|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proslava dečijeg rođendana
4.11.2015 19:08:14   
wivern
Mili upravo sam i ja to isto napisala. Mi smo rezervisali igraonicu za vecu decu, maksa ima samo par vrsnjaka user posted image
Najgore mi je kad pravis kuci sto ne mozes isterati goste, ovako sata i cao zdravo.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.11.2015 13:03:24   
Zemunka85
Wivern, hvala puno. Ja sam ove godine baaaas uzivala. Finansijski smo mogli sve da podrzimo i nije bilo problema da ostvarim sta god naumim.
Prosle godine je bas puno njih "ispalilo" tj posto nam je rodj 27.8. - otislo negde. Prvi rodjedan smo docekale nas dve u bolnici zbog eserihije. Ovaj je bio nesto posebno, em je u medjuvrememu krenula u vrtic - pa ima puno drugara, em van vrtica svi su bili tu. Bilo je bas kako sam zamislila.
Meni rodj u kuci nije nikada ni bio opcija, niti ce. Naravno da sve ima svoju drz, ali ja nisam taj tip ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.12.2015 23:25:57   
bojana92
MI smo prvi rodjendan proslavili u restoranu sa porodicom i prijateljima.Drugi rodjendan smo proslavili kuci,u krugu porodice i kumova.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.2.2016 13:02:19   
cockic
Rodjendan cerin je prosao super pravili ga prosle nedelje doslo je bas dosta dece preko 20et da smo bili jako zadovoljni i ja i muz skoro sva klopica se poruckala jako malo vratismo.igraonica me odusevila,a prvo sto me odusevilo je sto ipak ne treba oko 400-500 eura da se napravi rodjus i bude super.
sigirno treba vise novca kad se zove sira rodbina mi nismo samo smo uzu i drugare iz vrtica i bilo je jako lepo user posted image

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.2.2016 13:18:49   
milicicak
Cockic, koja igraonica? Moze i u pp :) hvala :)

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Proslava dečijeg rođendana
26.2.2016 22:09:29   
milicicak
Zene, gde u Bg mogu da kupim Moj mali poni pinjatu?

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Proslava dečijeg rođendana
26.2.2016 23:06:28   
Ana RR
Nemam pojma, darling.. jel ima negde na netu?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Proslava dečijeg rođendana
26.2.2016 23:33:05   
milicicak
Ima al i mene plase kad ih vidim user posted image na stranim sajtovima ima prelepih. Na kraju cu je sama napraviti user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Proslava dečijeg rođendana
27.2.2016 0:35:33   
Ana RR
A joj user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Proslava dečijeg rođendana
27.2.2016 0:40:20   
Ana RR
Inače, postoje i Bronies klik za njih sam čula kad smo bili u Ca i ostala sam u šoku user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Proslava dečijeg rođendana
27.2.2016 15:01:09   
veselicaa
Milicicak ja pravila pinjatu mojoj A.i ispala super.Nasla super video na yt ako hoces poslacu ti u pp i slike kako sam pravila.Sve sam slikala.Moja pinjata,nije da se hvalim,ispala bolja od onih sto se prodaju po fb-u.Volim kada je sve uredno a oni su cesto bas aljkavi.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Proslava dečijeg rođendana
27.2.2016 18:20:43   
milicicak
Veselice, moze, divna si :) hvala

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.5.2016 15:51:09   
mama krava
Žene, dajte predloge za Bg za igraonice, a da nije zakup tipa 15-20 hiljada i da su u ovu cenu uključeni escajg i pozivniceuser posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.5.2016 15:56:11   
IvanaSK RR
Koji deo grada i za koji uzrast?

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.5.2016 16:06:42   
mama krava
Rodjendan broj 7...

Nije bitan ni deo grada...ali da nije baš za bebaće, a opet da nije neka na dva sprata, to mi je skroz bezveze!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.5.2016 16:23:28   
IvanaSK RR
Kamicak igraonica? Fabrika zabave ( Karaburma)?
Mi smo pravili u Happy time,Ali su na sprat.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.5.2016 16:40:02   
mama krava
A jel bio neko u Cherry igraonici?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.5.2016 16:57:40   
Zemunka85
MK ja imam dve opcije za bas jeftine proslave.
Prva je kod nas u kraju (Zemun) nine najopremljenija moguca ali saaaaaasvim dovoljno, sve ima. I diskac. Cena je 220 all inclusiv.
Druga nzm kako se zove, u Borci je - nama je iz Zemuna preko novog mosta to 10min, 150e je all inclusiv i super je. Mozda je tesna za desmogodisnjake hm...

Mi cemo kve u Kamicku. Bolesne su im cene, samo zakup za zatvoren tip je 200e, mi uhvatismo popust pa platili 100e. Toliko bi svuda gde smo lomili...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.5.2016 17:19:11   
Ana RR
MK, ja sam na Čukarici pa uglavnom znam te igraonice.. Baloo je ok, Fanatic kids je super.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.5.2016 18:06:33   
Zemunka85
Ana, bas su lepe ove igraonice. Super opremljene, sve imaju. Ja ne volim igraonice koje nemaju strunjace ....
Ova jedna je bas povoljna 9000, ja po Zemunu sve sto sam gledala, a da valja, samo zakup je duplo skuplji.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Proslava dečijeg rođendana
21.7.2016 23:24:09   
Mizzy
Ima li neko preporuku za fotografisanje dečijeg rođendana, a da ne košta 40-50 evra ? Hvala!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Proslava dečijeg rođendana
22.7.2016 19:02:48   
Ana RR
Mizzy, a koja cena je po tebi ok?

Mi ćemo opet u istoj igraonici (jedina je bila slobodna), zakup nas košta 2500 din user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Proslava dečijeg rođendana
22.7.2016 21:34:46   
marijana22
Koja je to igraonica za 2500?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Proslava dečijeg rođendana
22.7.2016 21:47:58   
Ana RR
To je cena sa 50% popusta (letnji popust). Inače, igraonica je u Železniku.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: Proslava dečijeg rođendana
23.7.2016 14:20:48   
Mizzy
Pa šta znam, 2000-3000 hiljade dinara,,,,

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here