|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.12.2016 22:44:21   
Mala Elena
Mi jos uvek vagamo gde da slavimo. Hteli bismo pozvati blize, da izbacimo sa liste neke ljude (drugare sa kojima se redje vidjamo) ali bili su kod starije pa nam bezveze da ih ne zovemo a znamo da ce i oni nas zvati za drugu decu . Pa ako ne bismo tada otisli, to vec znaci udaljavanje...user posted image A najradije bih slavila dva dana kuci.

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.12.2016 23:12:33   
Anck Su Nmaun
Nama ce sad u prolece biti ludo, pravicemo dupli rodjendan. T iV razlika je samo nedelju dana. Vec sam pocela da mislm gde.bismo?

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.12.2016 9:22:04   
IvanaSK RR
Mi smo sinu sada pravili u fudbalskom balonu. Bio je i booble fudbal :)
Sada su veliki vec za igraonice.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.12.2016 9:25:35   
Anck Su Nmaun
Ja razmisljam o jednoj super igraonici za njihov rodjus T ce napuniti 7 a V 1 god. Igraonica ima i unutrasnji deo a napolju ogromna basta, tobogani, vrteske, ljuljaske i zatvoren fudbaslki teren, ma super je . Jedino mi se ne svidja sto je otvorenog tipa, znaci napolje u bastu moze da dodje ko hoce i da popije pice i da se deca igraju.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 16.12.2016 9:26:28 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: Proslava dečijeg rođendana
23.12.2016 15:03:19   
Mala Elena
Mi jos uvek razmisljamo gde cemo praviti slavlje. A ostalo jos mesec dana ...


< Poruku je uredio Mala Elena -- 23.12.2016 15:04:11 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: Proslava dečijeg rođendana
23.12.2016 15:06:17   
Anck Su Nmaun
U dobra si, ja vec razmisljam a rodjendan za 5 meseci. ja to zakazem po 3 meseca unazad da bi dobila ternim koji ja hocu.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: Proslava dečijeg rođendana
23.12.2016 15:14:45   
Mala Elena
Lagano je ovde , ima toliko igraonica i toliko termina. Ako budemo uzimali razmotricemo tri igraonice , sigurno ce biti vikend popodne. Mm je nekako cutljiv, on je prvo to hteo nasiroko pa se nisam slozila, sada mudruje, valjda mi se sveti user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: Proslava dečijeg rođendana
23.12.2016 16:17:01   
Animsaj9
mi D nećemo ništa posebno praviti, kuci rucak, pecenje, torta, kumpvi ce doci, a kad on bude isao u zabaviste imao svoje drugare onda neka zove koga hoce i neka slavi

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: Proslava dečijeg rođendana
13.1.2017 14:45:22   
branki*
mi cemo boki u nedelju najv slaviti,jer joj je u ponedeljak rodjendan.kucna varijanat,jer je mala za igraonicu.ono sto ne znam je da li cemo razvuci dva stola i zvati malo rodbine i kumove ili da uz njih pozovem jos par prijatelja i bude neka varijanta svedskog stola...bas se mislim.ovako bismo morali dva dana,jedan za rodbinu,drugi za par drugara..torta,meze,rostilj ili pecenje,kiflice...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: Proslava dečijeg rođendana
13.1.2017 15:04:27   
lesica
Branki, svedski sto i svi odjednom.
Najjednostavnije i najlakse tebi pre svega.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: Proslava dečijeg rođendana
13.1.2017 15:08:11   
branki*
to se i meni najvise dopada,da se i goste druze,ne bih da ih odvajam ,ovako ce se i oni videti,popricati..pricasu sa mm,mada mislim da je on pre za onu drugu varijantu u dva dana.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: Proslava dečijeg rođendana
13.1.2017 15:16:32   
Ana RR
I ja sam za švedski sto. Mene nervira što su kod nas ljudi navikli da zasednu a domaćin da ih služi. Jako mi se dopalo u Kanadi što se oni svi okupe u kuhinji i dnevnoj sobi (doduše, njihove kuhinje su ogromne i sve je spojeno u jednu celinu), hrana obično stoji na kuhinjskom ostrvu, svi se sami služe, šetaju kroz kuću, neki stoje, neki sede, nekako je skroz opušteno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: Proslava dečijeg rođendana
13.1.2017 15:20:25   
branki*
e,da,anci,mi uglavnom tako,razvuces one astale i gosti zasednu,krkaju ili se snebivaju,a ti dvoris,sluzis,jedno sklanjas,drugo postavljas i ne prozboris dve ,tri recenice jer ne stignes od postavljanja.cim prodje torta i kafa,oni se nadignu da idu kucama i to je to.kod moje zaove je tako bilo,hrana je posluzena na pultu kuhinjskom,svako uzme pribor i tanjir i posluzi se,neki sede za stolom,neki su na ugonoj,neki stoje,bas se i meni to dopalo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: Proslava dečijeg rođendana
13.1.2017 15:32:10   
milicicak
Mi rodjendane slavimo u igraonici, mala nam je kuca za sve goste.
Sve ostalo je varijanta svedski sto, stavim hranu na sto u kuhinji, tanjire i pribor i sluzi se i jedi gde hoces user posted image mada je zurka uvek u kuhinji ali meni je kuhinja velika pa moze.
Jedino se trudim da sve sto sprem bude velicine zalogaja i da moze da se jede samo viljuskom bez noza jer tada nema potrebe da se sedne za sto. Ove godine sam i corbu od bundeve sluzila u vinskim casama, ispala supet fora :D

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: Proslava dečijeg rođendana
13.1.2017 15:32:16   
Ana RR
I tako je najbolje, uspeš i ti sa ljudima da progovoriš koju.

E, setih se ove tortice što sam skoo pravila klik ona je baš lepa.

Ovu sam jela na jednoj slavi, ukusna je klik Mislim da može i pola mere, baš je velika

Ovu sam pravila svekrvi za rođendan prošle godine, jedna od onih klasičnih torti klik

Ovu sam jednom pravila i bila je odlična klik

Ovu sam pravila za jedan Markov rođendan klik i tada sam pravila i ovu, kao laganiju varijantu (u troduploj meri) klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: Proslava dečijeg rođendana
13.1.2017 15:34:13   
branki*
anci,hvalauser posted image prostudiracu ih sve veceras,pa cu videti neku koju cu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: Proslava dečijeg rođendana
13.1.2017 15:51:48   
Ana RR
E branki i ova je odlična, jela sam je skoro kod Nele klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: Proslava dečijeg rođendana
13.1.2017 16:16:52   
Ana RR
Milicicak, super ideja user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: Proslava dečijeg rođendana
13.1.2017 16:33:11   
Sanjica26 RR
Mi jos ove godine slavimo Teodori rodjendan u igraonici. Sad joj je u cetvrtak rodjendan. Od sledece godine imace drustvo iz skole. Nek pozove dve do tri drugarice ili koliko hoce. Prijatelja nemamo puno tako cemo i njih taj dan da pozovemo.. I mi smo za varijantu svedski sto. Najbolje druzenje i zakuska.


< Poruku je uredio Sanjica26 -- 13.1.2017 16:34:21 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.1.2017 9:26:30   
vocicana
Anci, obozavam te!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.1.2017 10:52:26   
Ana RR
Što Voci user posted image šta sam uradila user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: Proslava dečijeg rođendana
30.1.2017 14:30:11   
sladja85
Mi smo skoro proslavili krstenje i rodjendan u igraonici, iako smo najpre planirali restoran zbog velikog broja odraslih, a i zeleli smo da prostor bude pristojan a ne da sedimo u plastici i osudimo goste na 3 sata decije muzikeuser posted image Slucajno smo otkrili igraonicu Mestasce na Dorcolu, jer smo bili pozvani kao gosti na rodjendan kod prijatelja koji zive u centru, i mogu vam reci da su kompletni utisci fenomenalni. Prostor je bozanstven, igraonica prelepa, puna raznih sadrzaja, za vecu decu nema video igara i konzola (kazu takva im je politika:-) ali mogu imati kreativnu radionicu u toku rodjendana. Animatori su sjajni, i za bebce i za stariju decu.
Ono sto je nam je takodje bilo super je sto tamo prave samo jedan rodjendan dnevno, pa nismo imali tenziju oko sudaranja sa tudjim gostima i gasenjem svetla na kraju user posted image Uglavnom, apsolutna preporuka za sve koji traze lep i pristojan prostor za proslavu rodjendana

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: Proslava dečijeg rođendana
4.4.2017 14:12:30   
Anck Su Nmaun
Mi smo zakazali nas prvi rodjendanko a i T sedmi, u ogromnoj igraonici sa divnim dvoritancem user posted image

(odgovor članu sladja85)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: Proslava dečijeg rođendana
6.9.2017 15:08:44   
mama Jo
Mi smo sada u subotu slavili rodjus u rodjendaonici... super stvar sa neke strane ali da li i vi misljte da su preterali sa cenom zakupa za dva sata? Ne znam kako se po drugim gradovima krecu cene, u Novom Sadu je cena zakupa od 6500-9000 dinara..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: Proslava dečijeg rođendana
6.9.2017 15:11:26   
krin 40
Mom D ću slaviti sa "sve prase i trubači"user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here