|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi sa prekomernom kolicinom hrane
10.2.2015 20:23:39   
Ivanka 75
Ja lično mislim da kod dece hrane nikad dovoljno, ako su gladni tražiće i uvek neka jedu koliko hoće. To se ne odnosi na slatkiše.
Ako neće da jedu ne treba terati, ogladneće pa će tražiti.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Problemi sa prekomernom kolicinom hrane
10.2.2015 20:45:59   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75


Ako neće da jedu ne treba terati, ogladneće pa će tražiti.

Apsolutno se slazem,ja moje nikada nisam terala da jedu i uvek kada ogladne traze same.Ali volim da vidim dete sa dobrim apetitom valjda jer moje nikada nisu bile lude za jelom,cak ni za slatkisima.E jedino su lude za jagodama kada stignu u basti,to je jedina stvar koju jedu u nenormalnim kolicinama i uvek traze jos user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Problemi sa prekomernom kolicinom hrane
10.2.2015 23:21:18   
bubulence
i ja se slazem da ne treba terati.
ali mi imamo problem slican Olginom, jede vise puta, kolicinski mislim da je mnogo ali je E i buckasta. ima oko 20-21kg...
slatkise i jede i ne, da joj dam tonu pojela bi, ali se kod nas slatko jede samo posle rucka i ne svaki dan.
vec sam pisala da jede voce i povrce u ogromnim kolicinama, e sada tome dodajemo i hleb.
najveci problemje kada negde odemo, ne zna da se kontrolise, jede dok joj se ne smuci. zato sto zna da kod kuce svega toga nema, tipa smoki, stapici, cips, cokolade i td... ustvari ima ali joj ne dozvoljavamo...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Problemi sa prekomernom kolicinom hrane
10.2.2015 23:26:22   
Didy
IZVORNA PORUKA: bubulence

i ja se slazem da ne treba terati.
ali mi imamo problem slican Olginom, jede vise puta, kolicinski mislim da je mnogo ali je E i buckasta. ima oko 20-21kg...
slatkise i jede i ne, da joj dam tonu pojela bi, ali se kod nas slatko jede samo posle rucka i ne svaki dan.
vec sam pisala da jede voce i povrce u ogromnim kolicinama, e sada tome dodajemo i hleb.
najveci problemje kada negde odemo, ne zna da se kontrolise, jede dok joj se ne smuci. zato sto zna da kod kuce svega toga nema, tipa smoki, stapici, cips, cokolade i td... ustvari ima ali joj ne dozvoljavamo...



Ima, al za mamu i tatu. user posted image

Kod nas je situacija identična kao kod Bubi.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Problemi sa prekomernom kolicinom hrane
11.2.2015 6:46:33   
Misha i Ljisha
Ja imam primer iz okoline. Jedan decak kad dodje u goste u sekundi npr smaze celu jafu, punu kesu smokija ma sve sto mu das zato sto to roditelji kuci nikad ne dozvoljavaju da jede. To je greska.

Evo ja imam svega u kuci. I cokolade i kuvane i mlecne, i keksa, i stapica, i cudesa. I nije sve to za mamu i tatuuser posted image . Hocu reci da detetu treba dati da ne bi bio "zeljno". Umereno naravno i ne svaki dan, ali dovoljno da kad negde ne od ne prozdere sve sto mu se nadje na stolu. I mi taj problem stvarno nemamo. Istu sam logiku imala npr i za flomastere. Kad odemo kod nekog i vidi flomastere to je opsti haos samo se za njih zalepi, isara se i td. I ja joj kupim flomastere. Jedno vreme se sarala u kuci, ma samo s njima crtala, a sad....Sad joj je opet svejedno da li je bojica ili flomaster. Hocu reci da sto vise roditelji nesto brane deca to vise zele i hoce. Sto se tice hrane i svega. I to mi je naravno savetovala moja majka. Kaze daj joj da kad negde odete ne bude da ne zna sta je dostauser posted image . I eto zena u pravu. A ovog malog kad vidim krstim se i levom i desnom iskreno da vam kazem. I kad nam i dodju neka deca ja uvek stavim voce na tanjiric, stavim grisine, suvo grozdje, neki keks,dobiju sok. Pa majku mu to su deca. Kao mi nismo jeli sve to?

Ili npr primer. Za vreme devedesetih secam se tata kupi banane mi u kolima smazemo SVE banane do kuce. Dzaba on nama govori ostavite da imate i za sutra kad smo mi bili zeljni bananauser posted image . To je prosto sve decije. Nadjite dan ili termin u danu kad mozete detetu da date tako nesto i to je to. Nekad ce hteti nekad nece. Ali taj momenat da ste vi ponudili to isto kuci znaci da dete nece jesti kao pomahnitalo kad ode u gosteuser posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Problemi sa prekomernom kolicinom hrane
11.2.2015 8:18:44   
veselicaa
Meni je mnogo zao kada vidim da ljudi detetu kazu da treba manje da jede.Cerkica od moje zaove je bila bucko kao mala i secam se da su joj moja svekrva i zaova stalno pricale da manje jede.Eeeej detetu od 4,5 godina koje jos posle toga place user posted image .Uvek sam ih opominjala da to ne rade ali slaba vajda.Sada ima 13 godina,drzi dete neku suludu dijetu,smrsala je dosta plus je porasala i mogu samo da zamislim kako je to lose za nju.Cesto dolazi kod nas u goste i ja i mm se cudimo kako malo jede,ali ona nema namere da odustane a primecujem da se i zaova brine.Zato sam ja stava da ne treba ni braniti ni previse nuditi samo napraviti dobar raspored obroka,kuvati sto vise i deca tako steknu dobre navike u ishrani.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Problemi sa prekomernom kolicinom hrane
11.2.2015 8:33:23   
bubulence
ljiso to zavisi od deteta. naravno da smo probali sve to da joj damo i kod kuce, ona onda sedne i jede sve dok ima na stolu... dam ja njoj stapice, ribice, plazmu ali joj ogranicim i nema potrebe da jede svaki dan. jesmo li mi kao deca imali to svakodnevno? .nismo... kao ni slatkise... a i sta ce joj to kada ona za uzinu pojede po 3-4 mandarine + 3-4 kivija, od jednom. bez forsiranja.
ja nemam problem sa tim sto ona lepo rucka, neka je, samo sam protiv toga da pojede po celu cokoladu od jednom. a kada odemo u goste smaze sve sto nadje a to neretko stvarno bude cela cokolada. i dzaba sto mi ne dozvoljavamo, ljudima bude zanimljivo sto ona voli da rucka i sto sve mljacka koliko uziva i onda se samo svadjamo...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Problemi sa prekomernom kolicinom hrane
11.2.2015 9:36:08   
Olga75
e pa to sto Bubulence kaze , kad pojede vockice nista joj ne treba cokolada ili smoki
mada Ema je jos mala , sad ce ona na kojekakve aktivnosti pa nece da bude bucak ( nema ni na koga )
Ja se iskreno vec mesecima mucim sa ovim , gledam , procenjujem , razmisljam , velika je grehota ne dati detetu da rucka pa da place zbog toga ali ne mozde ni da se trpa dok stane
evo sad njen jucerasnji saldo user posted image
u vrticu je klopala sto je klopala , kod kuce tanjir supice od povrca sa knedlama , dve kasike krompir pirea , pola bataka , banana , kivi , dva belvita keksa i za veceru cetvrtina male lepinje sa pavlakom i cetiri kisela krastavca user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Problemi sa prekomernom kolicinom hrane
11.2.2015 9:45:31   
Figaro88
Olga pa to uopste nije puno.Sin mog brta je kod mene prekljuce pojeo tri virsle za dorucak,jugurt,hleb,kecap,pa za rucak sest cufti,tri kasike pirea,salatu nije hteo,posle toga je pojeo i parce torte.Onda mi je brat javio da je jeo opet kuci,a i vecerao je user posted image Nije debeljuca,deca trce,igraju se,potrose to sto pojedu.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Problemi sa prekomernom kolicinom hrane
11.2.2015 10:01:58   
choopa choops
Moj sestrić (10g) ima ovaj problem. Sad već očinje i da se deblja. Roba počinje da mu bude mala. A sve mu je bilo dozvoljeno, hrani se zdravo čitavo vrijeme, ali uz to pojede baš dosta slatkiša, slaniša, voća...svega. A kao za baksuz ima problema sa bronhitisom, i nije uopšte zainteresovan za neki sport tipa fudbal gdje bi mogao dobro da se istroši. Ide na plivanje, ali ne pomaže mu puno. Nekako mi ga bude žao jer je inače i niži rastom, pa se bojim da ne ostane tako, jer sad ulazi u pubertet pa da mu ne bude teško user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Problemi sa prekomernom kolicinom hrane
11.2.2015 10:15:08   
bubulence
o ima Ema na koga da bude buca. na mene na primer. vrhunac mi je bio u 7. razredu odnovne skole kada sam imala 78kg user posted image . sada sam imala tek malo vise kada sam otisla na porodjaj...
neka deca jedu i slatko i slano, ali mora da postoji granica u svemu...
Olga to sto si ti nabrojala da je Marija pojela je po meni gornja granica. nije mi prejedanje ali daleko od toga i da je malo. a opet kada razmislim, pa bolje da jedu nego da ih molimo, kumimo, teramo... mnogo je veci problem kada nece da jedu...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Problemi sa prekomernom kolicinom hrane
11.2.2015 10:16:58   
Trcosava
Olga, kažeš mnogo jede? Kad sam bila u bolnici, mm kupio roštilj za njih dvoje. Ana je pojela: 6 ćevapa, pljeskavicu i jednu ljutu kobasicu! Bez hleba naravno. Ana je visoka, ali ili ovi nisu normalni što prave odeću ili je moje dete debelo. Pola stvari ne može preko guzice. Struk isto.
Slatkiši tako tako. Voli cedevita bombone i te forice. Čokolada nije tako wow, grickalice voli, ali ne kupujemo to toliko. Retko kad traži smoki, pa joj tad i kupim. U vrtiću jede, ali joj kući ne dajem ručak ponovo.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Problemi sa prekomernom kolicinom hrane
11.2.2015 10:39:09   
Modessty
Olga bre pa sve to što je pojela nije mnogo! Još je ona i aktivna, ide na balet i na aikido. Super je ona!

IZVORNA PORUKA: bubulence

o ima Ema na koga da bude buca. na mene na primer. vrhunac mi je bio u 7. razredu odnovne skole kada sam imala 78kg user posted image . sada sam imala tek malo vise kada sam otisla na porodjaj...
neka deca jedu i slatko i slano, ali mora da postoji granica u svemu...
Olga to sto si ti nabrojala da je Marija pojela je po meni gornja granica. nije mi prejedanje ali daleko od toga i da je malo. a opet kada razmislim, pa bolje da jedu nego da ih molimo, kumimo, teramo... mnogo je veci problem kada nece da jedu...


Bubi veruj mi da je strašnije kad dete NEĆE da jede. I ne samo to što neće da jede nego štoneće ni da proba nove stvari! Sa Danilom je bio i danas je problem oko hrane. Nikola hoće sve da proba i hoće da pretera recimo sa čokoladom i smokijem. ALi lakše mi je da sklonim sve to sa stola i ne dam mu nego da ga kao Danila kumim i molim i kažnjavam - samo da bi jeo bar nešto! Mi smo bre bili srećni kad je Danilo pojeo svoju prvu jafu! user posted image Zvuči ludo jer obično roditelji ne daju deci slatkiše, ali on ništ anije hteo. Danilo i daljene jede ni smoki ni lizalice ni bombone.... I možeš pred njim da jedeš šta hoćeš njega je baš briga!
Nikola je druga priča. On tačno zna šta voli a šta ne. Uglavnom sve jede ijede više puta dnevno po malo. Hoće sve da proba i to je još jedan plus. Ako nešto smatram da ne treba da jede ili mu je dosta, ja to jednostavno sklonim i kažem sve si pojeo nema više.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Problemi sa prekomernom kolicinom hrane
11.2.2015 10:43:13   
branki*
ja imam drugi problem,tj isti kao mod sa danilomuser posted image ali,da hoce da jede,mislim da mu ne bih ogranicavala jos uvek,samo bih se trudila da budu manje kaloricne stvari,ne bih zaprzavala,manje masnoca i secera u jelima,manje hleba,slabije kupovala grickalice,ali mi bzv da mu smanjujem porcije za obroke ili tako nesto.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Problemi sa prekomernom kolicinom hrane
11.2.2015 11:01:24   
Olga75
pa kako vi zaprzavate ? mislim to je kod mene jedna kasika ( bukvalno jedna ) ulja , pola kasicice brasna i pola kasicice crvene paprike , mislim da to nije neka prevelika kolicina masnoce i brasna na paprikas user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Problemi sa prekomernom kolicinom hrane
11.2.2015 11:03:30   
Modessty
i ja tako ko ti Olga

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Problemi sa prekomernom kolicinom hrane
11.2.2015 11:04:59   
branki*
ja tako kao i ti olga,ali sad ponekad kuvam skroz bez zaprske,samo ukuvam i zacinim,ili kad przis da bude manje przenje ,a vise dinstanje ili da cesce peces u rerni na onim tepsijama bez masti ili da se kuva na pari...pricam napamet,kako bih ja,jer se ja nisam susretala sa ovom dilemom...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Problemi sa prekomernom kolicinom hrane
11.2.2015 11:10:29   
Olga75
"przovani krompir "( przeni - ja ne znam da napravim pomfit ) joj je slaba tacka ali time je castim
pohujem u pecnici , jede svo povrce , cak i presan celer
ali stalno nesto zvace user posted image
svaki dan ima neke aktivnosti ( ponedeljak i sreda balet , utorak , cetvrtak i subota aikido ) pa nije narasla guza ali da to nema ja ne znam
sad ima 23 kg , ja sam u njenim godinama imala 18

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Problemi sa prekomernom kolicinom hrane
11.2.2015 11:25:49   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Olga RR

sad ima 23 kg , ja sam u njenim godinama imala 18


mm je sa 17 krenuo u skolu...
Mod pa to i ja kazem, gledam od devera cerkicu, sada ima dve ipo godine ali ona je od rodjenja odbijala mleko, nije bilo sanse ni da sisa ni da pije na flasicu, ni na spric. kasice nije htela, pahuljice, ma nista., evo sada sa dve ipo godine ima jedva 10kg, a samo oni znaju kroz cega su prosli. zato sam sa te strane srecna sto hoce da jede ali opet ne bih volela da bude gojazna.
p.s. Ema je doruckovala u 9 kiflu i pola kiselog mleka, sada je pojela 3 jabuke i pita kada ce biti rucak user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Problemi sa prekomernom kolicinom hrane
11.2.2015 11:30:46   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Olga RR

sad ima 23 kg , ja sam u njenim godinama imala 18

Olga, L ima oko 21-22 kg, a premršava je. Većina djevojčica njihovog uzrasta ima i preko 25kg! Meni ne izgleda da M ima problem, naprotiv! Izgleda taman kako treba...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Problemi sa prekomernom kolicinom hrane
11.2.2015 11:33:45   
Modessty

IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: Olga RR

sad ima 23 kg , ja sam u njenim godinama imala 18

Olga, L ima oko 21-22 kg, a premršava je. Većina djevojčica njihovog uzrasta ima i preko 25kg! Meni ne izgleda da M ima problem, naprotiv! Izgleda taman kako treba...


Baš tako! I meni Marija izgleda fenomenalno! Mislim da ne treba da brineš.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Problemi sa prekomernom kolicinom hrane
11.2.2015 13:02:52   
jess021
Ja mislim, iako jos nemam decu, da to nema veze da li im branite ili ne, vec da je to jednostavno do deteta.
Od moje sestre stariji sin, ima 12 god, obozava da jede, stalno trazi nesto, nebitno da li slatko ili slano. Sva sreca pa je visok i trenira kosarku, ali takav je oduvek, leti malo smrsa, zimi se ubuci i tako u krug. Kad dodje kod mene isto tako, dok se ne pojede ne ostavlja. Iako nije gladan, ako nesto ima na stolu on to mora pojesti.
Mladji susta suprotnost, moras ga terati za svaki zalogaj. Cak je bilo situacija dok se stariji tusira da mladjem napravi plazmu, a ovaj grebe po serpi i onda ovaj iz kupatila vice mama jel` to bata jede plazmu? Da poludis, jednom branis, a drugog teras da jede.
Ne brane im da jedu slatkise i grickalice, ali ne daju im ni da preteruju.

< Poruku je uredio jess021 -- 11.2.2015 13:03:32 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Problemi sa prekomernom kolicinom hrane
11.2.2015 13:13:59   
Figaro88
Olga to nije puno,Andrea ima istu kilazu a mladja je godinu dana od Marije.Na Andreinu visinu od 120cm to nije previse,ne znam koliko je M visoka.Ja se radujem sto se konacno ugojila,da nam vise u kartonu na sistematskim ne upisuju da je neuhranjenauser posted image mada sad ponekad razmisljam isto da ne preteruje,a onda dodju dani kao poslednjih par kad nece nista,i jedva cekam da opet jede na svaki minut...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Problemi sa prekomernom kolicinom hrane
11.2.2015 14:21:40   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Olga bre pa sve to što je pojela nije mnogo! Još je ona i aktivna, ide na balet i na aikido. Super je ona!

IZVORNA PORUKA: bubulence

o ima Ema na koga da bude buca. na mene na primer. vrhunac mi je bio u 7. razredu odnovne skole kada sam imala 78kg user posted image . sada sam imala tek malo vise kada sam otisla na porodjaj...
neka deca jedu i slatko i slano, ali mora da postoji granica u svemu...
Olga to sto si ti nabrojala da je Marija pojela je po meni gornja granica. nije mi prejedanje ali daleko od toga i da je malo. a opet kada razmislim, pa bolje da jedu nego da ih molimo, kumimo, teramo... mnogo je veci problem kada nece da jedu...


Bubi veruj mi da je strašnije kad dete NEĆE da jede. I ne samo to što neće da jede nego štoneće ni da proba nove stvari! Sa Danilom je bio i danas je problem oko hrane. Nikola hoće sve da proba i hoće da pretera recimo sa čokoladom i smokijem. ALi lakše mi je da sklonim sve to sa stola i ne dam mu nego da ga kao Danila kumim i molim i kažnjavam - samo da bi jeo bar nešto! Mi smo bre bili srećni kad je Danilo pojeo svoju prvu jafu! user posted image Zvuči ludo jer obično roditelji ne daju deci slatkiše, ali on ništ anije hteo. Danilo i daljene jede ni smoki ni lizalice ni bombone.... I možeš pred njim da jedeš šta hoćeš njega je baš briga!
Nikola je druga priča. On tačno zna šta voli a šta ne. Uglavnom sve jede ijede više puta dnevno po malo. Hoće sve da proba i to je još jedan plus. Ako nešto smatram da ne treba da jede ili mu je dosta, ja to jednostavno sklonim i kažem sve si pojeo nema više.


Isto kao kod nas. Svoju rodjendansku tortu nije htela da okusi. Grickalice kod kuce uopste nemamo. Ni mi to ne jedemo. U vrticu kad je rodjendan gricne, ali pretpostavljam da je to jako slabo.
Forsiram voce i sokove cedjene i to hoce, ali zavisi od raspolozenja.I sa 4 godine ima 14 kg. user posted image
Sofija sto god joj ponudim jede. I kad je dosta samo mi odgurne ruku.


< Poruku je uredio Sanjica26 -- 11.2.2015 14:23:08 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Problemi sa prekomernom kolicinom hrane
11.2.2015 14:33:50   
Modessty
IZVORNA PORUKA: jess021

Ja mislim, iako jos nemam decu, da to nema veze da li im branite ili ne, vec da je to jednostavno do deteta.



user posted image tako je! Ja sam prestala da imam probleme sa dnailom kad sam sve ostale (čitaj:moje roditelje) oterala u tri lepe i rekla koliko hoće toliko! neću ga terati!


IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Sofija sto god joj ponudim jede. I kad je dosta samo mi odgurne ruku.


Tako i Nikola! Kad neće više samo kaže "ne! ne!" ili odgurne hranu od sebe!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here