec navikao na ludilo [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Bravo za samohrane roditelje koji su nasli normalnog partnera [sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne? (22.10.2016 21:25:35)


IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Heh zavisi koliko dece ima...
Ja se stalno zezam ko bi mene sad sa troje dece da se razvedem..taj bi se bas upustio u avanturu [sm=smiley1.gif]



ASN, mene bi možda jedino neki iz Laze Lazaerevica, koji je vec navikao na ludilo [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Bravo za samohrane roditelje koji su nasli normalnog partnera [sm=bravo.gif]

Pa bas tako [sm=smiley36.gif]

mada ako su deca vec velika, mozda da .. ako su obe strane ispunjene po tom pitanju.




wivern -> RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne? (23.10.2016 0:51:32)

Bubo [sm=smiley20.gif] to je to, sve si lepo objasnila.




isidora88 -> RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne? (23.10.2016 12:35:30)

Mislim da je retkost naci muskarce koji ce biti kao bubin, tj.da gledaju i vole decu kao svoju a ne zato sto su "primorani"
Da se razvedem mislim da bih bila bas oprezna sa upoznavanjem muskaraca sa decom, tj.odmah bih im dala do znanja da ocekujem da postuju moju decu, ako imaju predrasude ili bilo sta slicno od onog naseg zatucanog mentaliteta, ne bih nista ni pocinjala sa tom osobom.
Bravo bubo za izbor[sm=bravo.gif]




Dragce86 -> RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne? (17.9.2017 14:36:48)

Ako zele avanturu, broj dece ih ne opterecuje, a ako su zreliji i ozbiljniji, jeste im bitno bar sto se tice naseg podrucja. Ako su mladi, naivni i neiskusni a uhvate iskusnu zenu i zaljube se, cao-zdravo, moze ta zena imati i 5-oro dece, nece nista videti dalje od nosa :P




krin 40 -> RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne? (17.9.2017 14:43:35)

Meni se i od prideva "samohrana" diže kosa na glavi.Ne vidim razliku izmedju razvedenog muskarca i razvedene zene ako oboje zajedničkim zalaganjem gaje
decu.Ako prvi "valja" za brak "šta fali i njoj?!




Dragce86 -> RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne? (17.9.2017 15:01:51)

Slazem se sa Krin, apsolutno! Ko moze kome da sudu, svi cemo kod Boga na pravdu njegovu..ne vidim sto je neko razveden gori ili onaj nerazveden bolji...




krin 40 -> RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne? (17.9.2017 15:10:36)

Baš tako.Pa sve smo ovde majke i svakoj od nas moze da se desi razvod.Šta to znači? Da sam manje vredna?Roba sa greškom?bzv..Šta zračiš to i privlačiš.Ako
razvedena žena sebe ne doživljava kao manje vrednu sve ostalo "dodje na svoje mesto"




Tatjana.87 -> RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne? (17.9.2017 15:17:40)

Znam dosta slučajeva u mojoj okolini koji su uspešno pronašli drugu,treću sreću i i imaju po dvoje dece iz prethodnog braka i jedno zajedničko,nećete verovati ali savršeno funkcionišu čak sam do skoro mislila da je svih petoro jedna mama rodila[sm=smiley1.gif]




krin 40 -> RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne? (17.9.2017 15:19:48)

Naravno da verujem..upravo o tome i pišem.Svako ima pravo da kroji svoj život prema svojoj meri




Dragce86 -> RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne? (17.9.2017 15:31:19)

Na ovom Balkanu treba vise tolerancije, lako je osudjivati, a nikad ne znas kad se tebi nesto moze desiti...




branki* -> RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne? (6.6.2020 13:10:28)


IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Bolje žena koja vodi računa o troje dece nego ona sama koja ne ume ni o sebi da brine. [sm=smiley1.gif]

ovo jeste tacno.i tako je.ta zena je sposobnija i umesnija.ali i dalje mislim da muskarcima u srbiji vise prija ona nesposobna ,a bez repova u smislu bivseg braka i dece...a,mozda ih se i plase malo.




Mirko Svirko -> RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne? (6.6.2020 23:09:08)

Moguce,Branki.. 

Ili se vode onim "da je bila dobra odrzala bi brak"...To je nesto sto sam skoro cula.A nema veze sa vezom. Za brak je potrebno dvoje,za svadju dvoje.. 




branki* -> RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne? (6.6.2020 23:10:41)

Da,a ja skoro procitala-za brak je potrebno dvoje,za razvod jedan.





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]