RE: Da se malo upoznamo! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Druženja, događaji



Poruka


Tatjana.87 -> RE: Da se malo upoznamo! (27.8.2017 17:29:12)

Hvala još jednom! Nadam se da ću ovde moći da dobijem odgovore na mnoga pitanja,već jesam, samo visim ovde i čitam o bebama! Igore dobrodošao![sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: Da se malo upoznamo! (27.2.2018 22:54:58)

Jovana 😁
Mama dve male devojcice 😊
Mnogo sam zavolela RR i bas mi je lepo ovde 😁




Mala Elena -> RE: Da se malo upoznamo! (27.2.2018 22:59:24)

Draga MamaJo [sm=smiley1.gif], drago mi je.




mama Jo -> RE: Da se malo upoznamo! (27.2.2018 23:02:03)

[sm=smiley1.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Da se malo upoznamo! (28.2.2018 4:35:25)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ja sam presvega ponosna mama jedne male pametnice od 9 meseci[sm=smiley36.gif] a posle toga sam Ljiljana Curcic diplomirani fizicar, 83 godiste. zivim na salasu svog pokojnog dede i obozavam kucu i mesto u kojem zivim. Bilo me svuda po svetu ali kako kazu svuda podji kuci dodji. Govorim tecno engleski i francuski a ucila sam nemacki i spanski (sa njima sam totalno zaribala). Ne sviram nista nazalost, ali volim da pevam iako nemam pojma s pevanjem[sm=smiley36.gif]. Kad ja pevam ljudi retko pogode koja je numera uopste u pitanju(toliko o mom pevanju). Ranije sam pisala da su cak neke moje price bile i objavljene, prestala sam s tim ali mozda ponovo u zivotu krenem da pisem. Volim decu, sve djake obozavam i brinem za njih. Negde sam napisala i da jako volim da nahranim ljude, obozavam da pravim nesto za nekog i da im udovoljim. Uvek sam nasmejana i mogu da se pohvalim da su mi svi zubi zdravi [sm=jezicek.gif], osmeh je moj glavni adut (grudi sam otpisala zbog dojenja[sm=smiley36.gif]). Takodje sam ranije pravila i raznorazan nakit od perlica i kojecega ali sam se valjda zasitila toga, pravicu mojoj Dunji kad malo poraste. Ruke su mi radnicke, uvek imam bar jedan zulj a od proleca pa do zime su mi nokti crni od povrca i voca, tako da samo zimi gajim uredne nokte[sm=smiley36.gif]. Retko se sminkam, placem i kijam kad cupam obrve.

[sm=smiley36.gif] promenih ambijenat al sve je tako kako jeste. Ps: i dalje imam zulj kao posledicu rada sa salasa i ne znam.kad ce nestati hehe




Dora89 -> RE: Da se malo upoznamo! (2.3.2018 13:05:37)

Ja sam Marija, imam jednu devojčicu od 2 god. i jednu bebu na putu. 😀




Mala Elena -> RE: Da se malo upoznamo! (2.3.2018 13:07:38)

Ja sam Mila, imam tri ljupke devojcice [sm=smiley36.gif]




Dora89 -> RE: Da se malo upoznamo! (2.3.2018 13:08:21)

Drago mi je, Mila!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]