|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
17.3.2012 12:59:11   
indy_25
Dobila sam keratin I pre~treatment sampon, a ovaj drugi cu kupiti sama. Wooow bas sam sretna jedva cekam da odradim sve alu cu malo sacekati jer trenutno imam mentruaciju.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
17.3.2012 19:21:22   
Suncicabg
Indy user posted image da uspeuser posted image
Javi kako je user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
24.3.2012 17:16:32   
indy_25
Upravo sam zavrsila brazilsko feniranje evo slike od prije

user posted image


user posted image

A evo i od prije tretmana


user posted image


user posted image







< Poruku je uredio indy_25 -- 24.3.2012 17:36:08 >

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
24.3.2012 17:31:39   
Suncicabg
Ne vidi se slika user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
24.3.2012 17:39:02   
indy_25
Evo sad se vidi. Sama sam radila nije mi smrdilo mirisalo mi je na cokoladu. E ne znam sad kakav ce rezultat biti kad operem kosu. Trenutno sam zadovoljna i kosa mi izgleda zdravije i na dodir je bas soft. Suncice kako je tebi poslije prvog pranja jesili oprala kosu do sad?

Ove prve dvije slike su poslije tretmana a druge dvije priej tretmana pogresno sam napisala pa sad ne mogu da uredim, ne znam zasto mi okrene ovako slike inace mi stoje pravo.

< Poruku je uredio indy_25 -- 24.3.2012 17:41:30 >

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
24.3.2012 17:44:20   
Suncicabg
Jesam jesam prala sam. Pa meni je taj dan kad operem i osusim extra, ali sutradan se krajevi prelome, user posted image ja imam nezgodno kovrdjavu kosu i tako...
Posle tretmana bi trebala da koristis proizvode za kosu bez sulfata. U Srbiji ih je prilicno tesko naci, nadam se da je kod tebe lakse user posted image
I da ...extra si to odradila super izgleda user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
24.3.2012 17:49:32   
indy_25
Ima jedan video na you tube i radila sam sve sto je ta cura radila. Trebala je drugarica da mi odradi ali ona niej mogla jer ima bebu pa nema ko da cuva bebu a ja nisam vise mogla da cekam i odlucila sam da sama uradim. A jel je stvarno necu morati fenirati Suncice znaci operem je i to je to i ako se sama susi ovakva ce biti jel? Ni ja nisam mogla da nadjem sampon moracu da odem u Bio prodavnice da pitam tamo. Vecina i ovih baby sampona ima sulfat chlorid. ZnaM da jhonson and jhonson nema ali njega ovdje ne mogu nikako naci.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
24.3.2012 18:03:02   
Suncicabg
Pa ja mislim da zavisi, npr ja moram da je profeniram jer mi tanka i kovrdzava i nece tek tako da slusa. Po pravilu bi trebalo da samo prodjes par puta cetkom i to je to. Svakako je lepsa i lakse je za oblikovanje user posted image Ja nisam smela prvih 3 dana da je vezujem niti da stavljam snale da se taj keratim zakljuca u kosu user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
24.3.2012 18:05:11   
indy_25
Znaci ne smijem da je vezem dobro je da si mi rekla jer sam je htjela zavezati. Sorry vec sam ispisala cetiri posta u ovu temu user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
24.3.2012 18:06:41   
Suncicabg
Pa nemoj je vezivati za svaki slucaj dok je ne operes prvi put user posted image
Kakve veze ima sto si ispisala 4 posta user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
24.3.2012 18:09:30   
indy_25
Pa znas ono tri posta u jednu temu pa jedan u drugu. Trudim se da ispostujem to user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
24.3.2012 18:10:44   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: indy_25

Pa znas ono tri posta u jednu temu pa jedan u drugu. Trudim se da ispostujem to user posted image


Nisam znala za to pravilo user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
24.3.2012 19:01:07   
indy_25
Evo jos dvije slikice. Ja sam toliko odusevljena svaka dlaka je na svom mjestu. Daj boze da ovakva bude i za tri dana


user posted image

user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
24.3.2012 19:11:30   
daca77
Indy, uspesno si je ispravilauser posted image
Javljaj kako se ponasa nadalje...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
24.3.2012 20:07:33   
Lu
Super Indy što si postavila slikice prije i poslije user posted image
Kod mene je kosa upravo kao tvoja i dužina i tako ravna kad je neisfenirana, ja sam do sada samo stavljala kristale na vrhove poslije pranja jer mi je mrsko fenirati.
Nadam se da će ti takva ostati i nakon pranjauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
24.3.2012 20:45:14   
indy_25
Lu moja kosa nije ovako ravna kao na slici prije. Moja kosa je gore ravna onda se pri dnu malo talasa ako je recimo ne procesljavam i ne susim fenom. Znaci ako je pustim da se prirodno susi ona se pri dnu talasa blago i nadodje mi uzasno bude mi ogromna. Ovo sam danas morala da je susim poslije pranja pa sam je cetkom procesljavala i susila tako da se ispravila ali neuredno ispravila. Ja sam stavila ovaj keratin s namjerom da se ne moram vise fenirati ili kovrcati kosu. Jer nakon svakog pranja ako hocu imalo da mi kosa izgleda uredno moram je fenirati ili kovrcati skroz a to je recimo svako drugi dan. Bas mi je dosadilo a volim da mi kosa izgleda uredno. Nadam se da ce ovaj keratin pomoci. Postavicu sliku i poslije prvog pranja i nakon mjesec dana. A necu je susiti niti fenom samo cu je pocesljati. Nego ja sam nesto kontala ako ovaj keratin djeluje na ispravljanje, dali bi bio efekat isti ako bi recimo umjesto da peglem prodjem preko keratina uzmem uvijac za kosu i napravim lokne. To cu sljedeci put da isprobam. Onda zene vise ne bi trebale davati minival jer on znatno ostecuje kosu. Stvarno mi je kosa na dodir svilenkasta i perfektna i zdravo izgleda sad za sad.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
24.3.2012 21:32:45   
branki*
indy,super je!stvarno izgleda zdravo,kao da je frizer fenirao.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
25.3.2012 20:42:58   
snješka
Joj Indy, odlično je stvarno. Hajde, ako možeš, slikaj taj preparat da vidim kako izgleda. Možda ga ima ovdje ili da zamolim koleginicu da mi donese iz Španije.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
25.3.2012 21:04:56   
indy_25
Uslikacu Snjeska malo kasnije pa cu postaviti sliku. Muz mi je tek dosao s puta pa da se malo igrlimo i izljubimo user posted image . Ja sam i danas prezadovoljna. U utorak je glavni dan kada cu vidjeti stvarni rezultat user posted image

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
25.3.2012 21:06:55   
snješka
Hajde, važi. Muž je najvažniji sada. user posted image I stavi nam slike i piši utiske i u utorak nakon pranja. user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
25.3.2012 21:33:03   
indy_25
user posted image

Znaci ove dvije bocice. Snjeska kolika ti je duzina kose. Meni je ostalo pola sampona i pola keratina. Ovdje u holandiji je brat od moje drugarice i vraca se u sarajevo za 10 dana. Zivi u svrakinu gdje su i tvoji tako da ako zelis mogu da ti poklonim ovo sto mi je ostalo. Ja svoj nisam kupila u holandiji jer je skupo a i nema u slobodnoj prodaji. Ja sam svoj narucila preko e bay. Ako zelis da ti posaljem stavicu ti link po kojem sam ja sama radila pa mozes i sama odraditi.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
26.3.2012 10:48:40   
snješka
Pa kosa mi je malo kraća od tvoje. A neću da mi pokloniš, molim te reci koliko je to para. Više mi je dosadilo da se feniram svake sedmice, čak sam mislila da kupim onu Rowenta rotirajuću četku, ali za moju oštru kosu ne vjerujem da bi značilo dok se to ručno ne izvuče dobro.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
26.3.2012 10:58:58   
indy_25
Snjeska ja sam svoj platila 25 e iz Velike Britanije. Preko e bay stiglo mi je za 6 dana

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
26.3.2012 11:01:42   
snješka
Joj ja sam malo skeptična po tom pitanju naručivanja netom, posebno za BiH. Ja bih to tebi platila.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
26.3.2012 11:07:59   
indy_25
Ma ja cu ti poslati ovo sto mi je ostalo. Ne trebas mi nista placati i poslacu ti broj od ovog momka na pp. On zivi u onoj kuvi kod merkatora ona jedna kuca malo uzbrdo pored glavnog puta puta.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here