|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.3.2018 19:43:51   
lesica
Anck, ja imam neku ideju kada L bude bio rođendan. Računam da će biti lepo vreme pa ćemo vikend nakon rođiša (ionako je to 2 dana posle a te nedelje je popodne u školi) praviti negde napolju. Štaviše razmišljam da vidim sa roditeljima dece pa da možda idemo u vikendicu svi na jedno celodnevno druženje, trčanje, igranje, roštiljanje... U suprotnom bih možda vodila decu na Adu ili zvezdarsku šumu na isto.

Njena ekipa iz vrtića + par novih drugara iz škole.
Videću.

Za D sada pravimo u nekoj lokalnoj igraonici, koja je sjajna sa cenama što se Bg-a tiče. I to najviše zbog prostora... Mene jako frustrira naš mali prostor, pa kad u isti nabiješ 40ak najbližih odraslih i 10-15 deteta, da se rokneš samo.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1126
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.3.2018 19:45:52   
IvanaSK RR
Les, Stefanova drugarica i drug su pravili u Zvezdarskoj sumi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1127
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.3.2018 19:51:33   
Anck Su Nmaun
Ovde sam cak cula da su pravili rodjuse na strandu.

Znaci tako devojke, kad krenu u skolu smanjuje se broj drugara na rodjusu. To mi rece jos jedna mama, kao i druge mame joj rekle.Dobro, imacu u vidu user posted image

Inace i nasi prijatelji su slavili na Fruskoj Gori, rostiljanje i cuda, i to mi je ok za prijatelje alo ko ce voditi dete cak na FG , morao bi on ostati. A ja prva ne idem na decije rodjues kod svakog samo s kim sam dobra.

Jako mi se svidja ideja ovde za Adrenalin park, nama je u komsiluku pa cemo videti mozda za god , dve.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 17.3.2018 19:52:26 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1128
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.3.2018 19:54:26   
milicicak
Meni su super ti rodjendani napolju. I piknik varijante (pravili drugari na Adi, sjajno smo se proveli), i ti neki avanturisticki tipa trazenje blaga i ti u vikendicama celodnevni (bili smo na par takvih i bas je bilo za opustanje). Ali to je ok kad mozes da predvidis da ce biti lepo vreme. Prolecna i zimska deca su osudjena na igraonice ili na kucne varijante.
Nego, shvatih da na meniju nemam nista posno... Ima neka preporuka za salatu sa tunjevinom?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1129
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.3.2018 19:58:22   
IvanaSK RR
Ja spremam tunjevina, makarone, kiseli krastavcici, posan majonez, kasika, dve senfa (ako imam dodam pecenu papriku).

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 17.3.2018 19:59:14 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1130
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.3.2018 20:07:26   
mama Jo
Mi smo u julu bili na rodjusu u Adrenalin parku u NS, deca su bila odusevljena, bilo je par devojaka koje su decurliju vodale po tim cudesima, skroz je super... a ima i za malisane deo 😊 ovaj u Novom Sadu je super...

A ima i gomila tih animatora sto svasta sad rade, na par rodjusa je bilo ultra popularno ,,dete u balonu" 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1131
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.3.2018 20:16:40   
IvanaSK RR
Mama Jo, u tekstu ima slika dece u balonima user posted image
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1132
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.3.2018 20:21:10   
mama Jo
E jeste, to je to 😊
Moja J nije htela, ali vidim da su deca odusevljena. Ovde npr u NS sad neko vreme popularna jedna animatorka, zvala sam je kad nam je bio rodjus da pitam za cenu... ona samo da animira dva sata 45e, ako hocemo dete u balonu jos 5e 😑

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1133
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.3.2018 20:25:54   
IvanaSK RR
Imam sliku gde sam i ja u balonuuser posted image
Da nije malo mnogo ta animatorka? 45euser posted image a za balone se posebno zove i koliko znam naplacuju po dolasku, ne po detetu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1134
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.3.2018 20:38:16   
milicicak
Ivana, hvala za recept user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1135
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.3.2018 20:44:06   
IvanaSK RR
Nista, Micicak. Imas i onu sa tunjevinom, krompirom,, kiselim krastavcima, malo praziluka i posni majonez. Iskreno, nisam je spremala, uvek se dvoumim izmedju nje i ove sa makaronamauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1136
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.3.2018 20:57:20   
mama Jo
IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Imam sliku gde sam i ja u balonuuser posted image
Da nije malo mnogo ta animatorka? 45euser posted image a za balone se posebno zove i koliko znam naplacuju po dolasku, ne po detetu.


Ovde? Ne mogu da te nadjem, ali zato Maca preslatkica 😍
E, to nisam pitala da li je po dolasku ili po detetu, mada ako racunamo po detetu to je previse, pa verovatno je po dolasku.
Meni je to preskupo 45e stvarno.

Mi smo bili na jednom rodjusu na Salasu 137, lepo je bilo, deca su bila u tom njihovom parku uglavnom a bila je i mogucnost da se provozaju fijakerom... eto ako mozda nekome znaci kao ideja 😊

< Poruku je uredio mama Jo -- 17.3.2018 20:58:17 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1137
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.3.2018 21:21:43   
IvanaSK RR
user posted image
user posted image
Evo ove. Tamo gde sam sama vam na treba user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1138
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.3.2018 21:49:22   
lesica
Ajde bre, ja ako decu odvedem u vikendicu, vodim im i mame i tate user posted image pa celodnevno druženje. Isto kontam i za neki od Bg parkova, i iskreno ne pada mi na pamet da im iznajmljujem animatore ili već. Već fino: lopte, rekete, vijače, lastiše... možda im osmislim neku igru da tragaju. I klopa i piće user posted image I trčite deco.


Mili, ja pravim salatu sa crvenim pasuljem iz konzerve, šećercem, prazilukom i tunjevinom, dodam posni majonez kao vezivo. Bude lepa.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1139
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.3.2018 22:10:11   
mama Jo
Ivana, super ste 😍 Maca kad jos malo poraste bicete kao vrsnjakinje user posted image

Les user posted image skroz se slazem, lopta, lastis, vije i bolja zabava od bilo kog animatora!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1140
   RE: Proslava dečijeg rođendana
18.3.2018 6:03:21   
Misha i Ljisha
Ja procitala LOPATA user posted image i pomislila pa da deci bi lopata bila supeR hahha...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1141
   RE: Proslava dečijeg rođendana
18.3.2018 14:28:37   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ja procitala LOPATA user posted image i pomislila pa da deci bi lopata bila supeR hahha...



Uopste nije losa ideja 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1142
   RE: Proslava dečijeg rođendana
18.3.2018 20:23:21   
vocicana
user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1143
   RE: Proslava dečijeg rođendana
18.3.2018 21:22:59   
mama Jo
Po Montesori principu 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1144
   RE: Proslava dečijeg rođendana
18.3.2018 22:20:15   
Misha i Ljisha
Pa da. Duca se igrala sa fanglom i mistrijom na salasu. Bas cu ja sad njoj kupovati plasticne dzidzabidze a na salasu rekvizita koliko ti srce isteuser posted image pa i lopata hahah

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1145
   RE: Proslava dečijeg rođendana
18.3.2018 22:25:47   
lesica

IZVORNA PORUKA: mama Jo


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ja procitala LOPATA user posted image i pomislila pa da deci bi lopata bila supeR hahha...



Uopste nije losa ideja 😊



Ljišo, ako mi prevagne vikendica onda zaista može da bude LOPATA (ašov, motika, grabulja) u opticaju user posted image

Po sistemu da se igramo... ko brže ovaj red iskopa, ko brže na svom prostoru izgrabulja i slično user posted image
Aj realno, bio bi klincima doživljaj user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1146
   RE: Proslava dečijeg rođendana
18.3.2018 22:29:35   
vocicana
Moje carice, kako volim vasu zezanciju.user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1147
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.3.2018 1:42:09   
jess021
Rosi, I ja sam iznenadjena cenom igraonice, jer su u NS, one skuplje, oko 10 000. Prema mom misljenju to je super stvar, tamo pozovem i drugare i kumove i nase prijatelje...porucim pecivo, napravim tortu, popsice i milina.
Mama Jo, ta cuvena animatorka se zove Slavica i da, cena je 50€. Biznis

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1148
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.3.2018 21:44:12   
mama Jo
Jeste, na Slavicu sam i mislila user posted image
Vidim po fb da je bas popularna, ali meni je stvarno bilo puno da dam toliko njoj za dva sata... svaka njoj cast, ali...


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1149
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.3.2018 22:16:40   
Rosita
Ja napravila OVU kikiriki salatu, lepa je. Jos susam i sutra mm povrcnu.
Juce mi jedna mama rece za nekog ovde animatora koji napolju dodje i organizuje neku potragu, da kosta 100 e za 45 min...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here