|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
3.12.2011 12:32:34   
mamicak
Taman pomislih kako cu jos barem godinu dana biti bez menze, kad evo je stigla juce :( nakon dva ipo meseca :( Nisam primetila da mi ima manje mleka............Beba je i juce i danas jela kao i uobicajeno........u razmaku od od tri ipo h do 4. Nadam se da ce tako i ostati:)
Kao sto neko gore rece i meni je dr rekao da nikada ne sumnjam u to da li ima ili nema mleka. AKo bebca stavljam kada god ona to potrazi pa makar bilo i na pola sat ili sat, mleko ce se ponovo vratiti. Ne odustajem tek tako lako :) Idemo dalje:)

Da dodam jos i to da sam spasena mucnine i bola:) Ranije mi je prvi dan ciklusa uvek bio horor, a sad nisam ni oset_ila:):) Valjda ce tako i ostati

< Poruku je uredio mamicak -- 3.12.2011 12:37:09 >


_____________________________

Lejla, moja najveca radost!!!!!!!

(odgovor članu kliklik)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
8.12.2011 11:03:08   
MarijaBg
Da se zapljunem user posted image Dobila juce prvi put posle porodjaja user posted image
Odmorila sam se posteno, ali sam se nadala da user posted image nece jos koji mesec.
Zasad ne boli, a pre porodjaja su bile bas bolne, kad bi tako ostalo user posted image
Mada ni kolicinski nije kao pre, ali valjda je ova prva takva, videcemo kako ce biti sledeci mesec...

(odgovor članu mamicak)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
19.12.2011 1:29:55   
Didy
Tačno mesec dana nakon porođaja sma dobila prvu menstruaciju. Bar ja tako mislim. Lohije su mi bile prestale nekoliko dana ranije i onda je malo boluckalo i krenula jrkocrvena krv. Trajalo je baš dugo, mislim skoro 2 nedelje i baš je lilo. Onda sam dobila opet nekih 40 dana kasnije.
Pre par dana je na dnevnom ulošku bilo neke sluzi braonkaste, pomislila sma da sam opet dobila, ali to je tako trajalo nekoliko dana. Danas krenulo malo jače i počelo da bolucka, ali opet malo, baš malo. Ili se sprema, pa će da traje dugo, ili će ova menstruacija biti neka kilava.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
19.12.2011 8:41:11   
lajla
Eto dobila i jauser posted image posle 3 meseca ponovo.Ne boli me stomak ali je bas obilnouser posted image

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
19.12.2011 9:14:04   
jance
tacno 2 meseca posle porodjaja..
a ja se nadala da ce me mozda pustiti i malko duze slucajno

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu lajla)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
30.12.2011 14:43:06   
Anck Su Nmaun
Zene  ja  neznam sta mi se desava!
Imala sam krvarenje svih 6 nedelja, i pauza je bila oko 2 nedelje i onda opet al sam bila ubedjena da sam dobila (jer i boja i miris bila drugaija od lohija), a onda mi je trajala 2 nedelje.

I od onda ...nistaaaaa..... znaci ako sam imala da mi sad kasni 3 nedelje user posted image

il sam trudna user posted image il neki poremecaj hormona...ha??? Ima li neko neku ideju o tome?

ja jos uvek dojim, ali vec sam jednom dobila, pa bi valjda trebala da ponovo bude?user posted image

Jos nisam stigla na taj prvi pregled od porodjaja, nadam s eda cu stici sad posle praznika!


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
30.12.2011 18:42:33   
Anoniman
anck, nemam pojma user posted image
a ja sam danas kad sam se tusirala ugledala brdo plodne sluzi user posted image  znaci, ocekujem je za neke dve nedelje?!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 457
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
30.12.2011 18:49:16   
vonavoj
ja jos krvaruckam,danas je 6 nedelja.. dr mi je rekla do god dojim postoji sansa da ce biti vanrednih krvarenja...user posted image
tamann sam mislila da je proslo,ali eto zadnja 3 dana user posted image ..malo,ali se razvlaci!
anck, i moja sestra je u istoj poziciji kao i ti,..u isto vreme se porodila i isto joj se krvarenje pojavilo kao da je dobila..hormoni luduju!!
kseno,jel se izmuzavas jos?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
30.12.2011 18:54:20   
Anoniman
da, ali sad vec dnevno manje od 40 ml mogu da skupim. pokusacu da nastavim sve dok ne odem na prvu kontrolu, taman usput da pitam dr da li treba nesto da popijem kako bi definitivno prestalo mleko i kako ne bih imala problema sa grudima, mada mislim da ce i pre toga potpuno da mi stane, mada se bas trudim al jedino sto dobijam jesu bolne ruke od silnog izmlazanja u prazno.

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 459
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
30.12.2011 19:03:16   
vonavoj
bas mi je zaouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.12.2011 18:24:58   
Anoniman
a danas sam u egg-u videla i tragove krvi user posted image  a vise od nedelju dana ne krvarim.

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 461
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.12.2011 19:35:58   
Leki 77
Prvi put sam dobila posle osam meseci. Tada smo imali sisanje samo ujutru i uveče. Sada, evo punih pet meseci i još ništa. Nadam se da neće pre proleća.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.12.2011 22:25:19   
Anoniman
ja sam dobila prosle subote, 4,5 meseca nakon porodjaja. mesec dana pre toga sam imala bledo roze krvarenje koje je trajalo dva dana i bilo jako oskudno, ali je to bilo u vreme kada sam imala mastitis, tako da nemam pojma da li bio ciklus ili je nesto hormonski. uglavnom, sada je bila prava menstruacija samo sto je bila potpuno bezbolna i malo manje obimna nego pre trudnoce. nekoliko dana pre toga mi je beba slabije sisala, verovatno sam zbog toga i prokrvarila.

(odgovor članu Leki 77)
  Direktna veza do poruke: 463
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
6.1.2012 14:51:50   
tannata
Ja sam posle porođaja krvarila dve nedelje, međutim dve nedelje posle toga počelo opet nešto, nije menstruacija jeko je bleko i pomalo curka i ja se iplašila da mi nije nešto ostalo u materici kad sam ponovo počela da curkam. Odem kod doktora, kaže sve je u redu, na UZ se ništa ne vidi sve ok. Krvarenje je možda zbog prevelike aktivnosti ili možda zbog mastita. A ja ćurka nisam znala da zbog toga može da se krvari. Baš tih dana su mi se grudi bile stvrdnule kao kamen, trajalo je dva dana, oči da mi ispadnu. On normalno sisa, masiram se, izmuzam sa pumpicom i posle pola sata one opet tvrde. Hvala Bogu prošlo je.... Sad više ne krvarim, a ciklus ne mora još da mi dođe. Nek me zaobiđe, što je duže mogućeee user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
10.1.2012 19:06:19   
Anoniman
Mene ubise krsta cak i jajnici malo, necu valjda da dobijem, ja bas imam mleka i dete samo sisa. A krsta su me samo jednom bolela kad sam dobila, uvek sam imala jako bolne menstruacije, toliko da su me naucili da sama sebi dajem inekcije da ne moram u hitnu.

Sad se sve nadam da sam se malo usinula nosajuci dete ova dva dana kad nije htela da spava user posted image

(odgovor članu tannata)
  Direktna veza do poruke: 465
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
10.1.2012 19:28:23   
Anoniman
meni je kao krenulo danas (sto se poklapa i sa onom plodnom sluzi sto sam primetila oko nove godine), ali evo sad nemam user posted image  sacekacu do ujutro pa cu videti da li da zovem dr da pomerim pregled.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 466
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
10.1.2012 19:36:53   
vonavoj
kseno,ne mora da znaci da si dobila..meni je isla sveza krv skoro do 6te nedelje...a sada jos uvek imam braonkasto..a 8ma nedelja...isla kod dr,kaze sve je u redu,i da je to normalno dok dojimuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
10.1.2012 21:19:39   
Anoniman
ja sam samo prve tri nedelje krvarila, i to ne stalno, trece nedelje je islo uglavnom ono zuckasto. imala sam po kap krvi za novu godinu i mislim na bozic, a tu oko nove godine sam imala jako puno plodne sluzi. videcu sutra kako ce se stvar razvijati. sad sam ionako u 7. nedelji od porodjaja.

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 468
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
18.1.2012 0:00:13   
Anoniman
ja ponovo dobila, posle 23 dana. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 469
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
18.1.2012 10:34:28   
Anoniman
a meni ide vec deveti dan user posted image  prva dva dana nesto malo, onda poplava, i evo i sad par kapi. a za sutra imam zakazano kod ginekologa.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 470
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
26.1.2012 9:32:04   
zivka
3.5 meseca posle porodjaja

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
26.1.2012 9:34:50   
branki*
oko 4,5 meseci posle porodjaja

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
26.1.2012 10:56:09   
dejana007
jel neka od vas imala glavobolje u toku ciklusa dok dojila? mene prosli put bolela glava 12 dana. sad kad dobila nije me mnogo bolela, al evo danas opet poce da steze (treci dan ciklusa). Cesto mi kazu da je to zbog hormona, dispalans isl. pa me zanima vase misljenje. hvala unapred :)

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
26.1.2012 10:58:30   
branki*
ne znam.mene nije bolela glava.bilo je kao i pre trudnoce,s tim sto je malo obilnije islo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
26.1.2012 13:03:50   
ishler
Ja sam dobila  menstruaciju posle 3m,inace iskljucivo dojim bebu,
ciklusi su obilniji nego pre trudnoce,prvi ciklus sam imala stravicnu mucninu,i bradavice me urnisu kada sisa,ni malo lep osecaj....user posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
7 činjenica koje niste znali o martovskim ...
Kažu da mart dolazi kao lav a odlazi kao jagnje. Dakle, da li će vaša martovska beba biti mirna mala ovčica... ili će ri...



Click Here