|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
26.3.2012 11:17:24   
Anoniman
Jao Indy diiiivno!

Moja izgleda kao tvoja pre keratina kada je ne feniram (samo je kraća). nekako izgleda uništeno na krajevima (taj gornji sloj, stepenasto sam šišana).

Baš javi šta se dešava nakon pranja. Misliš da je ostaviš da se prirodno suši? Zašto je ne bi sušila fenom?

I hajde u kratkim crtama napiši kako si to radila, koji je postupak, koliko vremena ti je trebalo?

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
26.3.2012 11:47:29   
snješka

IZVORNA PORUKA: indy_25

Ma ja cu ti poslati ovo sto mi je ostalo. Ne trebas mi nista placati i poslacu ti broj od ovog momka na pp. On zivi u onoj kuvi kod merkatora ona jedna kuca malo uzbrdo pored glavnog puta puta.


Znam gdje je to. Ok, važi. Hvalaaaaa.user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
26.3.2012 12:15:27   
indy_25
Tash u igraoni sam sa sarom pa pisem s moba. Stavicu link kad dodjem kuci po kojem sam ja radila identicno kao ta cura. Ja bi najradije da je ne susim fenom.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
26.3.2012 12:18:17   
Anoniman
Uživaj dušice. user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 129
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
26.3.2012 12:22:24   
tanjica85
Indy, super izgleda! user posted image

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
26.3.2012 12:37:29   
indy_25
Evo link izvinjavam se sto nije uredjen jer sam na mob.
http://m.youtube.com/watch?v=0hP3gB-yio0

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
27.3.2012 8:30:08   
Anoniman
Indy , bas si lepa user posted image


(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
27.3.2012 9:11:22   
mamamikka
Indy, stvarno izgleda pre-le-po! Baš lepo od tebe što si ovo sve podelila s nama, jedva čekam rezultate posle pranja! Možda ima u Mađarskoj ili Hrvatskoj da se nabavi, ako ne ima da iscimam svu rodbinu po inostranstvu samo ako vredi! Meni je kosa jaka i gusta, ako je ne ravnam bude ogromna a ako je stalno ravnam brzo ispuca ovo bi bilo sjajno rešenje!

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
27.3.2012 9:47:37   
indy_25
Danas je perem ali moram prvo do grada otici da kupim sampon u bioprodavnici jer sam kupila pogresan. Pa cu i danas postaviti sliku. Ribizlo hvala :)

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
27.3.2012 11:01:02   
NadaR
Bas mi se svidja Indy .
Nadam se da ce biti isto i poslije pranja user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
27.3.2012 17:36:45   
indy_25
user posted image

Evo slike samo sam je pocesljala poslije pranja i pustila sama da se susi. Nije bas ko kad sam je ispeglala preko keratina ali sam zadovoljna jer je ne moram vise fenirati jupiiiiii. I nekako je bas mekana samo cu morati ove vrhove odsjeci.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
27.3.2012 17:51:29   
mamamikka
Odlično!user posted image

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
27.3.2012 19:08:14   
Suncicabg
Indy wauuuuuuu user posted image super izgleda, meni nije toliko ravno, jest ravnije, ali ne kao tebi, svakako izgleda zdravije user posted image Cestitke na super obavljenom poslu user posted image

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
30.3.2012 17:04:48   
snješka
Indy, odlično! user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
3.4.2012 12:29:01   
indy_25
Prvi dan kad operem kosu je super sama se susi i prava je, drugi dan je vec druga prica izlomi se tokom spavanja i onda ostane tako user posted image .Ali opet nije uzalud jer mi je kosa bas sjajna bas ima divan sjaj.

Snjeska poslala sam ti keratin i sampon nadam se da ce ti biti dovoljno uradi ovako po ovom videu mada sam ti poslala i instrukcije na engleskom na papiru. Ovaj mali krece veceras sutra je tamo a ti mozes od prekosutra do njega da uzmes keratin. Srecno i da ti uspije i javljaj user posted image .

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
3.4.2012 14:30:44   
tanjica85
Indy,
svidja mi user posted image

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
3.4.2012 15:43:39   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: indy_25

Prvi dan kad operem kosu je super sama se susi i prava je, drugi dan je vec druga prica izlomi se tokom spavanja i onda ostane tako user posted image .Ali opet nije uzalud jer mi je kosa bas sjajna bas ima divan sjaj.


Potpuno se slazem user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
3.4.2012 17:36:24   
PoisonEve
user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
18.4.2012 18:53:11   
ica82
Zakazah i ja ovo za subotu, na popustima sam pronasla, a provereno dobra i iskusna frizerka je u pitanju. Ja sam vec jednom radila, nije mi se bas salon svideo (to je bilo dosta ranije) i dok mi je radio u nekom trenutku su me oci pekle, mislim da je to od folmaldehida (koji je stetan, kasnije sam o tome citala). Pitanje za vas koje ste u salonima radile, jesu li vas oci pekle? Sad sam ovu frizerku zvala da pitam , kaze da je to bilo ranije a da su sada bez folmaldehida, sta mislite? Ja se samo plasim da nije previse stetno (ne mislim za kosu, bas me briga ako dobro izgleda posle izraste nova, nego za zdravlje uopste???)

Evo sada na ovo naleteh u svom "istrazivanju" KLIK

< Poruku je uredio ica82 -- 18.4.2012 18:59:22 >

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
18.4.2012 19:03:41   
Maraj
Moja rodjaka je radila. Lepo joj je ispalo, samo pred kraj feniranja, malo predje cetkom kroz kosu i frizura je spremna... Ne znam da l' su je pekle oci, al znam da su je gusila isparenja.Kaze da je ta supstanca sa kojom se radi kancerogena. I da devojke koje planiraju trudnocu ne bi bas rebalo da odu na tretman. Prilikom susenja kose navodno izlaze ta kancerogena isparenja. Ona je lekar, pa je ipak otisla na kreatinsko ispravljanje. Al' te devojke koje rade u salonu...ne bih im bas bila u kozi zbog svakodnevnog izlaganja isparenju. Opet kazem, ja nisam toliko upoznata sa time koliko moja rodjaka...samo vam prenosim njene reci...

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
18.4.2012 19:50:55   
Lu
Ja još nisam zakazala, rekla mije frizerka da to traje 3 sata a treba mi još skoro 2 sata putovanja, trebam odrediti dan za touser posted image
Što se tiče kancerogenih supstanci to je bilo prije 10 godina kad se tek pojavilo u našim krajevima i to je odavno izbačeno iz upotrebe, saloni moraju imati licencu za rad ukoliko želite kvalitetno brazilsko feniranje, ja se ne bih usudila na tako nešto ići neprovjereno.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
18.4.2012 20:59:04   
Snelle
I ja sam zakazala tretman za početak maja. Nadam se da ću napokon obuzdati ovo moje seno na glavi!

< Poruku je uredio Snelle -- 18.4.2012 21:02:26 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
18.4.2012 22:04:57   
branki*
eto,devojka mog brata radila sad pre neki dan.uopste nije dobro ispalo.jeste prava kosa,ali ne deluje glatko,sjajno i zdravo,nego nekako suvo i kao svilica od kukuruza.ni ona nije zadovoljna.rekla joj frizerka da se pravi rezultat vidi tek nakon treceg stavljanja.ma,nije nego!platila 5600 din.mozda nije ispalo ok jer ona ima bas kovrdzavu i gustu kosu,a mozda frizerka nije iskusna u tome.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
19.4.2012 10:44:21   
Suncicabg
Mene nisu pekle oci. Evo posle , mesec dana i dalje prosusim malo i izvucem cetkom i bude bas lepo i ravno i sija kosa user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
19.4.2012 10:49:53   
tanjica85
frizerka nem pojma da radi. Trebalo bi da joj bude ravno kao staklo, sa puno sjaja

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA Rose Touch sa organskom ružinom vodicom
Beograd, jul 2021. - Ruža je poznata kao kraljica cveća, simbol lepote i znak ljubavi. Međutim, ona ima i dugu tradiciju...
Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here